כתב נושא: הפתרון האמיתי..כנראה  (נקרא 38694 פעמים)

0 משתמשים ו- 16 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הפתרון האמיתי..כנראה
« להגיב #125 ב- : אוגוסט 28, 2007, 18:41:33 »
בו ננסה להחזיר את הויכוח לקווים נורמלים ולא לבירורים אמא של מי עובדת בעבודות עתיקות מאוד.
טרן אתה באמת לא מבדיל בין איסלאם ליהדות?
אתה יודע מה הבסיס לאיסלאם?
ומה הבסיס ליהדות?

האמת היא שהאיסלם שאל דברים רבים מהיהדות כמו מהנצרות ודתות פגאניות אחרות, לשאלתך על הבדל, היש הבדל בין מוסלמי שרוצה להרוג אותי, נוצרי או יהודי? הרי כבר נאמר לי פה ישראל היא ארץ ליהודים מאמינים בלבד, אז איזה שוני בדיוק יש בין זה לבין "נזרוק" אותם לים של הערבים?

מה פיתאום מדינת ישראל היא מדינה ליהודים נקודה.
מדינת ציונית דתית אין המשמעות שרוצחים את החילונים ואת החרדים.
וברור שהם גם לא הופכים לאזרחים סוג ב.

טוב נו כמה פה יחלקו עליך, אתה יכול לרפרף אחורה קצת, אבל הרי זוהי התנהגות קלאסית שחוזרת על עצמה בהיסטוריה, אתה שואל למה אני משווה לעיתים לאירן, כי זה זהה, קרא קצת על  מה הבטיחו האיסלמיסטים לפני המהפכה, ואיך ישתמשו בחילוניים ככלי להשלטת דיקטטורה איסלמית, הרי הם חשבו שגרוע יותר מהשאח לא יהיה (אולמרט ושלטון ה"בולשביקים" מישהו?)..

אני בטוח שאף אחד מהדתיים הלואמים לא יחלוק בנושא.
במיקרה ומדובר באנשים שקודם כותבים ורק אחר כך חושבים זו כבר לא הבעיה שלי וגם לא הבעיה שלך.

יש ויש... יש דתיים לאומיים שבוודאי לא חותרים תחת הדמוקרטיה והחילוניות, אני לא דואג לגביהם, לגבי החלק האחר... הימין ה"אמיתי" אם אתם רוצים לשים זאת כך זהו הימין החילוני לאומי שלא מתנהג על פי הלך רוח משיחי \ דתי.
אנחנו כן רוצים לשנות את המדינה ורוצים מדינה דתית ציונית.
אחד ההבדלים לדוגמה זה להכניס הרבה יותר דברים דתיים לחינוך אבל לא לפגוע גם במקצועות החול.
אבל להצליח בכך בדרך דמוקרטית תוך תמיכה של שומרי המסורת ואף חלק מהחילונים.
וכמובן שאותה מדינה דתית תהיה לא פחות דמוקרטית מישראל עכשיו.
לא יוציאו אותך להרוג כי אתה לא הולך בלי כיפה  ;D
אב כן יוציאו להורג רוצחי,בוגדים (של ממש) ועוד.
אותם ימינם שמבטיחים לך מוות מהיר מיד אחרי שהדתים יהיוא בשלטון קודם כול רושמים אחר כך חושבים ואז לא נעים להודות להם שכתבו שטיות.

מדינה דתית? זאת אומרת הלכתית או ששוב הניסיון לעוות את  המטרה האמיתית עם מילים עדינות? רוצים מדינה דתית הלכתית, אירן מחכה לכם.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
הפתרון האמיתי..כנראה
« להגיב #126 ב- : אוגוסט 28, 2007, 18:43:46 »
בו ננסה להחזיר את הויכוח לקווים נורמלים ולא לבירורים אמא של מי עובדת בעבודות עתיקות מאוד.
טרן אתה באמת לא מבדיל בין איסלאם ליהדות?
אתה יודע מה הבסיס לאיסלאם?
ומה הבסיס ליהדות?

האמת היא שהאיסלם שאל דברים רבים מהיהדות כמו מהנצרות ודתות פגאניות אחרות, לשאלתך על הבדל, היש הבדל בין מוסלמי שרוצה להרוג אותי, נוצרי או יהודי? הרי כבר נאמר לי פה ישראל היא ארץ ליהודים מאמינים בלבד, אז איזה שוני בדיוק יש בין זה לבין "נזרוק" אותם לים של הערבים?

מה פיתאום מדינת ישראל היא מדינה ליהודים נקודה.
מדינת ציונית דתית אין המשמעות שרוצחים את החילונים ואת החרדים.
וברור שהם גם לא הופכים לאזרחים סוג ב.

טוב נו כמה פה יחלקו עליך, אתה יכול לרפרף אחורה קצת, אבל הרי זוהי התנהגות קלאסית שחוזרת על עצמה בהיסטוריה, אתה שואל למה אני משווה לעיתים לאירן, כי זה זהה, קרא קצת על  מה הבטיחו האיסלמיסטים לפני המהפכה, ואיך ישתמשו בחילוניים ככלי להשלטת דיקטטורה איסלמית, הרי הם חשבו שגרוע יותר מהשאח לא יהיה (אולמרט ושלטון ה"בולשביקים" מישהו?)..

אני בטוח שאף אחד מהדתיים הלואמים לא יחלוק בנושא.
במיקרה ומדובר באנשים שקודם כותבים ורק אחר כך חושבים זו כבר לא הבעיה שלי וגם לא הבעיה שלך.

יש ויש... יש דתיים לאומיים שבוודאי לא חותרים תחת הדמוקרטיה והחילוניות, אני לא דואג לגביהם, לגבי החלק האחר... הימין ה"אמיתי" אם אתם רוצים לשים זאת כך זהו הימין החילוני לאומי שלא מתנהג על פי הלך רוח משיחי \ דתי.
אנחנו כן רוצים לשנות את המדינה ורוצים מדינה דתית ציונית.
אחד ההבדלים לדוגמה זה להכניס הרבה יותר דברים דתיים לחינוך אבל לא לפגוע גם במקצועות החול.
אבל להצליח בכך בדרך דמוקרטית תוך תמיכה של שומרי המסורת ואף חלק מהחילונים.
וכמובן שאותה מדינה דתית תהיה לא פחות דמוקרטית מישראל עכשיו.
לא יוציאו אותך להרוג כי אתה לא הולך בלי כיפה  ;D
אב כן יוציאו להורג רוצחי,בוגדים (של ממש) ועוד.
אותם ימינם שמבטיחים לך מוות מהיר מיד אחרי שהדתים יהיוא בשלטון קודם כול רושמים אחר כך חושבים ואז לא נעים להודות להם שכתבו שטיות.

מדינה דתית? זאת אומרת הלכתית או ששוב הניסיון לעוות את  המטרה האמיתית עם מילים עדינות? רוצים מדינה דתית הלכתית, אירן מחכה לכם.

תלמד מה זו מדינה דתית לאומית.
מדובר במדינה שאפילו אנשי שמאל מסכימים אם כך שהיא דמוקרטית.
לא מדובר במדינה ההלכה או מדינת התורה.
את זה כבר יהיה לנו בו המשיח.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!