עמלק ואויבי ישראל > המאבק על ארץ ישראל

המגזר הערבי בישראל - סכנה למדינת ישראל

<< < (3/11) > >>

Aaron:

--- ציטוט של: Altalena על אוקטובר 15, 2007, 15:38:35 ---קראתי את המאמר הזה מזמן (וכמדומני יש לי אותו גם במועדפים איפשהו),אבל אף פעם לא הבנתי מאיפה הוא מביא את הנתונים שלו...הרי המשטרה לא מפרסמת נתונים מפולחים לפני מגזר.

--- סוף ציטוט ---
מדו"ח משטרתי שפורסם בתחילת 2006.
מסתבר שהמשטרה כן מוציאה דו"ח על לפי מגזרים. כנראה ערבים עושים כל כך הרבה בלאגן שהמשטרה החליטה לעשות דו"ח מיוחד רק למגזר הערבי.

נץ וגאה בזה:
הנתונים אגב דומים מאוד לכל מדינה בה המוסלמים הם מיעוט, הם אחראים לרוב הפשע הפלילי במדינה (במיוחד אם מדובר במדינה מערבית) או לפחות לכמות כזו של פשע פלילי העולה הרבה מעכר לכמותם היחסית באוכלוסיה הכללית, כך שבעניין הזה אנחנו לא לבד.

Aaron:

--- ציטוט של: נץ וגאה בזה על אוקטובר 19, 2007, 01:14:21 ---הנתונים אגב דומים מאוד לכל מדינה בה המוסלמים הם מיעוט, הם אחראים לרוב הפשע הפלילי במדינה (במיוחד אם מדובר במדינה מערבית) או לפחות לכמות כזו של פשע פלילי העולה הרבה מעכר לכמותם היחסית באוכלוסיה הכללית, כך שבעניין הזה אנחנו לא לבד.

--- סוף ציטוט ---
אבל נראה לי שרק בישראל הם לא משלמים מיסים ומבצעים בנייה בלתי חוקית באופן חופשי ללא אכיפת החוק מצד המשטרה.

נץ וגאה בזה:
יש הרבה מגזרים בארץ ששמים פס על בניה בלתי חוקית ותשלום מיסים, הערבים פשוט שיכללו את זה לדרגת אומנות.

עז77:

--- ציטוט של: רן הכהניסט על יולי 19, 2007, 15:46:46 ---מה יהיה הסוף?

--- סוף ציטוט ---

אני לא יודע מה יהיה הסוף, אבל אני יודע מה ההתחלה - וההתחלה זו התנועה הזו  :knuppel2:

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה