שונות > פורום משוב

לפי דעתכם הפורום זקוק לשינוי?...

<< < (3/3)

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: עז77 על דצמבר 26, 2006, 19:23:48 ---לא נורא, ממילא הארגון שלנו תמיד ממליץ להצביע למפלגה הכי ימנית וכרגע זה חזית,
אז הקהל שלנו יחזק את המפלגה הזו ביום הבחירות כמובן.

הימין האמיתי חייב להיות הארגון מטריה של כל הימין האמיתי בארץ.

--- סוף ציטוט ---
שזה בעצם חזית יהודית לאומית כי כל השאר לא ממש ימנים...
יותר בכיוון שמאל.

mashras:
ידידי "כהנא צדק".
תסלח לי אבל רציתי רק להעיר שהתמונות שאתה מצרף לכל הודעה, נחמדות, אבל בבקשה תוותר על אחת או שתקטין אותן.
אתה כותב הרבה הודעות בפורום והעובדה שצריך לגלול הרבה בכל פעם שעוברים על הודעה שלך, מעצבנת במקצת.

אני מקווה שאני לא פוגע, בסך הכל אתה חלק מהצוות של הפורום, ואתה עושה עבודה מצויינת.

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: mashras על דצמבר 27, 2006, 18:52:18 ---ידידי "כהנא צדק".
תסלח לי אבל רציתי רק להעיר שהתמונות שאתה מצרף לכל הודעה, נחמדות, אבל בבקשה תוותר על אחת או שתקטין אותן.
אתה כותב הרבה הודעות בפורום והעובדה שצריך לגלול הרבה בכל פעם שעוברים על הודעה שלך, מעצבנת במקצת.

אני מקווה שאני לא פוגע, בסך הכל אתה חלק מהצוות של הפורום, ואתה עושה עבודה מצויינת.

--- סוף ציטוט ---
חס וחלילה, אני לא כועס אני מבין אני יטפל בזה במהרה אני יקטין תתמונות ויסדר את זה שזה לא יהיה גדול מדי.
כהנא צדק!

MiSs_DAnIeL:
בפורום של חזית חייבים להירשם כדי לגלוש בפורום
אולי אם גם בפורום הזה היה חייב להירשם זה היה מעודד אנשים להיות פעילים בפורום ולהשתתף
מה אתם אומרים?

עז77:

--- ציטוט של: MiSs_DAnIeL על דצמבר 30, 2006, 14:44:05 ---בפורום של חזית חייבים להירשם כדי לגלוש בפורום
אולי אם גם בפורום הזה היה חייב להירשם זה היה מעודד אנשים להיות פעילים בפורום ולהשתתף
מה אתם אומרים?

--- סוף ציטוט ---

היתה על זה הצבעה פעם,
רוב הגולשים קבעו שהפורום צריך להשאר פתוח למבקרים,
אם הגולשים ירצו לעשות שוב הצבעה בנושא אין לי בעיה.

עז77.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה