כתב נושא: הרומן של עוץ לי... עם מרוואן ברגותי יש''ו  (נקרא 7002 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד
 עוץ לי..... ,רואה אני שאתה מקנא לאויביך ,שאותם אתה חושב לאוהביך ,תאר לך שאתה צועד לבדך ברחובות רמאללה ,וכיפה נפש מצוי מפגין עם שלט עליו כתוב (כמובן בלשון האויב הערבי הטמאה) '' הפסיקו את העושק ונטילת דמי החסות של המשטרה המקומית מהאזרחים '' ,תאר לך מה היו עושים לך החיות  הרעות של האויב הערבי הרעבות לדם יהודי ! במקרה הטוב אולי תזכה ללינץ' כפי שעשו למילואימניקים המסכנים שנקלעו לשם! , ואתה מוכן לקבל אותם ואת בני משפחותיהם בתוך ערים יהודיות !,מעניין  מי גונב רכבים,שודד ופורץ חנויות ,מבריח סמים ,ואף רוצח לשם השגת הכרה של אירגון טרור כלשהו של האויב הערבי ,הלא ראינו שבעת שלא הכניסו רבים מבני האויב הערבי לאזורים יהודים ,ירדה הפשיעה בכ 60% ( סקר של ''מעריב '')
. ודע לך כשהאויב הערבי מסב לך אבדות בנפש ורכוש ,הוא זוכה מכמה כיוונים ,הן ברכוש והן במצווה איסלאמית ,והן בגאווה הערבית הטמאה שלו, כן הדבר לגבי אונס של יהודיה ,שיכולה להיות אחותך למשל ( ללא שום כוונה להעליב חס-וחלילה!), פיתוי יהודיות ,לקיחתן לכפרים של האויב הערבי ,אינוסן ,עינויין, ושימושן כפילגשים מסוג ד' ,והן זועקות למושיע ואין,האם מוכר לך משהו כזה ? בוגד ועוכר ישראל שכמוך? אני מחדש לך , אתה שותף למעשים אלו מכיוון שאינך מגלה רצון לעצור אותם,נהפוך הוא ,אתה תומך בהם !! במודע או שלא במודע!!.
ואשר לנושא הבא שהעלית ,שאיננו קשור כלל לאמור במאמר שלי ,למרות הניסיון שלך  לחקות מודלים מהתיאורים שלי (זהו דבר מבורך ,לפחות יש לך פתיחות מסויימת ,אולי  משם תבוא הישועה?) .תיתפלא אבל,אני מסכים איתך ברוב הדברים, ה '' עשיריון העליון '' אכן עושק את ה '' בינוני '' וכל שכן את ה '' נמוך '' ,אולם ידידי ,בחן נא את הדברים מקרוב והיווכח ,ותגיע לעובדות הבאות,
 1) שיטת הסחר בעבדים על ידי חברות כוח-אדם  נוסדה בעקבות  הרצון של השילטון השמאלני ,והימין הליבראלי המזוייף   (שהינך מתומכיו עפ''י דעותיך) למנוע ניצול לרעה של מקומות עבודה ממשלתיים לאחר קבלת קביעות וותק ,שאז סכום הפיצויים גדול מאד ולא משתלם לפטר עובד גם אם איננו עושה את עבודתו כיאות,עובדה זו נוצלה ע''י חבריך הבולשביקים ששלטו במדינה מאז הקמתה ועד תחילת שנות השמונים ונחלו מקומות עבודה אלה מכיוון שראו את עצמם כ '' גזע העליון '' ואכן היו יותר משכילים מאחרים ,מכיוון שהם באו ממדינות מפותחות יותר מבחינה טכנולוגית ומודעות לרכישת השכלה,אולם התוצאה מראה שכל השכלתם כ''כלי ריק '',מכיוון שלא היו להם מוסרים והם ניצלו את מעמדם כאמור ,ושאבו את ההון הממשלתי שהגיע לחובות עצומים ,ובעקבות כך תוכננה על ידכם ה ''הפרטה '' שלא מאפשרת לעובד (שלא מהמפיה שלכם) ,לקבל קביעות במקום עבודה,ואז הוא נע ונד ממקום עבודה למישנהו בשכר מינימאלי וללא תנאים הולמים (אלא אם כן הוא שייך למפיה הבולשביקית ,שאז גם אם לא יעבוד למחייתו ,תתוכנן עבורו מישרה שאיננה קיימת בפועל ,בכדי להוציא לו תלוש משכורת בתואנה של משרה פיקטיבית ,או שבמקרה הטוב ישובץ כעובד עם זכויות מלאות בעזרת המפיה האמורה) ,ובכן ,כדברי רבותינו '' אבות אכלו בוסר,ושיני בנים תקהינה '' זהו המוסר השמאלני ר''ל.
2) לגבי זה שרובינו איננו מה '' עשיריון העליון '' ,אמת נכון הדבר ! אצלינו יש  מושגים שהנחלנו לכל האנושות ,כגון '' לא תעמוד על דם רעך '', '' לא תגנובו ולא תכחשו איש בעמיתו '', ולכן אתם ה '' עשיריון העליון '' ברובו, אשר דורכים על גויות אחינו שהרגתם אותם על ידי זה שהשתמשתם בהם כ '' גדר אנושית '' מול האויב הערבי ,בירושלים עד שנת 1967 ,בפיגועים באוטובוסים לאורך כל שנות קיומה של המדינה, וכיום מול החיזבאללה בצפון הארץ ,וכמובן בשדרות , היאך יכולתם להשתמש בהם כך אם לא הייתם מביאים אותם למצב של עוני והיאלצות לגור בדירה זולה במקום סמוך לריכוז אוכלוסיה עויינת של האויב הערבי? ,אולם הם לא נרתעו ,שהרי  מסירות הנפש למען ארץ-ישראל השלמה הינחתה אותם לאורך דרך חייהם  הקדושה ,וקול דמם זועק מן האדמה כאשר אתם חוברים לאויב הערבי ,ומפנים את אחיהם מהבתים ומבתי הכנסת ,ומוסרים את האדמות לאויב הערבי תמורת ''שום-דבר''!,ומה גם שאתם מפקירים דם יהודי שחוטף רקטות קסאם מידי יום ,ועוברים לסדר היום עם ההרוגים ,כפי שעשיתם בירושלים בשנת 1967 ,ולאחר שהאויב הערבי נסוג משם חמדתם את האדמות עליהם התיישבו ונישלתם אותם מהן בהערמות שונות. כך הגעתם להיות ''עשיריון עליון '' המרוכז ברמת אביב ג' ,וברמת השרון!.
התיש כוחם של אחינו ואבותינו מהדור הקודם, פניתם לחפש '' כלי עבודה אנושיים חדשים '' בשוק המקומי ,מכיוון שהדבר זול יותר וחוסך הובלה, דירות זמניות למגורים של עובדים מיובאים ,ועוד.., ומצאתם שאריות הרות אסון של האויב הערבי, ומכיוון שראיתם הזדמנות לרווח מיידי  '' קפצתם על המציאה '' ושיבצתם אותם ככוח עבודה אלטרנטיבי לאחיכם (שהמוטיבצי'ה שלהם קרסה מ ''קוצר רוח ומכל עבודה קשה בשדה '' ,ומתינוקות שלהם שחטפתם ומכרתם בכסף למשפחות מאמצות חשוכות ילדים במדינות ה'' נאורות '' של ארופה וארה''ב,אלה  המכונים ''  ילדי-תימן '' ),והם ראו בכך הזדמנות להיטמע בתוך המדינה, ובשעת הכושר ולאחר היתרבות '' תאי הסרטן הערבי '' ,תיכננו להכות אתכם ואת אחינו שראו כחלק מכם לעניינם,שוק על ירך,וכן  תפסו מקומות גבוהים עם-השנים ,קיבלו תעודות-זהות שסידרתם להם,ובינתיים שכחתם שמטרתם בעינה עומדת,להשמיד את העם היהודי ח''ו ,וכדברי הנצר המתועב איש צר ואויב -ג'מאל עבד אלנאצר (ימח שמו וזכרו) '' לזרוק אתכם ואותנו לים '' ,כיום ,כשישנה מלחמה קרה בשתי חזיתות ,המלחמה על שטחי ארץ-ישראל,והמלחמה על-דעת הקהל העולמית ,התארגן האוייב הערבי היטב מולכם ,מצד אחד הוא מטיל את אימתו עליכם לבל תתקרבו לריכוזי האוכלוסיה שיצר עם השנים ,ומאידך בנה '' תפאורה '' של מחנות פליטים  שבה הוא מגדל  דורות שלמים של אנשיו שהוא עושק באכזריות ,על מנת לגדל דורות שלמים של  מחבלים שהידים מתאבדים ,שמוכנים להתאבד בכדי להפוך לאגדה,ומאידך לפרנס את משפחותיהם ב ''מענק '' שיקבלו בעקבות התאבדותם, ( די דומה למה שאתם עשיתם לשכבות החלשות בירושלים שלפני מלחמת 1967 ,אולם ההבדל הגדול הוא ,שאחינו לא עשו זאת למען בצע-כסף,כי אם מסרו את נפשם למען קדושת ארץ-ישראל אליה ניכספו אבותיהם במשך כ2000 שנה, הי''ד ) ,והגרוע מכל ההאויב הערבי הצליח לגייס אותכם לשורותיו ביוצרו עבורכם '' תפאורה '' חדשה בדמות '' מחנה-השלום '' ר''ל ,בדיוק כפי שהנוער היהודי בגרמני'ה ראה בהיטלר (ימח שמו וזכרו) סמל לגאווה ,שידוע למה הובילה ר''ל. ועליכם אמר שלמה מלכנו '' עושה עושר ולא במשפט,בערוב ימיו יעזבנו ''.
3) ואשר לטענתך שאיננו '' עובדים '' , אל דאגה ! מצאתם לנו  '' מחליפים '' מהאויב הערבי , ובעת עוצר ו/או מלחמה (כאשר ה '' פועלים '' שלכם יחזיקו בנשק כנגדכם) ,וצרתם שוק עבדים מיובאים מהפיליפינים, סין, הודו,תורכי'ה ועוד.., אינכם צריכים עובדים שהם למעשה אחיכם ,ששברתם אותם מנטאלית מזה שישים שנה!, הם כבר חסרי מוטיבצי'ה ואינם יכולים להועיל בכלום!, הלא כן ? ,אכן חזרתם על דברי היטלר (ימח שמו וזכרו) ואתם עלולים להגיע ליום שתבקשו להכניס גם אותנו לתאי הגאזים (הקב''ה לא יתננו בידכם בע''ה ) ,ויושיענו מכף כל אויב ואורב ומידי אחינו השמאלנים הבולשביקים ואנשי הימין המדומה וחבריהם ר''ל.
4) אשר לעושק המגזר העני בישראל, הרי אתם הגוזלים שהנהגתם את המדיניות של היוקר המופנה לשכבות החלשות כדי שייאלצו לעבוד אצל '' הוד-מעלתכם '' בשכר של  אויב ערבי ,זיכרו! ,אנו אחיכם ואין לנו תגמול מהחמ''ס שמחשיב אותנו ואותכם כאויב ,אולם אתם רואים בו '' ידיד ופרטנר לשלום '' ,והוא מנצל זאת לחדור אליכם ולהרוס אתכם מבפנים בכך שמגייס אתכם לשורותיו נגדנו ( כפי שאנו רואים בהפגנות האלימות של השמאל עם האויב הערבי) ,ובנו הוא נאלץ להלחם בעזרת טילים ורקטות ( הקב''ה יפנה אותם חזרה אליו כמה שנאמר '' חרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה '' אכי''ר ''
 ואל לי להוסיף יותר מזה ,שכן האמת ברורה ואיננה צריכה הדגשות בולשביקיות כמו שלך ,ידידי עוץ לי...., הקב''ה יחזירך בתשובה שלמה לפניו עם כל פושעי -ישראל אכי''ר.
                                                                                הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: דצמבר 05, 2008, 16:02:04 על ידי חיים בן_פסח »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
הרומן של עוץ לי... עם מרוואן ברגותי יש''ו
« להגיב #1 ב- : יולי 11, 2007, 04:18:04 »
כבר אמרתי פעם אחת,אבל אני פשוט נהנה לקרוא כל הודעה שלך. :coolsmiley: :)
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2007, 04:18:35 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 11, 2007, 04:33:16 »
בס''ד
 ידידי ורעי איתן הי''ו-- זוהי תשובה לידידנו עוץ לי ...  השמאלני,ידיד האויב הערבי ר''ל ,כשמו כן הוא (עוצו עצה ותופר ,דברו דבר ולא יקום ,כי עימנו א'ל )
    אינני יכול לכתוב מאמר זה בספריית הימין האמיתי מכיוון שהמערכת איננה מאפשרת לי לעשות זאת,אודה לך אם תיצור קיצור -דרך כפי שעשית במאמר קודם שלי. שנזכה לראות ישועות בביאת משיח צדקנו בב''א.
                                                                                                       הגולה בארץ :smil037:
בס''ד

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 11, 2007, 04:40:15 »
בס''ד
 ידידי ורעי איתן הי''ו-- זוהי תשובה לידידנו עוץ לי ...  השמאלני,ידיד האויב הערבי ר''ל ,כשמו כן הוא (עוצו עצה ותופר ,דברו דבר ולא יקום ,כי עימנו א'ל )
    אינני יכול לכתוב מאמר זה בספריית הימין האמיתי מכיוון שהמערכת איננה מאפשרת לי לעשות זאת,אודה לך אם תיצור קיצור -דרך כפי שעשית במאמר קודם שלי. שנזכה לראות ישועות בביאת משיח צדקנו בב''א.
תפנה למשתמש mashras בפרטי,הוא ייתן לך הרשאות עריכה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 11, 2007, 04:56:08 »
בס''ד
תפנה למשתמש mashras בפרטי,הוא ייתן לך הרשאות עריכה.
הגולה בארץ,חשבתי שאתה מעוניין לשים את זה כערך באינצקלופדיה שלנו (:
להעביר לספרייה אין לי שום בעיה,ובטעות שלחת לי את ההודעה.
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2007, 05:09:14 על ידי איתן »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 11, 2007, 05:09:10 »
בס''ד
ידידי איתן
 תודה מקרב לב - ושנזכה בביעור כל האשירות של האויב הערבי מעל הר קדשינו וערי אלוקינו אכ''יר
 והקב''ה יסייע בעדנו להחזיר את עוץ לי... וחבריו שטופי המוח של השמאל העויין ( הפוך רשעים ואינם.....) בתשובה עם כל פושעי ישראל אכי''ר.
                                                                               מירב הברכות---הגולה בארץ :smil037:
בס''ד

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הרומן של הגולה עם ביבי
« להגיב #6 ב- : יולי 13, 2007, 16:36:02 »
הגולה בארץ, אני רואה שאתה מערבב כהרגלך שטויות במיץ עגבניות -
אני מתנגד לכל ארגוני הטרור הרצחניים, הערבים והיהודיים, אל תמציא לי עמדות בבקשה.
ברגותי הוא רוצח מתועב ללא ספק. כמו כל כוחות ההתנגדות אשר מיישמים מאבק מזוין באוכלוסייה אזרחית (בין היתר ארגוני הטרור הפלסטינים אשר מבצעים פיגועים כנגד אזרחים יהודים וגם הצבא הישראלי אשר רצח 1000 אזרחים לבנונים ומבצע הרג יומיומי של אזרחים וילדים בשטחים).
הגזענות שלך כלפי האוכלוסייה הערבית בארץ מעידה במקרה הטוב על בורות, במקרה הרע על גזענות עיוורת ומכוערת.
לגבי דברי הבלע המעוותים שכתבת:

1) שיטת הסחר בעבדים על ידי חברות כוח אדם נוצר ומיושם עד היום על ידי נציגי ההון הישראלים הזרים, ולא על ידי הצורך למנוע "ניצול לרעה של מקומות עבודה ממשלתיים..." כמו שקשקשת – יש לך את המנהג המגונה לקחת תופעת שוליים ולהפוך את התפל לעיקר. נכון שיש בעיות גם בשיטה הנכונה של העסקה ישירה, ותק וקביעות. אולם זוהי השיטה הטבעית ההוגנת והנכונה – תמיד יהיו עובדים בעיתיים, אין שיטה מושלמת, אבל אתה מציע לפתור בעיה מינורית ביצירת בעיות חמורות פי כמה – הפרטה, העסקה פוגענית, נישול עובדים מזכויות...

2) עשירון עליון אחותך (ללא שום כוונה להעליב חס-וחלילה!), אני גר בשכונת מצוקה בצפון הארץ, ואף מתקשה לעמוד בתשלומי שכר הדירה שלי, אני גר ליד אוכלוסייה ערבית ואני יכול להגיד לך שאנחנו חברים בלב ובנפש, ומאוגדים יחד להפגנות נגד העושק והניצול, העוני והרעב.

3) יבוא עובדים זרים הוא לא המצאה של כוחות השלום והעבודה המאורגנת, כי אם חזונם של ברוני הכלכלה הניאו-ליבראלית אותה אתה מקדש.  מה ששבר את העובדים מנטאלית, הוא חיסול מדינת הרווחה החל מ-78 (עת נבחר מנחם בגין, אבי מודל ההפרטה הישראלי), מה שהחליש את העובדים במשך 60 שנה הוא חיסול וועדי עובדים, שבירת העבודה המאורגנת (ההסתדרות איגדה פעם 2 מיליון עובדים), הפרטות, צמצום המגזר הציבורי, לטובת אוליגרכי המגזר הפרטי, גלובליזציה ושאר "אמיתות החיים" מבית מדרשו של הCIA world fact book (הפרטה זה טוב, הלאמה זה פשע), קרן המטבע והבנק העולמי (המרעיבים השיטתיים של ילדי העולם).

4) "מדיניות היוקר המופנה לשכבות החלשות"? אמרת מילה אחת: "ביבי" וחיים בן פסח כבר אמר שעם העמדות הכלכליות של ביבי הוא מסכים. כדי שיאלצו לעבוד בשכר רעב ולא מאורגנים - זוהי תמצית סיפורה של ההפרטה, ושל חיסול מדינת הרווחה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הרומן של הגולה עם ביבי
« להגיב #7 ב- : יולי 14, 2007, 22:36:24 »
הגולה בארץ, אני רואה שאתה מערבב כהרגלך שטויות במיץ עגבניות -
אני מתנגד לכל ארגוני הטרור הרצחניים, הערבים והיהודיים, אל תמציא לי עמדות בבקשה.
ברגותי הוא רוצח מתועב ללא ספק. כמו כל כוחות ההתנגדות אשר מיישמים מאבק מזוין באוכלוסייה אזרחית (בין היתר ארגוני הטרור הפלסטינים אשר מבצעים פיגועים כנגד אזרחים יהודים וגם הצבא הישראלי אשר רצח 1000 אזרחים לבנונים ומבצע הרג יומיומי של אזרחים וילדים בשטחים).
הגזענות שלך כלפי האוכלוסייה הערבית בארץ מעידה במקרה הטוב על בורות, במקרה הרע על גזענות עיוורת ומכוערת.
לגבי דברי הבלע המעוותים שכתבת:

1) שיטת הסחר בעבדים על ידי חברות כוח אדם נוצר ומיושם עד היום על ידי נציגי ההון הישראלים הזרים, ולא על ידי הצורך למנוע "ניצול לרעה של מקומות עבודה ממשלתיים..." כמו שקשקשת – יש לך את המנהג המגונה לקחת תופעת שוליים ולהפוך את התפל לעיקר. נכון שיש בעיות גם בשיטה הנכונה של העסקה ישירה, ותק וקביעות. אולם זוהי השיטה הטבעית ההוגנת והנכונה – תמיד יהיו עובדים בעיתיים, אין שיטה מושלמת, אבל אתה מציע לפתור בעיה מינורית ביצירת בעיות חמורות פי כמה – הפרטה, העסקה פוגענית, נישול עובדים מזכויות...

2) עשירון עליון אחותך (ללא שום כוונה להעליב חס-וחלילה!), אני גר בשכונת מצוקה בצפון הארץ, ואף מתקשה לעמוד בתשלומי שכר הדירה שלי, אני גר ליד אוכלוסייה ערבית ואני יכול להגיד לך שאנחנו חברים בלב ובנפש, ומאוגדים יחד להפגנות נגד העושק והניצול, העוני והרעב.

3) יבוא עובדים זרים הוא לא המצאה של כוחות השלום והעבודה המאורגנת, כי אם חזונם של ברוני הכלכלה הניאו-ליבראלית אותה אתה מקדש.  מה ששבר את העובדים מנטאלית, הוא חיסול מדינת הרווחה החל מ-78 (עת נבחר מנחם בגין, אבי מודל ההפרטה הישראלי), מה שהחליש את העובדים במשך 60 שנה הוא חיסול וועדי עובדים, שבירת העבודה המאורגנת (ההסתדרות איגדה פעם 2 מיליון עובדים), הפרטות, צמצום המגזר הציבורי, לטובת אוליגרכי המגזר הפרטי, גלובליזציה ושאר "אמיתות החיים" מבית מדרשו של הCIA world fact book (הפרטה זה טוב, הלאמה זה פשע), קרן המטבע והבנק העולמי (המרעיבים השיטתיים של ילדי העולם).

4) "מדיניות היוקר המופנה לשכבות החלשות"? אמרת מילה אחת: "ביבי" וחיים בן פסח כבר אמר שעם העמדות הכלכליות של ביבי הוא מסכים. כדי שיאלצו לעבוד בשכר רעב ולא מאורגנים - זוהי תמצית סיפורה של ההפרטה, ושל חיסול מדינת הרווחה.
בס''ד
 :knuppel2: עוץ לי... ידידי! אני ממליץ לך לבדוק את הדברים לאשורם טרם אתה מגיב ,מכיוון שאתה כותב דברים שלא מתקבלים על דעתו של אדם נורמאלי .
 1) אתה'' מתנגד לטרור '' לטענתך ,ולעומת זאת חובר עם האויב הערבי ( ידבירהו הי''ת וישמידהו מתחת שמי ה') שתומך ומעודד טרור ורצח יהודים ללא הבחנה ובריש גלי תחת הכותרת '' מוקאוומה= התנגדות (בביטוי זה משתמש האויב הערבי לכל סוגי הלוחמה והפיגועים כנגד העם היהודי)'' ומגנה את אחינו שנלחמים במעשי רצח נפשעים אלה,ואף פוגע בהם ,וכן  האויב הערבי נלחם איתנו במלחמה תיקשורתית ,ואתה מודה שאתה מפגין ביחד איתו ותומך בו (הקב''ה יחזירך למוטב אכי''ר). ההרג באזורי ארץ-ישראל שאתה מכנה ''שטחים'' ומקרב האויב הערבי הוא מינורי מאד ,ואם הי'ה הרג מאסיבי של ככמה מאות ביום אחד ,הי'ה נחסך הרג של אלפים לטווח ארוך ,ומשני הצדדים ,ומה גם שכל האוכלוסי'ה של האויב הערבי מלאה שינאה ותומכת בטרור בכל האמצעים ,מגיוס ילדים כמחבלים מתאבדים ועד שימוש בנשים הרות לידוי בקבוקי תבערה על חיילי צה''ל,ושימוש באמבולאנסים להובלת טילי קסאם ומתאבדים ,והדברים הוכחו בשטח!! אז על אילו '' אזרחים '' של האויב הערבי אתה מדבר בדיוק? כנראה שלא שירתת באזורי העימות ולא פגשת את השינאה של האויב הערבי האכזר מקרוב!! הם לא בוחלים בשום אמצעי ולו השפל ביותר על-מנת ליפגוע ביהודים ,ובתוך האזורים של האוכלוסי'ה היהודית הם עדיין עושים זאת שלא בריש גלי (במחתרת) ,אולם אתה וחבריך מעודדים אותם לעשות זאת בגלוי.
2) אתה טוען ששיטת '' הסחר בעבדים'' ע''י חברות השמה וכוח-אדם נוצרה ומישמת ע''י '' נציגי ההון הזרים הישראלים '' ,ואני מוסיף לך את העובדה שהם מנהלים את הקמפיין של הבחירות בעזרת עיסקי שוחד ושלמונים ובמישרין ו/או בעקיפין ממנים הם את חברי הכנסת והממשלה בכדי להטות את החוקים לצד שלהם,ואני תארתי את התהליך בו הגיעה המדינה למצב זה ,בעקבות רדיפת הבצע ,השוחד והשלמונים של חברי הממשלות הראשונות מקרב חבריך השמאלנים .קרא היטב,ובדוק מקורות מהקמת המדינה ועד היום ואז תגיב!! ולא תגובה של שטוף מוח ,כלאחר יד.
3) האויב הערבי משתמש בתופעת הניצול,העוני והרעב של אוכלוסי'ה שאתה נמנה עלי'ה ,שזוהי נקודה חלשה אצלך ,ומטשטש את העובדה שאחיהם בני האויב הערבי הם שגורמים להטלת סנקיות כלכליות ומכבידים על הוצאות הביטחון, מעלימים מיסים ומנגנוני האכיפה חוששים להכנס לאזורים עם אוכלוסי'ה צפופה של אויב ערבי מחשש ללינץ' שככל הנראה ייעשה בהם אם יעזו להכנס לשם, סחר בסמים והלבנת הון שחור נחשב להיתר ואפילו מומלץ ע''י האויב הערבי ששולט בנתיניו ע''י כנופיות פשע מאורגן שנתמך ע''י ההנהגה שלו מכיוון שבין השאר הם מרתיעים את הממשלה מלבצע מעשי אכיפה חיוניים שם, אולם כהאויב הערבי זקוק לשירות-רפואי, תגמולי ביטוח וזכויות אחרות ,הוא יתבע אותן בתוקף .ועל אף זאת בל נשכח שיש להם קופות חלוקה של כספים ומוצרי צריכה בכמויות אדירות ,  שנשלחים לאויב הערבי הלוחם בישראל  במישרין ו/או בעקיפין על-ידי אירגוני הטרור העולמי שבשורותיו ,וכן ע''י מדינות הנפט שלו, אולם ה '' עוני '' וה '' מסכנות '' המדומה הן תפאורה של נשק תקשורתי חזק שתפקידו להוליך שולל אנשים תמימים שכמותך בארץ ובעולם .אנא בדוק את העובדות לפני שתגיב ! ! אינך מודע כלל למהותו של האויב הערבי ,הינך נתון בתוך  כלוב תישקורתי שאינך מודע למתרחש מחוצה לו, חקור הדברים לאשורם ותודה לי על שהנחתי אותך לצאת מהתרמית שהאכילו בה אותך ואת חבריך.
 4) אינני מקדש שום '' ברוני כלכלה '' כדבריך , ונהפוך הוא ,אני מתעב את רובם שאינם עושים לטובת הכלל ,כי אם לטובת עצמם בראש ובראשונה, רווחה היא דבר  חשוב ,אולם הניצול והסחיטה של האויב הערבי את המדינה ,ובעקבות מדיניות שמאלנית שהכירה באויבים אלו כאזרחים ,ופתחה פרצות שקשה מאד ועד בלתי-אפשרי כיום לגודרן ,שגרמה לאויב הערבי לייבש את המדינה מבפנים, על-כן , יש לסלק את האויב הערבי תחילה ,ומכל שטחי ארץ-ישראל , ואז לאפשר רווחה ליהודים שהם המהות האמיתית של המדינה ,ולהם מיועדים כספי הרווחה מכיוון שאין אירגוני-טרור ומדינות נפט שיתמכו בהם .!!לעת עתה המציאו פעילי הימין המזוייף שחברו לשמאלנים שאתה נמנה עליהם ר''ל ,את יבוא העובדים הזרים ,ותיגברו יבוא זה בעת הסגר על האזורים של אוכלוסי'ה של האויב הערבי אותם אתה מכנה ''שטחים'' ,מכיוון שהשמאל והימין המזוייף יצרו עם השנים תלות בעובדים '' זולים '' מקרב האויב הערבי תוך הזנחת הרווחה למגזר היהודי בעקבות רדיפת-הבצע ,השוחד והשלמונים בהם נגועה ההנהגה ומפעיליה אלי-ההון ,כאמור לעיל.
5) ביבי נתנייהו המשיך את מדיניות ההפרטה שהתחיל בה ידידך חיים רמון כ''מזכ''ל ההסתדרות'' ,עוד לפני ממשלת רבין ,וכאדם שראה את הסחיטה שמבצע האויב הערבי למערכת הכלכלית שעמדה ליקרוס תחת מספר ה ''אזרחים '' מקרב האויב הערבי שהשמאל חילק להם תעודות-זהות וקיבל אותם לשורותיו על-מנת להשיג רוב בבחירות ,והאויב הערבי נעתר לקבל זאת הן מכיוון שהוא רואתה מצב של אפשרות להנות מכספים שנסחטים מהיהודים,והן מהעובדה שהוא יכול ליפגוע במדינה מבפנים כ'' אזרחים ''
שמשתפחים פעולה עם האויב הערבי ועושים נפשות תמימות של יהודים מסכנים כמוך בעזרת תמונה מעוותת המוצגת לך ולשכמותך ,והתפאורה שלה מאורגנת ע''י התשקורת ומערכת החינוך המעוותים  הנשלטים ע''י האויב הערבי ,הימין המזוייף ,והשמאלנים בראש.
לסיכום, ידידי עוץ לי.... בדוק היטב את העובדות ההיסטוריות השביאו למאורעות!,ואת יחסי הגומלין שבין מאורע למאורע!, ובחן את כל הצדדים בצורה אובייקטיבית וללא נטי'ה ימין ושמאל !, זוהי משימה לא קלה ( מניסיון) ,ואז תשתכנע להצטרף לשורות הימין האמיתי . הקב''ה יסיר את הסתר-הפנים מעיני עמו ישראל ,ויקויים בנו '' יאר ה' פניו אליך '' שהוא המפתח לכל הברכות אכי''ר ונזכה בביאת גואל-צדק בב''א. :smil037:
בס''ד