חדשות ודיונים > דיון כללי

המשך לדיון הקודם שפתחתי בכינויי האחר: חשוב לקרוא.

(1/3) > >>

Meytar:
כינויי הקודם היה "בן 15 - ישראלי.", אך שיניתי אותו לMeytar.

עוד יש לי לומר על חוויות שחוויתי היום, דברים שאתם צריכים לדעת על הממשלה שעומדת בראשינו, בראשיכם.
היום נסעתי חזרה מהסבים שדוברו בדיון הקודם, מהגליל לאיזור המרכז - מעודי לא ראיתי כל כך הרבה מבנים ערבים, כפרים, פחים, מה לא?
אין זה חוקי! זו עבירה על החוק! אך החוק המזופת במדינה שלנו לא מתעסק עם זה? למה...? באמת למה? למה יש לחוק את היכולת (ולפעמים גם את הדווקאיות) שמקנה לו להטפל לתושבים היהודים שמוסיפים חצי מרפסת לבית שלהם?
איך החוק יכול לשאוב את השמחה מחייהם של האזרחים היהודים במדינה ובגלל שטויות! התקלויות שטותיות, דווקאיות סתמית רודפת בצע!
וכאשר בני עמלק בונים שכונות ענק באיזורים של מדינת ישראל (של עם ישראל! ארץ ישראל - לעם ישראל, לא למדינת ישראל!) ואין איש יוצא כנגדם.
בושה.
בושה ששונאינו ורוצחינו גרים בשקט ובשלווה על אדמתינו הקדושה שהוחזרה בקרבות קשים ובדם רב.

אני, כיהודי - מתבייש.
איפה אתה אדון הגיון?
איפה את גברת אמת?

Meytar.

Aaron:
אתה לא יודע מה זה... אני גר מול כפר ערבי מסריח "דיר אל-אסד". 24 שעות ביממה הם צורחים במיקרופון ושומעים את זה בכל העיר שלי "אללה וואכבררררררררר".
ופעם כשנפל מטח קטיושות בעיר שלי, שמעתי את הערבים צועקים "הווווווולה!!", הם היו שמחים שחטפנו טילים. ואז אחרי חמש דקות נפל להם מטח בכפר והרג להם כמה אנשים... חחח זה היה מצחיק. אצלינו בעיר לא היה הורוג אחד אפילו וספגנו יותר מ- 200 קטיושות.

Aaron:
אם כבר מרשים להם להקים מסגד בארץ הקודש של היהודים אז לפחות שיתפללו בשקט לפחות. מה אני צריך לשמוע את הנביחות שלהם כל הזמן?

Eternal:
הם מתפרסים עם הכפרים שלהם על מרחבים גדולים מאוד יחסית לאוכ' של הכפר.
כאילו יש לנו אדמה בשפע בארץ הזאת.
המקחר בין בית אחד לשני בכל כפר בגליל הוא ענקי.
לכל משפחה שם יש וילה, כל פעם שאנחנו עוברים ליד כפר ערבי (ויש המון כאלה) אנחנו מסתכלים ואומרים "ימח שמם כמה כסף יש להם אלה"
, והם אפילו לא צובעים את הבתים שלהם, משאירים אותם בצבע האפור הזה של הבטון.
והם אחרי זה מתבכיינים  שאין להם מקלטים וכל מיני דברים שאמורים להיות.

Meytar:
יצא לי להיות ביום שלישי בצורית, מושב בצפון.
ליד הכפר (חצי עיר כבר נתנה להם לפתח שם, הממשלה המטופשת שלנו) מג'ד אל-כרום.
אני וקרוב משפחה שיחקנו כדורסל במגרש ואני שומע צווחות במקרופון,
הוא אינו מגיב לזה - שאלתי אותו אם זה לא מפריע לו, והוא השיב שלא.
אתם מבינים לאיזה מצב עגום הגענו?
אנחנו צריכים להתאקלם ולהסתדר עם האויבים שלנו שחיים בקרבנו במקום שהם יתאקלמו לדרך חיינו או שלא יהיו פה!
איזו מן טפשות, איזו מן בורות.
לקחנו את המשקפת שלו והצצנו לעבר מג'ד אל-כרום, ואני אומר לכם באחריות - כל! אבל כל הרמקולים שלהם היו מופנים לעבר צורית במטרה להציק ולהתסיס.

אין אלו רשעים?
אין אלו אויבים?
איך הם יכולים לשדר לכל העולם מסר של רודפי שלום בעודם כאלה דווקאים ומתסיסי חינם?

אנחנו כאן הבעיה רבותיי.
אנחנו לא עושים את עבודת הקודש שאנחנו אמורים לעשות - הסברה!

אם לא נתעורר,
יהיה מאוחר מידי.
והם ירקדו על הקברים שלנו.

היו בריאים וחזקים.
שבוע טוב.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה