כתב נושא: קבר יוסף הצדיק בידי האויב הערבי,ובסיוע הממשלות  (נקרא 7565 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד
      קבר יוסף הצדיק ,נמצא בשכם סמוך ל ''מחנה הפרחחים'' בלאטה ,שבו מרוכזה אוכלוסיה של האויב הערבי,נינטש בשיטתיות על-ידי השילטון הנלוז ובתיאום עם האויב הערבי ,וזאת על-מנת לבודד את האוכלוסי'ה היהודית מהמקום,
 בימים אלו נעשים נסיונות נואשים לגאול את המקום מידי האויב הערבי ,אולם השילטון הנלוז מונע מאוכלוסי'ה יהודית לפקוד את הקבר,(שנותץ ונשרף על-ידי האויב הערבי שזהו מקום מקודש גם לו ,עפ''י דתו המזוייפת) למרות שבהסכמי האסלה הנתעבים,ישנו סעיף המאפשר ביקור במקומות הקדושים, אוי לנו שקיימנו שוב ''על מכרם בכסף צדיק ,ואביון בעבור נעליים''
                                                                                           הגולה בארץ :'(
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ההפקרה התחילה עוד בימי ברק כאשר הפקירו את החייל מדחת יוסוף, כאשר הערבים מחללים את הקבר, השמאל הוא האויב האמיתי, לפחות לערבים יש כבוד עצמי, הם לא מתרפסים בפני האויב.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כל כך נכון. וכל כך עצוב.

שהקב''ה ירחם עלינו שנתנו לבוגדי הערב רב להשתלט על המולדת היהודית הקדושה!
« עריכה אחרונה: יולי 05, 2007, 07:58:10 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
הכל אשמת ברק
זה לא המקום הקדוש היחיד שנמצא בשליטת ערבים ובגלל ששלטון מוניעם מאיתנו גישה אליו
הר הבית,בתי כנסת שנשרפו בהתנתקות וכו'
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אותו אזור שבו תהיה מדינה ערבית יהודה ושומרון זה השטח הכי יהודי בעולם.
באזור תל אביב המודרנית בזמנים טובים הייתה שליטה יהודית אך לפעמים לא.
אבל בהרי יהודה תמיד היוא יהודים זה האזור שלנו שם באמת ההיסטוריה שלנו ירושלים וחברון אלה היוא 2 המרכזים הגדולים של שבט יהודה
ושומרון בירת ממלכת ישראל ואחת הערים החשובות ביותר לפני היתפלגות ההמלכה.
ועכשיו כול זה בידי הערבים ומ יש לנו את תל אביב וקיסריה?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

Aaron

• אורח
קבר יוסף:

יש שני מסגדים ליד הקבר.

תראו מה המחבלים הנאצים יש"ו עשו לקבר:

מסגד אלעקצא היה צריך להיות מושמד אחרי הדבר הנורא הזה.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סעמק בא לי לשבור את המחשב כשאני רואה דברים כאלה.

Aaron

• אורח
והערבים רצחו חיילים בקבר הזה. באותו זמן אהוד ברח החזיר המנייאק היה שר הביטחון והוא הפקיר את הקבר. צה"ל כבר התחיל לשלוח כוחות שיריון כדי להציל את החיילים והקבר שהוקפו ע"י מאות מחבלים שזרקו בקבוקי תבערה וברק ביקש מצה"ל לא להתערב.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יבוא יום ובעזרת השם יתברך זה יקרה למיסגד אל עקצה..

Aaron

• אורח
יבוא יום ובעזרת השם יתברך זה יקרה למיסגד אל עקצה..
אמן!

אחרי שהערבים שרפו לנו 21 בתי כנסת בעזה והרסו את קבר יוסף יש את כל ההצדקות להפציץ את מסגד אל עקצא.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קבר יוסף הצדיק בידי האויב הערבי,ובסיוע הממשלות
« להגיב #10 ב- : יולי 05, 2007, 14:54:27 »
סעמק בא לי לשבור את המחשב כשאני רואה דברים כאלה.

אלירן, שמור את זה לרגע שבו, כנראה, נצרך לשבור לערבים את הידיים אחד אחד.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ימך-שימם וזיכרם!!!!!!!!!
« להגיב #11 ב- : יולי 05, 2007, 19:40:19 »
לשרוף את מסגד אל-אקצה!!!!!!!!!!!
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : יולי 05, 2007, 23:31:12 »
אנחנו נהרוס כול מיסגד בישראל כול מיסגד לא משנה היכן.
וכול ערבי יסולק מכאן וכול ערבי שלא ירצה לעזוב כמו ילד-טוב פשוט יוכרז כמחבל ויושמד.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : יולי 06, 2007, 03:57:15 »
בס''ד
  אתם אחי ורעי ,העושים במלאכת הקודש להצלת עמנו ומולדתנו הנצחיים,אנא פנו לקהילות היהודיות מחוץ לארץ הקודש ,שהם בעלי ההון וההשפעה על השילטון רודף הבצע והשלמונים שמנהל את המדינה כפי מאווייו השמאלניים,כדי להפעיל עליהם לחץ בכדי לשחרר את המקומות הקדושים לנו מידי האויב הערבי השפל ,ויהי רצון שיקויים באויבנו מקרא שכתוב '' תפול עליהם אימתה ופחד ,בגדול זרועך ידמו כאבן '' ויכון בחסד כסא אכי''ר.
                                                                         הגולה בארץ
בס''ד

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : יולי 06, 2007, 12:14:42 »
כשהם הורסים לנו מקומות קדושים, אנחנו לא עושים כלום.
אם נהרוס להם מסגדים, גם השמאל גם הערבים וגם כל העולם יזעם ויגעש.

נבלות כולם.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : יולי 08, 2007, 01:50:09 »
בס''ד
 תחזקנה ידיכם ,וזכות יוסף הצדיק זיע''א תעמוד לנו,ונזכה ליגאול את מקום גניזתו במהרה ,עם כל ממקומות הקדושים, ולהוי ידוע כי השילטון השמאלני הבולשביקי מתנכל למתגוררים בשכונת אברהם אבינו שבחברון, ומנסה לשסות בהם את האויב הערבי בכך שאישר פתיחת דרך שהייתה סגורה עד עתה מטעמי ביטחון ,למעבר של אויבים ערבים בתוך המתחם היהודי, וזאת לאחר '' משפט מכור '' של ב''גצ ,שמומן ביד רחבה על-ידי החמ''ס ,במישרין ו/או בעקיפין , הילכך נמצאים תושביה היהודים של חברון בסכנה מתמדת ,וחיים בין פיגוע לפיגוע ,ואמצעי התישקורת השמאלניים מדחיקים זאת לקרן זווית. מיתר לציין שפעילי השמאל מאחינו שהם '' תינוקות שנישבו '' בשיטת שטיפת-המוח השיטתית של השמאל והימין-המדומה ,הנהוגה מזה דורות, אותה פירטתי במאמרי הקודמים ,מפגינים לצד האויב הערבי ואף מתנכלים לאחינו ואחיהם התושבים היהודים בחברון, אוי לנו שכך עלתה בדורנו ר''ל, אנא פעלו במלוא המרץ ובכל המקומות,איש כפי כוחו והשפעתו למען הפצת התודעה האמיתית של המצב,וחיזוק הימין האמיתי למען חיזוק עמנו ומולדתנו ,הקב''ה יצילנו מיד כל אוייבינו ושונאינו וכל מבקשי רעתנו אכי''ר,
 ויקויים בנו מקרא שכתוב '' שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו ,והקב''ה מצילנו מידם '', ונזכה בביאת גואל-צדק בב''א.
                                                                                מבכה עמי ומולדתי--הגולה בארץ :'(
בס''ד

Aaron

• אורח
« להגיב #16 ב- : יולי 08, 2007, 02:28:26 »
הגולה בארץ, כל הודעה שלך - זהב. יישר כח! אתה תורם בצורה יוצאת מן הכלל לפורום, המשך כך.
אתה דתי לאומי או חרדי?
« עריכה אחרונה: יולי 08, 2007, 02:28:58 על ידי אהרֹן »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : יולי 08, 2007, 02:39:24 »
בס''ד
 אני נגד חילוק בעם ישראל ,שיטת '' הפרד ומשול '' של השמאלנים הבולשביקים הכניסה גם הבחנות '' חדשות '' ביהדות  כגון:
  כיפה-סרוגה, כיפה שחורה, חרדי, דתי-לאומי ,וכ''ו ........כולנו עם-ישראל ,כאיש-אחד בלב אחד אמרנו '' נעשה ונשמע ''
  כל איש כפי מעלתו וכולנו ערבים זה לזה וללא שום הבדל!! יהי רצון שיקויים בנו מקרא שכתוב '' ויעשו כולם אגודה אחת ,לעשות רצונך בלבב שלם '' אכי''ר .
                                                                                        הגולה בארץ :smil037:
בס''ד

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : יולי 08, 2007, 02:46:24 »
בושה לנו.. אנו יהודים טיפשים איך הלכנו ובחרנו במשטרים כאלו? נאיביות..

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : יולי 08, 2007, 16:39:50 »

כך...
אנחנו עם טיפש בוחרים באדם שביכלל לא היה ברשימת המפלגה (שרון)
ואת המקום השני מכבלת מפא"י מפלגה עלובה מזה 1948...
ומפלגות טובות כמו החזית וחירות ביכלל לא בכנסת וגם האיחוד הלאומי זוכה רק ל-9 מנדטים...
אבל בבחירות לכנסת ה-18 הציבור יכסח לקדימה תצורה את הגימלאים ישכחו.
ובסופו של דבר ינהיג הליכוד אם 30-35 מנדטים את המדינה אבל ביבי כבר נסוג משטחים מרובים (משהוא כמו 900 קמ"ר ביהודה ושמרון לא?) והוא לא הרבה יותר טוב.....

אבל הפלגה שאני הכי לא סובל ב"ימין" זה אני לא יכול לסלוח להם (ולישראל ביתינו) אל כך שהם מחזיקים את הממשלה אבל ההודע של ש"ס לפני הבחירות שכול יהודי חייב להצביע לש"ס אחרת מכומו בגהנום.........
זה כבר באמת יותר מדי....
טוב מי יתן ויום אחד תהיה לנו ממשלה נורמלית

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : יולי 08, 2007, 17:25:53 »

כך...
אנחנו עם טיפש בוחרים באדם שביכלל לא היה ברשימת המפלגה (שרון)
ואת המקום השני מכבלת מפא"י מפלגה עלובה מזה 1948...
ומפלגות טובות כמו החזית וחירות ביכלל לא בכנסת וגם האיחוד הלאומי זוכה רק ל-9 מנדטים...
אבל בבחירות לכנסת ה-18 הציבור יכסח לקדימה תצורה את הגימלאים ישכחו.
ובסופו של דבר ינהיג הליכוד אם 30-35 מנדטים את המדינה אבל ביבי כבר נסוג משטחים מרובים (משהוא כמו 900 קמ"ר ביהודה ושמרון לא?) והוא לא הרבה יותר טוב.....

אבל הפלגה שאני הכי לא סובל ב"ימין" זה אני לא יכול לסלוח להם (ולישראל ביתינו) אל כך שהם מחזיקים את הממשלה אבל ההודע של ש"ס לפני הבחירות שכול יהודי חייב להצביע לש"ס אחרת מכומו בגהנום.........
זה כבר באמת יותר מדי....
טוב מי יתן ויום אחד תהיה לנו ממשלה נורמלית

אולי ביום מן הימים..

Aaron

• אורח
« להגיב #21 ב- : יולי 08, 2007, 20:46:57 »
בס''ד
 אני נגד חילוק בעם ישראל ,שיטת '' הפרד ומשול '' של השמאלנים הבולשביקים הכניסה גם הבחנות '' חדשות '' ביהדות  כגון:
  כיפה-סרוגה, כיפה שחורה, חרדי, דתי-לאומי ,וכ''ו ........כולנו עם-ישראל ,כאיש-אחד בלב אחד אמרנו '' נעשה ונשמע ''
  כל איש כפי מעלתו וכולנו ערבים זה לזה וללא שום הבדל!! יהי רצון שיקויים בנו מקרא שכתוב '' ויעשו כולם אגודה אחת ,לעשות רצונך בלבב שלם '' אכי''ר .
נו באמת. יש אנשים חילוניים שלא שומרים, כמוני. ויש אנשים דתיים. זאת עובדה. השמאל לא חילק אותנו לחילוניים, דתים וכו', אנחנו חילקנו את עצמינו, כי כל אלה שונים אחד מהשני.
חח עכשיו לדוגמא אני ישאל אותך בן כמה ואתה ותגיד לי "אני נגד לחלק אנשים לגילאים, כולם יהודים".

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : יולי 08, 2007, 20:55:10 »
בס''ד
נו באמת. יש אנשים חילוניים שלא שומרים, כמוני. ויש אנשים דתיים. זאת עובדה. השמאל לא חילק אותנו לחילוניים, דתים וכו', אנחנו חילקנו את עצמינו, כי כל אלה שונים אחד מהשני.
חח עכשיו לדוגמא אני ישאל אותך בן כמה ואתה ותגיד לי "אני נגד לחלק אנשים לגילאים, כולם יהודים".
אתה לא כול כך צודק.
כולנו הבנים של הקדוש ברוך הוא - וכמו שאבא לא מפלה בין הבנים שלו ככה גם הקדוש ברוך הוא לא מפלה , לכול יהודי ויהודי יש חלק בעולם הבא.
יש יהודים ששומרים מיצוות יותר ויש כאלה פחות , אתה למשל שומר על מצוות כיבוד אב ואם אני מניח..ומצוות ישוב ארץ ישראל ואהבת לרעך כמוך ועוד..ויש כאלה שעושים את מיצוות התפילה ושמירת השבת.

Aaron

• אורח
« להגיב #23 ב- : יולי 08, 2007, 22:12:24 »
בס''ד
אתה לא כול כך צודק.
כולנו הבנים של הקדוש ברוך הוא - וכמו שאבא לא מפלה בין הבנים שלו ככה גם הקדוש ברוך הוא לא מפלה , לכול יהודי ויהודי יש חלק בעולם הבא.
יש יהודים ששומרים מיצוות יותר ויש כאלה פחות , אתה למשל שומר על מצוות כיבוד אב ואם אני מניח..ומצוות ישוב ארץ ישראל ואהבת לרעך כמוך ועוד..ויש כאלה שעושים את מיצוות התפילה ושמירת השבת.
אין הבדל בין חרדים לחילוניים? למה פתאום אסור לי לשאול אם בן אדם הוא דתי לאומי, חילוני או חרדי? למה הקטנוניות הזאת?. יש כהניסטים, יש חרדים, יש ממלכתיים וזאת עובדה.
ברור שכולנו הבנים של הקב"ה, אבל מה הקשר בין מה ששאלתי את הבחור לבין זה? כולם משתמשים במילים "חרדים", "דתיים לאומיים" וכו'... לא הבנתי את הקטע.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #24 ב- : יולי 08, 2007, 23:12:20 »
נראה לי ש"חלוקה" היא מלה נרדפת ל"הבדלה" ומצווה היא להבדיל בין טוב ורע.  ולכן במקום להימנע מלהבדיל לגמרי, הייתי מציע לשנות את הקריטריונים להבדלה, מכיוון שיש חרדים ציוניים כמו חב"ד ו"חילוניים" ציונים, ולעומתם יש "דתיים" "לאומיים" כמו אברהם בורג יש"ו.  השתייכות ל"מחנה" זה או אחר מהווה למעשה חלוקה די מלאכותית.  אולי עדיף לחלק על-פי המדה שבה הרעיון היהודי מובן ע"י כל פרט ופרט.  ישנו גרעין של כהניסטים ויהודים אמוניים "לאומיים" שמבין את הרעיון היהודי בשלמותו.  השאר---החרדים עמוסים בתורה וגמילות חסדים, וחסרים את ההבנה של אתחלתא דגאולה, קידוש השם, עז, תקופה של גבורה, מסירות נפש.  ה"דתיים הלאומיים" מלאי ציונות אבל חסרים את ההבנה של "עד מתי אתם פוסחים על שתי הסעפים" והחשיבות לעשות הבדלה בין טוב ורע, ובין ישראל ושונאי ישראל (ממשיכי דרכו המבולבלים של הרב קוק עם "אהבת החינם" שלהם...).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן