כתב נושא: ערבים חלאות- תגרה המונית בין יהודים לערבים בעכו  (נקרא 7170 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

Aaron

• אורח
אני מחזק את מה שאמרת.

Dante

• אורח
ישנה סיבה מובהקת לכך שכל הפיגועים הנוראים קרו בחגים יהודים ובשמחות יהודיות.
הערבים ימח שמם, שונאים את היהדות, הם הנאצים המודרנים, והעולם יודע ושותק.
אבל זה שגם המנהיגים שלנו יודעים ושותקים זה בלתי נסלח - ההיסטוריה תשפוט אותם.  >:(

הערבים מכבדים כוח, אני נזכר כשהיתי בצבא עובר ליד כמה כאלה שהיו מקללים אותי בערבית,
הייתי דורך את ה M 16 שלי ומפנה אליהם מבט חודר, ומיד היתה שוררת בינהם דממה, והיו מציעים לי קפה.

המדינה שלנו יכלה להיות גן עדן,
אלמלא היו בה כל כך הרבה פחדנים בשלטון.

« עריכה אחרונה: אוקטובר 14, 2006, 21:53:15 על ידי Dante »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ישנה סיבה מובהקת לכך שכל הפיגועים הנוראים קרו בחגים יהודים ובשמחות יהודיות.
הערבים ימח שמם, שונאים את היהדות, הם הנאצים המודרנים, והעולם יודע ושותק.
אבל זה שגם המנהיגים שלנו יודעים ושותקים זה בלתי נסלח - ההיסטוריה תשפוט אותם.  >:(

הערבים מכבדים כוח, אני נזכר כשהיתי בצבא עובר ליד כמה כאלה שהיו מקללים אותי בערבית,
הייתי דורך את ה M 16 שלי ומפנה אליהם מבט חודר, ומיד היתה שוררת בינהם דממה, והיו מציעים לי קפה.

המדינה שלנו יכלה להיות גן עדן,
אלמלא היו בה כל כך הרבה פחדנים בשלטון.
אייי  חבל שלא נכחתי לראות את המחזה הזה, של ערבי מושפל ומפוחד
מכבד יהודי שמפגין כח...

ואני לא בטוח בקשר לזה שהמנהיגים שלנו יודעים שהמוסלמים הם הנאצים המודרנים...
הרבה מהמנהיגים הם שמאלנים ש"מבינים ללבם" של הערבושים ש"מופלים" עקב ה"כיבוש"
ואותם מנהיגים מאמינים בדו-קיום...
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אין לא יכול - יש לא רוצה
פעם הבאה שערבים מתחילים מכות ישר אחת לראש ולמפשעה ואתה רואה איך הכלב יורד לארצה
שהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים
שהגלים מתחזקים, החברים מתגלים

מנותק כהניסט

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • הרב מאיר כהנא הי"ד
הנה הסיפור האמיתי על מה שקרה בעכו. הבאתי את זה מפורום "אקטואליה" בתפוז.

בתור תלמיד בישיבת ההסדר בעכו, אני מרגיש שאני חייב לחשוף את מה שבאמת קרה שם.
ברשותכם, אני אקדים הקדמה קצרה.
סיר אייזיק וולפסון היה פילנטרופ ידוע, וככזה, הוא תרם לפיתוחה של העיר עכו, ואף הקים שכונה במרכז העיר שנקראה על שמו, ובמרכזה בית כנסת. השכונה התקיימה כיהודית לחלוטין, עד שלאט לאט החלו הערבים משתלטים על השכונה. ישיבת ההסדר כמה רגע לפני שהפכו את בית הכנסת למסגד. כמובן שבחרנו בבית הכנסת כמקום משכנה של הישיבה, וברחבי השכונה שכרו בתים שישמשו למגורי התלמידים. כיום השכונה מונה כ95 אחוז ערבים, ו5 אחוז תלמידי ישיבה. אנחנו אף פעם לא מתגרים בערבים. ההפך. אני אישית נהגתי להתנדב במועדונית של משרד הרווחה, ששם יש גם ערבים, כמובן (הפרובלמטים ביותר, אגב). תמיד טפטפו לנו להתנהג במדיניות הבלגה. התרגלתי לקללות וליריקות. אפילו כבר פחות נרעשתי בכל פעם ששמעתי על שליפת סכין, סטירה סתם כך, או על גניבה. אבל הפעם אסור היה לנו לשתוק.

במשך כל חודש הרמדאן, הערבים השמיעו מואזין. העירייה לא הרשתה, אבל להם לא אכפת. הם תלו שלטים, והתנכלו אלינו יותר מתמיד. אבל לא נשברנו. מספיק לראות חיוך על הפנים של אישה יהודיה זקנה, שלא היה לה כסף לעזוב את השכונה בזמן, בשביל לתת לנו כוח להמשיך ולחיות שם.
הגיע שמחת תורה. פעם אחת בשנה, פעם אחת בשנה שאנחנו רוצים לרקוד עם התורה. פעם אחת. לשמח את התושבים, להאיר את העיר. אנחנו רק שרנו ורקדנו, אבל הם? כולירות.

הכל התחיל עוד בערב החג, ערב שבת. אנחנו יוצאנו להקפות, הזקנות זרקו עלינו סוכריות, אבל הערבים? זרקו עלינו נפצים ואבנים! לא אכפת היה להם שיש בקהל נשים, ילדים ורבנים. חטפנו אבנים, והמשכנו לרקוד. לא ישברו אותנו. קראנו למשטרה (בשבת!). ראש הישיבה, הרב יוסי שטרן הלך לדבר בינתיים עם קבוצת הנערים שזרקו את הנפצים, והם דחפו אותו! תלמיד ניגש אליהם, ודחף אותם כתגובה, ואז המשטרה הגיעה (כמובן שהם לא עצרו אף ערבי), ואמרה לנו להמשיך הלאה. המשכנו ללכת ולרקוד. עד כאן אירועי הערב.
למחרת, בשעת אחה"צ, תכננו ללכת לבית כנסת הפסיפס, שנמצא כמה רחובות מהישיבה, ולשמח גם אותם. בדרך אפילו ראינו ג'יפ, ובתוכו טלי מורנו-אפריאט מערוץ 10, שסימנה לנו עם האגודלים שאנחנו עושים עבודה טובה (היו עוד רכבים שצפרו לנו כשראו שאנחנו רוקדים, וצעקו דרך החלון "כל הכבוד!" "טוב שאתם פה!" "תמשיכו ככה" וכד'). בכל מקרה, בדרך לבית כנסת הפסיפס, זרקו אבן על אחד הרבנים שלנו, והוא אמר את זה לשוטר שהיה בסביבה, אבל הלה התעלם. בדרך חזרה מבית הכנסת, בעודנו רוקדים, שרים ושמחים, הרב יוסי אמר לאחד החיילים שלנו, שבא לביקור (תזכורת: ישיבת הסדר=  שנה וחצי ישיבה, שנה וחצי צבא, שנתיים ישיבה), שילך מקדימה, ולאחד אחר שילך מאחורה, כמאסף. הם הלכו עם הנשקים, כלקח מאתמול. הקדמי נעמד ליד חבורה פורבלמטית שתמיד עושה לנו צרות, וחיכה שהשיירה תעבור. איך שהשיירה עברה, מטר אבנים כמו שבחיים לא ראיתי. אבן אחת אפילו פגעה בעגלה של תינוק של אחד התלמידים. הנשים רצו קדימה, עם עוד שני תלמידים שחייגו למשטרה שתבוא מהר. בינתיים עוד חטפנו אבנים בראש, ושרנו "עם ישראל חי". הבנו שאסור לנו להבליג יותר. החזרנו אבנים. אבן אחת פגעה באחד מהם, ולא יודע למה, אבל כנראה שזה היה מישהו מיוחד, כי הם התעצבנו מאוד, לקחו פיגום של בניין (מוט ברזל כזה ארוך) והעיפו אותו על הראש של אחד התלמידים, שנפצע קל, וכל החולצה שלו התמלאה בדם. ראש הישיבה ניגש למנהיגי ההסלמה (בינתיים הגיעו ערבים מכל האזור), ואמר לו שירגיע. הערבי דחף את הרב לרצפה, העיף לו את המשקפיים, והתחיל להרביץ לו. אוטומטית כמה תלמידים התנפלו על הערבי שדחף ועל חבריו, וגם הם קיבלו מכות (וגם נתנו). הרב השתחל החוצה איכשהו, וצעק "כולם עליהם!!". סוף סוף הוא הבין מה שהבנו מזמן. הם לא מעוניינים בשלום, ולא מעוניינים בדו קיום, ואפילו לא אכפת להם מרבנים. רצנו עליהם, וכבר הרחתי את הרצח באוויר. והמשטרה עדיין לא הגיעה! תלמידים חטפו כיסאות בראש, אבנים, מה לא. החייל שלנו לא ידע מה לעשות. הוא היה עם מחסנית בהכנס, אבל לא ידע מה הוא יכול לעשות. ניגשו אליו קבוצת ערבים, אחד מהם תפס לו את הקנה וצעק "תירה בי! תירה בי אם יש לך אומץ יא מניאק!" נראה לי שהוא רצה שיפלט כדור, כדי שיאשימו אותנו שהרגנו בהם. החייל הרים את הנשק לשמים, ירה יריה, וצעק "תלך!!". זה לא עזר, והערבים רצו לחטוף לו את האמ16 שלו! הוא ירה עוד שתי יריות באוויר על מנת שיתרחקו, ואז בדיוק המשטרה הגיעה, ואמרה לנו לרוץ לישיבה. מזל שהוא ירה, כמו שאמרתי, כבר הרחתי את הרצח באוויר. לדעתי, אם הוא לא היה יורה, הייתה כותרת בעיתון "רב ותלמידים נהרגו בקטטה עם ערבים". וכבר נשלפו סכינים. זה היה 30 מטר מהישיבה. בשכונה. אפילו יש דירה של תלמידים באותו הבלוק. נכנסנו לישיבה, נעלנו את הדלתות. הייתה שיחה קצרה, התפללנו ערבית, הייתה שיחת תדרוך (שמענו את הערבים צועקים בחוץ) עם הרבנים והמשטרה שהגיעה, ועוד יהודי תושב השכונה שכמעט בכה לנו, ואמר לנו שסופסוף הרגשנו באמת את הגיהנום שהם חווים כבר עשרות שנים, ואמר לנו להיזהר, כי יש להם מצבורי נשק ועכשיו הם גם יתחילו להשתמש בו.  השוטרים אישרו את זה. חיכינו שעתיים בערך, וכשהצצנו החוצה ראינו שהרב הראשי של עכו והמחוז הספיק להגיע, כמו גם ראש העיר, ואנשי קהילה. וזה לא הכל- כ500 ערבים (כנראה הם קראו לחברים שלהם מהעיר העתיקה) זועמים בחוץ, מקיפים את הישיבה. פלאשים של מצלמות גם היו. כשהיס"מ הגיע, אמרו לנו להסתדר לפי דירות, והם יפנו אותנו. אני הייתי בדירה בבבלוק הבעייתי, איפה שהכל קרה, אז אותנו פינו אחרונים. כמובן שצילמו אותנו ללא הרף. נכנסנו לדירה, 20 שניות, ויצאנו לרכב (באנו במיוחד לשמחת תורה. בסוכות לא לומדים בישיבות).
זה מה שהיה, אחד לאחד.
ד"ר ברוך גולדשטיין - הרופא של המדינה.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מזעזע!

אבל חזק ואמץ אחי!
אל תתנו להם לגרש אתכם!
תפעילו את התקשורת, אל תהיו אילמים, תחשפו את זה לשאר הציבור!

ותזהרו, הערבים מסוכנים, הם בהחלט יכולים לדקור או לרצוח מישהו מהישיבה שם בזמן הקרוב.
אם הייתי במקומכם הייתי מסתובב עם סכין שם להגנה עצמית.

מנותק אור_הירח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • רק שלום יביא שלווה
שלום

אתם באמת חושבים שלצעוק מות לערבים זה ישנה משוה?
למה אתם נגדם לא כוןלם רעים

אני מצביע לקדימה וני מסכים שיש רבים מהשכנים שלנו ששונאים אותהנו אנחנו ככובש חזק חייבים להבין אותם ולתקן את העוול הישן הזה
ככל שנגע לחלק את הארץ היפה הזו עם בניו של אברהם אז יהיה שלום בין העמים וזו הגאולה האמיתית
« עריכה אחרונה: אוקטובר 16, 2006, 14:52:53 על ידי אור_הירח »
רק השלום יציל אותנו

מנותק כהניסט

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • הרב מאיר כהנא הי"ד
שלום

אתם באמת חושבים שלצעוק מות לערבים זה ישנה משוה?
למה אתם נגדם לא כוןלם רעים

אני מצביע לקדימה וני מסכים שיש רבים מהשכנים שלנו ששונאים אותהנו אנחנו ככובש חזק חייבים להבין אותם ולתקן את העוול הישן הזה
ככל שנגע לחלק את הארץ היפה הזו עם בניו של אברהם אז יהיה שלום בין העמים וזו הגאולה האמיתית

אנחנו מאמינים שאסור לחלק את הארץ. לא משנה מה קורה, פשוט אסור. לא בשביל ביטחון מזויף, לא בשביל שהבורסה תמריא. פשוט אסור.
העם היהודי צריך לכבוש את כל הארץ בחזרה מהערבים, וליישב אותה ביהודים. למה? כי ככה כתוב. 
האידיאולוגיה שלנו לא מונעת משנאה לערבים, אלא מהחובה שלנו כיהודים.

מנותק אור_הירח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • רק שלום יביא שלווה
סליחה שאני לא יודע איך עושים ציטוט אבל לכהניסט: אתה חשוב שזה הוגן לגרש אנשחים שגרו הרבה דורות באדמה שלהם ולהגיד שזה שלנו
הרי יש לכם מוסר יהודי לא?? איפו הוא אז
רק השלום יציל אותנו

Aaron

• אורח
סליחה שאני לא יודע איך עושים ציטוט אבל לכהניסט: אתה חשוב שזה הוגן לגרש אנשחים שגרו הרבה דורות באדמה שלהם ולהגיד שזה שלנו
גרו פה הרבה דורות אבל היהודים יותר דורות מהם. הם התנחלו פה, הם הכובשים. זאת אדמת קודש יהודית שהמוסלמים מנסים לכבוש.

מנותק כהניסט

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • הרב מאיר כהנא הי"ד

לא חובה לגרש את כל הערבים שנמצאים באזור ששייך לנו, הם יכולים לחיות תחת שלטון יהודי-דתי. 

ובשביל לצטט אתה צריך ללחוץ על הסימן שמופיע מעל כל הודעה מצד שמאל.

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אחי זה מזעזע בכול מקרה אל תצאו לבד, תגיד לילדים ולנשים לא לצאת לבד במיוחד בלילה, רק בקבוצות ולפחות עם חמוש אחד.

מנותק כהניסט

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • הרב מאיר כהנא הי"ד
אחי זה מזעזע בכול מקרה אל תצאו לבד, תגיד לילדים ולנשים לא לצאת לבד במיוחד בלילה, רק בקבוצות ולפחות עם חמוש אחד.
אני מניח שאתה מדבר אלי.

אם יהיה פה שלטון יהודי אמיתי, הערבים יתנהגו כמו בובות. הם אפילו ישירו את "התקווה" אם נרצה.

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שמע אחי הנבלות אחרי מאורעות תרפ''ט "אין לנו על מי לסמוך אלה על אבינו שבשמיים"
בכול מקרה תשמרו על עצמכם.

מנותק פאדי חוסיין

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אתה רוצה גם מוות לי? אתה מכיר אותי??? וואלה אני מתערב איתכם שיהודי התחיל
בחברון הם זורקים עבנים וקוראים לעיתונים שיצלמו רק שנמאס לנו והעם שלנו מחזיר

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יהודי לא יזרוק אבנים בשמחת תורה, ולהפך הוא הערבים הם המחפשי צרות

תראה במשחק שהיה בן ביתר ולבין סכנין ? מי התחיל לזרוק בלוקים על היצע שבו ישבו ביתר? ולחרחר ריב ? הערבים.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אתה רוצה גם מוות לי? אתה מכיר אותי??? וואלה אני מתערב איתכם שיהודי התחיל
בחברון הם זורקים עבנים וקוראים לעיתונים שיצלמו רק שנמאס לנו והעם שלנו מחזיר
כמובן!  אתה יא טפש מאמין לכל החרתא שמאכילים אותך המוסלמים, שאברהם, יצחק יעקב, משה---כולם היו מוסלמים!  גם ישו היה מוסלמי, נכון?  מה דעתך על ה"נביא" שלך שאנס ילדה בת 9?  איסלם זה כת שטן, שתישרפו כולכם באש ג'האנה, יא זבלות.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן