כתב נושא: תירגול  (נקרא 4650 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« ב- : יולי 04, 2007, 15:46:05 »
צה"ל סתם הורג "פלסטינים" שלא עשו כלום , ילדים , חפים מפשע , לא עשו כלום למה הם יורים עליהם כל הזמן והורגים אותם, לא חבל עליהם? רק שיחקו בבית שלהם ונפל בבית שלהם פגז.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #1 ב- : יולי 04, 2007, 15:56:01 »
1. כשהם עומדים בתוך חילופי אש מרצונם ומסרבים ללכת על מנת להגן על מחבל שפועל להריגת אזרחים ישראליים הם כבר לא אזרחים חפים מפשע
2.סביר מאוד שאש ערבית גם תפגע בהם
3.אין בכלל הבחנה בעזה (אפילו במדינת לבנון כמו השממשלה הצהירה) בין אזרחים ללוחמים , בכל חבורה של 100 אזרחים יש אחד שנושא AK47 , ול99 האחרים יש אהדה כלפיו או שלא אכפת להם.
4.הם הורגים זה את זה מילא , ומאשימים אותנו (פתח VS חמאס)
5. 80% מהם הצביעו עבור החמאס , כשהם ידעו לגמריי מה הם עושים ו100% תומכים בחמאס
6.לךמה פעילי שלום שלהם כמו הצלב האדום או הסהר האדום עוזרים להסעת חמושים לקרב ולהפריע לצהל? היו עשרות מקרים של שימוש ברכבי תקשורת ורכבים של עזרה רפואית לקרבות?
7.אם אאין להם גבול בין אזרח ללוחם וכל האזרחים תומכים בזה רק שאין להם נשק , מדוע אנו צריכים לצייר אחד דמיוני כזה ומדוע לא אכפת לכם מאזרחי ישראל שנהרגים בזה.
8.למה יש לכם זכרון קצר כ"כ וסלקטיבי כ"כ?
9.80% מכל ה"טבחים" האלה שנופלים פגזים בבית מתגלים כשקריים לחלוטין או ברובם , וב90% מהם מדובר לא ממש באזרחים , השכונה אצליהם זה הבסיס הצבאי  ואם אבא מחביא טילים בבית ובערב יורה אותם על שדרות מהחצר , ואתם טוענים שאסור להתגונן בפניו , אתם רוצחים בדיוק כמוהו.
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 18:34:00 על ידי אהרֹן »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #2 ב- : יולי 04, 2007, 16:06:51 »
1. כשהם עומדים בתוך חילופי אש מרצונם ומסרבים ללכת על מנת להגן על מחבל שפועל להריגת אזרחים ישראליים הם כבר לא אזרחים חפים מפשע
2.סביר מאוד שאש פלסטינית גם תפגע בהם
3.אין בכלל הבחנה בעזה (אפילו במדינת לבנון כמו השממשלה הצהירה) בין אזרחים ללוחמים , בכל חבורה של 100 אזרחים יש אחד שנושא AK47 , ול99 האחרים יש אהדה כלפיו או שלא אכפת להם.
4.הם הורגים זה את זה מילא , ומאשימים אותנו (פתח VS חמאס)
5. 80% מהם הצביעו עבור החמאס , כשהם ידעו לגמריי מה הם עושים ו100% תומכים בחמאס
6.לךמה פעילי שלום שלהם כמו הצלב האדום או הסהר האדום עוזרים להסעת חמושים לקרב ולהפריע לצהל? היו עשרות מקרים של שימוש ברכבי תקשורת ורכבים של עזרה רפואית לקרבות?
7.אם אאין להם גבול בין אזרח ללוחם וכל האזרחים תומכים בזה רק שאין להם נשק , מדוע אנו צריכים לצייר אחד דמיוני כזה ומדוע לא אכפת לכם מאזרחי ישראל שנהרגים בזה.
8.למה יש לכם זכרון קצר כ"כ וסלקטיבי כ"כ?
9.80% מכל ה"טבחים" האלה שנופלים פגזים בבית מתגלים כשקריים לחלוטין או ברובם , וב90% מהם מדובר לא ממש באזרחים , השכונה אצליהם זה הבסיס הצבאי  ואם אבא מחביא טילים בבית ובערב יורה אותם על שדרות מהחצר , ואתם טוענים שאסור להתגונן בפניו , אתם רוצחים בדיוק כמוהו.
1.אבל זה לא מרצונם, המחבלים נכנסים לבתיהם ומאיימים עליהם בעזרת הנשק שלהם
2.זה לא אשמתם, הבתים שלהם עצמם נמצאים בתוך חילופי האש.
3.אבל מה עשו הילדים?
4.זה לא משנה, למה אנחנו יורים בילדים חפים מפשע?
5.לילדים אין זכות הצבעה, ככה שאין שום סיבה להאשים אותם.
6.אבל שוב, מה הקשר לילדים ?
7.האם הילדים יכולים למנוע את הירי של המחבלים?
8.כי אתם יורים בילדים חפים מפשע ואח"כ מתלוננים שהם אכזריים, כאשר ילדים בני 9 אין לך שום זכות להגיד שהם מחבלים

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #3 ב- : יולי 04, 2007, 17:05:45 »
למה להכפיש את צה"ל סתם?
תוכיח שהוא יורה בילדים קטנים בלי סיבה מוצדת.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #4 ב- : יולי 04, 2007, 17:07:39 »
1.עליהם מאיימים עם הנשק , עלינו יורים
2. לא אשמתם שהם חברי חמאס? בלוחמה עירונית בדרך כלל התושבים מסתגרים עמוק בבתים או בורחים מהשכונה
3.מה עשו הילדים שהם נפצעים בגלל שהחמאס רוצים עוד שהיד ואומג' של לוחמי חירות שהם שמים אותם ישר לתוך קו האש ולעפמים יורים בהם בעצמם ומשתפים פעולה עם כתבים פרו ערביים (וכבר יש עשרות תופעות כאלה שנתגלו אני יכול להפנות אותך) כלום , אבל כל עוד יהיו הסכמי שלום ריקים עם מנהיגים שקרנים שאומרים לעמם משהו אחר ומנהיגי בובות חסרי תכלית או מנהיגים שפשוט מקימים ארגון אחר , הילדים ימשיכו לסבול , הפתרון היחיד זה הגירה או להפסיק את המנהגים האלה ואז הגירה , לא אשמתינו שהחמאס עושים זאת כדי להרוג את הילדים שלנו מה עשו הילדים שלנו?
4.הסברתי לך למעלה , אם אתה מאמין שאנחנו מכוונים על הילדים שמשחקים כדורגל סתם ככה ברחוב הערבי או אפילו זורקים אבנים על החיילים שלנו ,  אז השאלה היא יסודית יותר.
5.אז למה ילדים רוקדים במעגלים סביב כל מחבל שיורה קסאמים? למה ילדים הולכים עם קלאצקניקובים בהפגנות? מה אתה מציע לעשות? למה כל דור הם מתנתקים מהאמת ביוזמתם ונהיים קיצוניים יותר? למה הם גודלים להות בידיוק אותם אנשים שכן מצביעים לחמאס? זכותינו להגן על ארץ ישראל ואם אחמד מביא את המשפחה שלו להרוג יהודים ברחובות עם קסאמים אנחנו לא יכולים לעשות כלום , הם חצו קו אדום כשהם אפילו לא שומרים על קדושת הקוראן שלהם כשהם שורפים עותקים בשביל התעמולה לחול (להביא תונה) התוצאות של זה על אחריותם בלבד , או שאתה מעדיף שהילדים שלנו ימותו ואנחנו נשב בצד? שוב השאלה היא יסודית יותר. והדמוגוגיה של לנסות לשנות את הגרעין מהקליפה היא בעייה לוגית בכלל בוויכוח אפילו שהיא משכנעת יפה.
7.הם יכולים לא להסתובב באזור כשאבא שלהם משגר קסאמים והם יכולים לא לעודד מחבלים ולהסתובב עם סרטים ירוקים וקלאצ'ניקובים זו אשמתם בלבד שהם מערבים ילדים בסיפור הזה , ואנו לא אחריים עליהם , כשאין להם שום דבר קדוש במלחמה נגדינו וכשהישרדותינו תלוייה במלחמה ,  ואנו נאצלים לחיות עם הסחטנות הזולה שלהם שבכלל יש לה מקום רק כי אין להם שום זכות על האדמה ולכן הם ממציאים את כל הטקטיקות האלו שלא נראו קודם לכן אפילו במשטרים ערביים , השאלה שוב יסודית יותר , האם אתה תומך את האידיולוגיה של החמאס או משהו דומה לה? ונופל לפרופוגנדת השקרים סביר להניח שמרצונך כי נוח לך עם השקרים האלה על מנת לראות יהודים סובלים? מהשלוחות האיראניות הסוריות והמצריות ובעצם של כל הערבים שעושות את העבודה השחורה שלהם? (אה וגם האירופאיות כי הם נותנים להם ימבה כסף)
8.מי שמחבל זה מי שמביא את הילד לאזור הזה , אנחנו נלחמים עבורינו , אם אתה רוצה לראות אותנו מתים מן הסתם שנוח לך לחזור על עצמך ולהמציא סחטנות רגשית שכזאת , הרי הערבים הם אלו ששמו את הילדים שמה , והערבים הם אלה שיורים על הילדים שלנו (וגם החיילים שלהנו שהם הילדים שלל ישראל שמגנים עליה) האם אתה אומר שעל ילדי ישראל למות בגלל שאחמד צילם את מחמוד נורה בחילופי אש ( וסביר להניח שירה בו בעצמו?)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #5 ב- : יולי 04, 2007, 17:41:54 »
1.גם עליהם יורים, אם הם לא נשמעים להוראותיהם של המחבלים
2.הילדים חברי החמאס? לא ידעתי,
  אכן, הם מתסגרים בבתיהם, ואז נופל עליהם פגז
3.אבל בכך שאנחנו בעצם יורים על בתים, שע"פ "מידע" מודיעיני יש מחבל, אנחנו מתסכנים ברציחת ילדים חפים מפשע, מסתכנים בביזבוז תחמושת, ומסתכנים בעוד שנאה שהעולם ירכוש לנו, מה שיוביל בסופו של דבר לחרם כלכלי .
4.אנחנו אולי לא מכוונים לילדים שמשחקים כדורגל, אבל אנחנו מכוונים לילדים שמשחקים לגו, זה כן
5.באמת? ע"פ אילו נתונים אתה טוען שכל הילדים רוקדים סביב המחבל? זוהי פרופגנדה שנועדה להפחידנו, הילדים הללו הם מיעוט, וכאשר הם ילדים הם חפים מפשע, הם לא עשו כלום, הם לא ירו בחיילים והם לא הצביעו לחמאס, הם רק התחבאו בבתיהם כאשר פגע בהם פגז, מתי שמעת על ילד בן 9 שהרג מישהו?
אני מתנגד בכל תוקף לרצח משני הצדדים, אך האם זה שנרצח ילד בן 9 חף מפשע נעצור את הפיגועים? לא נראה לי .
6.(אין 6?)
7.הם גרים שם! אין להם לאן ללכת, אם הם יצאו מהבית, מה שהם לא יכולים לעשות, הם ימותו, או ע"י המחבלים או ע"י חיילי צה"ל, וגם כאשר הם בבתיהם הם 
יכולים להירצח בכל רגע ע"י צה"ל, זה לא משנה מהי המנטליות של לוחמי החופש, מה הילדים אשמים? הם רק קורבנות, הם עדיין תמימים, הפרופגנדה של חמאס עדיין לא נכנסה להם לראש, והם חפים מפשע, רק בני 9.
8.המחבלים לא הביאו אותם לשם, הם גרו שם, אני לא רוצה לראות חפים מפשע, שהם בבירור לא מחבלים מתים מפגז, כאשר הם רק מתחבאים בבתיהם.
רגע, הילדים יורים עליך? אתה מאשים אותם במשהו שאף ילד חף מפשע בן 9 לא עשה.

ציטוט
למה להכפיש את צה"ל סתם?
תוכיח שהוא יורה בילדים קטנים בלי סיבה מוצדת.
איזו סיבה מוצדקת יכולה להצדיק רצח של ילד בן 9 שבסה"כ שיחק בביתו ?

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #6 ב- : יולי 04, 2007, 18:26:00 »
דקסטר , רק רציתי לומר שאתה משחק דמות שתקועה במחשבה , אי אפשר לשכנע אותם והדרך היחידה להפיטר מהם זה ע"י לא נתינת שום סמכות בשביליהם
אגב , יש עוד טקטיקה זה להשתמש באד הומיניזם כבד וטכניקות רטוריות שונות , כמו כן להתחיל לנפח הכל , לומר שהחמאס הרוילדים יהודים ועינו אנשים ושהחמאס יורים בילדים שלהם בעצמם וכו' וברגע שהוא מאשים אותך במה שהוא עושה , תעלה את זה ותוציא אותו מפגר זה יעיל רק כשמנסים לשכנע צד שלישי לא חכם במיוחד או שהצד השני מראה פתיחות ראש מסויימת אחרת אין טעם לדבר עם לולאה שבורה אגב השמאלאני הממוצע היה מעלה את ה"כיבוש" כרוע המוחלט של העולם שאחראי להכל מהחכדות הדינוזאורים להתחממות גלובאלית ככה שאתה לא משחק את הדמות טוב,

כמו כן אני מבקש להתייחס לכל מה שאני אומר אחרת אין פה תרגול בחזרה לדמות

קיצר אתה אומר שאנחנו הולכים לעזה לצוד ילדים נכון?
זה מה שאתה אומר? אתה שקרן שממציא עובדות שלא קיימות ולא רחוק מלהיות חבר מיחידת היחצ"נות של החמאס

תתנגד לרצח מהצד שלהם , הם מכוונים קסאם על בית ספר

אז מה הם עושים שמה???????
ואתה אומר שכולם תמימים??  נראה לי שמי שתמים זה אתה.

8.הם ירורים קסאמים משמה , מה היית עושה אם מישהו יורה קסאמים מהשכונה שלך ?
אתה יודע שמי שירו עליו ישלח חיילים להגן על עירו , ושזה מסוכן , אתה לא תלך לעשות פיקניק 5 מטר מהמשגר.

מי שבא להרוג , שם ילד לכאורה תמים(אבל כנראה שרק השנאה תמימה) בצד השני  בשביל להגן על פעולת ההרג, וממשיך בהתקפה.
הוא זה שהרג את הילד , אתה חושב שאנחנו אפילו יודעים אם נמצא שמה ילד? אנחנו יודעים שחבורה של טרוריסטים יורים לשמה קסאם ,
אם נהייה הומניים סבירל הניח שעל כל ילד ערבים שלא נהרוג יהרגו 3 שלנו , אתה נגד הרג משני הצדדים ,
אכפת לך מהתחושה שלך בבטן ולא מהעובדות. ולא מחיים של אנשים אחרים.
1. אתה טוען שילדים שלנו לא שווים כלום
2.אתה לא תומך בשלום משתי הצדדים ואתה תומך חמאס
3.אתה טיפש
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 18:32:56 על ידי ליאו »

--Wikipedia.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #7 ב- : יולי 04, 2007, 18:32:53 »
"איזו סיבה מוצדקת יכולה להצדיק רצח של ילד בן 9 שבסה"כ שיחק בביתו ?"

שוב, מתי צה"ל הרג ילד בן 9 ששיחק בביתו?

אם אתה מציג טענה, תביא עובדה שתגבה אותך.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #8 ב- : יולי 04, 2007, 18:34:31 »
"איזו סיבה מוצדקת יכולה להצדיק רצח של ילד בן 9 שבסה"כ שיחק בביתו ?"

ועוד דבר ,  אבו-דכסטאאר , האם ילד פלסטיני שנהרג מאש פלסטינית בעימות בין פלסטינים לצהל , נהרג באשמתינו?

--Wikipedia.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #9 ב- : יולי 04, 2007, 19:11:53 »
דקסטר , רק רציתי לומר שאתה משחק דמות שתקועה במחשבה , אי אפשר לשכנע אותם והדרך היחידה להפיטר מהם זה ע"י לא נתינת שום סמכות בשביליהם
אגב , יש עוד טקטיקה זה להשתמש באד הומיניזם כבד וטכניקות רטוריות שונות , כמו כן להתחיל לנפח הכל , לומר שהחמאס הרוילדים יהודים ועינו אנשים ושהחמאס יורים בילדים שלהם בעצמם וכו' וברגע שהוא מאשים אותך במה שהוא עושה , תעלה את זה ותוציא אותו מפגר זה יעיל רק כשמנסים לשכנע צד שלישי לא חכם במיוחד או שהצד השני מראה פתיחות ראש מסויימת אחרת אין טעם לדבר עם לולאה שבורה אגב השמאלאני הממוצע היה מעלה את ה"כיבוש" כרוע המוחלט של העולם שאחראי להכל מהחכדות הדינוזאורים להתחממות גלובאלית ככה שאתה לא משחק את הדמות טוב,

זה מה שאתה אומר? אתה שקרן שממציא עובדות שלא קיימות ולא רחוק מלהיות חבר מיחידת היחצ"נות של החמאס

אתה יודע שמי שירו עליו ישלח חיילים להגן על עירו , ושזה מסוכן , אתה לא תלך לעשות פיקניק 5 מטר מהמשגר.

מי שבא להרוג , שם ילד לכאורה תמים(אבל כנראה שרק השנאה תמימה) בצד השני  בשביל להגן על פעולת ההרג, וממשיך בהתקפה.
הוא זה שהרג את הילד , אתה חושב שאנחנו אפילו יודעים אם נמצא שמה ילד? אנחנו יודעים שחבורה של טרוריסטים יורים לשמה קסאם ,
אם נהייה הומניים סבירל הניח שעל כל ילד ערבים שלא נהרוג יהרגו 3 שלנו , אתה נגד הרג משני הצדדים ,
3.אתה טיפש
ציטוט

אני לא שחקן טוב במיוחד, ואני שונא את המילה כיבוש..מה לעשות. :o

ציטוט

אתה השקרן, מעולם לא אמרתי זאת.

ציטוט
אני מתנגד, כמו שאמרתי פה :
ציטוט
אני מתנגד בכל תוקף לרצח משני הצדדים

ציטוט
אז מה הם עושים שמה?
מי זה הם? ואף פעם לא אמרתי שכולם תמימים, אני לא מכליל אף אחד.

ציטוט
לא הייתי יכול לעשות כלום, זה אשמתי? צריך להרוג אותי בגלל זה ?
ציטוט
יפה, טענה מנצחת  :V:

ציטוט
3.אתה טיפש

1.לא נכון, עד מתי סילופיך יימשכו ?
2.שוב, זה לא נכון, אם זה היה נכון הייתי אומר שאני תומך בהם, והייתי אומר שצריך להרוג את היהודים, וכו'.
3.ואתה אינפנטיל . ;D

ציטוט

זו הייתה רק דוגמא לסיטואציה מסויימת, אך הנה משהו דומה :
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3332089,00.html
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 19:15:10 על ידי Dexter »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #10 ב- : יולי 04, 2007, 19:47:33 »
אם אתה בכוח נשאר כדי להפוך לשהיד ולקבל 72 בתולות או לא יודע ולעשות שם רע לישראל אז כן , אתה משתף פעולה וצריכים להרוג אותך
אם אתה לא רוצה בכך , פעל נגד החמאס

1.אבל אתה טוען שצה"ל צריך להבליג כדי להמנע מלהרוג את מי שרץ לשמה להפוך לשהיד או לא יודע וכמה "חפים מפשע" שרק שונאים אותנו ורוצים להרוג אותנו אבל לא מוכנים למות בשביל זה , אז התוצאה תהייה , הגרלת מוות של קסאמים על ישובים נרחבים ( בקרוב גוש דן עם תהייה נסיגה מיו"ש ויגיעו לערבים שמה קסאמים )  ואי אפשר להתכחש לזה בינתיים רק שדרות , לא אכפת לך משדרות כנראה אז שיהיה , אבל אם הפלסטינים היו מוותרים על הריגת יהודים לא ילד שלהם ולא 3 שלנו היו נהרגים (ואם לא נעשה כלום זה עם הזמן יעלה ויעלה , אנחנו עושים אז נהרגים אצלם יותר , אם היינו באמת מבליגים כמו שראינו בכל הזדמנות שהקשבנו לכם ללא יוצא מן הכלל , היו נהרגים גם 10 אנשים אצלינו על אחד שלהם שמילא שהיד)
2.אם אתה אומר שיש להבליג ולהיזהר מהריגת "אוהבי שלום" שרק זורקים עלינו אבנים או מחפים בגופם על מחבלים מרצון אתה בעצם תומך בהריגת יהודים , הרי כל הטרור מתחיל לא מ"הכיבוש" אלא מהמאוראות שגרמו לפרסום הספר הלבן.
3.אם אתה מתעלם מעובדות ולקחים היסטוריים ועובדתיים ומנצל את תעמולת המוות של החמאס ,זה במקום

4. אפילו שYNET מפרסמים הרבה פעמים ידיעות כוזבות ולא דואגים לתקן , הנה:
חיילי צה"ל ממשיכים לפעול בבית חנון במאמץ לסכל את ירי רקטות הקסאם. בצהריים דיווחו הפלסטינים שילד בן 10 וחמוש נהרגו מאש צה"ל. לפני כן נפצעו שלושה חיילים באורח בינוני וקל כאשר כלי משוריין עלה על מטען גדול
לא אשמתינו שילד נהרג אם הוא עוזר להרוג אותנו. אתה רוצה שאנחנו נהרג? אתה עשית צבא? שוב , לא אשמתינו שאין לפלסטינים שום ערכים והם משתמשים בכל דבר הזמין להם לתעמולה ומלחמה.

5.

לא אשמתי שמיקי מאוס מזויף מלמד את אבו אחמד בן ה11 לרוץ ולתת ראסיות לפגזי צהל אם הם עדיין בשימוש.
אבל אני מאמין שאם תיצור איתם קשר ותגרום להפסקת כל זה , לא ימותו ילדים שלהם.
« עריכה אחרונה: יולי 04, 2007, 19:49:52 על ידי ליאו »

--Wikipedia.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #11 ב- : יולי 04, 2007, 23:02:48 »
אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה,
זה או הם או אנחנו. הילדים שם חונכו כך שתאמין לי, רק טוב יוצא מזה שהם מתים עכשיו ולא אחר כך,
כל ילד שם הוא זרע שנאה והרס כלפי ישראל, הם גדלים על זה.
הם לא ילדים תמימים, הם מחבלים בתחפושת.

בייקר

• אורח
תירגול
« להגיב #12 ב- : יולי 04, 2007, 23:46:27 »
אם יחרימו אותנו כלכלית כי אנו מספקים כסף,מזון,מים,חשמל,טלפונים,נשק,עבודה לתושבי הרצועה אז נפסיק כי לא נוכל להרשות לעצמנו את הלוקסוס הזה.ואז נאלץ להגיע לעצמאות כלכלית בעצמנו.כך נפנה את האיום אל הערבים ולא עלינו כי שמאלנים אוהבים את הטיעון הזה מאד.
אנו מביעים צער על אבדן חיי חפים מפשע על פגיעה בבלתי מעורבים.
אנו נמשיך בפעולות ההגנה שלנו ללא התנצלות.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #13 ב- : יולי 05, 2007, 06:32:31 »
1.על מה אתה מדבר? אם כולם היו מחבלים לטענתך, כולם היו רוצים להיות שאהידים אז היינו מזמן סובלי מאלפי פיגועים.
הטרוריסטים הם מיעוט, זה שהחאמס נבחר זה בגלל שהוא הפחיד אותם והצליח לשלוט בהם בעזרת נשקם, ועכשיו הילדים האלה צריכים למות בגלל שאנחנו לא מסוכלים להרוג מחבל, הם קורבנות של שני הצדדים .
2.תגיד לי, אם היית רואה חייל ערבי, מירדן נניח, מסתובב ליד הבית שלך, לא היית פוחד ומנסה לתקוף אותו ? שים את עצמך לרגע במקומם, הם רואים טנק מול הפרצוף שלהם, הם נבהלים ומנסים להתגונן, ובלי קשר, אין לך שום זכות להכליל ולהגיד שקומץ הילדים שמראים בתקשורת שזורקים אבנים מייצגים את הרוב.
3.איזה עובדות אני מתעלם? שאנחנו רצחנו 60 אלף פלסטינים? אולי אתה זה שמתעלם ותומך ברצח עם.
4.חה, איך אתה קובע שהוא עזר להם? ע"פ מה ? אתה שקרן וממציא דברים.
5.פרופגנדה לא עובדת על כולם, כי אם כן, ע"פ ההיגיון הימני הקיצוני שכביכול שוטפים לכם את המוח, הייתם היום שמאלנים, אתם ה"הוכחה" ש"פרופגנדה" לא תמיד עובדת, וזה עובדה שאתה לא רואה את כל ילדי עזה בחוץ זורקים אבנים.
« עריכה אחרונה: יולי 05, 2007, 08:20:42 על ידי Dexter »

מנותק J0HNiE

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • פושעי אוסלו וההתנתקות - לא נשכח ולא נסלח.
תירגול
« להגיב #14 ב- : יולי 05, 2007, 08:11:12 »
שאלה מצויינת.

במלחמה אין "חפים מפשע" יש מחפים על פשע.

"העם הפלשטינאצי" הזה הוא האויב של מדינת ישראל.
גם האזרחים שלנו וגם ה"אזרחים" שלהם הם אויב.

במלחמת העולם השניה, שארה"ב, בריטניה ורוסיה תקפו את גרמניה הנאצית, הם הבחינו בין אזרח לבין חייל גרמני?
כולם אויבים.

בנוסף תענה לכל שמאלן שמתייחס לטענה הבאה:
"אבל זה אסור, זה חוק מלחמה ואסור לבצע פעולה כזאת"
הם מתייחסים לחוקי מלחמה הבינלאומים. (אמנת ז'נבה)
אז תענה להם באותה מידה,
האם ידעת שבחוקים הבינלאומים כתוב שאם האויב שבו אתה נלחם אינו לובש מדים או מזהה את עצמו אחרת מאזרחים, ומשתמש באזרחים כמגן אנוש, ומסתתר מאחוריהם יש לתקוף כל זכות להמשיך לתקוף.
(אם אתה רוצה הוחכה מהחוק הבינלאומי אני אביא לך)

בנוסף שים לב לנקודה הבאה,
שיטת המחבלים היא כזו,
להתסתר מאחורי אזרחים כיביכול "חפים משע" כדאי שאנחנו לא נתקוף אותם בחזרה.
אבל מה יקרה כאשר תראה למחבלים שהשיטה שלהם לא עובדת יותר?
כאשר תגבה מחיר כבד מהאויב שלך, ללא הבחנה כי הרי הם אויב.
מה יעשו אז המחבלים?
השיטה שלהם לא עובדת יותר.

צבא הגירוש לישראל.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #15 ב- : יולי 05, 2007, 08:37:56 »

3.אתה טיפש
ציטוט

אני לא שחקן טוב במיוחד, ואני שונא את המילה כיבוש..מה לעשות. :o

ציטוט

אתה השקרן, מעולם לא אמרתי זאת.

ציטוט
אני מתנגד, כמו שאמרתי פה :
ציטוט
אני מתנגד בכל תוקף לרצח משני הצדדים

ציטוט
אז מה הם עושים שמה?
מי זה הם? ואף פעם לא אמרתי שכולם תמימים, אני לא מכליל אף אחד.

ציטוט
לא הייתי יכול לעשות כלום, זה אשמתי? צריך להרוג אותי בגלל זה ?
ציטוט
יפה, טענה מנצחת  :V:

ציטוט
3.אתה טיפש

1.לא נכון, עד מתי סילופיך יימשכו ?
2.שוב, זה לא נכון, אם זה היה נכון הייתי אומר שאני תומך בהם, והייתי אומר שצריך להרוג את היהודים, וכו'.
3.ואתה אינפנטיל . ;D

ציטוט

זו הייתה רק דוגמא לסיטואציה מסויימת, אך הנה משהו דומה :
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3332089,00.html
אי אפשר להאמין לטענות של הערבים.
במשך הזמן התברר שרוב רובם של הדיווחים שלהם הם שקריים ומשרתים תעמולה ערבית כדי להסיט דעת קהל בעולם.
עד שארגון ניטרלי לא יחקור את המקרה, אני רואה את הרצח הזה כדיווח שקרי.

נערך: חדל להשתמש במילה "פלסטינים"!
« עריכה אחרונה: יולי 05, 2007, 14:41:14 על ידי אהרֹן »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #16 ב- : יולי 05, 2007, 21:21:15 »
3.איזה עובדות אני מתעלם? שאנחנו רצחנו 60 אלף פלסטינים? אולי אתה זה שמתעלם ותומך ברצח עם.
אני מבקש לא להשתמש במילה רצח בתיאור מעשיו של צבא ההגנה לישראל. רצח זה דבר שנעשה בזדון. אם אתה מתכוון לרצח, זה אולי יכול להיות למחבלים, אך זה עדיין לא רצח, מפני שזה נעשה מסיבה צודקת, כדי להגן על אזרחי מדינת ישראל.
עיין בקטע הבא מאת משה פייגלין:
"חייל גרמני בצבא הרייך הוא טרוריסט גם אם מעולם לא התחכך באוכלוסיה אזרחית. טייס ישראלי הוא גיבור וצדיק גם אם הפיל פצצה של טונה על מחבל ובני ביתו. לוחם אצ"ל הוא לוחם חופש גם אם הרג נשים וילדים, מחבל ערבי הוא טרוריסט גם אם הרג חיילים בלבד.
לא הטכניקה קובעת אלא המהות. צדקת העניין שלמענו אתה נלחם קובעת אם אתה פושע מלחמה או צדיק וגיבור. כאשר ראש הממשלה שלך קובע שהאויב הוא הצודק, הוא מבלי משים, הפך את לוחמי צה"ל כולם, כולל הפקידות במשרדים, לפושעי מלחמה."

אי אפשר להאמין לטענות של הערבים.
במשך הזמן התברר שרוב רובם של הדיווחים שלהם הם שקריים ומשרתים תעמולה ערבית כדי להסיט דעת קהל בעולם.
עד שארגון ניטרלי לא יחקור את המקרה, אני רואה את הרצח הזה כדיווח שקרי.
ככה זה במלחמה, או יותר נכון, כשמעורבים צדד שמפעיל שכל, ולא מאפשר לפרסם כל שביב של אמת על מה שמתרחש אצלו.
לצערי אין דבר כזה ארגון ניטרלי. האו"ם היה אמור להיות ארגון ניטרלי, ותראה את עמדתו בסכסוך.

דקסטר, אני מסכים עם טענותיך בנוגע לכך שבן 9, או כל קטין, לא צריך להשתתף במלחמה. לא הוא אחראי למתרחש סביבו.
עזה הערבית מעולם לא הייתה מקום שקט, רגוע ובקיצור, מקום טוב לגור בו. התושבים שם, שאמנם בזמן האחרון אולי מתקשים לצאת, מסיבות שונות, היו צריכים לעזוב הרבה לפני האירועים האחרונים, אם רצו להבטיח לבנם (בן ה-9) או בתם הקטנה חיים שלוים.

אני מבקש ממך לנסות להאמין שבצה"ל ובמשרד הביטחון אף אחד לא מנסה לרצוח סתם אנשים, ולא מחפש את הילד בביתו.
צה"ל מנסה למצוא את האיזון, ולעתים נקרע בין הרצון להבטיח את שלום תושבי המדינה, שלהם כל חייל נשבע, ובין הרצון למזער כמה שיותר את הפגיעה בחפים מפשע.
ובכן, צה"ל יכל לסיים את הטרור על שדרות ע"י הנחתת מספר טילים על עזה, כלומר כתישה מוחלטת.
כשצבא מנסה להילחם בלוחמי גרילה, סיכויים אפסיים. על כן, במקום שחיילינו ישחטו (כן, ישחטו) בעזה, מנסים בצורה הקלה ביותר לשתק את המחבלים מרחוק.

אם יש לך פיתרון יעיל יותר, שבו יש 100% דיוק פגיעה במחבלים, פיתרון שיבטיח שילד אחד לא ישרט, אנא, האר אותי.  

« עריכה אחרונה: יולי 05, 2007, 21:25:31 על ידי pbc »

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #17 ב- : יולי 05, 2007, 23:21:18 »
מזה הפדופיליה הזאת? מה הקטע בשימוש הילדים כתירוץ זה כמו להגיד  כל מיבצע של חייל האוויר הורג בממוצע יונה וכל מיבצע קרקרע הורג כלב וכל פגז שנורה הורג שממיות וארנבונים תמימים. מי שמשתמש בילדים כמגן בשיחה לא רחוק מהמחבלים שמשתמשים בילדים כמגן אנושי, הילדים הללו גדלים על שינאה כמו שאתה יודע ליכתוב וליקרוא כבר מגיל 6 אז ילד בן 9 יודע שצריך להשמיד את האוייב הישראלי ויודע שעל פי הקוראן הוא יקבל 72 בתולות ושישראל היא כובשת. אל תשכח שטיל של מסוק הוא ממש מדוייק (אחוז פגיעה של בערך 2 מטר מקסימום מהמטרה המדוייקת) איך זה שהמחבלים לא מתים בכל ניסיון חיסול? זה כי מחפשים היזמדנויות ליתקוף בלי להרוג כמה שיותר "חפים מפשע", החפים מפשע הללו הם הפמליה של המחבל ובנוסף לזאת המגן האנושי שלו, אתה יודע כמה סיפורים שמעתי ואני לא מדבר על תיקשורת אני מדבר על סיפורים חיי יום יום על מצב הילדים בעזה להורים שלהם לא אכפת מהם ולא תגיד התמימים העניים החמאסניקים הגדולים, הילדים שלהם משחקים כל היום בבוץ, ושהילדים שלהם מתים לא ממש אכפת להם, הערבים הללו הם אוייב הערבים הללו כולם ברגע שיהיה להם את ההזדמנות הם יהרגו אותך וייקחו את רכושך, בלי נאיביות בלי צ'אנסים, עם לא תהרוג מחבלים המחבלים יהרגו אותך, ומפה באה השאלה איך אתה הורג את הרוצח בלי שאף אחד יפגע? איך אתה יכול להבטיח שהילד שהכניסו לאמצע הרחוב(בלי קשר לעובדה שילד נהרג המצלמות ממוקמות במקרה בזווית מצויינת{שלא נדבר על השאלה מה מצלמות וידאו עושות באמצע חילופי אש})לא יפגע, הכל זאת תעמולה ערבית,ואין לה מעצורים למה שסבתא בת 57 תלך להתפוצץ? למה לא לפני שהיא הייתה יכולה לתפקד יותר טוב אה? צמאת הדם שלהם שבאה מהקוראן מתפשטת

מנותק Vosegus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #18 ב- : יולי 06, 2007, 14:11:17 »
אנחנו במלחמה לא מוכרזת...ככה זה במלחמה
הם מתים מתוצאות של המעשים של אחיהם

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #19 ב- : יולי 07, 2007, 21:04:52 »
צה"ל הוא צבא רצחני, הוא טובח באוכלוסיה חפה מפשע.
אתם הפאנאטים בעד הציונות הקוליניאליסטית ולהמשך הכיבוש הלא צודק על הפלסטינים, עשרות זכויות בסיסיות מופרות ע"י הבהמות של צה"ל,
החיילים משפילים את האנשים המסכנים שעומדים במחסום האפטרהייד בכדי להגיע לבית חולים ולא למות, הם דורכים עליהם ומכים אותם ללא כל סיבה.
לאחר שכל היישות הציונית הגיזענית הזו משפילה את הערבים ציפיתם שהם יישבו בשקט ? כמובן שלא, יש כמה לוחמי חירות שרוצחים אנשים, אליהם אני מתנגד, אך מטרתם ליגיטימית לחלוטין, הם מנסים לעצור את הדיכוי של העם הפלסטיני, הם מנסים לעצור את האפטרהייד וההשפלה שהיישות הציונאצית נותנת להם.
הציונים הם הקוליניאליסטים של העידן החדש, כובשים אדמה שלא שלהם כבר 2000 שנה, ולכן שליטתם לא ליגיטימית, מנצלים את משאבי האדמה ומנסים להשמיד את העם היושב כאן כבר 1300 שנה, משטירים משטר איימים ואף גרוע יותר מן האפטרהייד, משפילים בני אדם, הציונים, שצמחו באירופה, לא קלטו כנראה מה קרה להם לפני 60 שנה, ולכן הם עושים זאת לעם אחר שבעלותו על הארץ ליגיטימית, הרי, גם היהודים כבשו את הארץ הזה, אך היא, נכבשה מהם, ולכובשים האחרים, שנמצאים כאן יותר זמן מהיישות הציונית יש את הליגיטימיות המתאימה על הארץ שלו.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #20 ב- : יולי 07, 2007, 23:14:06 »
צה"ל הוא צבא רצחני, הוא טובח באוכלוסיה חפה מפשע.
אתם הפאנאטים בעד הציונות הקוליניאליסטית ולהמשך הכיבוש הלא צודק על הפלסטינים, עשרות זכויות בסיסיות מופרות ע"י הבהמות של צה"ל,
אתה אמור להיות ישראלי שמאלני או מישהו מחו"ל?
א. כנראה שאין לך מושג מה זה טבח, או צבא רצחני (אנא קרא קצת חדשות על הקבוצות הרצחניות בחבל דארפור, ואז תחזור להשוות את צה"ל לצבא רצחני)
ב. מההודעה שלך משתמע שכל שטחי מדינת ישראל הם בעצם על אדמת הגזל של ה"פלסטינים".
   הרוב המכריע של אזרחי המדינה בעד המשך קיומה של מדינת ישראל, בתחומי גבולות שונים, ולכן לא נראה לי שאפשר לקרוא לרוב המכריע הזה "פאנאטים".
   כמו כן, צה"ל הוא צבא של אזרחים, כלומר, אתה בעצם אומר שאזרחי מדינת ישראל הם "בהמות" המפרים זכויות בסיסיות.

ציטוט
החיילים משפילים את האנשים המסכנים שעומדים במחסום האפטרהייד בכדי להגיע לבית חולים ולא למות, הם דורכים עליהם ומכים אותם ללא כל סיבה.
אם לא היה פיגוע תופת אחד, היה ניתן לומר שהמחסום הוא דבר לא צודק, אך לא כך המצב.
המילה "אפרטהייד" מתארת אפלייה וגזענות, אך לא כך המצב במחסומים, הדומים לבדיקה בטחונית בכניסה לקניון, שאמנם לא מאוד נוחים, אך תפקידם להגן על ביטחון.

ציטוט
לאחר שכל היישות הציונית הגיזענית הזו משפילה את הערבים ציפיתם שהם יישבו בשקט ? כמובן שלא, יש כמה לוחמי חירות שרוצחים אנשים, אליהם אני מתנגד, אך מטרתם ליגיטימית לחלוטין, הם מנסים לעצור את הדיכוי של העם הפלסטיני, הם מנסים לעצור את האפטרהייד וההשפלה שהיישות הציונאצית נותנת להם.
ואתה, ידידי הנאצי (אם לך מותר, כנראה שגם לי מותר), מצפה שאחרי כל הפיגועים האלה, אנחנו נשב בשקט, לא נגיב בכלל על פעולות טרור ערביות?
אתה מדבר כל כך הרבה על העם הפלסטיני, שסובל מאפרטהייד ומאי שיוויון. אני הייתי מצפה שעם כל כך מדוכא, יקפוץ על המציאה שנקראה "תכנית החלוקה", ולא ימשיך להיאבק עוד ועוד.
פרט לכך, אתה בעצם מצדיק (אי אפשר לקרוא לאדם "לוחם חירות", אז להגיד שאתה מתנגד לפעולות שהוא עושה, ואז שוב להגיד שמטרתו לגיטימית) רצח של אנשים חפים מפשע, באוטובוסים, מסעדות וכו'. אדם בעל דעות כמו שלך לא יכול לדבר על צדק, שיוויון ואפרטהייד. אין לך מושג מה זה, מפני שאתה אדוני, צבוע!
בצדק אתה אומר "נותנת" אפרטהייד, כשכידוע, אפרטהייד כופים או מחלים, מפני שאחנו כל כך רגילים לנתינה של כל מיני דברים (קרא לזה מחוות, סיוע הומניטרי, ביטוח או סתם טיפשות) לעמים ערביים.

ציטוט
הציונים הם הקוליניאליסטים של העידן החדש, כובשים אדמה שלא שלהם כבר 2000 שנה, ולכן שליטתם לא ליגיטימית, מנצלים את משאבי האדמה ומנסים להשמיד את העם היושב כאן כבר 1300 שנה, משטירים משטר איימים ואף גרוע יותר מן האפטרהייד, משפילים בני אדם, הציונים, שצמחו באירופה, לא קלטו כנראה מה קרה להם לפני 60 שנה, ולכן הם עושים זאת לעם אחר שבעלותו על הארץ ליגיטימית, הרי, גם היהודים כבשו את הארץ הזה, אך היא, נכבשה מהם, ולכובשים האחרים, שנמצאים כאן יותר זמן מהיישות הציונית יש את הליגיטימיות המתאימה על הארץ שלו.
יש לי חדשות בשבילך, בפרט אולי לאפריקנים (לפי מחקרים שונים, המין האנושי התחיל באפריקה) כל אומות ומדינות העולם כבשו את אדמת מדינתם.
על אילו משאבים אתה מדבר?, כל איש עסקים יודע שהמשאב היחיד שיש בארץ ישראל הוא ההון האנושי היהודי (הפועלים הערביים אולי תורמים לבנייה ולחקלאות, אך חוץ מזה לא ממש קשורים לכלכלת המדינה).
1300 שנה?  :2funny:
הדברים שלך על משטר אימים, אפרטהייד ושאר שטויות הם בדיוק הדבר האופייני למתלהמים שמאלניים, ודבריהם הם כמובן שטויות חסרות שחר וביסוס.
הציונים לא קלטו מה קרה להם לפני 60 שנה?, בוודאי שהם קלטו, ולכן עזבו את כל חייהם ועברם המפואר באירופה ובאו לשממה הארצישראלית, והפכו אותה למה שהיא היום. אין צדק בעולם?, עם כל כך נרדף לא יכול לקבל שטח קטן ויחיד בעולם ולחיות בו בשלום?
הדברים הבאים (אחרי הנושא שהוזכר כרגע) הם פשוט שטות אחת גדולה. אתה בעצם אומר שה"פלסטינים" הם הבעלים הלגיטימיים של ארץ ישראל, רק מפני שהם כבשו את האזור, ואז חיו בו יותר זמן?, כלומר, לפי ההיגיון הזה, אם מדינת ישראל תישאר כפי שהיא כעת, תוך כמה שנים אנחנו נהפוך לבעלים הלגיטימיים של הארץ הזאת, רק כי נהיה פה אפילו יותר זמן מהם?

ובקיצור, ובתמצית, בביטחון מלא אני יכול להגיד לך שאף יהודי לא רוצה מלחמה, לא רוצה לרצוח ערבים סתם כך, ולא נהנה משלילת זכויות אדם של אנשים (פרת לפסיכופתים, שכאלה יש אפילו בשוודיה או כל מקום נאור ונייטרלי אחר).
מה נראה לך, שמדינת ישראל נהנית ל"שפוך" כל כך הרבה כסף לביטחון?, בתקופה בה יש כל כך הרבה עניים ושכרם של חלקים רבים בארץ זעום מאוד.
רק תחשוב מה ישראל הייתה יכולה לעשות עם תוספת של כמה עשרות מיליארדים מתוך 48 הנוכחיים המוקצבים לביטחון. 
« עריכה אחרונה: יולי 07, 2007, 23:22:10 על ידי pbc »

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תירגול
« להגיב #21 ב- : יולי 08, 2007, 04:31:41 »
רגע אז אתה דקסטר מצהיר ומודה שאנחנו העם הכובש? ושאנחנו מדכאים את הערבים ושיש להם זכות ליהיות פה לפנינו?, איפה הייתה בזמן כל שיעורי ההיסטוריה בבצפר ? איפה הייתה בזמן שיעורי התנ"ך בבצפר?, יש הוכחות שהיהודים חיו פה ליפני שמישהו חשב על האיסלאם, וגם היהודים הגיעו לפה עוד מתקופת האימפריה העותומנית, אין להם אזרחות אותומענית אז אין להם גם זכות במיוחד שבריטניה שלקחה כמנדט את האימפריה אישרה את הבית ליהודים (אח"כ באו הצהרות הספר הלבן וכו') אך עדיין בית ליהודים, לבסוף נותר שחצי ארץ תעבור ליהודים וחצי לערבים, הערבים תקפו היהודים תקפו(הקדמנו את חוקי הכיבוש של האו"ם) ואותו דבר גם בגבולות 67' שאתם כל כך נחרדים מהם, מעבר לזה אל תשכח שלפני שבאו יהודי אירופה שבאו ממקום מפותח ופיתחו את הארץ הייתה פה שממה במקום תל אביב הייתה עיר נמל שכוחת אל בשם יפו, הערבים מצאו פה עבודה ופרנסה, כך שלא משנה איך תתקוף השטח הוא שלנו, במיוחד שלערבים אין הבדלה כל כך בין המדינות הערביות כמו שעדיין מותרו סממנים מברית המועצות, להם יש לאן ללכת לנו יש שטח קטן ומיסכן בגודל של שליש ניו יורק, לנו זה הבית מבחינה היסטורית, תנ"כית, וחוקית, אין דבר כזה פלשתינאים זה רק שם שתוייג ופיתאום כל אחד ניזכר שהוא פלשתינאי כדי להצדיק את כל מעשי הזדון שהם עושים. ועוד משהו, איך אתה יכול להשוואת את הנאציזם לישראל, עזוב את העובדה שאנחנו יהודים זה ההבדל הגלוי מידיי לענים והשכיח ביותר עליו אין צורך לדבר אני מדבר על העובדה שהנאצים רצחו את העמים שלא התאימו להם ואת מי שתנגד אליהם, במצב כזה לא היו ערבים פה ולא היה אותך כך שכל עוד אתה פה אפשר ליראות שאין נאציזם, מעבר לכך היהודים היו חלק מגרמניה הם עבדו הם לא בכו זה הבית שלי 2000 שנה איך אתם לוקחים אותי מפה, הם לא רצו את גרמניה הם רצו להשתלב ואפילו נילחמו באומץ המלחמות(מאז שהאמנסיפציה הגיעה לגרמניה), והיהודים שם שיתפו פעולה למרות הגזירות ולמרות הכל ולאף אחד מגרמניה לפני כן לא היה אכפת מהיהודים, אנחנו לא עם כובש, עם היינו עם כובש סוריה, ירדן, לבנון, (לפחות חצי ממצריים+סיניים), היו בשטח ישראל ואולי יותר, עם היינו נאצים לא היה מצעד גאווה, עם היינו נאצים היו מחוררים את כל האלה שמפגינים במחסומים ועוצרים את התנועה בגלל "הכיבוש". ואנחנו לא צבא רוצח, אנחנו תולים מחבלים שניתפסו? ראיתה מה עשו לחייל שעשה וידויי הריגה?, אתה שומע על עוגמת הנפש, החיילים במחסומים רואים ושומעים על הילדה הקטנה שהחביאה אקדח בתחתונים(אין צורך לפרט), הם רואים את המחבלים, הם נאלצים להישתמש באלימות כאשר יש אלימות, אתה מדברים על הילדים הישראלים בהכללה, אתה רומז שכל ישראל הם בהמות חוץ מצדיקי סדום?, אז למה בג"ץ נותן לערבים תפקידי מפתח?, למה אושר למפלגות שמצהירות שהן שונאות את ישראל להיכנס לכנסת(גם מה שמבדיל בינינו לבין הנאצים), למה כל כך מנסים לעשות שלום מדומה?, למה לוקחים לאלפי אנשים את הבית שלהם ונותנים אותם לערבים סתם ככה?, למה הבדואים לא משלמים מיסים?,למה יש מקומות שאסור ליהודי! במדינת היהודים!@ להיכנס פנימה?, למה אזרחים ערביים ללא אזרחות ישראלית יכולים להיסתובב ברחובות ישראלים ללא חשש בעוד שידוע לכל שעם יתחשק לך לצאת לסיבוב בעזה אז שכח מליראות את ה10 מטרים הראשונים של העיר?, ישראל הגיזענית? ישראל הרעה? ישראל הרוצחת?, מה עם העובדה שמחבל ניפתע הוא מקבל טיפול בישראל? מה עם העובדה שלמרות שהם "מתיימרים" ליהיות עצמאיים אין להם שום ביסוס אמיתי, תחשוב מדינה בלי חשמל או מים או גז עצמאיים? אפילו בית חולים מתפקד? אז מה זה אומר? שאין וקשה להם, מליארדי הדולרים שנישפכים אליהם לא מספיקים?, זה רק אומר שהם משקיעים, הם עושים השקעה שכניראה בגלל נאיביות ישראלית היא תצליח, הם קונים מלא נשק ומתכננים ליכבוש את ישראל, שלא יהיו אי הבנות עם הם עדיין זוכרים את השטח זה רק בגלל טינה והם מחפשים נקמה הם רוצים את ישראל, לא מדינה שמלהם לא יותר זכויות, הם רוצים מדינה משלהם!!!!. עכשיו נא האר את עיניי ותענה לי בבקשה על מספר שאלות:
1.האם אתה מוכן לתת את הבית שלך לערבי?
2.למה הצבא הוא רוצח(עם הוכחה לטענה ולא סתם סיפורי סרק)?
3.את הקשר בין ישראל אל הנאצים(עם הוכחה לטענה ולא סתם סיפור סרק)?
4.איך אתה הייתה פוטר את הבעיה (תוך הבטחה מלאה שלא יהיו הסתננויות)? ועם תוכל אולי אפילו תציע פיטרון שיביא לתוצאה הרבה יותר טובה בדרך שלך

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תירגול
« להגיב #22 ב- : יולי 08, 2007, 22:05:56 »
ציטוט
אתה אמור להיות ישראלי שמאלני או מישהו מחו"ל?
א. כנראה שאין לך מושג מה זה טבח, או צבא רצחני (אנא קרא קצת חדשות על הקבוצות הרצחניות בחבל דארפור, ואז תחזור להשוות את צה"ל לצבא רצחני)
ב. מההודעה שלך משתמע שכל שטחי מדינת ישראל הם בעצם על אדמת הגזל של ה"פלסטינים".
   הרוב המכריע של אזרחי המדינה בעד המשך קיומה של מדינת ישראל, בתחומי גבולות שונים, ולכן לא נראה לי שאפשר לקרוא לרוב המכריע הזה "פאנאטים".
   כמו כן, צה"ל הוא צבא של אזרחים, כלומר, אתה בעצם אומר שאזרחי מדינת ישראל הם "בהמות" המפרים זכויות בסיסיות.
א.אכן אני יודע מה זה טבח, עיין ערך הטבח בכפר קאנא, או הטבח כפר קאסם בהם נרצחו באכזריות אנשים לא חמושים על ידי הצבא שלך .
ב.אכן כן, אבל אני תומך במדינה דו לאומית.
  הרוב המכריע של אזרחי המדינה שטוף שקרים ולא מבין את המצב, הוא לא מבין את הסבל שהפלסטינים עוברים.
  הם..איך הדתיים הפאנאטים אומרים, "תינוקות שנישבו" בידי הרשע והמיליטנטיות שלכם, צה"ל הוא לא צבא של אזרחים, מרגע שאתה חייל אתה לא אזרח ואתה חייב   
  לבצע פשעים לא מוסריים אחרת תיזרק לכלא, מדינה דיקטטורית .

ציטוט
אם לא היה פיגוע תופת אחד, היה ניתן לומר שהמחסום הוא דבר לא צודק, אך לא כך המצב.
המילה "אפרטהייד" מתארת אפלייה וגזענות, אך לא כך המצב במחסומים, הדומים לבדיקה בטחונית בכניסה לקניון, שאמנם לא מאוד נוחים, אך תפקידם להגן על ביטחון
הצחקת אותי, בבדיקה "דמוית הבדיקה הביטחונית בקניון" זורקים אנשים חפים מפשע על הרצפה, משפילים אנשים, נותנים לחולים לילדים ולנשים הרות חפים מפשע לעמוד שעות במחסום האפטרהייד, אל תבלבל את השכל .

ציטוט
ואתה, ידידי הנאצי (אם לך מותר, כנראה שגם לי מותר), מצפה שאחרי כל הפיגועים האלה, אנחנו נשב בשקט, לא נגיב בכלל על פעולות טרור ערביות?
אתה מדבר כל כך הרבה על העם הפלסטיני, שסובל מאפרטהייד ומאי שיוויון. אני הייתי מצפה שעם כל כך מדוכא, יקפוץ על המציאה שנקראה "תכנית החלוקה", ולא ימשיך להיאבק עוד ועוד.
פרט לכך, אתה בעצם מצדיק (אי אפשר לקרוא לאדם "לוחם חירות", אז להגיד שאתה מתנגד לפעולות שהוא עושה, ואז שוב להגיד שמטרתו לגיטימית) רצח של אנשים חפים מפשע, באוטובוסים, מסעדות וכו'. אדם בעל דעות כמו שלך לא יכול לדבר על צדק, שיוויון ואפרטהייד. אין לך מושג מה זה, מפני שאתה אדוני, צבוע!
בצדק אתה אומר "נותנת" אפרטהייד, כשכידוע, אפרטהייד כופים או מחלים, מפני שאחנו כל כך רגילים לנתינה של כל מיני דברים (קרא לזה מחוות, סיוע הומניטרי, ביטוח או סתם טיפשות) לעמים ערביים.
הנאצי ? הצחקת אותי, הנאציזם דוגל בלאומיות ובגזענות, כמוכם, נאצים - החוצה ! נאצים - החוצה !
בוודאי שאפשר לקרוא למישהו לוחם חופש, כי הוא כזה, הוא פועל להצלת עמו מדיכוא ומאפליייה, בין אם זה בדרך אלימה ובין אם לא, הוא אכן פועל למען מטרה זו, למה רק לכם גזענים שקוצים שכמותכם היה מותר לעשות טרור ?
אתה הצבוע, כל עוד אתם הגזענים האכזריים, עושים טרור וטובחים באוכלוסיה זה בסדר..למה לא ?? אבל כשהם, מחזירים לנו על מעשי הרשע של צבאנו (צבא "הגנה") זה לא ליגיטימי, הם מרושעים, צריך לסגור אותם בשטח, להפעיל עליהם אפטרהייד, כן, למה לא ?
צריך לפעול לשלום, למדינה דו לאומית !

ציטוט
יש לי חדשות בשבילך, בפרט אולי לאפריקנים (לפי מחקרים שונים, המין האנושי התחיל באפריקה) כל אומות ומדינות העולם כבשו את אדמת מדינתם.
על אילו משאבים אתה מדבר?, כל איש עסקים יודע שהמשאב היחיד שיש בארץ ישראל הוא ההון האנושי היהודי (הפועלים הערביים אולי תורמים לבנייה ולחקלאות, אך חוץ מזה לא ממש קשורים לכלכלת המדינה).
אז מה ? זה אומר שלציונים מותר לכבוש שטח שהוא לא שלהם ? על מה אתה לעזאזל מדבר ? הערבים היו כאן לפני הציונים, בנו כאן בניינים, את בתיהם, חלקם נמצאים כאן דורי דורות, יש כאן משאבים, אולי לא הרבה, אבל יש, הציונים הסתפקו במקום הזה בכדי לממש את הקוליניאליסטיות שלהם כי זה השטח היחיד שנשאר.
ההון האנושי היהודי ? זה שארה"ב הקפיטליסטית המושחתת נותנת לנו השכלה אומר שאנחנו חכמים יותר ? אם ארה"ב הייתה עושה את זה במדינה ערבית, תאמין לי שגם הם היו מצליחים לא רע .

ציטוט
1300 שנה?
אכן כן, איפה היית בשיעורי היסטוריה ילד ?

ציטוט
הדברים שלך על משטר אימים, אפרטהייד ושאר שטויות הם בדיוק הדבר האופייני למתלהמים שמאלניים, ודבריהם הם כמובן שטויות חסרות שחר וביסוס.
הציונים לא קלטו מה קרה להם לפני 60 שנה?, בוודאי שהם קלטו, ולכן עזבו את כל חייהם ועברם המפואר באירופה ובאו לשממה הארצישראלית, והפכו אותה למה שהיא היום. אין צדק בעולם?, עם כל כך נרדף לא יכול לקבל שטח קטן ויחיד בעולם ולחיות בו בשלום?
הדברים הבאים (אחרי הנושא שהוזכר כרגע) הם פשוט שטות אחת גדולה. אתה בעצם אומר שה"פלסטינים" הם הבעלים הלגיטימיים של ארץ ישראל, רק מפני שהם כבשו את האזור, ואז חיו בו יותר זמן?, כלומר, לפי ההיגיון הזה, אם מדינת ישראל תישאר כפי שהיא כעת, תוך כמה שנים אנחנו נהפוך לבעלים הלגיטימיים של הארץ הזאת, רק כי נהיה פה אפילו יותר זמן מהם?
מה הקשר ? אתה אומר לי שאחרי השואה פתאום כל היהודים ברחו לכאן ? ממש לא, רוב היהודים ברחו לארה"ב, וזו אחת הסיבות שיש שם את הקהילה היהודית הכי גדולה בעולם.
בכל מקרה, אני מדבר על כך, שהציונים והיהודים למדו על בשרם מה זה להיות מדוכא, והם, במנות קטנות אומנם מיישמים את מה שהם למדו על בשרם על עם אחר, שיישב כאן יותר מהציונים ושמר על תרבותו יותר מאשר הציונים אשר התבוללו ברובם .
ולא אני לא אומר את זה, כי הערבים לעומת הציונים לא דיכאו את העמים שישבו כאן כאשר כבשו את הארץ, לעומת הציונים.

ציטוט
ובקיצור, ובתמצית, בביטחון מלא אני יכול להגיד לך שאף יהודי לא רוצה מלחמה, לא רוצה לרצוח ערבים סתם כך, ולא נהנה משלילת זכויות אדם של אנשים (פרת לפסיכופתים, שכאלה יש אפילו בשוודיה או כל מקום נאור ונייטרלי אחר).
מה נראה לך, שמדינת ישראל נהנית ל"שפוך" כל כך הרבה כסף לביטחון?, בתקופה בה יש כל כך הרבה עניים ושכרם של חלקים רבים בארץ זעום מאוד.
רק תחשוב מה ישראל הייתה יכולה לעשות עם תוספת של כמה עשרות מיליארדים מתוך 48 הנוכחיים המוקצבים לביטחון. 

אם לא היו רוצים מלחמה, אתם הפאנאטים לא הייתם קיימים, "גוש אמונים" לא היה קיים, הסכמי שלום רציניים היו נקבעים עם הפלסטינים ואתם, הימין הפאנאטי לא היה רוצח אישי שלום, ואני רוצה שיהיה שלום, שנחיה בהרמוניה, שיהודים וערבים יחיו בשכנות, אני מכיר ערבי והוא מאוד נחמד, ולא רוצה להרוג אותי .

10, אני אגיב לדבריך בקרוב .
« עריכה אחרונה: יולי 09, 2007, 14:33:05 על ידי Dexter »