יהדות ותורת ישראל > שֻׁלְחָן עָרוּךְ וְהָרַעְיוֹן הַיְּהוּדִי

ריכוז סרטים וסרטונים בנושא הרעיון היהודי

<< < (3/4) > >>

DolphinBoy:
סתם תעמולה דתית במקום שנרוקן עליהם מחסניות של מאג אנחנו אמורים לשבת ולקרוא ספרים ולחכות לאלוהים שיואיל בטובו להתגלות?? זה הפואנטה??

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: DolphinBoy על ינואר 13, 2007, 17:30:05 ---סתם תעמולה דתית במקום שנרוקן עליהם מחסניות של מאג אנחנו אמורים לשבת ולקרוא ספרים ולחכות לאלוהים שיואיל בטובו להתגלות?? זה הפואנטה??

--- סוף ציטוט ---
תראה את הסרטים ותבין אחרת,
לא ניראה שלא ראית אותם אחרת לא הייתה אומר זאת.

דוקא_כך:

--- ציטוט של: DolphinBoy על ינואר 13, 2007, 17:30:05 ---סתם תעמולה דתית במקום שנרוקן עליהם מחסניות של מאג אנחנו אמורים לשבת ולקרוא ספרים ולחכות לאלוהים שיואיל בטובו להתגלות?? זה הפואנטה??

--- סוף ציטוט ---
חס וחלילה!  היורשה לי לשאול איך הגעת למסקנה הזאת?

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: דוקא_כך על ינואר 14, 2007, 05:34:57 ---

--- סוף ציטוט ---
חס וחלילה!  היורשה לי לשאול איך הגעת למסקנה הזאת?

--- סוף ציטוט ---
דוקא_כך עזוב אותו הוא לא פועל מהראש...

אֵיתָן:

--- ציטוט של: האלקשי על דצמבר 26, 2006, 01:22:57 ---יש הרבה סרטים אחרים של הרב שכבר הועלו לרשת, אבל כולם בשפה האנגלית ולכן אני לא מטריח את הציבור כאן בכולם.
מי שבכל זאת מעוניין, יכול למצוא את הקישורים כאן:
http://www.revava.org/forum/index.php/topic,2006.msg16252.html#msg16252

בנוסף, ישנו סרט דוקומנטרי מעניין ביותר בשם "המלחמה הבאה", על כל תופעת "הימין הקיצוני" בארץ, אבל מכיון שמדובר
בסרט עם זכויות יוצרים הוא לא הועלה עדיין לרשת בפורמטים של יוטיוב או גוגל וידאוס. יש לו גרסה אנגלית (מסורסת משהו) שאפשר
לראות אותה כאן:
http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/shows/israel/view

--- סוף ציטוט ---
ראיתי  את הסרט  הזה
תעמולתי  אבל טוב  לראות
שהדברים האלו  מפחידים אותם
עמי  איילון דיבר  שם והוא  בעצמו אמר  שהוא  מודע  לכח של הימין
ושהימין יכול לסחוף אחריו מלא  יהודים

נעם פדרמן גם מדבר  שם

:

תפריט

[0] אינדקס הודעות