כתב נושא: לא נותנים קרידט מספיק לחיים בן פסח.  (נקרא 6924 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
לא נותנים קרידט מספיק לחיים בן פסח.
« ב- : דצמבר 24, 2006, 14:24:55 »
הוא פעל למען העמדתו של סעיד נוסייר רוצחו של הרב כהנא זצ"ל.אותו מחבל ערבי שלא נעצר כי היה לו קשר עם האף בי אי?אחר כך השתתף בפגיעה במגדלי התאומים.
כלומר חיים בן פסח היה מאלה שהתריעו על הסכנה המוסלמית ועל אלקעידה.
סעיד נוסייר בסוף נעצר על החבלה בתאומים ולא על רצח הרב כהנא זצ"ל.
אגב בויקיפידיה זה מצויין במפורש ואני מודה אישית למי שכתב זאת.
חשוב מאד שיהיה סדר בדברים בכדי שלא נתבלבל.
כי כשאני מפנה את האנשים לתוכניתו של חיים בן פסח הם אומרים בלעג?מי זה בכלל?למה שאאזין לו?במה דעותיו חשובות?
כלומר חיים בן פסח נכנס להיסטוריה בפעילותו למען עליית יהודי ברית המועצות לשעבר.
חיים בן פסח שמע את התורה מפי הרב כהנא בעצמו,כפי שאומרים מפי הגבורה.
לכן כשאנו מביאים לינק לאנשים חשוב גם שנציג את חיים בן פסח בצורה הראויה וניתן לו את הכבוד הרב המגיע לו.
כי לחיים בן פסח יש משקל סגולי והוא אדם חשוב מאד גם בגלל מעשיו ולא רק בגלל דעותיו הנכונות.
לכן יש לתת לחיים קרידט אפילו שהוא אדם צנוע מאד ורק מחפש לעשות עלייה,לעזור לעם ישראל וארץ ישראל ולהפיץ את תורת ישראל.

עז77

• אורח
בעניין: לא נותנים קרידט מספיק לחיים בן פסח.
« להגיב #1 ב- : דצמבר 24, 2006, 14:26:52 »
אני לא זוכר מי אמר זאת אבל הוא צדק, אולי חיים צריך להקליט את תוכניותיו בלבוש רשמי יותר,
הרב כהנא זצ"ל תמיד לבש חליפה לכל מקום - וגם באמת צריך תפאורה\רקע קצת יותר מרשים...

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : דצמבר 24, 2006, 14:29:31 »
אני וליאורסו.

עז77

• אורח
« להגיב #3 ב- : דצמבר 24, 2006, 14:37:12 »
אני וליאורסו.

כן, בכל מקרה אני מחזק את ידכם בנושא..

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 24, 2006, 14:41:30 »
אני לא זוכר מי אמר זאת אבל הוא צדק, אולי חיים צריך להקליט את תוכניותיו בלבוש רשמי יותר,
הרב כהנא זצ"ל תמיד לבש חליפה לכל מקום - וגם באמת צריך תפאורה\רקע קצת יותר מרשים...

רעיון טוב..אבל אי אפשר לקבוע בשבילו איך להתלבש כמובן אפשר להציע.
שאלה,
כל הרקע של התוכניות שלו הן "מחתרתיות" כי הפצת השידורים שלו הם לא חוקיים?

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #5 ב- : דצמבר 24, 2006, 15:13:50 »
כן צודק אולי אז באמת צריך להלביש אותו בצורה יותר מרשימה תפאורה וכו ואז יתייחסו אליו אולי בקצת יותר רצינות...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #6 ב- : דצמבר 24, 2006, 15:34:46 »
חיים בן פסח באמת אדם שראוי לכל מילות השבח בעולם! הוא עשה כל כך הרבה למען היהודים, מגיע לו הרבה כבוד.
אני במקומו הייתי שם על הקיר מאחוריו דגל עם הסמל של תנועת כ"ך ולצידו דגל ישראל. בשידורים, כמו שאמרתם, כדאי שיופיע עם חליפה, עניבה וכיפה על הראש. זה היה מוסיף יותר רצינות ורישמיות למרות שהלבוש העכשווי, לפי דעתי גם נאה ורציני. אבל את האמת אלה דברים שוליים... זה לא כך חשוב, אפשר גם להתעלם מזה.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 24, 2006, 16:12:17 »
לבוש רשמי הוא דבר חובה - הבגדים מכבדים את הבנאדם.
אני רוצה להעיר עוד הערה חשובה מאוד, שימו לב:
אומרים רבותינו במדרש רבה: "כל המזכיר שם רשע ואינו מקללו עובר בעשה שנא' "זכר צדיק לברכה, ושם רשעים ירקב".
הרב כהנא בדרשותיו היה מקפיד על דברי חז"ל האלו, וכאשר היה מזכיר שם רשע כמו "תופיק טובי" היה מיד מוסיף ימח שימו ויזכרו, וממשיך בדרשה שלו בצורה רגילה.
חיים בן פסח כשהו מזכיר שם רשע הם מתחיל להאריך מאוד בקללות ומיוחד במילה "נאצי", בדר"כ כשיהודים שומעים שיהודי מכנה יהודי אחר "נאצי" אפילו היה אותו יהודי אדם שמולאני - מיד הם סותמים אוזניהם, קשה לשמוע את המילה "נאצי" כלפי יהודי.
לדעתי צריך לעשות כמו הרב כהנא הי"ד להוסיף ימח שימו ויזכרו, ולהמשיך בהרצאה.

בברכת אהבת ישראל - ערן.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #8 ב- : דצמבר 24, 2006, 17:28:27 »
חיים בן פסח באמת אדם שראוי לכל מילות השבח בעולם! הוא עשה כל כך הרבה למען היהודים, מגיע לו הרבה כבוד.
אני במקומו הייתי שם על הקיר מאחוריו דגל עם הסמל של תנועת כ"ך ולצידו דגל ישראל. בשידורים, כמו שאמרתם, כדאי שיופיע עם חליפה, עניבה וכיפה על הראש. זה היה מוסיף יותר רצינות ורישמיות למרות שהלבוש העכשווי, לפי דעתי גם נאה ורציני. אבל את האמת אלה דברים שוליים... זה לא כך חשוב, אפשר גם להתעלם מזה.
כמובן זה יוסיף אבל גם בלי זה אפשר להסתדר העיקר המסר..
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #9 ב- : דצמבר 24, 2006, 20:01:45 »
לבוש רשמי הוא דבר חובה - הבגדים מכבדים את הבנאדם.
אני רוצה להעיר עוד הערה חשובה מאוד, שימו לב:
אומרים רבותינו במדרש רבה: "כל המזכיר שם רשע ואינו מקללו עובר בעשה שנא' "זכר צדיק לברכה, ושם רשעים ירקב".
הרב כהנא בדרשותיו היה מקפיד על דברי חז"ל האלו, וכאשר היה מזכיר שם רשע כמו "תופיק טובי" היה מיד מוסיף ימח שימו ויזכרו, וממשיך בדרשה שלו בצורה רגילה.
חיים בן פסח כשהו מזכיר שם רשע הם מתחיל להאריך מאוד בקללות ומיוחד במילה "נאצי", בדר"כ כשיהודים שומעים שיהודי מכנה יהודי אחר "נאצי" אפילו היה אותו יהודי אדם שמולאני - מיד הם סותמים אוזניהם, קשה לשמוע את המילה "נאצי" כלפי יהודי.

בברכת אהבת ישראל - ערן.
ערן,
זה היה תלוי בקהל היעד של הרב הי"ד.  בפני קהל אמוני, כמובן שהיה מקפיד לקלל שם רשעים, ערבים כיהודונים; בפני קהל חילוני ימני מובהק היה מקפיד לקלל ערבים; אבל בפני קהל חילוני שעמדותיו מוטלות בספק, היה יותר "מתון", ולא אמר "ימח שמו וזכרו" לא לגבי יהודונים ולא לגבי ערבים, שמא ירתיע תומכים אפשריים, שפשוט לא היו מוכנים נפשית להתמודד עם האמת בכל חומרתה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #10 ב- : דצמבר 24, 2006, 22:37:20 »
אני ביקשתי ממנו להשתמש פחות בביטוי נאצי גם כלפי גוים.

Aaron

• אורח
« להגיב #11 ב- : דצמבר 24, 2006, 22:42:53 »
לי בכלל לא מפריע שהוא קורא למישהו נאצי או יהודון...

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 25, 2006, 22:44:29 »

לך לא וגם לי לא... אבל המטרה היא להפיץ את זה ושימשיכו לצפות בזה והביטוים האלו מפריעים לנו...
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #13 ב- : דצמבר 25, 2006, 22:48:09 »

לך לא וגם לי לא... אבל המטרה היא להפיץ את זה ושימשיכו לצפות בזה והביטוים האלו מפריעים לנו...
לי גם אין בעיה, ואין מה לעשות חיים לא ישתנה בשביל עוד כמה צופים ככה הוא ועדיף שלא ישתנה רק ככה אנחנו ננצח בסוף עם האמת הזאת ועם השפה "החריפה" שלו כי היא שפה אמיתית ולא הזבל שמוכרים לנו.
יגאל=גואל

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:07:38 »

בברכת אהבת ישראל - ערן.

הרבה פעמים שאני שומעת משמאלנים שאומרים לי "למה צריך להתנהג לערבים כמו שהתנהגו אלינו בשואה, זה בדיוק אותו דבר"
כל דבר הם מזכירים את השואה, כאילו הימנים נוהגים בערבים כנאצים ובגלל זה צריך לבטל כל דעה ימנית, הרי אנחנו מפרים זכויות אדם
השמאלנים האלה הם יהודונים מסריחים שלא מאמינים בתורת ה' וככה צריך לקרוא להם!

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:20:49 »

בברכת אהבת ישראל - ערן.

הרבה פעמים שאני שומעת משמאלנים שאומרים לי "למה צריך להתנהג לערבים כמו שהתנהגו אלינו בשואה, זה בדיוק אותו דבר"
כל דבר הם מזכירים את השואה, כאילו הימנים נוהגים בערבים כנאצים ובגלל זה צריך לבטל כל דעה ימנית, הרי אנחנו מפרים זכויות אדם

נכון מאוד!!!! מה גם שיהודים בשואה לא היו מתפוצצים/שולחים את הילדים שלהם להתפוצץ/רוצים להרוג את כל הגויים לעומת זאת הערבים כן עושים זאת! הקם להורגך השקם להורגו!
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #16 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:22:16 »

בברכת אהבת ישראל - ערן.

נכון מאוד!!!! מה גם שיהודים בשואה לא היו מתפוצצים/שולחים את הילדים שלהם להתפוצץ/רוצים להרוג את כל הגויים לעומת זאת הערבים כן עושים זאת! הקם להורגך השקם להורגו!
כי הם חבורה של מוסלמים מפגרים היהודים פועלים בחכמה וכך גם הצלחנו לשרוד למרות הכול ולהישאר בדתנו למרות כל הגזרות.
הבעיה שהם מתוך שתיפות מוח ותיסכול וייאוש מתפוצצים טוב נו ערבים אין מה לעשות קצת קשה אז נתפוצץ.
 לעומת זאת היהודים פועלים בחכמה ולא מתפוצצים כל פעם שקצת קשה והיה הרבה קשה..
« עריכה אחרונה: דצמבר 25, 2006, 23:25:11 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:23:34 »
בדיוק.
הם לא מבינים שפעם לא הייתה לא מדינה לכן התאפשר לגויים לפגוע בנו
אני חושבת ההפך מהם, אחרי שאנשים נהרגו ונילחמו בשביל להקים את המדינה הזאת אין סיכוי שאני ייתן לאיזה מוחמד להרוג פה יהודים על ימין ועל שמאל והעולם שותק.
אז שיקראו לי נאצית, נהההה

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #18 ב- : דצמבר 26, 2006, 00:38:00 »
פעם כן היתה "מדינה" (ממלכה), ואיבדנו אותה בדיוק בגלל אותה מדיניות שנוקטים בה המנהיגים הנוכחיים.  אני בטוח שערן וזלהר יכולים לפרט.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן