כתב נושא: קצת עליי, ועל alpaka_online  (נקרא 2360 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
קצת עליי, ועל alpaka_online
« ב- : יוני 21, 2007, 18:54:17 »
הבחור היה כותב פה ושם בפורום אקטואליה (ובעוד כמה פורומים ובכולם היה מבליח רק לעיתים) באתר כיפה להלן הקישור:
http://www.kipa.co.il/community/
הייתי כותב קבוע בפורום אקטואליה שם (כתבתי שם במשך שנה שלמה עד לפני כמעט שנה), עד שפשוט היה נמאס לי להתווכח מול שמאלנים מסוגו של אלפקה ושות' שחזרו על אותם טיעונים נבובים כמו איזה פטיפון שבור, והם לא יכלו להתמודד מול טיעוניי באופן רציני אז או שהם סתם הכישו אותי או מיתגו אותי כמי שמוציא עליהם גזר דין מוות קולקטיבי.
מפתיע לראות אותו צץ פה וכן כל שנותר לומר הוא: "ברוך מחייה המתים".
ודרך אגב, הוא עולה מאחת ממדינות דרום אמריקה אם לא טועה זה היה ארגנטינה או אורוגוואי, ובמיוחד באווירה האנטי-אמריקאית ושמאלנית/קומוניסטית השוררת בדרום אמריקה מאז ימי המהפכה הרוסית (1917), כל זה לא מפתיע שאלפקה בסך הכל עוד עיוור שמצדד בצ'אבס, צ'ה גאוורה, קאסטרו ושות'.
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 18:57:02 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #1 ב- : יוני 21, 2007, 19:11:42 »
אפיקורסים..
נראה לישיש רק איזה 5 אפיקורסים ברשת שפוט נרשמים לכל כך הרבה פורומים תחת כינויים שונים
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק רק כהנא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : יוני 21, 2007, 19:14:34 »
אחי יש מצב אתה מביא קצת רקע על צ'א גווארה..והאם אתה יודע מה היה היחס שלו ליהודים?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : יוני 21, 2007, 19:34:09 »
כמו היחס של כל קומוניסט מצוי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.