כתב נושא: גורלם של תינוקות התימנים שעלו ארצה  (נקרא 2623 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גורלם של תינוקות התימנים שעלו ארצה
« ב- : יולי 12, 2007, 03:07:40 »
לאחר מחשבה מרובה על המקרה, הגעתי למסקנה מה קרה לתינוקות התימנים שנחטפו, ומה הוביל לכך.
נתחיל מהסיבה, הסיבה הייתה גזענית ומתנשאת ללא ספק, התימנים שעלו ארצה הגיעו מתרבות שונה ומשונה לרוב האשכנזי והתימני צברי (מהעלייה ה1)
שהיווה את רוב אוכלוסיית הארץ. כמסורתיים, הם הביאו לעולם הרבה צאצאים, וחלקם חלו במחלות מהמזרח שאינן היו מוכרות לאנשי הארץ, או לרפואה בכלל, מחלות כמו פוליו, שלא ידעו לרפא. מה שהממשל עשה, הוא פשוט בידד את הילדים הללו, רבים בוודאי מתו, ואלו שלא בוודאי נמסרו לאימוץ כי הממשל לא רצה לתת סיוע להוריהם הביולוגיים והעדיפו לפזר את הילדים שלהם.. הדבר שמקומם הוא שלא ניסו אפילו להצילם, ואילו יושבי הארץ הוותיקים יותר נהגו לקבל את השירותים הללו, אין ספק שזאת התנשאות מעל אנשי העדה התימנית ותרבותם, ואף גזענות, לא הכירו בם כיהודים ואני מוכן להתערב על כך שנהגו לעשות במסכנים הללו בדיקות לא אנושיות.
אני פונה אל חברי הפורום מכל עדותיהם ואמונותיהם, אל נא תיתנו לכך לחזור חלילה, אנא כבדו אחד את השני ואל תפרידו בין יהודי ליהודי בשל סגנון תפילתו, בשל מראהו, אמונתו ומבטאו.

תודה.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : יולי 12, 2007, 18:36:22 »
אני אפילו לא יתן לך תגובה

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 12, 2007, 19:22:15 »
שתי האנשים העיקריים שאירגנו את הפשע הזה זה בן גוריון וטדי קולק ימח שימם ושם זיכרם.
השב"כ היה הזרוע המבצעת , הוא ביצע את העברה ואת כול שאר העניינים..וביגלל זה הם הרעילו את הרב משולם וגירשו את הבן שלו לקנדה ביגלל
שיש להם את ההוכחות ואת העדויות לכך...

80% מהתינוקות הועברו לאמריקה והשאר נישארו בישראל..מכרו אותם לזוגות ניצולי שואה שלו יכלו להביא ילדים..
« עריכה אחרונה: יולי 12, 2007, 19:31:44 על ידי אלירן - עדיין במחתרת »

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 12, 2007, 21:39:41 »
שתי האנשים העיקריים שאירגנו את הפשע הזה זה בן גוריון וטדי קולק ימח שימם ושם זיכרם.
השב"כ היה הזרוע המבצעת , הוא ביצע את העברה ואת כול שאר העניינים..וביגלל זה הם הרעילו את הרב משולם וגירשו את הבן שלו לקנדה ביגלל

80% מהתינוקות הועברו לאמריקה והשאר נישארו בישראל..מכרו אותם לזוגות ניצולי שואה שלו יכלו להביא ילדים..

כנראה..

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 12, 2007, 21:41:42 »
אני אפילו לא יתן לך תגובה

????

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 12, 2007, 21:48:07 »

כנראה..
זה לא כנראה זה באמת מה שקרה , ותאמין לי שיש לי מקורות אמינים..

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 12, 2007, 21:52:14 »

כנראה..
זה לא כנראה זה באמת מה שקרה , ותאמין לי שיש לי מקורות אמינים..

התשקורת הזניחה את זה כל כך הרבה זמן שרק מעטים יודעים..