כתב נושא: הכנהיסטים נמצאים בכל מקום בארץ גם במעוזי השמאל.  (נקרא 2354 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
בכל יהודי מסתתר כהניסט קטן!מי שיש לו נשמה יהודית הוא כהניסט פוטנציאלי.
בזמנו גרתי ועבדתי בצפון ת"א.
פעם קראתי את ספרו של בני בגין על אסון אוסלו וזרקתי ליהודי חביב חובש כיפה ממוצא אמריקני רואה חשבון.בגין צדק ואז הוא חייך אלי ואמר "בגין צדק?כהנא צדק!אתה רואה אמר לי היו צריכים לגרש את הערבים האלה למנוע מראש את מה שקרה.
גרתי בדירה שכורה ובנה של בעלת הבית בא לבצע תיקון בדירה.הבחור בגילי שמאלני קיצוני מבבלי,חייל קרבי והוא בא אלי בפרצוף תשעה באב.
מה קרה שאלתי אותו?באותו יום נסוגונו מעזה והערבים הרגו לנו 3 חיילי מילואים.
הם חברים שלי אמר בדמעות,אחים לנשק מהיחידה שלי.
ואז אמר לי:"צריך לגרש את הערבים!כהנא צדק!
אבל אמרתי לו אתה מצביע מרץ ואמרת לי ששריד ואלוני ימנים מדי.אתה אמרת לי שאוסלו יביא שלום!
אני רוצה שלום אמר לי אבל אין עם מי,אנו מוסרים להם שטחים והם כתגובה הורגים את החיילים שלנו.
עניתי לו אולי פעם תנסו לא למסור להם שטחים!
אתה צודק אמר לי.
אם אני צודק שאלתי לא תצביע בבחירות הבאות מרץ?
ואז הוא ענה:בבחירות הבאות אשב בבית.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בכל יהודי מסתתר כהניסט קטן!מי שיש לו נשמה יהודית הוא כהניסט פוטנציאלי.
בזמנו גרתי ועבדתי בצפון ת"א.
פעם קראתי את ספרו של בני בגין על אסון אוסלו וזרקתי ליהודי חביב חובש כיפה ממוצא אמריקני רואה חשבון.בגין צדק ואז הוא חייך אלי ואמר "בגין צדק?כהנא צדק!אתה רואה אמר לי היו צריכים לגרש את הערבים האלה למנוע מראש את מה שקרה.
גרתי בדירה שכורה ובנה של בעלת הבית בא לבצע תיקון בדירה.הבחור בגילי שמאלני קיצוני מבבלי,חייל קרבי והוא בא אלי בפרצוף תשעה באב.
מה קרה שאלתי אותו?באותו יום נסוגונו מעזה והערבים הרגו לנו 3 חיילי מילואים.
הם חברים שלי אמר בדמעות,אחים לנשק מהיחידה שלי.
ואז אמר לי:"צריך לגרש את הערבים!כהנא צדק!
אבל אמרתי לו אתה מצביע מרץ ואמרת לי ששריד ואלוני ימנים מדי.אתה אמרת לי שאוסלו יביא שלום!
אני רוצה שלום אמר לי אבל אין עם מי,אנו מוסרים להם שטחים והם כתגובה הורגים את החיילים שלנו.
עניתי לו אולי פעם תנסו לא למסור להם שטחים!
אתה צודק אמר לי.
אם אני צודק שאלתי לא תצביע בבחירות הבאות מרץ?
ואז הוא ענה:בבחירות הבאות אשב בבית.
צודק בכל אחד מאיתנו יש כהניסט שרוצה לצאת פשוט צריכים לתת לו.
אני כבר מוכר "כמשכנע הסדרתי" פשוט אני יושב עם מישהו בסוף הוא יוצא עם אותה דעה כמו שלי אני תמיד מראה עובדות מקשיב ובסוף מצליח לגייס תומכים לרעיון.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i