חדשות ודיונים > ספריית הימין האמיתי

הגלות והגוים.

<< < (2/3) > >>

אֵיתָן:
תאמת ראיתי את אותה  תגובה כמו שלך ב  ynet

אולי זה אתה ;D

ועוד  לפני  שפרסמת את זה
שמרתי  את התגובה  הזו במסמך word

eran:
צפוני23,

ההודעה ב  ynet היא בהחלט שלי, ופה באתר פירסמתי את המאמר במלואו לפני שפירסמתי אותו ב  ynet , הייתי באמת רוצה להאריך את המאמר שכתבתי פה אבל בהודעה אי אפשר לעשות זאת, אם היה פינה באתר שכל אחד היה יכול לפרסם מאמרים שישארו קבועים הייתי משקיע יותר.

באהבת ישראל - ערן.

דוקא_כך:
תגובות מצוינות, קבלו ח"ח כולכם.  תודה, ערן, למדנו המון, והנופך שתרמת חיובי ומורגש בהחלט!

נץ וגאה בזה:
והנה מה שקרה לאיסלם ועתיד לקרות בעתיד ,  ציטוט מתיאור על ההסטוריה של ימי הביניים:

"קשה להעריך את היקף השואה שפקדה את עולם האיסלאם בידי הפולשים המונגולים: ערים אדירות חרבו, יצירות אמנות שאין להן ערוך וספריות עשירות עלו באש. מפניני אדריכלות, גנים ואוספים בני מאות שנים של שירה והגות לא נותר זכר. ב־1258 נפלה בירת המוסלמים, בגדד, בידי הולגו חאן, נכדו של ג'ינגס. יש טוענים שהאיסלאם לא התאושש מן המכה שספג עד היום. בוכרה נשרפה לעפר, רבבות מתושביה נטבחו והאחרים נמכרו לעבדות. יופיה היום הוא רק צל חיוור של עברה".

DJ Luminus:

--- ציטוט של: נץ וגאה בזה על דצמבר 29, 2006, 00:19:34 ---והנה מה שקרה לאיסלם ועתיד לקרות בעתיד ,  ציטוט מתיאור על ההסטוריה של ימי הביניים:

"קשה להעריך את היקף השואה שפקדה את עולם האיסלאם בידי הפולשים המונגולים: ערים אדירות חרבו, יצירות אמנות שאין להן ערוך וספריות עשירות עלו באש. מפניני אדריכלות, גנים ואוספים בני מאות שנים של שירה והגות לא נותר זכר. ב־1258 נפלה בירת המוסלמים, בגדד, בידי הולגו חאן, נכדו של ג'ינגס. יש טוענים שהאיסלאם לא התאושש מן המכה שספג עד היום. בוכרה נשרפה לעפר, רבבות מתושביה נטבחו והאחרים נמכרו לעבדות. יופיה היום הוא רק צל חיוור של עברה".

--- סוף ציטוט ---

סופם של כל הרשעים הוא להיכחד. גם האיסלאם ייעלם, זה רק עניין של זמן וכנראה שנזכה לראות זאת בחיינו.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה