כתב נושא: מי פה מיתאמן ? מי פה התחיל להיתאמן ובמה?  (נקרא 63594 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי פה מיתאמן ? מי פה התחיל להיתאמן ובמה?
« להגיב #50 ב- : יוני 24, 2007, 15:25:31 »
מגניב, ליאו! :laugh:

אני רואה שאתה אוצר בתוכך הרבּה ידע בַּנושא, כולל מוּנחים פְּסוודוֹ-מִקצועיים שאת חציים בקושי הצלחתי להבין.. :o
תגיד, למדת את זה באיזשהוּ מקום ? ממישהוּ ספציפי ?

אני הבאתי את ליאו מאיזה אתר לפיתוח גוף. הוא היה כאן לפניי אבל הוא חשב שאנשים כאן משוגעים בגלל רוני, עד שהסברתי לו שזה לא נכון.

והרבה זמן רציתי שליאו ישתף מהידע הרב שלו בתחום, כי שמתי לב שיש פה מתאמנים. :) ולרוב המדרכים בחדרי-כושר הם על הפנים ..

אה. תודה על ההסבּר. :)
באמת יש לו ידע עצוּם ולמדתי ממנוּ הרבּה.

חח.. פרשתי לא בגלל רוני אלא בגלל הפורום האנגלי והגזענות שם כלפי שחורים, כמעט יותר מכלפי ערבים (מה אכפת לכם משחורים, קיבינימט??).

ליאו, אם אתה תזלזל בבעיות של אחרים יזלזלו בבעיות שלך.
השחורים האנטישמים ואלה שהמירו את עצמם למוסלמים הם בעיה אמיתית באמריקה, כל השיט של חודש למרטין לותר קינג, חודש השחורים, Black History Is World History וכו', כמו שלא אומרים לך "מה אכפת לך מערבים" אל תאמר "מה אכפת לכם משחורים", אנחנו צריכים להתאחד נגד אויב משותף ולא להתפלג.

מה הבעיה שלך עם מרתין לות'ר קינג? הרי הוא היה פרו-ישראלי.

אין לי בעיה עם מרטין לות'ר קינג עצמו; יש לי בעיה עם האמריקאים השמאלנים שנותנים לשחורים יותר קרדיט כדי לפייס אותם, ושלא תחשוב שהשחורים לא "דורשים" כל הזמן, ושהם לא זועקים "אפליה" עבוּר כל פיפס.

נותנים "חודש" למרטין לות'ר קינג בזמן שכל הנשיאים ביחד מקבלים רק יום אחד.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:08:23 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #51 ב- : יוני 24, 2007, 15:32:11 »
מגניב, ליאו! :laugh:

אני רואה שאתה אוצר בתוכך הרבּה ידע בַּנושא, כולל מוּנחים פְּסוודוֹ-מִקצועיים שאת חציים בקושי הצלחתי להבין.. :o
תגיד, למדת את זה באיזשהוּ מקום ? ממישהוּ ספציפי ?

אני הבאתי את ליאו מאיזה אתר לפיתוח גוף. הוא היה כאן לפניי אבל הוא חשב שאנשים כאן משוגעים בגלל רוני, עד שהסברתי לו שזה לא נכון.

והרבה זמן רציתי שליאו ישתף מהידע הרב שלו בתחום, כי שמתי לב שיש פה מתאמנים. :) ולרוב המדרכים בחדרי-כושר הם על הפנים ..

אה. תודה על ההסבּר. :)
באמת יש לו ידע עצוּם ולמדתי ממנוּ הרבּה.

חח.. פרשתי לא בגלל רוני אלא בגלל הפורום האנגלי והגזענות שם כלפי שחורים, כמעט יותר מכלפי ערבים (מה אכפת לכם משחורים, קיבינימט??).

ליאו, אם אתה תזלזל בבעיות של אחרים יזלזלו בבעיות שלך.
השחורים האנטישמים ואלה שהמירו את עצמם למוסלמים הם בעיה אמיתית באמריקה, כל השיט של חודש למרטין לותר קינג, חודש השחורים, Black History Is World History וכו', כמו שלא אומרים לך "מה אכפת לך מערבים" אל תאמר "מה אכפת לכם משחורים", אנחנו צריכים להתאחד נגד אויב משותף ולא להתפלג.

מה הבעיה שלך עם מרתין לות'ר קינג? הרי הוא היה פרו-ישראלי.

אין לי בעיה עם מרטין לות'ר קינג עצמו; יש לי בעיה עם האמריקאים השמאלנים שנותנים לשחורים יותר קרדיט כדי לפייס אותם, ושלא תחשוב שהשחורים לא "דורשים" כל הזמן, ושהם לא זועקים "אפליה" עבוּר כל פיפס.

נותנים חודש למרטין לות'ר קינג בזמן שכל הנשיאים ביחד מקבלים רק יום אחד.

מצד שני, יש גם לשחורים מורשת משלהם והאמריקאים צריכים לאכול את מה שהם גרמו לעצמם עם העבדוּת. ותאמין לי, אני יודע על שחורים משוגעים. יש ה-Black Hebrews, המטומטמים שחושבים שהעברים היו שחורים בני חם. תִראה ב"יו טיוב" את blackhebrew06..

בכל מקרה, מה לעשות, האמריקאים והאירופאים יודעים עכשיו ששיעבוד גזע לא משתלם..
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:08:52 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #52 ב- : יוני 24, 2007, 15:37:12 »
אבל האמריקאים לא חייבים להתנצל.
גישה של "אנחנו גרמנו לכם סבל אז הגיע הזמן שאתם תגרמו לנו סבל ואנחנו נתנצל" זו גישה לא נכונה.
זה כמו שאתה אומר שאנחנו צריכים לאכול את מה שבישלנו עם הערבים. זה ממש לא נכון וזו גישה פאסיבית.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:09:18 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #53 ב- : יוני 24, 2007, 15:41:51 »
וכמה הוא משקיע ?

אני מתאמן בחדר-כושר. המטרה שלי: לעלות במסת שריר – פיתוח גוף.

גם אני התחלתי להתאמן. המטרה: לעלות במסת השריר. אני מתאמן 3-4 פעמים בשבוע.

להיות "באדי בילדר" זה לא בריא ולא טבעי. לגוף יש מסה סופית. אם אתה עובר אותה, מצבך רע. להרבה "באדי בילדרים" יש כיום בעיות לב-ריאה.
תעסוק בספורט טבעי כמו שחייה..

שוב אתה מדבר בנושא שאתה לא מבין בו כלום.

"באדי בילדינג" זה טבעי לחלוטין כל-עוד אתה לא משתמש במִשתנים ובחומרים למיניהם.

וגם מי שמשתמש בחומרים – צריך להתאמן יותר קשה, לישון יותר טוב ולאכול הרבה יותר. מי שמשתמש בחומרים עובד יותר קשה מ"באדי בילדר" טבעי. אל תעשה הכללות.

"באדי בילדינג" בלי חומרים זה טבעי כמו ששחייה זה טבעי.

טעות, הבאדי בילדינג נותנת לך מסת שריר לא טבעית, זה יכול לגרום גם לבעיות בריצה וגם בקורדינציה..
תאמין לי, "I've been there"

בקיצור, אם אתה בכושר לב-ריאה עלוב, וה-BMI שלך מעבר למה שתקין (שזה אגב משאיר מקום להרבה מאוד שרירים; במקרה שלי זה מעל ל-80 קילוגרמים; בגובה שלי זה מספיק להעמיס מסת-שריר שאנשים לא יוכלו ולוּ לסובב את הראש, אם אתה הולך בשרוולים ארוכים אפילו) – אז ייתכן שאתה תסבול מזה בצורה מוגבלת.

עדיין הטפלות בקטנה לדברים שוליים.

ממש לא נכון.. הטעות של הבאדי בילדרים זה שהם לא עושים אירובי, ואני מכיר הרבה כאלו, (בגלל זה אמרתי "הייתי שם").. ואז לא רק שאתה לא מחטב טוב את הגוף, אתה מעלה במשקל השרירים והריאות שלך נשארות כרגיל, ואז יש הפרשים בין הריאות לשרירים וזה מזיק בהרבה דרכים לגוף, לפעמים נזק בלתי הפיך.

עכשיו אתה תסביר לי פה בדיוק– מה קורה, למה ואיך.

אתה לא חייב לעשות אירובי. המערכת האירובית יכולה להתפתח גם מאימון א-אירובי, מפני שלמרות שהאירובי יכול לפעול בצורה של 100%,
כל אימון א-ארובי ממושך גם מפעיל את המערכת האירובית ל-100%. אבל המערכת האנאירובית לא יכולה להיות הספק המרכזי של האנרגיה.

אתה יודע כמה מחקרים יש (הרבה של סובייטים שהשקיעו בספורט) על אנשים שהתאמנו במשקלות והתעלו בביצועים אירוביים על אנשים שעבדו בצורה אירובית בלבד?

או לדוגמה, פרוטוקול טבאטה של 4 דק', שאיתו אתה יכול לעלות בקיבולת האירובית VO2 MAX בצורה יעילה פי הרבה מעבודה אירובית קונבנציונלית?

או העובדה שאתלטים אירוביים כמו רצי מרתון או אפילו רצי רבע-מרתון לא עובדים על המרחק המלא אלא רק פעם ב...

אתה מדבר על דבר קטן – שאתה לא יכול להיות "הכי בריא" במקרה מסויים ממש נדיר של מסת-שריר "עודפת", והופך את זה כאילו אתה מקבל סרטן מהרמת משקלות...
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:14:28 על ידי גם בשן וגם גלעד »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #54 ב- : יוני 24, 2007, 15:42:46 »
אבל האמריקאים לא חייבים להתנצל.
גישה של "אנחנו גרמנו לכם סבל אז הגיע הזמן שאתם תגרמו לנו סבל ואנחנו נתנצל" זו גישה לא נכונה.
זה כמו שאתה אומר שאנחנו צריכים לאכול את מה שבישלנו עם הערבים, זה ממש לא נכון וזו גישה פאסיבית.

תשמע, החשיפה של השחורים לתרבות המערב גרמה אסון, וניסיון להכניס אותם עוד יותר זה תהיה טעות גדולה יותר..

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #55 ב- : יוני 24, 2007, 15:43:31 »
השחורים מנצלים את זה שהם כל הזמן מעלים את הנושא, ולוקחים את זה כדי ליצור כח. כשכושי צוחק על לבנים, זה נחשב קטע הומור, אבל כשלבן צוחק זה נחשב גזענות.

תקראו את הספר של הליגה להגנה יהודית.
הרב כהנא זצ"ל מביא שם המון דוגמאות על ה"אפליה המתקנת".

בדיוק כמו אצלנו עם הערבים: הם קוראים להשמדתה של מדינת ישראל, אבל ליהודים אסור ללכת ולהפגין "לגרש את הערבים" וכל-מיני דברים אחרים.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:16:28 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #56 ב- : יוני 24, 2007, 15:44:50 »
השחורים מנצלים את זה שהם כל הזמן מעלים את הנושא, ולוקחים את זה כדי ליצור כח. כשכושי צוחק על לבנים זה נחשב קטע הומור, אבל כשלבן צוחק זה נחשב גזענות.

תקראו את הספר של הליגה להגנה יהודית.
הרב כהנא זצ"ל מביא שם המון דוגמאות על ה"אפליה המתקנת".

בדיוק כמו אצלנו עם הערבים: הם קוראים להשמדתה של מדינת ישראל, אבל ליהודים אסור ללכת ולהפגין "לגרש את הערבים" וכל מיני דברים אחרים.

אז לנו מותר להזכיר את השואה ולהם אסור להזכיר את העבדות. נכון, יש הבדל בסדרי-הגודל אבל גם הם סבלו בגלל מוצאם, אתה לא חושב?
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:18:31 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : יוני 24, 2007, 15:46:23 »
לא ממש נכון. אפשר לצחוק חופשי על שחורים ולא להתחשב בגזעם...

תחפש ביוטוב, נגיד, "nigga moment", שזה חלק מסִדרה פופולרית בארה"ב, איזשהוּ פרק...

זה סתם משהו שעלה לי לראש.

נכון שיש המתחסדים האלה, שכל פעם שמזכירים את המילה "NIGGER" הם מזדעזעים, אפילו שהשחורים בעצמם קוראים כך אחד לשני בצחוק, והם מתלבטים אם להשתמש בצירוּף "אפריקן-אמריקן" או במילה "בלק".

אגב, כל מי שרוצה – תגובה אחת אחרונה על נושא השחורים; וָלא, נצא מהנושא.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:21:23 על ידי גם בשן וגם גלעד »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : יוני 24, 2007, 15:49:55 »
השחורים מנצלים את זה שהם כל הזמן מעלים את הנושא, ולוקחים את זה כדי ליצור כח. כשכושי צוחק על לבנים זה נחשב קטע הומור, אבל כשלבן צוחק זה נחשב גזענות.

תקראו את הספר של הליגה להגנה יהודית.
הרב כהנא זצ"ל מביא שם המון דוגמאות על ה"אפליה המתקנת".

בדיוק כמו אצלנו עם הערבים: הם קוראים להשמדתה של מדינת ישראל, אבל ליהודים אסור ללכת ולהפגין "לגרש את הערבים" וכל מיני דברים אחרים.

אז לנו מותר להזכיר את השואה ולהם אסור להזכיר את העבדות. נכון, יש הבדל בסדרי-הגודל אבל גם הם סבלו בגלל מוצאם, אתה לא חושב?

מי זה "אנו"?
ברגע שמישהו מאיים עלייך בשואה שוב, מה אתה אמור לעשות?
מי שמנצל את השואה לצרכיו האישיים הוא אדיוט (לדוגמא "שלום עכשיו" וכל התנועות הפאשיסטיות).
אף-אחד לא מאיים לעשות שואה לשחורים או לעבדוּת שוב. השחורים מנצלים את ה"אפליה המתקנת" במקום לחסל אותה, בדיוק כמו הערבים
ואותם יהודים שמשתמשים בשואה למטרות אישיות. זו סתם פרובוקציה ודמגוגיה.
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:24:05 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #59 ב- : יוני 24, 2007, 17:31:40 »
  אתה יודע שמגזר מסויים יצא מהאפליה לגמרי ברגע שהוא פועל נגד ה"אפליה המתקנת", אפילו שלו-עצמו.
בעצם לא.... יש דרוזים מצד אחד שעושים זאת אך מופלים, ומצד שני אתם יודעים כבר על הרבה קבוצות.

אבל עדיין אפשר ללמוד לקח – לגבי את מי צריך להמשיך להפלות ואת מי לא.

בכל אופן תחזרו לדיון.

« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 20:26:05 על ידי גם בשן וגם גלעד »

--Wikipedia.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #60 ב- : יוני 24, 2007, 23:18:44 »
אתה יודע, ליאו –

נכון שבזמן שאתה מתאמן וגדל אנשים אחרים נִראים לך לאט-לאט יותר קטנים?
« עריכה אחרונה: יוני 25, 2007, 01:34:15 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #61 ב- : יוני 25, 2007, 17:00:58 »
כן.... כי כל הזמן אני חושב שאני די גדול יחסית, ואנשים אחרים גדולים יותר...

מעניין מה יקרה אם אתהלך עם יד בהיקף 50 ס"מ, מה אני אחשוב.. :\
« עריכה אחרונה: יוני 26, 2007, 07:19:42 על ידי גם בשן וגם גלעד »

--Wikipedia.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #62 ב- : יוני 25, 2007, 21:00:19 »
בעזרת השם אני בתכל'ס שואף לאיזו יד 50 או לפחות 47, אבל נִראה..
« עריכה אחרונה: יוני 26, 2007, 07:20:11 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : יוני 25, 2007, 21:02:18 »
מה 50?? ???
נראה לי זה פי 2 וחצי ממה שיש לי....
אני לא צוחק. :o :o :o :2funny:
« עריכה אחרונה: יוני 26, 2007, 07:21:04 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #64 ב- : יוני 25, 2007, 21:16:59 »
מה 50?? ???
נראה לי זה פי 2 וחצי ממה שיש לי....
אני לא צוחק. :o :o :o :2funny:

בנפח אולי, אבל בהיקף– אלא-אם-כן אתה דוגמנית אנורקסית, אז לא.

יד חמישית זה מטורף. כשאתה עושה שריר ב"מוסט מאסקולר", היד נראית בעובי שמתקרב לראש, תלוי בגובה שלך.
אף-אחד אפילו לא מנסה להתעסק איתך. הרי אם יש לך כ"כ הרבה "כוח" אז אתה בוודאי נושא איתך גם נשק חם ואתה עובד של חברת-אבטחה כלשהי.. חחחח...

זוהי יד 48 ס"מ על בן-אדם בגובה של כמטר 80, אני משער:

מי שחושב שזה "פריקי" ולא אנושי, בפיתוח-גוף ברמות הגבוהות מגיעים ל-55-62 ככה, תלוי בגובה ובאחוזי-שומן של "off-season". רובם מעל 60.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

« עריכה אחרונה: יוני 26, 2007, 07:25:02 על ידי גם בשן וגם גלעד »

--Wikipedia.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #65 ב- : יוני 25, 2007, 21:42:07 »
  לא יודע לגבי היד, אבל באיגרוף התאילנדי היה איזה בן-אדם, שאני מנחש שמִשקלו היה 100 קילוגרמים פלוס, והוא הביא לי בעיטה לראש (מהצד של העין, ליד העורק).
הוא הפיל אותי ואני ממש בכיתי, זה היה כאב לא נורמלי, ואחרי זה גם כאב-ראש לא נורמלי. למזלי לא היו לי בחילות/הקאות בימים שאחרי זה, ולמזלי הוא לא פוצץ לי את העורק או משהו, אחרת הייתי כבר הופך צמח ח"ו.
« עריכה אחרונה: יוני 26, 2007, 07:26:29 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #66 ב- : יוני 26, 2007, 07:27:32 »
  לא יודע לגבי היד, אבל באיגרוף התאילנדי היה איזה בן-אדם, שאני מנחש שמִשקלו היה 100 קילוגרמים פלוס, והוא הביא לי בעיטה לראש (מהצד של העין, ליד העורק).
הוא הפיל אותי ואני ממש בכיתי, זה היה כאב לא נורמלי, ואחרי זה גם כאב-ראש לא נורמלי. למזלי לא היו לי בחילות/הקאות בימים שאחרי זה, ולמזלי הוא לא פוצץ לי את העורק או משהו, אחרת הייתי כבר הופך צמח ח"ו.

"באיגרוף התאילנדי" ?!? :o
מה עשית שם ?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #67 ב- : יוני 26, 2007, 07:29:02 »
למה מישהו כבד יותר ממך היה בקרב נגדך?

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #68 ב- : יוני 26, 2007, 08:35:52 »
מה 50?? ???

יד חמישית זה מטורף. כשאתה עושה שריר ב"מוסט מאסקולר", היד נראית בעובי שמתקרב לראש, תלוי בגובה שלך.
אף-אחד אפילו לא מנסה להתעסק איתך. הרי אם יש לך כ"כ הרבה "כוח" אז אתה בוודאי נושא איתך גם נשק חם ואתה עובד של חברת-אבטחה כלשהי.. חחחח...

מי שחושב שזה "פריקי" ולא אנושי, בפיתוח-גוף ברמות הגבוהות מגיעים ל-55-62 ככה, תלוי בגובה ובאחוזי-שומן של "off-season". רובם מעל 60.

אחח...

חלום שלי יד כזאתי! :)
« עריכה אחרונה: יוני 26, 2007, 09:00:21 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #69 ב- : יוני 26, 2007, 08:52:48 »
מה 50?? ???

אחח

חלום שלי יד כזאתי :)
לא נעים לקבל אגרוף ממישהו עם כזו יד (ערבים..תתכוננו  ???)

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #70 ב- : יוני 26, 2007, 11:30:18 »

למה מישהו כבד יותר ממך היה בקרב נגדך?

זה היה מעין קרבות-חימום עדינים, לא משהו רציני, לא איזו תחרות או משהו, והבן-אדם כנראה לא התחשב בהפרש המשקלים כראוי.
« עריכה אחרונה: יוני 27, 2007, 08:47:16 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #71 ב- : יוני 26, 2007, 12:24:45 »
מצד אחד זאת חתיכת יד.
אבל לדעתי הוא מקריב מהירות בצורה די נראית לעין.
לדעתי למשל אם ברוס לי היה הולך מכות נגד אלי האנה,ברוס לי היה לוקח ללא ספק.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

Aaron

• אורח
« להגיב #72 ב- : יוני 26, 2007, 14:42:57 »
השרירים האלה הם בשביל היופי והבריאות. בתכלס אפשר לנצח אותו עם אבן או מוט ברזל, השרירים שלו לא יעזרו במצב הזה.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #73 ב- : יוני 26, 2007, 15:18:19 »
השרירים האלה הם בשביל היופי והבריאות. בתכלס אפשר לנצח אותו עם אבן או מוט ברזל, השרירים שלו לא יעזרו במצב הזה.

אני בספק אם שרירים במסה שכזו זה לבריאות..

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #74 ב- : יוני 26, 2007, 22:42:52 »

אני בספק אם שרירים במסה שכזו זה לבריאות..
טוב נו דיי , אתה מתחיל לחזור על עצמך.

תוכנית היכרות\ניסיון מהירה , מוקדש לגם בשן וגם גלעד
שכל כך "רוצה" להתחיל

לפני דיי הרבה זמן חשבתי על תוכנית שיהיה ניתן לתת למישהו באזור מבודד ולראות אותו אחרי חצי שנה עם תוצאות.
שתוכל ללמד אותכם התמדה , להכין את הגוף שלכם לפיתוח גוף , לעבוד על רוב מרכיבי הכושר ושרירי הגוף ,
להיות "חסינת טיפשים" אך יעילה מאוד(אם כבר לדעתי זה עדיין יהיה יעיל יותר ממהש90% מהאנשים עושים בחדר כושר גם כשהם "מתקדמים" בגלל לדוגמה שימוש בתרגילים מורכבים ולא במכונות)
יאדה יאדה , מה עושים?

-זמן חימום (לא כולל שום מתיחות)
-רבע שעה של:
1. 5 חזרות מתח

2. 5 חזרות סקווט-PRESS

(גיליתי שעדיף לבצע את זה לא עם מוט , אלא עם חפץ כבד ששוקל כ50% ממשקל גופכם לדוגמה שק חול בגלל שזה מגייס יותר שרירים)
5 .3 חזרות מקבילים.

(ניתן לעשות זאת בין 2 כיסאות כשכפות הידיים על המשענת , זה בטוח אל תדאגו)

(חשוב להתקדם ולשבור שיאים , לא לעשות את מה שעשית קודם , ולתת לעצמך טפיחה על השכם למרות שיכלת להתקדם , כמו כן מותר לנוח כמה שרוצים באמצע , אבל לדאוג לא לעשות יותר חזרות בתרגיל אחד מתרגילים אחרים)
-5 דקות קירור ומתיחות פחות הזמן שלרח לכם להתחמם (בקיצור 2.5 דקות חימום וקירור אם לא הבנתם)

ס"הכ זה יקח בין 15 ל 25 דקות תלוי בהכנות או אם הגעתם חמים לתוכנית ואתם מדלגים על החימום.

יש לבצע את התוכנית כל יום , ולשאוף להגיע ל10 ימי עבודה ו 5 ימים מנוחה רצופים אחרי זה (חלופה היא לעבוד יום כן יום לא)

מה תקבלו מזה?

-עלייה במסת שריר
-שיפור בסיבולת לב ריאה , אפשר לומר כי יעיל מריצה בקצב יציב
-שריפה קלורית מסויימת במהלך ובמיוחד אחרי האימון , עם העדפה לשומן (כתוצאה משיפור כושר הלב ריאה המהיר) כמקור אנרגייה (EPOC)
-עלייה בכוח:סיבולת כולל , ועלייה בכוח:סיבולת יחסי (בגלל שאם אתם עולים במסת שריר , ובגלל זה במשקל אתם גם תאלצו להזיז יותר משקל , בגלל התרגילים לכן אם אתם מתקדמים זה גם כוח יחסי בטוח)
-עבודה על כל שרירי הגוף במספר תרגילים מורכבים בודדים.
-הכנה מנטלית וגופנית לאימונים רציניים יותר.
-לעומת 95% מהמתחילים אתם לא יכולים להרוס את התוכנית שלכם ע"י טעויות שאחרי זה תצטערו על בזבוז הזמן בגלל הפשטות שבתוכנית
(אך פשטות ברובד אחד יכול להצביע על מורכבות ברובד אחר , לא תיכננתי את זה במספר דקות , אלא זהו רעיון ששיניתי עם הזמן ובדקתי , כמו כן הוא כולל בתוכו אלמנטים רבים כגון אימון ווליום (תחשבו ככה: באימון חדר כושר טיפוסי מתחיל יזיז בשעתיים בערך כ1-4 טונות למרחק דומה ברוב התרגילים , באותו מרחק אתם מזיזים 3-6 טונות ברבע שעה כמתחיל מוחלט בכושר גרוע. שזה גם אימון דחיסות) אימון HFT ז"א עבודה של 10 ימים ברצף ומנוחה של 5 ימים , המטרה המקורית היא לבנות התמדה מנטלית אבל בגלל עקרון פיצוי היתר אתם תעלו בכוח אחרי כל תקופת מנוחה בצורה דרמטית  , אימון אירובי שדומה לאימון HIIT בגלל זמני ההפסקה הקצרים והחלפת שרירי העבודה כל פעם ,וכו' וכו')

ובקשר לתזונה , זה חשוב מאוד , אך אני לא חושב שלבן אדם מתחיל לגמריי או מתחיל יש צורך להתחיל עם התזונה לפני שהוא למד בהרחבה על הנושא , אין תוכניות תזונה "חותכות עוגיות" לעומת תוכניות אימונים שיש משהו שמתקרב לזה . כמו כן זה מגדיל את הסיכוי שפשוט לא תתרגלו לזה וזה ימאס לכם לגמריי , אבל הייתי ממליץ להוסיף מאכלים עתירי חלבון (כמו בשר , מוצרי חלב , בייצים , עוף , דגים , אגוזים וכו')
כדי להוסיף לפחות איזה 60 גרם חלבון(לא מהמזון , אלא מהחלבון במזון) לתפריט לפחות. (למרות שיש סיכוי נדיר שאתם אנשים שאוכלים בעיקר מאכלים אלה , אם כי לא פגשתי אף אחד כזה אף פעם)

תישארו על התוכנית הזאת עד שאתם לא למדתם מספיק כדי להחליט על תוכנית *מקובלת* נוספת ף ותיזהרו ממדריכים אישיים או מאמנים למיניהם בגלל שהמצב בארץ ובחו"ל (אבל במיוחד בארץ) עגום מאוד וישנם אנשים שלא מבינים כלום בנושא אך מהירים בכל הנוגע לנפנוף המקצוע שאת התעודת הדרכה אליו הם פשוט קנו. (זאת גם הסיבה למה אמרתי שיכול להיות שאתם מקבלים אימון טוב יותר ממוקד יותר מהרבה "מתקדמים" , בגלל שבארץ המצב כ"F עגום שלמרות שאנשים מפחדים ללכת לחדר כושר בגלל שיש שמה "גורילות משקולות" רוב האנשים שמה נראים כאילו לא התאמנו אפילו פעם בחייהם , כולל הרבה מהמדריכים והרושם הזה שגוי בדרך כלל כי הם כן התאמנו , והרבה שנים)

זזה יעיל בהרבה מניסיון להבין מאמרים ובינתיים להתקע על תוכנית מכון כושר(שאתם גם אינכם נמצאים בו כרגע , יש לכם זמן לחפש אחד טוב ולהשוות)  על מכשירים aשמנסיון אני אומר לכם שהיא אפילו יעילה פחות מלהסתובב במכשירים בלי ידע מבחינת תוצאות.
ומלעשות מה שבני נוער רבים עושים 100000000000000000 כפיפות בטן , שכיבות שמיכה וכפיפות מרפקים עם משקולת של 5 קילו

--Wikipedia.