כתב נושא: מה דעתכם על הכושים מארה"ב ?  (נקרא 3241 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה דעתכם על הכושים מארה"ב ?
« ב- : יוני 25, 2007, 10:08:52 »
מה דעתכם על הכושים מארה"ב? האם אתם מסכימים עם יחסו של חיים אליהם?
לפי דעתי הדבר הכי שפל שקרא לנו זה אנשים שמתלבשים כמו הכושים ומתנהגים כמוהם בארץ, תראו מה תרבות הטמבליויזיה עשתה לנו (יחד עם כוכב נולד), אם נמשיך ככה איכות הדור (החילוני בד"כ) תרד יותר אפילו ממה שהיא עכשיו, צריך להחליף את השטויות שמראים בטלוויזיה בתכני תרבות ודברים איכותיים אחרים, צריך להפסיק עם חיקוי התרבות האמריקאית של היום.

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : יוני 25, 2007, 10:30:31 »
לנו יש ערבים ושמאלנים להתעסק איתם.הכושים האתיופים הם אחים,הכושים העברים הם כת.לא מכירים כושים אחרים אלא מהסרטים.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יוני 25, 2007, 10:38:57 »
לנו יש ערבים ושמאלנים להתעסק איתם.הכושים האתיופים הם אחים,הכושים העברים הם כת.לא מכירים כושים אחרים אלא מהסרטים.
האתיופים לא כושים, האתיופים הם יהודים, וחברי JTF מתעסקים בעניין הכושים כך שזה נושא שבהחלט ראוי לדיון ואין שום סיבה שתשלול אותו על הסף.

בייקר

• אורח

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : יוני 25, 2007, 10:41:03 »
ככה מתנהגים שחקני נ.ב.א כושים.

מנותק J0HNiE

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • פושעי אוסלו וההתנתקות - לא נשכח ולא נסלח.
« להגיב #5 ב- : יוני 25, 2007, 10:50:50 »
האמת שאני לא מבין למה חיים ככה מדבר אליהם, בעצם כבר הסיבה ברורה למרות שקשה לי להאמין שזה נכון שהכושים בארה"ב ברובם שונאי ישראל, ושונאי יהודים.
הקטע זה איך שחיים מדבר עליהם.
ואני לא יוצא פה נגד אף אחד.

פשוט אני לא מייחס להם חשיבות, הם לא בסדר עדיפויות שלי, הם לא האויב שלי.
יש עוד המון לבנים ששונאים את ישראל, ואני מעריך שגם יש יותר לבנים ששונאים את ישראל ואת היהודים, הנאצים היו לבנים, הניאו נאצים, white power וכל הגזענים היום בעולם ברובם המוחלט לבנים.

כמו שבייקר אמר יש לנו להתעסק עם השמאלנים והערבים.

צבא הגירוש לישראל.

בייקר

• אורח
« להגיב #6 ב- : יוני 25, 2007, 11:08:49 »
כשחיים יעלה לארץ בס"ד הוא ישכח את הכושים.במקום אל שרפטון הוא יתעסק עם אחמד טיבי.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 25, 2007, 11:11:07 »
וככה יפקיר את תנועתו בארה"ב? לא נראה לי.

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : יוני 25, 2007, 11:34:43 »
הוא ישאיר מחליף יש לו תנועה גם כאן.הוא הולך בדרכו של הרב כהנא.חיים לא ממציא שום דבר,הוא עושה בדיוק מה שהרב עשה,נוהג לפי מה שאמר לו,מצטט את ספריו.חיים הוא ממשיך דרכו של הרב והרב קבע שיש לעלות לארץ.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : יוני 25, 2007, 11:43:31 »
הוא ישאיר מחליף יש לו תנועה גם כאן.הוא הולך בדרכו של הרב כהנא.חיים לא ממציא שום דבר,הוא עושה בדיוק מה שהרב עשה,נוהג לפי מה שאמר לו,מצטט את ספריו.חיים הוא ממשיך דרכו של הרב והרב קבע שיש לעלות לארץ.
כששאלו את חיים מי יהיה המחליף שלו אם ח"ו יקרה לו משהו הוא אמר שאין.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #10 ב- : יוני 25, 2007, 11:52:51 »
יש לי דיעה מאוד עויינת כלפי הכושים בארה"ב,המוסיקה שלהם והכושים בכלל...
אני לא אפרט פה מה אני חושב על ה"קופי אדם" האלה.
אני מצדיק את מה שחיים עושה ואומר לאותם קופי אדם.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : יוני 25, 2007, 12:50:46 »
דעתי בנוגע אליהם דומה לזאת שיש לי לגבי כל קבוצה אחרת.
כמו בכל עם, ישנם כאלה ששונאים אותנו וישנם כאלה שאוהדים.
הכושים, בדומה לאתיופים בישראל, באו ממדינות נכשלות, ולכן לא ממש הצליחו מבחינה חברתית-כלכלית, ולא השתלבו, גם אחרי שנים רבות.
מסיבות שונות, הם פיתחו תרבות המבוססת על כוחניות, כפי שקורה לעיתים רבות בקבוצות עניות, כמו מקסיקנים, פורטוריקנים ועוד בארה"ב.
עוד דבר. לאפריקנים יש תרבות מסויימת, שאותה גם הביאו לארה"ב. שירים, ריקודים ועוד. גם תרבותם שהתפתחה בארה"ב היא תרבות מסויימת.
אני לא מבין איך קבוצה יכולה לשלול תרבות של קבוצה אחרת. מה, המבטא של כל מיני יהודים ניו-יורקיים של caa, koshea, tomayda כל כך טוב יותר משלהם?
אני לא רואה כל סיבה להתנשא מעליהם, בדברים שקשורים לתרבות. אם כבר, לגנות את המחשבות שלהם כלפי יהודים, אבל לא דברים אחרים.
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 20:28:10 על ידי pbc »

בייקר

• אורח
« להגיב #12 ב- : יוני 25, 2007, 13:20:59 »
חיים יעלה לארץ ואז ימצא מחליף,אם לרב כהנא היה מחליף גם לחיים יהיה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #13 ב- : יוני 26, 2007, 01:23:48 »
נכון אבל אתה רוצה לדעת משהו האיתיופים מתנהגים כמותם(חוץ מהקטע של האנטישמיות) למה?
הם מושפעיעם מהכושים בטלוויזיה ב mtv בל אניע מדבר על הדור החדש שלהם הצעירים כי המבוגרים ביניהם נורמלים הם לא מושפעים מזה
למה?
כי הם רואים שחורים בטלוויזיה והם אומרים לעצמם אהה אז גם הם שחורים כמונו הם מגניבים צריך להתנהג כמותם.

ואני יודע אני עגר בשכונה של איתיופים הם מתנהגים כמותם אותה הליכה אותה מוזיקה אותו סגנון דיבור
והם גם נראים כמותם הם גם לבושים כמוהם כמו "גנגסטרים" עם כל האפרו והבגדים הגדולים האלה והאמת שהם גם אלימים כמעט כמוהם הם עושים הרבה אלימות אצלי בשכונה הבעיה היא שזאת באמת הטמבלוויזיה שהופכת אותם מיהודים לכושים צריך להפסיק את זה ומהר וככה כמעט כל האיתיופים הצעירים נראים כיום אבל חות מהאיתיופים הדתיים הם היחידם שרגועים בשכונה שלי
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : יוני 26, 2007, 03:25:05 »
הרבה שחורים בארה"ב חיים מWELFARE
שזה מין ביטוח לאומי , רק שבארה"ב הוא מספיק כדי לחיות ממנו ולא לעבוד באמת

וכמובן שיש את הכנופיות השונות שמתארגנות , סוחרות בסמים , שודדות ולא משלמות מיסים אחת הסיבות לפשיעה הגדולה בארה"ב

אגב זה גם כולל לבנים רבים כמו הכושים (כל הKKKים בשם השני שלהם , זבל קראוונים בעברית)
היספנים וכו'...

(אגב היה גם דור של מאפייה יהודית , אבל זה נעלם)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.