כתב נושא: עוד ניצחון כזה והם יחזרו לארון. / איתמר בן גביר./ נענע  (נקרא 2032 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק איתמר בן גביר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עוד ניצחון כזה והם יחזרו לארון
פעיל הימין איתמר בן גביר מסביר מדוע למרות קיום מצעד הגאווה בירושלים, מאבקם של אנשי הבית הפתוח נכשל
איתמר בן גביר 14:1922.06.2007

כששמעתי את מנכ"לית הבית הפתוח, נועה סתת, מתראיינת לאחר המצעד בירושלים ומודיעה על ניצחון, ריחמתי עליה. עוד ניצחון כזה ואבדנו. נכון, הגברת סתת בהחלט יכולה להיות מרוצה מכמות תשומת הלב שקיבלו היא וחברים אחרים בעמותת הבית הפתוח. אין זה סוד כי תקשורת אוהדת היא חלק חשוב מהמאבק, ולפיכך הפכו סתת וחברה סער נתנאל לאורחים קבועים באולפני הטלוויזיה, ביומני הרדיו ובאתרי האינטרנט. אם בכך נמדד ניצחון, השניים בהחלט יכולים לסמן וי.
בן גביר מתעמת עם הצועדים במצעד הגאווה בת"א (צילום: ענת כהן)אולם מלבד פרסום אישי, כלל לא בטוח שהמאבק של סתת ונתנאל הצליח - נהפוך הוא. השניים וחבריהם לקהילה הצליחו לקומם עליהם את רוב תושבי מדינת ישראל, עד כדי כך שבכל הסקרים שנערכו הסתמן רוב ברור שתמך בהעברת המצעד מעיר בירתנו. לא רק זאת, אלא שחלק גדול מהנשאלים שצידדו בהעברת המצעד כלל לא היו חרדים או דתיים אלא דווקא "חילוניים למהדרין", שכלל לא הבינו מדוע צריך להתגרות ולעורר פרובוקציות ומהומות בעיר הקודש.

ואם לא די בכל אלה, הרי שגם בקרב הקהילה של סתת ונתנאל התגלו בקיעים, ונשמעו לא אחת קולות שקראו לעשות חשבון נפש עצמי. אנשי הבית הפתוח הצליחו אמנם לצעוד כמה מאות מטרים בירושלים, אבל בפועל הם הרחיקו עצמם הרחק היטב מלב הקונצנזוס של החברה הישראלית.

לא רק סתת ונתנאל הפסידו. נדמה לי שמי שספג את התבוסה הגדולה ביותר באשר למצעד הזה הם לא אחרים מאשר שופטי בית המשפט העליון, שאליהם הגשנו מספר עתירות, והם דחו אותן פעם אחר פעם. לא אחת נשאלתי מדוע אני שב ועותר לבית המשפט שמתגלה כמגרש הביתי של הערבים, השמאלנים ואנשי הבית הפתוח. "האם אתה מאמין בהם?", תהו השואלים. התשובה שלי היא שלילית לחלוטין. בודאי שאינני תולה תקוות בשופטים דוגמת הגברת דורית בייניש ואילה פרוקצ'יה. אפילו השופט חובש הכיפה אליקים רובינשטיין איננו בדיוק "כוס התה" שלי, ואין לי ספק שלא יהיה לו את האומץ להצדיק אותי ואת חברי, גם אם צדקתנו תזעק מן השמיים. אלא שמן הראוי לחשוף קלונם של שופטי בית המשפט העליון בפני הציבור כולו.

אותם שופטים, שסירבו לאפשר לרב כהנא הי"ד לרוץ לכנסת ולברוך מרזל לצעוד באום אל פאחם ובסכנין בשם השמירה על שלום הציבור והדאגה שלא יתעוררו מהומות, הם אותם שופטים שבחרו לפסוק לטובת המצעד "כי לא נכנעים לאלימות". אותה מערכת, שאסרה עלי ועל חברי לקיים את "מצעד הבהמות" בטענה המגוחכת כי לא השגנו אישור של משרד החקלאות, היא אותה מערכת שאפשרה לאנשי המצעד לצעוד, למרות שלא עמדו בדרישות החוק, והיו עסוקים ביחסי ציבור במקום לדאוג מבעוד מועד לאישור מוקדם ממכבי האש.

בסקר שנערך לפני מספר ימים התגלה כי אמון הציבור במערכת המשפט נמוך מתמיד. אין לי ספק כי דחיות חוזרות ונשנות שלי ושל חברי על ידי השופטים "הנאורים" של בית המשפט והחלטות מגמתיות נגד הימין, נגד החרדים ובעד השמאל, הערבים, וכל מה שמתועב, הן ההחלטות שפוגעות בראש ובראשונה בשופטי בית המשפט העליון, וגורמות לציבור שלא להאמין למערכת.

ותודה אחרונה לניצב אילן פרנקו. יום לפני המצעד של נתנאל וסתת בירושלים ביקשנו כאמור לקיים את "מצעד הבהמות" ולהצעיד אותן ברחובה של העיר. רק התעקשותו של מפקד מחוז ירושלים, שלא לאפשר את קיום המצעד באצטלה שלא עמדנו בתנאי בירוקרטי, גרמה לי לפשפש ולבדוק בציציות של הצד השני, ולבחון האם אנשי הבית הפתוח עמדו בתנאים שדורש החוק. משגיליתי שלא כך עשו, מיהרתי יחד עם חברי יעקב שטרנברג לפנות לבית המשפט העליון ולדרוש את ביטול האירוע. אמנם בסופו של יום דחו שופטי בג"צ את העתירה, אבל לא לפני שהמדינה הודיעה כי בעקבות העתירה יבוטל האירוע בגן הפעמון, והמצעד יצעד בלי שירים, זמרים והופעות. לפחות הצלחנו לקלקל להם את החגיגה.
קישורים נוספים:
ההתנגדות למצעד הגאווה חשפה את פניו של מר ישראלי: הומופוב לא דמוקרט»
מתנגדי מצעד הגאווה מטרידים את חברי הבית הפתוח בטלפונים האישיים. בלוג»
עוד כתבות ב דעות  

תגובה לכתבה  הדפסת כתבה  שלחו כתבה  לדיון בפורום

לכתבה זו פורסמו 20 תגובות   הוספת תגובה  

1.   בן גביר לשילטון העם איתך... (ל"ת) מנהיג אמיתי  14:21 22.06.2007
 2.   צעד קטן לקהילה ההומו-לסבית :/  14:40 22.06.2007
 3.   צודק במאה אחוזים- בוא נודה!!! (ל"ת) חילונית לחלוטין אך מ  14:56 22.06.2007
 4.   אומרים כי השמצת המערכת המשפטית פילון  15:47 22.06.2007
 5.   בושה לנענע שנותנת לגיטימציה (ל"ת) לגזענות הכהניסטית  16:02 22.06.2007
 6.   זבל אנושי, שמח לאיד (ל"ת) בן גביר לכלא  16:04 22.06.2007
 7.   בן גביר אל תדאג עוד נראה אותך (ל"ת) עוד נראה אותך בדראג  16:04 22.06.2007
 8.   מי ניצח?...................... שאול קאופמן  18:05 22.06.2007
 9.   הומואים לשלטון!!! אלה  18:33 22.06.2007
 10.   ב-ג, אילו נערך מצעד הבהמות, לא היו רואים כל הבדל  18:41 22.06.2007
 11.   מסכים אתך מאה אחוז איתמר בן-גב (ל"ת) י -ל  19:35 22.06.2007
 12.   הימין המשתולל - סכנה לישראל צ`ארלס  19:52 22.06.2007
 13.   למה נותנים לגזען הפשיסט הזה לדבר?!  20:26 22.06.2007
 14.   חח, לא ראוי לתגובה. (ל"ת) בן גביר-טרוריסט פושע  20:26 22.06.2007
 15.   גזען כהניסט מבחיל (ל"ת) Space Monkey  20:33 22.06.2007
 16.   הוא צודק 100% פיטר  21:38 22.06.2007
 17.   צבועים: הרבה חומר פורסם על  פילון  22:44 22.06.2007
 18.   איתמר! אתה תותח! העם איתך. (ל"ת) אופיר24  14:34 23.06.2007
 19.   צודק אני איתךךך חילונייי למהדרין  15:38 23.06.2007
 20.   אלימות במסווה של דמוקרטיה אהרן קיש  17:16 23.06.2007

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
כל הכבוד איתמר. ואם הם יחליטו לקיים את המצעד שלהם שוב שנה הבאה לא נוותר.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
עוד ניצחון כזה והם יחזרו לארון. / איתמר בן גבי
« להגיב #2 ב- : יוני 23, 2007, 23:42:20 »
כל הכבוד, איתמר. אני מאוד מעריך אותך על הצעדים שעשית וכמה שפעלת לביטול מצעד זה.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 03:53:04 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יפה איתמר! יישר כוח!

אני ממש מופתע מנענע, סופסוף פירסמו מאמר ימני.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
איתמר כל-הכבוד לך!!!!!!!!!!!!!!
« להגיב #4 ב- : יוני 23, 2007, 23:47:46 »
שהסוטים האלו ילכו לעשות את מצעדי-התועבה שלהם במכה או בוותיקן.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

בייקר

• אורח
בכלל איתמר והחזית זכו לחשיפה נרחבת.איתמר פתח את מהדורת החדשות בגלי צה"ל וזה חשוב.יתכן שההומואים יכניסו את מרזל לכנסת...

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סחטיין איתמר :V:

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #7 ב- : יוני 24, 2007, 07:17:09 »
נהניתי לקרוא ! :)

ישר כוח. :V:

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : יוני 24, 2007, 09:20:31 »
חבל שמִצעד-הבהמות לא יצא לפועל; בשנה שעברה היה אחד החזקים...
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 01:35:18 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
עוד ניצחון אחד כזה ואנחנו כולנו הומואים ולא ניכנס לאדמה ולא לארונות.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!