כתב נושא: האם לפי היהדות קיימים חוצנים?  (נקרא 13037 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
האם לפי היהדות קיימים חוצנים?
« ב- : דצמבר 25, 2006, 11:14:03 »
בספר בראשית, פרק א', פסוק כ''ו: ''ויאמר אלוהים נעשה אדם בצלמנו כדמותנו'' (בצלמם וכדמותם של מי?), סיפור בני האלוהים שירדו מהשמיים בתקופה שקדמה למבול והולידו מבנות האדם ''ענקים'' (בני-תערובת של גזעים שונים?), הסיפור הקצר על חנוך, שהאל לקחת אותו אליו (למסע קוסמי ברחבי היקום?), האבות אברהם ויעקב שפגשו במלאכים (אנדרואידים?), משה רבנו שנפגש עם אלוהים פנים אל פנים, באופן קבוע, וביצע ניסים מדהימים באמצעות ארון הברית (מכשיר יורה קרני לייזר?), הסיפור על אליהו שעלה במרכבת-אש השמיימה (ספינת חלל?), ומעל לכל סיפור יחזקאל הנביא שתיאר בפרטי-פרטים מפגש עם ישות או ישויות חייזריות שונות כלשהן שמכנות אותו לאורך כל המפגש ''בן אדם'' – תיאור שמזכיר בצורה מצמררת תיאורים מודרניים של מפגשים עם חייזרים ועבמי''ם. אם רוצים אפשר לראות זאת כתיאור הראשון של מפגש בין אדם וחייזר שבו כל צד מתקשה להבין את הצד השני ובמהלכו נאלץ יחזקאל לבצע פעולות מוזרות כמו בליעת מגילת כתב למטרות שאינן נהירות לנו.
מה דעתכם?

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: האם לפי היהדות קיימים חוצנים?
« להגיב #1 ב- : דצמבר 25, 2006, 13:40:28 »
כנס לכתובת הבאה, יש שם ניתוח ארוך וחזק של המושג "עבמים" מנקודת מבט יהודית:

http://www.hidabroot.org/Site/ARDetile.asp?id=8635&Catogory=6&SubID=6861

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : דצמבר 25, 2006, 14:10:04 »
תודה
עיינתי בזה קצת והבנתי שהכותב מנסה לשלול בכל תוקף את תופעת העב"מים. האם מה שהכותב אומר זוהי גם דעת של היהדות כולה או שרק הוא חושב ככה?

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #3 ב- : דצמבר 25, 2006, 17:35:14 »
התורה שוללת את האפשרות הזאת
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : דצמבר 25, 2006, 18:18:07 »
מצאתי משהו מעניין שמוכיח את ההפך: http://www.kabbalah.co.il/kabbalah/ufo.asp

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 27, 2006, 15:08:40 »
אנשי "המרכז לקבלה" הם אנשים כופרים ורשעים.

בוא תיראה "דעת קבלה" אמיתית של הגאון הרב מרדכי אליהו שליט"א (כן כן זה שנתן את ההסכמה לספרים של הרב כהנא, וזה שהספיד אותו בהלוויתו, וזה שחיתן את בנו בנימין זאב הי"ד) בנשוא חיזרים, תשובה אחת פשוטה: "אין חיים מחוץ לכדור הארץ".

לכתבה: http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-89946-00.html?tag=15-03-13

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #6 ב- : דצמבר 27, 2006, 21:10:44 »
אני לא מבין למה בכלל אנחנו מבזבזים זמן על הנושא הזה...  אפשר לחשוב שאין דברים יותר דחופים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #7 ב- : דצמבר 28, 2006, 13:30:05 »
אני לא מבין למה בכלל אנחנו מבזבזים זמן על הנושא הזה...  אפשר לחשוב שאין דברים יותר דחופים.
אתה לא חייב לבזבז זמן על הנושא, פשוט על תיכנס אליו. איך קבעת שהנושא הזה פחות חשוב מאונס, סיאנס או פולסא דנורא ביהדות?!

Aaron

• אורח
« להגיב #8 ב- : דצמבר 28, 2006, 13:33:41 »
אנשי "המרכז לקבלה" הם אנשים כופרים ורשעים.

בוא תיראה "דעת קבלה" אמיתית של הגאון הרב מרדכי אליהו שליט"א (כן כן זה שנתן את ההסכמה לספרים של הרב כהנא, וזה שהספיד אותו בהלוויתו, וזה שחיתן את בנו בנימין זאב הי"ד) בנשוא חיזרים, תשובה אחת פשוטה: "אין חיים מחוץ לכדור הארץ".

לכתבה: http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-89946-00.html?tag=15-03-13

תודה ערן.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 28, 2006, 16:26:56 »
דווקא כך,

אהרון בהחלט צודק, כל התורה שלנו היא רלוונטית ואקטואלית!

הרב כהנא אמר בישיבת "הרעיון היהודי" (וזה מובא בספר "צופה ומנהיג") : "אני לא רוצה שתחשבו שיש חס ושלום מסכת אחת שהיא אקטואלית ומסכת אחת שהיא לא. כל התורה היא רלוונטית ואקטואלית, ולכן "זמן" אחד נלמד סדר "מועד" , וזמן אחד נלמד סדר "קודשים" וכך תפתחו אהבת התורה".

נושא "חוצנים" חשוב כמו נושא "השבת" - לכל יש ערך תורני מובהק.

באהבת ישראל - ערן.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : ינואר 02, 2007, 14:47:00 »
חבר'ה, פשוט הכי כדאי ובריא לאמץ את דעת הרמב"ם שאומרת שכל נושא: חייזרים, עב"מים, כוחות טומאה, כישוף, סיאנס, שדים ורוחות ושאר שטויות של מאגיה ופארא-נורמלי, זה הכל בבל"ת אחד גדול, בולשיט חסר תקנה, וראוי לכל בר דעת להתרחק מהבלים אלו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
« להגיב #11 ב- : ינואר 02, 2007, 15:16:46 »
חבר'ה, פשוט הכי כדאי ובריא לאמץ את דעת הרמב"ם שאומרת שכל נושא: חייזרים, עב"מים, כוחות טומאה, כישוף, סיאנס, שדים ורוחות ושאר שטויות של מאגיה ופארא-נורמלי, זה הכל בבל"ת אחד גדול, בולשיט חסר תקנה, וראוי לכל בר דעת להתרחק מהבלים אלו.
הרמב"ם עשה מסע ברחבי היקום וגילה שאין חיים מלבד בני האדם...  ::)
לדעתי זאת בדיחה לחשוב שאנחנו היחידים ביקום.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : ינואר 02, 2007, 15:32:23 »
יש מספיק מדענים שגם הם לא עשו מסע כזה ואמרו מפורשות שאין דבר כזה.
וכן משרד הבטחון הבריטי קבע את אותו הדבר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 02, 2007, 15:57:43 »

הדברים נידונים לאורך ולרוחב במקורות היהודים, ומצויים הרבה בכתבי רבותינו, לכן לא רק שאני לא אסתלק מזה ח"ו. הלוואי וה' יתברך יזכה אותי לדעת כל מה שלרבותינו יש לומר בנושאים אלו, אכי"ר.

בברכת אהבת ישראל - ערן.

Aaron

• אורח
« להגיב #14 ב- : ינואר 02, 2007, 17:16:11 »
דרך אגב, נץ, אם כבר דיברת על כישוף. פולסא דנורא זה סוג של כישוף, לא? וכפי שאנחנו יכולים לראות הכישוף עבד גם על רבין ימ"ש וגם על אריאל שרון החזיר הגדול.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : ינואר 02, 2007, 18:14:55 »
סלח לי אבל אני לא מאמין בשטויות האלה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : ינואר 02, 2007, 21:46:26 »
דרך אגב, נץ, אם כבר דיברת על כישוף. פולסא דנורא זה סוג של כישוף, לא? וכפי שאנחנו יכולים לראות הכישוף עבד גם על רבין ימ"ש וגם על אריאל שרון החזיר הגדול.

מי אמר לך שאלה שעשו את זה - יודעים איך בכלל לעשות את זה. כמדומני שזה היה הרב מרדכי אליהו שליט"א שאמר שבימינו אנו אפשר לספור על כף יד אחת את האנשים שיודעים להתעסק בקבלה מעשית.
ואם אתה לא מאמין בדברים אלה יש לך חס ושלום חסר עמוק באמונה, ואני ממליץ לך ללכת לרב מרדכי אליהו (שגם הרב כהנא הי"ד דן עמו בסוגיות הילכתיות),ולהתעייץ עמו בנושא!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : ינואר 02, 2007, 21:52:22 »
לא אמרתי שטויות על קבלה מעשית, אלא רק שטויות על מי שהוציא לפועל "פולסה דנורא" שכזו (הרי לבטח תודה אותם בודדים שכן יש להם יד ורגל בדבר, לא עסקו בזה בעצמם)
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : ינואר 02, 2007, 22:02:07 »
לא אמרתי שטויות על קבלה מעשית, אלא רק שטויות על מי שהוציא לפועל "פולסה דנורא" שכזו (הרי לבטח תודה אותם בודדים שכן יש להם יד ורגל בדבר, לא עסקו בזה בעצמם)

מודה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : ינואר 02, 2007, 23:49:57 »
מודה ועוזב ירוחם
אלוף מיל. בני פלד ז"ל