כתב נושא: שלום :]  (נקרא 13754 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק alpaka_online

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שלום :]
« ב- : יוני 18, 2007, 02:41:22 »
שלום אני אלפקה ....אני חלק מהאויב (מרצ).
רציתי לשאול אותכם שלוש שאלות ....
1)אתם באמת מאמינים בקיומה של קונספירציה שמאלנית ,אשכנזית ? ואם כן תוכלי לשתף אותי איך היא מתבטאת ?

2) האם אתם מבדילים בין שמאל לשמאל קיצוני?

3)האם אתם באמת חושבים שהשמאלנים פועלים למען הפלסטינאים ?, מה דעתכם אם אני יציין שאני אישית שמאלני כי אני חושב שזה לטובת ישראל בתור מדינת לאום יהודית ?

תודה רבה על התגובות :] , ובבקשה תמנעו מכל תגובות הנאצה ,כן אתם  יכולים לקלל את אמאמא שלי אבל זה לא יותר אפקטיבי פשוט להוכיח אותי טועה ?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #1 ב- : יוני 18, 2007, 03:01:08 »
1)אתם באמת מאמינים בקיומה של קונספירציה שמאלנית ,אשכנזית ? ואם כן תוכלי לשתף אותי איך היא מתבטאת ?

3)האם אתם באמת חושבים שהשמאלנים פועלים למען הפלסטינאים ?, מה דעתכם אם אני יציין שאני אישית שמאלני כי אני חושב שזה לטובת ישראל בתור מדינת לאום יהודית ?

תודה רבה על התגובות :] , ובבקשה תמנעו מכל תגובות הנאצה ,כן אתם  יכולים לקלל את אמאמא שלי אבל זה לא יותר אפקטיבי פשוט להוכיח אותי טועה ?

קודם כל ברוך הבא
אין שום הבדל בין השמאל לשמאל הקיצוני  ולימין המזוייף
שלושתם כשלו
שלושתם הביאו אסונות לארץ ישראל ולעם ישראל
שלושתם תומכים בגירוש  יהודים
3)השמאל אולי  פועל למענם אבל למען  המטרה של עצמם
הם רוצים מדינה  חילונית מערבית שנקייה  מערבים(כן אני  חושב  שהשמאל גזעני  אפילו  שהוא מראה  תמיכה  בערבים)וגם מיהודים
כלומר  מדינה  אירופאית מערבית(די הזוי היום אירופה כבר  נהפכת לציבליזציה  איסלמית)
לנו קרואים גזענים
אנחנו לא  גזענים
אנחנו נגד  התרבות המוסלמית (הקוראן והחדית') ובעד  המסורת היהודית

ולגבי  זה  שיקללו אותך
אני  אישית לא  אקלל
ואני בטוח שעוד  הרבה מהפורום לא  יקללו

אנחנו  נהנים מדיונים כל עוד אין קללות
בדר"כ הצד  השני הוא  זה שהיה  מתחיל לקלל

אנחנו בעד  חופש ביטוי  לא  כמו שאר  הפורמים

« עריכה אחרונה: יוני 18, 2007, 03:09:41 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #2 ב- : יוני 18, 2007, 03:06:08 »
אני חושב באמת ובתמים שהשמאל פועל לטובת ה"פלסטינים". אני לא יודע אם במודע או לא במודע, אבל לתת שטחים לערבים (אין דבר כזה "פלסטינים") זה אומר לפעול לטובתם.

עכשיו לי יש שאלה אליך:

אתה באמת מאמין שע"י מסירת שטחים לערבים יגיע השלום?
ושהמתנחלים הם "מכשול" בדרך לשלום?
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:24:29 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #3 ב- : יוני 18, 2007, 03:29:20 »
ציטוט
1) אתם באמת מאמינים בקיומה של קונספירציה שמאלנית ,אשכנזית ? ואם כן תוכלי לשתף אותי איך היא מתבטאת ?
קונספירציה שמאלנית---כן.  אשכנזית---לא בהכרח.  עמיר פרץ לא אשכנזי.

ציטוט
לא.  כפי שענה איתן, שמאל, שמאל קיצוני וימין מדומה עבורנו הם היינו הך.

ציטוט
3) האם אתם באמת חושבים שהשמאלנים פועלים למען הפלסטינאים ?
כן.  השמאלנים פועלים לפען ה"פלשתינאים" (אין כזה עם במציאות, הם בסך הכל צאצאים של ערבים שכבשו את מצרים וסוריה), ולא רק זה אלא השמאלנים רוצים גם להשמיד את הצביון היהודי של מדינת ישראל, להופכה למדינת כל אזרחיה.

ציטוט
מה דעתכם אם אני יציין שאני אישית שמאלני כי אני חושב שזה לטובת ישראל בתור מדינת לאום יהודית ?
אתה יודע בכלל מה זו יהדות?  (שאלה רטורית, כמובן.)  אתה חושב שידיעת עברית וברית מילה הפכו אותך לרב גדול ומומחה ליהדות?  אתה בכלל יודע מהם יסודות היהדות, מושגים כמו חילול השם, קידוש השם, עם סגולה, מסירות נפש?  היהדות אינה דת, ואינה לאום.  אנחנו עם קדוש בארץ קדושה, דוברים שפה יחודית ודבקים באמונה יחודית ומיוחדת.  אתם השמאלנים מוקסמים מהבלי העולם הזה ותרבות המערב, ולכן אתם שואפים לתת הכשר לדברים פסולים.  אתם רוצים שינתן הכשר לחילול שבת.  אתם רוצים שממשלת ישראל תפגין הבלגה נוכח יהודים שנרצחים ע"י מוסלמים.  אתם שונאים יהודים לאומיים ואמוניים, ואתם אוהבים את יצחק רעבין יש"ו וגאים שהוא היה אחראי לרציחתם של 19 יהודים גיבורים.  ואחרי כל זה אתה מעז לטעון שכל הבגידות שלכם הן "לטובת ישראל בתור מדינת לאום יהודית ?"?!  לתת לערבים להפוך להיות רוב, גם אם בדרכי שלום, ולבחור לכנסת רוב של חברי כנסת ערבים שיוכלו לחוקק חוקים שימחקו את הצביון היהודי של מדינת ישראל---זה נחשב אצלכם השמאלנים "לטובת ישראל"?!  שמאלניות זה מחלת נפש קשה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 18, 2007, 13:13:00 »

זאת לא קונספירציה.
מאז שלטון מפא"י קיימות אליטות עם דיעות שמאלניות של שלום עכשיו שמשפיעות על ההנהגה, גם כשאותה הנהגה היא ימנית.
קרא פה-
http://www.omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicContentID=3136&MenuID=608

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : יוני 18, 2007, 13:19:32 »
אף אחד פה לא יקלל אותך,
לעומת הפורום של שאר השמאלנים ששם כן היו מקללים כהניסטים ואנשי ימין או סתם אנשים דתיים וכו'..

אתה לא האויב - אתה יהודי יקר שפשוט טועה.
המטרה הכללית של מר"צ זה להוציא את התורה מעם ישראל ושיהיו בישראל גויים דוברי עברית מבלי שום קשר לשורשים.
תנסה פעם אחת להבין את הצד השני.. אתה מוזמן לקרוא את החומר הרב שיש בפורום ולצפות בסירטונים של המנהיג של התנועה שלנו, חיים בן-פסח.
ואם יש לך שאלה, אתה מוזמן לשאול אותו והוא יענה לך בשידור.
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:25:59 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק alpaka_online

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
תגובה
« להגיב #6 ב- : יוני 18, 2007, 13:53:01 »
אתה באמת מאמין שע"י מסירת שטחים לערבים יגיע השלום?
ושהמתנחלים הם "מכשול" בדרך לשלום?

כן אני מאמין שהמתנחלים הם מכשול לשלום,שמע השמאל עד כמה שתרצו לקרוא לנו חולים אנחנו גם פעולים בצורה ריאלית,השלום לא יהיה מיידי  וגם אם הוא יקח עוד מאות שנים  יש צורך לתת לו אפשרות וכל ההתנחלויות מכשולים שימנעו את האפשרות ולא משנה כמה קלושה לשלום .

והכשיו למה השמאל רוצה שלום? ...כי יש שתי אפשרויות אח היא שלום והשניה היא טבח בנוסח השואה בעם הפלסטינאי .
ודי ברור לכם איזה משתי הדעות אני תומך.

אף אחד פה לא יקלל אותך.
לעומת הפורום של שאר השמאלנים ששם כן היו מקללים כהניסטים ויאנשי ימין או סתם אנשים דתיים  וכו'..

אתה לא האויב - אתה יהודי יקר שפשוט טועה.
המטרה הכללית של מרצ זה להוציא את התורה מעם ישראל ושיהיא בישראל גויים דוברי עברית מבלי שום קשר לשורשים.

בנוגע להערה הראשונה ....אתה כמובן מבין שאתם בתור כהניסטים עומדים בניגוד חריף לכל מה שאנחנו מאמינים ,אז כמובן שיש חבורות של ילדים מפגרים שמעדיפים לקלל אותכם במקום ליצור דיון.

ובנוגע למרצ,מרצ היא מפלגה סוציאליסטית בין היחידות שפועלות בלי שום צביעות או שוחד.  מרצ תומכת בישראל עם רוב יהודי אך פלורליסטית לכל  יושביה  ולא בהקנה כמו שאתה הצגתה.

וכמובן שוב תודה על התגובות

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 18, 2007, 14:01:40 »
אתה לא מבין כמה דברים בסיסיים.
אנחנו לא רוצים לרצוח אותם. אנחנו פשוט רוצים לפנות אותם מפה.
הם טוענים שכל ישראל זה התנחלות, והם לא יירגעו עד שלא נלך מפה בצורה סופית ומוחלטת.
מה עשינו להם בשנת 1929 כשאז הם רצחו 60 יהודים תושבי חברון? גם אז הכיבוש היה אשם?
מר"צ תמיד פעלו כנגד עם ישראל. תמיד הם יצאו נגד המתנחלים והחרדים! תמיד!!
לעומת זאת תראה את תנועת כ"ך, שבראש-ענייניה תמיד דאגה לעם ישראל..
תראה לי חבר כנסת שתורם את המשכורת שלו לעניים!
זה מה שהרב כהנא זצ"ל השם יקום דמו עשה..
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:29:13 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : יוני 18, 2007, 14:06:38 »
ציטוט
כן אני מאמין שהמתנחלים הם מכשול לשלום,שמע השמאל עד כמה שתרצו לקרוא לנו חולים אנחנו גם פעולים בצורה ריאלית,השלום לא יהיה מיידי  וגם אם הוא יקח עוד מאות שנים  יש צורך לתת לו אפשרות וכל ההתנחלויות מכשולים שימנעו את האפשרות ולא משנה כמה קלושה לשלום .

והכשיו למה השמאל רוצה שלום? ...כי יש שתי אפשרויות אח היא שלום והשניה היא טבח בנוסח השואה בעם הפלסטינאי .
ודי ברור לכם איזה משתי הדעות אני תומך.
לפי דעתי, לתת למחבלים רצחניים שטח ונשק היא לא חשיבה ריאלית במיוחד, אלא אי-חשיבה והליכה בצורה עיוורת עם ה'מוסר' הנוצרי. באמת שלא היה אכפת לרבין מה יקרה לארץ ולצביונה היהודי. הוא קיבל את פרס הנובל שלו.
ואתה טועה, אנחנו לא בעד שואה לערבים אלא לטרנספר אותם בעזרת מוטיב כספי, ואם לא בדרך הקלה אז בקשה ונאלץ להשתמש בכח כי אין דרך אחרת, הערבים לא רוצים שלום, אין 'פרטנר', אין אף אחד בצד השני אלא רק כמה רוצחים שמחנכים את ילדיהם לרצח, וזהו מעגל שלא נגמר.

ציטוט
בנוגע להערה הראשונה ....אתה כמובן מבין שאתם בתור כהניסטים עומדים בניגוד חריף לכל מה שאנחנו מאמינים ,אז כמובן שיש חבורות של ילדים מפגרים שמעדיפים לקלל אותכם במקום ליצור דיון.

ובנוגע למרצ,מרצ היא מפלגה סוציאליסטית בין היחידות שפועלות בלי שום צביעות או שוחד.  מרצ תומכת בישראל עם רוב יהודי אך פלורליסטית לכל  יושביה  ולא בהקנה כמו שאתה הצגתה.

וכמובן שוב תודה על התגובות
מפלגה לא צבועה? כאשר אנחנו מגנים על עצמנו ותוקפים את הערבים מר"צ זועקים 'פשעי מלחמה, רוצחים!' ואילו כאשר יש פיגוע אז 'זה ליגיטמי, הם לוחמי חירות'.

וברוך הבא.
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:30:48 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : יוני 18, 2007, 14:40:45 »
לבינתיים הבאתם אסונות
ותסביר איך המתנחלים הגיבורים מפריעים לשלום אם יצליח אחד  כזה(ודרך אגב  אין לנו שלום עם מצרים וירדן אם זה  מה  שאתה  מתכוון לרשום לי)
בין מדינות אין שלום יש אך ורק  אינטרסים אנחנו בעד הפסקת סיוע  אמריקאי לישראל שאתה לא  תשמע  את זה מהמחנה הימני אני חושב
כי הסיוע  האמריקאי גורם לחצים לממסד  הישראלי

לבינתיים אין בכם שום ראיליות
לאיסלם יש  מצווה  להשמיד  את כל "הכופרים" ואתה  "כופר"
זאת לא  מלחמה  של שטחים זאת מלחמה  בין דתות ותרבויות שונות
הפרטנר  "לשלום" שלכם מחמוד  עבאס(אבו מאזן) הוא מכחיש שואה הוא  לא  מאמין בקיומה  של מדינה  יהודית והוא  טוען שהשואה  היא  תעמולה  ציונית
אני  מעדיף שלטון חמאסי מאשר  שלטון של פתח  למרות שאין הבדל
החמאס  דובר  אמת שהוא רוצה  בהשמדת העם היהודי ויש  להשמידו בכל מחיר
הפתח הם שקרנים הם מאמינים גם בהשמדת המדינה היהודית(באיסלם יש  חוק  שנקרא  "התקיע" כלומר  לשקר  ל"כופרים")
ההתנחלויות הן חלק  מאדמת ארץ ישראל אם תרצה  או לא
שנית אין עם שניקרא "פלסטיני"(סתם עוד  פיקציה תקשורתית שנועדה  לחזק  את האוייב אפילו  הערבים עצמם אומרים שאין עם כזה וזה רק  כלי תקשורתי)
בחינוך "הפלסטיני"  ובספרים אין שום זכר  על זכותנו  על אדמת ארץ ישראל

אתם  לא  סוציליסטים אתם קומניסטים(למרות שאין הבדל כל אלו נוצרו  מהמרקסיזם ולא דיברתי בלשון זלזול) בראשותו של יוסוף "סטאלין" ביילין
אין לכם שום קשר  ליהדות או לאהבת ארץ ישראל
אתם רוצים להידמות לשאר העמים (כגון אירופה האנטישמית)

« עריכה אחרונה: יוני 18, 2007, 15:13:01 על ידי איתן »

Aaron

• אורח
« להגיב #10 ב- : יוני 18, 2007, 14:51:26 »
ברוך הבא,
אנחנו, בניגוד לפורומים השמאלנים של מרצ ושלום עכשיו וכו', לא סותמים פיות ולא מקללים. אם עכשיו הייתי נכנס לפורום שמאלני וכותב משהו בסגון "הרב כהנא צדק" היו מוחקים את ההודעה שלי תוך שניות וחוסמים אותי.

ציטוט
לא יודע.

ציטוט
יש שמאלנים שמשליכים אבנים על שוטרים בחברון, יש גם כאלה ששולחים תרומות למחבלים. הייתי קורא להם קיצוניים. אבל באותה מידה אלה שהצביעו למרצ ועבודה נגיד, הם גם בוגדים לא פחות, קשה שלא לקרוא לכולם קיצוניים. כי רק קיצוני יכול לבגוד בעם ובתורה שלו. שורה תחתונה - אני מחשיב את כל השמאלנים לקיצוניים.

ציטוט
קודם כל, מה זה "פלסטינים"? לא שמעתי על עם כזה http://islam.b0x.com
אני יכול לחפור פה ספרים שלמים על למה השמאל טועה בדרכו הבוגדנית. מה לא ראית מה הסכמי אוסלו עשו? לא ראית כמה ראשי ממשלה היו לנו שוויתרו, ומה השגנו מזה? התורה אוסרת על חלוקת שטחים מארץ הקודש. לא רק שאנחנו לא צריכים לחלק שטחים לאוייב הערבי, אנחנו צריכים לשחרר עוד אדמות. הגבולות שלנו הם מהנילוס עד הפרט ואחידקל. אנחנו תחת כיבוש ערבי ולא הערבים תחת כיבוש ישראלי.
אתה חושב שנתינת שטח לאוייב הערבי זה לטובת עם ישראל? שתיהיה בריא.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : יוני 18, 2007, 14:56:59 »
נראה לי שהוא ברח.
ד"א, עכשיו אני עושה ניסוי בפורום שמאלני, נראה מה יקרה.
« עריכה אחרונה: יוני 18, 2007, 14:58:41 על ידי Dexter »

מנותק alpaka_online

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : יוני 18, 2007, 15:31:29 »
נראה לי שהוא ברח.

מצטער שהלכתי לבגרות שלי.....

מנותק alpaka_online

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : יוני 18, 2007, 15:37:20 »
לבינתיים הבאתם אסונות
ותסביר איך המתנחלים הגיבורים מפריעים לשלום אם יצליח אחד  כזה(ודרך אגב  אין לנו שלום עם מצרים וירדן אם זה  מה  שאתה  מתכוון לרשום לי)
בין מדינות אין שלום יש אך ורק  אינטרסים אנחנו בעד הפסקת סיוע  אמריקאי לישראל שאתה לא  תשמע  את זה מהמחנה הימני אני חושב
כי הסיוע  האמריקאי גורם לחצים לממסד  הישראלי

לבינתיים אין בכם שום ראיליות
לאיסלם יש  מצווה  להשמיד  את כל "הכופרים" ואתה  "כופר"
זאת לא  מלחמה  של שטחים זאת מלחמה  בין דתות ותרבויות שונות
הפרטנר  "לשלום" שלכם מחמוד  עבאס(אבו מאזן) הוא מכחיש שואה הוא  לא  מאמין בקיומה  של מדינה  יהודית והוא  טוען שהשואה  היא  תעמולה  ציונית
אני  מעדיף שלטון חמאסי מאשר  שלטון של פתח  למרות שאין הבדל
החמאס  דובר  אמת שהוא רוצה  בהשמדת העם היהודי ויש  להשמידו בכל מחיר
הפתח הם שקרנים הם מאמינים גם בהשמדת המדינה היהודית(באיסלם יש  חוק  שנקרא  "התקיע" כלומר  לשקר  ל"כופרים")
ההתנחלויות הן חלק  מאדמת ארץ ישראל אם תרצה  או לא
שנית אין עם שניקרא "פלסטיני"(סתם עוד  פיקציה תקשורתית שנועדה  לחזק  את האוייב אפילו  הערבים עצמם אומרים שאין עם כזה וזה רק  כלי תקשורתי)
בחינוך "הפלסטיני"  ובספרים אין שום זכר  על זכותנו  על אדמת ארץ ישראל

אתם  לא  סוציליסטים אתם קומניסטים(למרות שאין הבדל כל אלו נוצרו  מהמרקסיזם ולא דיברתי בלשון זלזול) בראשותו של יוסוף "סטאלין" ביילין
אין לכם שום קשר  ליהדות או לאהבת ארץ ישראל
אתם רוצים להידמות לשאר העמים (כגון אירופה האנטישמית)

הם מפריעים בכך שאין שום דרך לדבר על שטחים אלה הם קובעים עובדות שפוגעות וגוזלות מהפלסטינאים  , בשביל להקים מדינה הם צריכים מקום ולדחוק אותם לשטח קטן זה לא מה שיעזור

האיסלאם מצווה לרצוח את הכופרים , למזלך בתור יהודי את שייך לעמי הספר שאליהם אין את המצווה הזאת

בנוגע להאם יש או אין פלסטינאים , לכל עם יש את הזכות להגדרה עצמית ...בדיוק כמו שלא כל הנוצרים הם הם איטלקיים.

ואני יודה לך אם לא תגיד לי האם אני סוציאליסט או קומוניסט , ולקורא למישהו כמו ביילין סטאלין ...זה פשוט הזוי ואני ישמח לשמוע מאיפה ההקבלה הזאת.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : יוני 18, 2007, 15:39:12 »
נראה לי שהוא ברח.

מצטער שהלכתי לבגרות שלי.....

איך שאני מספר לאנשים שהרב כהנא היה נותן את המשכורת שלו מהכנסת לאנשים עניים, הם ישר משנים זווית וישר פותחים את האוזניים
והופכים לאט לאט את עורם ומקשיבים. ויש כאלה שמסכימים ואומרים לבד שכהנא צדק..

השמאל טוען דבר אחד - אם קצת קשה אז צריך להרים ידיים ולוותר.

אני לא חושב שצריך לוותר. אני חושב שצריך להילחם על האדמות שלנו ועל הכבוד שלנו.
בשום מדינה בעולם לא היו מקבלים את הטיעונים הטמבלים של מר"צ ושל שלום עכשיו.
בכל מדינה יש תנועה כמו 'שלום עכשיו', אבל במדינות אחרות הם בשוליים! הם לא באמצע הבמה כמו בישראל..
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:37:38 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק alpaka_online

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : יוני 18, 2007, 15:48:33 »
איך שאני מספר לאנשים שהרב כנהא היה נותן את המשכורת שלו מהכנסת לאנשים עניים הם ישר משנים זווית וישר פותחים את האוזניים
והופכים לאט לאט את עורם ומקשיבים ויש כאלה שמסכימים ואומרים לבד שכהנא צדק..

השמאל טוען דבר אחד - עם קצת קשה אז צריך להרים ידיים ולוותר.

אני לא חושב שצריך לוותר אני חושב שצריך לאילחם על האדמות שלנו ועל הכבוד שלנו.
בשום מדינה בעולם לא היו מקבלים את הטיעונים הטמבלים של מרצ ושל שלום עכשיו.
בכול מדינה יש תנועה כמו 'שלום עכשיו' אבל במדינות אחרות הם בשוליים! הם לא באמצע הבמה כמו בישראל..

זה בדיוק הפוך לדעתי....הדרך הקלה זה להכנס לשם ולרצוח את כולם ....לפנות בכוח . 
הדרך הקשה וההקשנית היא תהליך השלום. שם דרוש תיאום והרבה חזון.

מנותק alpaka_online

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
הזכות לדעה
« להגיב #16 ב- : יוני 18, 2007, 15:52:16 »
שוב ושוב אני קורא פה הודעות שמציאות רצח שמאלנים .... אתן לא חושבים שאפילו אם הדעות מנוגדות לשלכם מותר לכל אדם להתבטא כמו שהוא רוצה?. אני בהחלט לט בין תומכי האנרכיסטים אבל מפה לרצח ....עובר גבול ענק.
בוא נגיד שאתן לא באמת מתכוונים לבצע , רק המחשבה שיש צורך בחבלה לאנשים שלא חושבים כמוכם זה מחשבה מעוותת .

(כמובן שאני לא מדבר על התנגדות לאנשים שמסיטים לרצח )

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : יוני 18, 2007, 16:04:22 »
קודם כל תפסיק לחשוב שאנחנו רוצים להיכנס ולרצוח אותם. זה לא ככה. אנחנו רוצים לעודד הגירה. זה מה שחיים (מנהיג-התנועה) מדבר עליו.
נתנו להם את גוש קטיף, ותראה מה קורה: נופלים קסאמים בלי סוף והם לא מפסיקים להבריח נשק. רק היום קראתי כתב של אלוף אחד (שכחתי איך קוראים לו) שאומר שעוד מעט יהיו לחמאס טילים ארוכי-טווח, בטלוויזיה שלהם הם מסיתים נגד יהודים.

הם לא מתביישים להגיד שצריך להשמיד אותנו, והם אפילו הודו כמה פעמים ש"פלסטין" זו המצאה שמטרתה היא אך-ורק תעמולה, אם ניתן להם את שטחי 67' אז תהיה לנו מדינה עויינת בתוך המדינה שלנו (כאילו לא חסר לנו כאלה מסביבנו), והם רוצים את כל א"י.

אחרי כל זה אתה עדיין מאמין שאם ניתן להם שטחים יהיה שלום!!
אני לא רוצה להרוג סתם ערבים, אבל בהחלט אני מעדיף שימותו להם חפים מפשע מאשר שימותו חפים מפשע אצלנו.
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:40:16 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק alpaka_online

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : יוני 18, 2007, 16:07:17 »
להודד הגירה בכוח.....

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : יוני 18, 2007, 16:10:49 »
לא, פשוט לא לתת להם עבודה, לא לתת להם חשמל (שדרך אגב איתו הם מייצרים קסאמים שהורגים יהודים). יש הרבה דרכים... כבר עכשיו הם רוצים לעזוב את עזה. אם באמת נרצה, נעשה את זה גם בלי כח. ודרך אגב, הרב מאיר כהנא זצ"ל דיבר על עידוד הגירה ומתן פיצויים לערבים שיהגרו מרצון (פיצויים אמיתיים, לא כמו שנותנים למגורשי גוש קטיף).
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:41:27 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #20 ב- : יוני 18, 2007, 16:11:31 »
להודד הגירה בכוח.....
אמרו לך פה שקודם ינסו לעודד הגירה בדרכים של כספים וכו'
אם לא יסכימו רק אז יפנו לכוח
שמע בקשר לדעות של הרציחה הרוב מדברים על שמאלנים קיצוניים שלא היו מתנגדים להרוג גם כמה מתנחלים בעצמם ואף הצהירו זאת ורוצים במותם של הימניים
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : יוני 18, 2007, 16:34:47 »
ארץ הקודש – לעם הקודש.

כל העולם יודע שיש לנו ואך-ורק לנו הזכות על כל הארץ הזאת! זה רשום בתנ"ך!
אברהם אבינו קנה את מערת המכפלה בכסף.. הר-הבית זה המקום הכי קדוש ליהודים..
אסור לתת לאויב שום תמיכה ושום אדמות..

אם מחר בין לאדן יבוא לאמריקה ויגיד להם: "אם אתם לא נותנים לי את וושינגטון, אני עושה עוד פעם את מה שקרה במגדלי התאומים!",
מה ניראה לך שאמריקה תגיד? הם יגידו "טוב, קח את וושינגטון רק בשביל שיהיה שלום? אתה לא מבין באיזה אבסורד אתה נימצא?
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:43:30 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : יוני 18, 2007, 16:42:07 »
בכל מדינה שפויה כבר היו מאשימים אנשים כאלה בבגידה(ובצדק)

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : יוני 18, 2007, 17:24:32 »
שמע, אין אף-אחד פה שבאמת רוצה להכניס את הערבים לאושוויץ. וכן, אפשר לדעתי להשתמש בפתגם "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך", אפילו שאנחנו לא רואים אותם כחברים שלנו, אבל אתה ראית מה קרה אחרי ההינתקות.

אני בתור אדם שגר בדרום ויוצא לי לשוחח הרבה עם תושבי שדרות, פשוט נדהם מחדש, ויש הרבה מקרים התקשורת לא מסקרת אפילו 10% מהם, ובאמת הארץ שלנו לא גדולה. לבנון נחשבת בין המדינות הערביות הקטנות יותר, והיא הרבה יותר גדולה משלנו. מה אתה רוצה, שניתן כמה תושבים אתה רוצה לסלק ובשביל מה בשביל עוד שדרות בשביל עוד התנתקות בשביל כל קרע בעם ובלב?

שמע, אני לא ואני בטוח שאחרים פה לא מתכוונים לעשות לך שטיפת-מוח או להכריח אותך לחשוב אחרת, אבל לפחות כדאי שתחשוב ותיתן תשובה על איזה ביסוס אתה מאמין שאם ניתן את גבולות 67', שהם גבולות חשובים מבחינה בטחונית, הערבים פתאום ישנו את עורם? אחרי הכל אני בטוח שאילוּ הם היוּ רוצים שלום, הם היו משתלבים בישראל, ואל תשכח שאין פה הימורים כי אין לנו ארץ אחרת.

גם תענה לי: מה פתאום הארץ נורא חשובה לפני קום המדינה? הארץ הייתה כמעט שוממת לחלוטין! היהודים פיתחו פה הכל, ואז התחילה כל ההגירה הערבית והמריבה.
« עריכה אחרונה: יוני 21, 2007, 04:47:32 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : יוני 18, 2007, 17:26:43 »
"הם מפריעים בכך שאין שום דרך לדבר על שטחים אלה הם קובעים עובדות שפוגעות וגוזלות מהפלסטינאים  , בשביל להקים מדינה הם צריכים מקום ולדחוק אותם לשטח קטן זה לא מה שיעזור

האיסלאם מצווה לרצוח את הכופרים , למזלך בתור יהודי את שייך לעמי הספר שאליהם אין את המצווה הזאת

בנוגע להאם יש או אין פלסטינאים , לכל עם יש את הזכות להגדרה עצמית ...בדיוק כמו שלא כל הנוצרים הם הם איטלקיים.

ואני יודה לך אם לא תגיד לי האם אני סוציאליסט או קומוניסט , ולקורא למישהו כמו ביילין סטאלין ...זה פשוט הזוי ואני ישמח לשמוע מאיפה ההקבלה הזאת."

אתה  רק זורק  משפטים בלי להסביר(על המנתחלים)
אני  טוען שהם לא 

"האיסלאם מצווה לרצוח את הכופרים , למזלך בתור יהודי את שייך לעמי הספר שאליהם אין את המצווה הזאת"
מה  לעשות שזמנים משתנים
ויש  דבר  שנקרא  " ד'ימי"(בני החסות שצריכים להיות מושפלים ונכנעים) וזה מיוחס  לעמי הספר
וזמנים השתנו ואנחנו כבר  בשבילהם לא  עם הספר אנחנו כופרים
ויש  להשמידנו
וגם אני לא  מוכן להיות בן חסות של הניאו-נאצים האלו

"איסלם מצווה  לרצוח את הכופרים" אז  אתה  תומך בהם בגלל שאתה מעם הספר ופשוט לשים פס  על "הכופרים" (על פי האיסלם)
הערבים רק  מנצלים את "טוב ליבכם" כי אתם טובים למטרה  שלהם
אבל הרי אתם הומנים ומקבלים כל אחד מה  עם שאר  "הכופרים"
כל מיני  תנועות קומנסטיות שערבים וישראלים משתפים פעולה(נו באמת למי הם מוכרים את הזבל הזה)
ברגע  שהם יהיו הרוב  הם יירצחו אותנו

מאיפה אני  מייחס
על כל דעה שכביכול אנשי מר"ץ מכנים אותה  גזענית
הם אמרו שכהנא הוא  גזען פאשיסט  אולי  גם דומה  להיטלר  אני  לא אהיה מופתע
אז אני אקרא  לו  יוסוף סטאלין כי הוא רוצה  בהשמדת העם היהודי בצורה רוחנית ואני  מדגיש בצורה רוחנית (במודע  או לא במודע)
וכשולמית אלוני  תומכה  בעזמי בשארה יש"ו איזו לאומניות ???

אוקיי אני  לא  אקרא  לך "קומניסט או סוציליסט"

למרות שתמיד  בהפגנות  השמאל
רואים את הפטיש  והסדן
מקבל את מה שאמרת

"זה בדיוק הפוך לדעתי....הדרך הקלה זה להכנס לשם ולרצוח את כולם ....לפנות בכוח . 
הדרך הקשה וההקשנית היא תהליך השלום. שם דרוש תיאום והרבה חזון."

גם  פה  אתה  טועה
ישראל היא  מדינת בובות של ארה"ב  ואירופה
ישראל פועלת על פי הנחיות זרות שהם לא  לטובת ישראל
ותמיד  חושבת על התגובה  הבין לאומית(האומות המתועבותוהאיחוד האיורפי)

« עריכה אחרונה: יוני 18, 2007, 18:40:16 על ידי איתן »