כתב נושא: קומוניסטים אהבלים  (נקרא 4705 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
קומוניסטים אהבלים
« ב- : דצמבר 20, 2006, 18:26:39 »
חבר'ה קבלו קטע, הם כבר לא יכולים עלי בפרום של בנק"י (ברית נוער קומוניסטית) ימ"ש. הם נעלו את ההודעה מכיוון שהיא הייתה כלכך חזקה נסתתמו להם כל הטענות. אני זה ההודעה הראשונה, תחת השם "הניצוץ":

http://www.banki-shabiba.net/forum/viewtopic.php?t=2923

הם נעלו את האפשרות לאנשים להגיב, וגם לי - כנראה הם מפחדים מתגובות כנות של חברי הפורום, משטר קומוניסטי גם בתנועה הקומונסטית בא"י שטוענת שהיא דמוקרטית - עלק.

יום טוב.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: קומוניסטים אהבלים
« להגיב #1 ב- : דצמבר 20, 2006, 18:29:18 »
חחח נו ברור שהם ינעלו את הנושא כניראה שהם פוחדים מהתגובות...
« עריכה אחרונה: דצמבר 20, 2006, 18:40:04 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 21, 2006, 00:21:50 »
אם שמתם לב, שם התנועה מופיע באתר שלהם גם בערבית. לפי מה שידוע לי, כמחצית מחברי התנועה הבולשביקית הזאת ערבושים. קראתי קצת לגבי עקרונות התנועה שלהם מהאתר. בגדול, הם טוענים שהתנועה שלהם פועלת למען שמירה על זכויות אדם ולמען שויון. ראינו כבר מה זה שויון וזכויות אדם אצלם. את זה אפשר לראות ביחס הממסד ליהודים וליהדות. ליהודים אין זכויות, אבל הערבים יכולים לעשות כל אשר עולה ברוחם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : דצמבר 21, 2006, 00:33:45 »
אם שמתם לב, שם התנועה מופיע באתר שלהם גם בערבית. לפי מה שידוע לי, כמחצית מחברי התנועה הבולשביקית הזאת ערבושים. קראתי קצת לגבי עקרונות התנועה שלהם מהאתר. בגדול, הם טוענים שהתנועה שלהם פועלת למען שמירה על זכויות אדם ולמען שויון. ראינו כבר מה זה שויון וזכויות אדם אצלם. את זה אפשר לראות ביחס הממסד ליהודים וליהדות. ליהודים אין זכויות, אבל הערבים יכולים לעשות כל אשר עולה ברוחם.
וחצי מהפורום סרבנים והם מתגאים בזה...
סתם חבורה של שמלאנים וערבים נאצים ימ"ש.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 22, 2006, 00:44:46 »
חילקו לנו בבית הספר כמה גיליונות של העיתון שהם משווקים
הם מנסים להעכיר את מוחם של עוד כמה בני נוער נורמלים

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 22, 2006, 00:45:46 »
אני מוסיפה שפשוט קמתי באמצע שיעור אל אותו ילד פעיל בתנועה שחילק לנו את זה ואמרתי לו "תסלח לי אבל אני לא מוכנה לקרוא זבל קומוניסטי שמאלני מלוכלך"

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 24, 2006, 14:05:37 »
הם נעלו עוד 2 נושאים שלי השבוע. הם כותבים את "הטענה" המשובשת שלהם ונועלים כדי שאני לא יוכל להגיב להם - עלובי נפש שכמותם, אנשים ממש עיוורים שזה לא יאומן, אנשים אדישים ואכולי שינאה שמנותקים מכל זיקה לעמם וליהדותם, אפילו את נושא השואה לא מסוגלים לנתח בצורה אינטלקטואלית - פשוט לא נתפס להם מוח המעוות שלהם שהגוים לא אוהבים אותנו.
אני ממש מבין עכשיו את דברי הרב מאיר כהנא הי"ד בספרו "האתגר" עמ' 36, וז"ל הטהור: " פועלות בקירבינו קבוצות אנטי ציוניות ומרכסיסטיות המטיפות נגד קשרינו הרבים עם העבר. ישנם סטודנטים "שנמאס" להם לשמוע על השטעייטל (העיירה היהודית הממוצעת במזרח אירופה שלפני השואה)  ועל השואה". עכ"ל.

דברי הרב כהנא מלפני 34 שנים מהדהדות חזק מאוד באוזנינו חזק מאוד - הרב כהנא צודק!!!

באהבת ישראל אמיתית - ערן.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : דצמבר 24, 2006, 14:19:22 »
והכי מצער, זה שהנבלות האלו שולטים לנו במדינה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : דצמבר 24, 2006, 14:43:32 »
איך לא ישתלטו?
ראית כמה מפגשים ופעילויות יש להם?
וסטיקים וחומרי יח"צנות
הם ממש מאורגנים האנשים האלה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : דצמבר 24, 2006, 14:56:07 »
והכי מצער, זה שהנבלות האלו שולטים לנו במדינה
זה כי הממשלה הבולשיביקית שלנו נותנת להם יד ועזורת להם בזה, כי בעצם הממשלה שלנו עם שמלאנית אז הם מתחברים יפה הנאצים הללו.
שתקום הממשלה הכהניסטית בעזרת ה' הם כבר לא יעשו כלום.
« עריכה אחרונה: דצמבר 24, 2006, 14:56:46 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 24, 2006, 15:02:55 »
אני מקווה שכשתהיה פה ממשלה כהניסטית היא לא תביא דיקטטורה בא"י ותפגע בזכויות האדם (היהודים)
למרות שה"דמוקרטיה" בימינו בכלל לא דמוקרטית ויותר טובה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : דצמבר 24, 2006, 15:06:19 »
אני מקווה שכשתהיה פה ממשלה כהניסטית היא לא תביא דיקטטורה בא"י ותפגע בזכויות האדם (היהודים)
למרות שה"דמוקרטיה" בימינו בכלל לא דמוקרטית ויותר טובה
תכניסי לראש בישראל אין דמוקרטיה! יש דיקטטורה שמלאנית קיצונית!
יגאל=גואל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 24, 2006, 15:12:11 »
דניאל,
הם ממש לא מאורגנים הקומוניסטים האלו, אני חודשיים ביקשתי מהם שישלחו לי חומר תעמולתי על התנועה שלהם, ואפילו הצעתי לשלם - ולא קיבלתי כלום.
אנחנו היינו יכולים להיות מאורגנים פי מיליון יותר טוב מהם אילו היינו קצת חכמים - הרב כהנא צייד אותנו בספריו הנפלאים שבו הוא פורש את כל האידיאולוגיה הכהניסטית, יש לנו אלפי מאמרים שלו שבו הוא נותן את חוות דעתו על כל נושא פוליטי כלכלי משפטי שבעולם. יש לנו אמונה ויהדות נפלאה, ומסורת אבות שמתחילה עוד מאברהם אבינו - אנחנו אלה שאמורים להיות פי מיליון יותר חכמים, ומאורגנים מהם. הרב כהנא כבר הכין לנו את "האוכל" אנו רק צריכים לאכול.
יש לי מלא רעיונות בעיקר בתחום התעמולה - קודם כל אפשר להתחיל להוציא חוברות אידיאולוגיות שמשולבות בדברי חז"ל והרב כהנא.
חייבים פשוט חייבים למצוא סמל ודגל לתנועה - במהירות הכי אפשרית. להגיע לתודעה של הציבור שבכלל אנחנו קיימים.
ולדעתי הדבר החשוב ביותר הוא - הייצוג המשפטי. במדינה כמו שלנו זה חובה.
ואפשר עוד לפתח רעיונות - תידעו לכם הרב כהנא אמר שתנועה "אקטיבסטית" בלי "אקטיביזם" - לא שווה כלום.
אנחנו חייבים להיות "אקטיביסטים" - כי בלי זה נשאר כלום חס ושלום.
בברכת אהבת ישראל - ערן.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #13 ב- : דצמבר 24, 2006, 15:35:16 »
דניאל,
הם ממש לא מאורגנים הקומוניסטים האלו, אני חודשיים ביקשתי מהם שישלחו לי חומר תעמולתי על התנועה שלהם, ואפילו הצעתי לשלם - ולא קיבלתי כלום.
אנחנו היינו יכולים להיות מאורגנים פי מיליון יותר טוב מהם אילו היינו קצת חכמים - הרב כהנא צייד אותנו בספריו הנפלאים שבו הוא פורש את כל האידיאולוגיה הכהניסטית, יש לנו אלפי מאמרים שלו שבו הוא נותן את חוות דעתו על כל נושא פוליטי כלכלי משפטי שבעולם. יש לנו אמונה ויהדות נפלאה, ומסורת אבות שמתחילה עוד מאברהם אבינו - אנחנו אלה שאמורים להיות פי מיליון יותר חכמים, ומאורגנים מהם. הרב כהנא כבר הכין לנו את "האוכל" אנו רק צריכים לאכול.
יש לי מלא רעיונות בעיקר בתחום התעמולה - קודם כל אפשר להתחיל להוציא חוברות אידיאולוגיות שמשולבות בדברי חז"ל והרב כהנא.
חייבים פשוט חייבים למצוא סמל ודגל לתנועה - במהירות הכי אפשרית. להגיע לתודעה של הציבור שבכלל אנחנו קיימים.
ולדעתי הדבר החשוב ביותר הוא - הייצוג המשפטי. במדינה כמו שלנו זה חובה.
ואפשר עוד לפתח רעיונות - תידעו לכם הרב כהנא אמר שתנועה "אקטיבסטית" בלי "אקטיביזם" - לא שווה כלום.
אנחנו חייבים להיות "אקטיביסטים" - כי בלי זה נשאר כלום חס ושלום.
בברכת אהבת ישראל - ערן.
צודק.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : דצמבר 24, 2006, 16:13:37 »
יוצאו להורג הבוגדים האדומים
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.