כתב נושא: גולשים טוענים שקשה לחדור לאתרים שמאלנים.  (נקרא 2731 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
הביא כאן גולש לינקים לאתרים של המחזירים בתשובה החרדים והם הוכיחו שאפשר לחדור למעוזי השמאל.הם מרצים בתוך מעוזי השמאל ברמת אביב ובדיזנגוף.
הם מפיצים קלטות,סרטים ודיסקים שלהם.
הם משתמשים באינטרנט והקימו רדיו מחתרתי:ערוץ 10 וכו'.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הביא כאן גולש לינקים לאתרים של המחזירים בתשובה החרדים והם הוכיחו שאפשר לחדור למעוזי השמאל.הם מרצים בתוך מעוזי השמאל ברמת אביב ובדיזנגוף.
הם מפיצים קלטות,סרטים ודיסקים שלהם.
הם משתמשים באינטרנט והקימו רדיו מחתרתי:ערוץ 10 וכו'.
ברור שאפשר, אבל צריך שיטת שכנוע מאוד מאוד טובה בשביל להצליח...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
תסכים איתי שהרבה יותר קשה להחזיר טייס שמאלני אשכנזי מרעננה בתשובה והדבר נעשה.עשרות אלפים חוזרים בתשובה כי השיטה עובדת.
אז קל וחומר שניתן להפוך ימני לכהניסט או משהו דומה.
באופן פרדוכסלי הערבים הופכים יהודים לכהניסטים.למשל אחרי שרצחו בפיגוע את בני משפחתו של טירן פולק הוא הפך לכהניסט.
גם רדיפת התשקורת והממסד השמאלני את פדרמן למשל הופכת אותו לקדוש מעונה.
רצח כהנא זצ"ל דווקא הוא הוכיח שמורשת כהנא קיימת ומתחזקת ואכן "כהנא חי"הוא חי בליבנו ובראשנו.
רצח רבין הוכיח שמורשת רבין של שיבס ונסיגות היא טעות נוראה במקרה הטוב וגובלת בבגידה במקרה הרע.

Aaron

• אורח
בייקר, לצערי, יש כאלה אנשים שהערבים גורמים להם להפוך לשמאלנים קיצוניים, אני מכיר אנשים שהילדים שלהם מתו בפיגועים והם ניהיו יותר שמאלניים. יש כל מיני סוגים של אנשים, אני לדוגמא, אם הייתי מאבד מישהו מהמשפחה שלי בפיגוע, חס וחלילה, הייתי נוקם ושונא ערבים שינאה שאי אפשר לתאר. אבא של גלעד שליט הוא שמאלני קיצוני ויש עוד כאלה...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בייקר, לצערי, יש כאלה אנשים שהערבים גורמים להם להפוך לשמאלנים קיצוניים, אני מכיר אנשים שהילדים שלהם מתו בפיגועים והם ניהיו יותר שמאלניים. יש כל מיני סוגים של אנשים, אני לדוגמא, אם הייתי מאבד מישהו מהמשפחה שלי בפיגוע, חס וחלילה, הייתי נוקם ושונא ערבים שינאה שאי אפשר לתאר. אבא של גלעד שליט הוא שמאלני קיצוני ויש עוד כאלה...
צודק לפעמים זה מקרב לפעמים מרחק..
אבל זה טעות להתרחק (להיות יותר שמלאנים וכו..)
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i