כתב נושא: למה חיים בן פסח?  (נקרא 1245 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
למה חיים בן פסח?
« ב- : יוני 17, 2007, 21:42:44 »
כתב לי שמאלני קיצוני כשהפצתי את הסרטון של חיים:"למה חיים בן פסח?במה הוא טוב יותר מהשכן שלי?"
גולש בפורום שלנו ענה לו:"אתה יודע מיהו חיים בן פסח בכלל?הוא שיחרר את יהדות בריה"מ,הוא היה יושב ראש הליגה להגנה יהודית".
אני לא עניתי מיד,אני חשבתי על השאלה הזאת.
חשבתי לעצמי למה חיים בן פסח?הרי יש לנו בארץ גנרלים,גיבורי מלחמה,פרופסורים,אנשים עם רזומה וקורות חיים מפוארים משל חיים בן פסח.
באותו זמן קראתי את סיפרו המצויין של הרב כהנא זצ"ל על הליגה ושם הרב עצמו ענה לי על השאלה.
חיים למעשה מגשים את חזונו הרוחני של הרב.חלומו של הרב היה להקים תנועה רוחנית עם מורים רוחנים שמכירים את עקרונות התנועה הכהניסטית הלכה למעשה ומסוגלים להסביר אותם לבני הנוער ולהכשיר תשתית רוחנית,מהפכה אמונית לדורות הבאים.
המורים האלה יכשירו מורים נוספים.תהיה המשכיות,ישיבות כהניסטיות,הפצת הרעיון הכהניסטי.
זה מה שאנו עושים כאן בפורום !!!
הרב לא זכה לראות בהגשמת חלומו והליגה לא תמכה אז בחזונו בגלל הפעילות המעשית.לא היו משאבים ולא היו מורים.
ההיסטוריה הכתיבה עלייה לארץ,שחרור יהדות בריה"מ,פעילות פרלמנטרית.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
למה חיים בן פסח?
« להגיב #1 ב- : יוני 17, 2007, 21:58:24 »
חיים בן פסח הוכיח לי לפחות שהוא כן עומד על העקרונות שלו בזה שהוא לא וויתר על זה שיביאו לו אוכל כשר בכלא.
הוא לא וויתר אפילו שהוא היה על סף מוות..תראו לי שכן של מי שזה לא יהיא שהיה מוכן לעשות דבר כזה..לי אין שכן שמוכן לעבור דברים כמו
שחיים עבר בישביל לקבל אוכל כשר..
את אותו דבר חיים יעשה כאשר בעזרת השם הוא יהיא פה ראש ממשלה..הוא לא ישבר מלחצים בינלאומיים..