כתב נושא: קריאה חשובה לחיים בן פסח ולכל מי שאכפת לו מהארץ  (נקרא 5213 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
המסקנות משאלתי אליך בנושא הבגידה של מועצת פש"ע הם חד משמעיות! כמו שאמרת "ההסברים {במקרה הזה} לא יעזרו", לא מספיק להסביר שמועצת פש"ע היא סכנה להתיישבות ושהיא משתפת פעולה עם השלטון, עם ההסברים 'אולי יסכימו' אך ההסברים לא ישנו דבר וחצי דבר! ולכן אתה צודק כשאתה אומר "שצריך להקים תנועה משלנו" זה אכן נכון וכשהציבור יראה אלטרנטיבה אז זה כבר יהיה יותר "מהסבר סתמי" חייבים להקים תנועה משלנו, תנועה זה לא יכול להיות 'רק באינטרנט' תנועה חיים היקר, צריכה להיות ממש תנועה של פעילים של פעילויות של כנסים ושל כל דבר שהוא אירגון לכל דבר, את הפעילות חייבים לעשות בארץ {כי המלחמה היא עליה!!!} ולכן חיים הגיע הזמן שתקח את היוזמה פרסם בפורם על הקמת תנועה חדשה בארץ  תתן קריאה בפורום שכל מי שרוצה להפוך מפעיל וירטואלי בפורום  יכול להפוך לפעיל של ממש אנחנו נתחיל מהמצב הזה, היות והאמת איתנו אנחנו רק נהפוך לתנועה גדולה והכי חשוב! תנועה עם אלטרנטיבה!, לכן חיים, השעה הגיעה וזה הזמן תעשה אסיפת חברים של תומכינו בארץ ונתחיל אתה יכול להגיב לי כאן {וגם בפרטי} אך הזמן הוא עכשיו ואפשר לעשות המון יש לנו תומכים. ולחברי הפורום, מי שחושב ככה או מי שיש לו הצעות בדבר פעילות של ממש מוזמן להגיב

עוד כהנא חי!

מנותק איציק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הוא צודק תנועה לא יכולה להיות רק באינטרט
ואני מסכים איתך אחי

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הוא צודק ב-100%, אנחנו צריכים לעשות כנסים.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני מסכים אבל זה צריך לבוא בצורה מאורגנת
ואם יהיה מימון עוד יותר טוב קודם כל צריכים לחסות את האפשרויות האלה שלדעתי מאוד חשובות

ברגע שנהיה תנועה אם מספיק תומכים אפשר לרוץ לכנסת ביתר קלות

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תגובה ל-"גם גלעד וגם בשן"

כתבתה לי תגובה באשכול הקודם לגבי תנועה שצריכה לקום, ראשית כל הנחת היסוד שלך מושתת על טעות חמורה ביותר והיא שהבאת את מה שאיתמר אמר "שרוב בעם לא איתנו" משפט כזה הוא משפט היישר מהתנור 'הקר' של מועצת פש"ע משפטים כמו "רוב העם לא איתנו" "רוב העם בעד לתת חלקי ארץ תמורת שלום" "צריך לקבל את דעת הרוב" בסרט הזה בר היינו! {ולצערי יותר מידי} גם איתמר שאמר "שרוב העם לא איתנו" {וזה נכון} פועל למען שלמות הארץ, הוא מארגן כנסים, מארגן הפגנות כשצריך, ומארגן פעיליות שונות, על עניין הרוב בעם קובע כבר נאמר במסכת סנהדרין ע"י חז"ל "קשר רשעים אינו מן המניין" הדבר נאמר על מה שקרה כאשר סנחריב ב להלחם על ירושלים, באותו זמן ניגש למלך חיזקיהו סופרו ששמו היה שבנא הסופר אותו שבנא הסופר הביא למלך חיזקיהו נתונים שהראו בצורה ברורה וללא כל ספק שרוב העם בעד כניעה, ואכן כך היה הדבר, רוב העם היה בעד כניעה  לסנחריב, על כך אמרו חז"ל "קשר רשעים אינו מן המנין" דעת הרוב לא אומרת כלום לאנשים יראי שמיים! שהם צריכים ללכת עם האמת באש ובמים, ואף אחד לא מצפה שיהיה לו חיים קלים עם הפעילות, וכך גם היה לרב כהנא הי"ד שהוא התחיל מכלום והגיע עד לאן שהגיע, הזדמנות שניה 'לא תהיה' במצב שאנו נמצאים היום אנו עומדים על פי התהום עם רגל וחצי בחוץ ממש מרחפים על פי התהום, עם הכלים שיש לנו אנו יכולים להקים מטה שיעשה את מה שהוא יוכל לעשות {לפחות בשלב הראשון} להתחיל לארגן במקום מרכזי בארץ כנס חודשי {כל חודש} לדעתי גיל אברהם יכול עם קישוריו המעולים להעביר אותו, לעשות דף שישלח לכל פעילנו {מכאן מתחיל הבסיס} ואחרי כן לגדול לאן שרק אפשר,

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חיים בן פסח, אני אשמח לשמוע מה יש לך להגיב על מה שכתבתי כאן

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים בן פסח, אני אשמח לשמוע מה יש לך להגיב על מה שכתבתי כאן

אני מניח שחיים ישן כרגע.

אני מסכים איתך ב100% !
« עריכה אחרונה: מאי 31, 2007, 16:34:27 על ידי Dexter »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
קריאה חשובה לחיים בן פסח ולכל מי שאכפת לו מה&
« להגיב #7 ב- : מאי 31, 2007, 18:02:46 »
  אבישי היקר,

לגבי כנסים, אין לי חילוק!! אם זה אפשרי, זה יתרום לנוּ רבּוֹת. פחות ל"פִרסום" שלנוּ בציבור, אבל כּן לנוּ בתור קהילה - לאחדותנוּ, לגיבושנוּ, להכּרתנוּ האחד את השׁני ולהכּרה קרובה יותר את "מַנהיגינוּ" - זה יוסיף ויהיה רעיון מבורך.
לגבי מסע-פִּרסוּם לשם ריצה לַכּנסת, לדעתי זה עוד מוקדם מדיי. אם אנחנוּ רוצים לארגן מסע-הפצה מוצלח, אנוּ חייבים לעשׂות זאת באופן מקצועי, מפני שזאת הדרך היחידה להצליח. לשם-כּך אנוּ זקוקים ליותר תומכים, למעגל-חברים יותר נִרחב בַּפורום, וּלכסף. בינתיים, הדרך הטובה והיעילה ביותר (והזולה) להגיע לכך היא האינטרנט. טוב נעשׂה אם נתרכז קודם בּפרסוּם וּבהפצה דרך המדיה הזאת. אנחנוּ יכולים כך להגיע לעשׂרות-אלפי צופים בפלח האוכלוסיה הצעירה. היש פִּרסוּם טוב יותר מִזה כָּרגע?
אנחנוּ עוד לא גדולים מספיק, אבל בע"ה נהייה אם נשתמש וּנממש בִּמְלוֹא העוצמה את האמצעים שהשלב הנוכחי מקנה לנוּ כעת.
« עריכה אחרונה: מאי 31, 2007, 18:16:20 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כשאמרתי להקים תנועה ממש {אבל ממש} לא התכוונתי לריצה לכנסת המינים רח"ל, תנועה יכולה לעשות הרבה דברים חוץ מלרוץ לכנסת, יכירו אותנו יותר טוב אם נהיה בשטח {מלבד השטח הוירטואלי} וזה לא קשה, מוציאים כמה חולצות כמה דגלים ומתחילים לעשות כנסים כל חודש, נכנסים לתקשורת לאחר כמה פעילויות שיהיו ואז יתחילו להצטרף, אך בשביל להגיע למצב הזה אנו צריכים את היוזמה של כל אחד ואחד כאן {והיוזמה הזאת היא 'לא בשמים'} הכל אפשרי אך גם תלוי ברצון שלנו!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
קריאה חשובה לחיים בן פסח ולכל מי שאכפת לו מה&
« להגיב #9 ב- : מאי 31, 2007, 22:09:24 »
כשאמרתי להקים תנועה ממש {אבל ממש} לא התכוונתי לריצה לכנסת המינים רח"ל, תנועה יכולה לעשות הרבה דברים חוץ מלרוץ לכנסת, יכירו אותנו יותר טוב אם נהיה בשטח {מלבד השטח הוירטואלי} וזה לא קשה, מוציאים כמה חולצות כמה דגלים ומתחילים לעשות כנסים כל חודש, נכנסים לתקשורת לאחר כמה פעילויות שיהיו ואז יתחילו להצטרף, אך בשביל להגיע למצב הזה אנו צריכים את היוזמה של כל אחד ואחד כאן {והיוזמה הזאת היא 'לא בשמים'} הכל אפשרי אך גם תלוי ברצון שלנו!

בעיניי, הפעילות שלנוּ כרגע מבטאת הפעילות הנכונה שאנחנוּ צריכים להתמקד בה כ'תנועה'. אנחנו כבר תנועה. אנחנוּ עושים בדיוק מה שכל תנועה עושה, אנחנוּ פועלים וּמפיצים את עצמנוּ ואת תורתנוּ בּאמצעִי-התקשורת הכי פופולארי של היום - האינטרנט; בחיים לא נגיע לרמה כזאת של חשׂיפה ושל בימה דרך התקשורת המִמסדית הרגילה. מי ייתן לך שם בימה? חיים יבין?! אריה גולן?? הרעיונות שאתה מעלה הם יפים וידועים לא מִכבר גם לנוּ וגם לחיים, וכפי שאמרתי באשכול הקודם- יבוא יומם. אבל כרגע, כמו שהוא ענה לך בַּתכנית, טרם הבשילה השעה לממשם, וגם אין צורך! אנחנוּ פועלים בַּדרך הכי אופטימאלית שיש היום כדי להפיץ וּלהביא את התנועה לתודעת הציבּוּר (ושוּב, אנחנוּ כְּבר תנוּעה). אין פעילות שאתה קורא לה 'חיצונית' שתיתן לנוּ אותה תפוקה ואותה חשׂיפה כמו קידוּם הסרטונים שלנוּ בַּמדיה הווירטואלית וקיוּם הפורום הזה נכון להיום. אין.  לא דגלים, ולא סמלים ולא כְּנסים. התשקורת, הכּנסת, ביה"מ - כולם חסוּמים וחוסמים את הדרך בפנינוּ. מי יסתכל לעברנוּ בכלל אם נפיץ כמה דגלים בַּצמתים וּנקיים לעצמנוּ כמה טִקסי-ראווה?

רק עצם האפקט ה'פְּנים-חיזוקי' שווה את קיוּמם של כְּנסים וּמִפגשים אלוּ, וּכבר אמרתי שמִבְּחינה זאת זה רעיון מבורך ואני בּעדוֹ בכל פה. לעניוּת-דעתי, הם יתרמוּ משמעותית לחיזוק התנוּעה ככוח מגובּש, הן על-ידי היכּרוּת החברים אחד עם השני והן על-ידי הידוּק הקשרים עם נציגינוּ "מחוּץ". אבל פרט לזה אין לכך שוּם משמעוּת מִבּחינה פִּרסוּמית-שיווּקית. שוּם אמצעִי-תקשורת 'מהעולם הריאלי' לא יסקר זאת ולא יתעניין במִפגשים אלה (רק אם ייעשׂוּ במסגרת התנועה פעולות שהן בלתי-חוקיוֹת, ואת זאת אנחנוּ כמובן לא רוצים).

לא. אנחנוּ חייבים לעקוף את התקשורת. אנחנוּ צריכים ליצור לעצמנוּ אמצעי-תקשורת 'אלטרנטיבי' לַתקשורת כדי להגיע להמונים, ואת זאת אנחנוּ עושׂים כבר היום. נכון להיום- האינטרנט מספק את התשובה ואת דרך-הפעולה היחידה הפתוחה לפנינוּ כִּתנועה כדי להפוך לִתנועה המונית.
« עריכה אחרונה: מאי 31, 2007, 23:59:04 על ידי גם בשן וגם גלעד »

Aaron

• אורח
אני מסכים במאה אחוז אבל, חיים אומר שכרגע אין לנו מספיק חברים והוא צודק. אם נעשה כנס, כמה אתם חושבים שיבואו? לדעתי במקרה הטוב יבואו 10 אנשים.
אבל כשיהיו לנו הרבה יותר אנשים, יהיה אפשר לעשות כנסים, להזמין את נעם פדרמן, גיל אברהם ועוד חברים מהתנועה לנאום. אפשר להכין סטיקרים, להפגש בת"א ובערים אחרות ולמלא את הערים בסטיקרים האלה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אני מסכים במאה אחוז אבל, חיים אומר שכרגע אין לנו מספיק חברים והוא צודק. אם נעשה כנס, כמה אתם חושבים שיבואו? לדעתי במקרה הטוב יבואו 10 אנשים.
אבל כשיהיו לנו הרבה יותר אנשים, יהיה אפשר לעשות כנסים, להזמין את נעם פדרמן, גיל אברהם ועוד חברים מהתנועה לנאום. אפשר להכין סטיקרים, להפגש בת"א ובערים אחרות ולמלא את הערים בסטיקרים האלה.

בפעם הראשונה משהוא קטן נחמד 10 איש.....
אחר כך קטן נחמד 25 איש ואז כמס נחמד וביתי שבו מישתתפים 75 איש ואז 200 איש ואז הפגנונת קטנה למען חיים של 500
ורק הפגת ענק של 25,000.
אני חושב שכנס איפשהוא במרכז הארץ (לא כי אני במרכז אלה כיל שם הכי נוח להגיע) יהיה דבר נבון.
בתנאי שיהיוא לכול הפחות 10 בני אדם שיגידו ש-100% הם באים.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
רעיון מצויין יישר כוח! זה אפשרי ובר ביצוע רק טיפה נחישות והרבה השקעה של רובנו,
תנו לי את דעתכם בנושא אני חושב שהימין האמיתי צריך סמל, לוגו שיבטא את היהדות האמיתית, הציונות האמיתית, הימניות האמיתית, ארץ ישראל השלמה, וגירוש הערבים (מרצון -אנחנו שואפים לתנועה חוקית כמובן), אם יש בפורום הנכבד אחד או שניים שיודעים לעבוד בפוטושופ בצורה די מקצועית שיקחו את זה על עצמם, לגבי חולצות אני אברר מה טיב הקשרים שלי וניראה כמה חולצות עם הלוגואים שנבחר אני אצליח לארגן.
יש לי לוגו אחד שאני "המצאתי" עוד מתקופת הצבא אני אעלה לכם אותו בקרוב בעז"ה.
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
קריאה חשובה לחיים בן פסח ולכל מי שאכפת לו מהארץ
« להגיב #13 ב- : יוני 02, 2007, 22:15:45 »
תגובה לגם בשן וגם גלעד

כל מה שהבאתי בתגובות הקודמות, ביחד זה שילוב מנצח והכי חשוב 'הבסיס' לתנועה {שלפחות בשלב הזה היא נותנת את הרעיון היהודי והבלתי מתפשר!} כמובן שהדרכים שאליהם אמרת "כי חסומים הם בפנינו" אכן נכון הדבר, אבל מה? מה באמת אפשר לעשות? אפשר גם אפשר דברים חסומים ניתנים לפריצה אפשר וצריך לפרוץ אותם, תומכינו שיתחילו לראות פעילים משלנו {לכשיהיו} יקבלו דירבון מעצם העובדה 'שיש דרך' שהיא לא רק באתר GTF, יסתבר שלשם הזה יש גם יש ידיים ורגליים! זאת כבר תהיה עליית מדרגה, יש תומכים, יש מסירות נפש, יש רצון, אך 'רק' צריך להצית את הפתיל ואז הכל יתחיל, לעניין התשקורת היא אכן חסומה והיא תיתן לנו במה רק אם נראה ליצנים שמלקקים לה אך יש דרכים לעקוף את זה ולהעביר את המסר {כבר אמרנו מה הוא תפקידו של הפורץ, לפרוץ את החסימות הללו!} "פתאום באיזה עליה לחומש יראו דגלים של כח משימה יהודית באמצעי התשקורת" "פתאום באמצע הפגנה של בוגדים {כמו שמתוכננת השבוע בחברון} יסתבר שפעילי כח משימה יהודית הכינו להם קבלת פנים חמה" ודברים בנוסח זה שהם חוקיים לחלוטין, יתחילו להצטרף פעילים ובמודעות של כל מי שמכנה עצמו 'כתום' תהיה הידיעה שיש תנועה שכדאי להיות בה! זה אפשרי לעבור את מסך הברזל אך צריך ליזום, העשיה היא היוזמה הי חשובה שיש!

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : יוני 03, 2007, 16:25:50 »
סתם בשביל הידע, כמה חברים ותומכים יש לנו בתנועה?
באמת צריך לעשות הפגנות, אבל הפגנות ענק מול הכנסת עצמה.
תאמת, ההפגנות האלה לא ממש יעזרו, בדיוק כמו שהיו הפגנות כשרבין היה בשלטון, כמה אנשים לא יצאו לרחובות אם שלטים (הרבה פעמים ואלפים של אנשים עשו הפגנות) לא עזר בגרוש, הדבר הכי טוב נגד הבולשביקים השמאלניים האלה זה כוח, בדיוק כמו שלפלשטינאים.
אני לא בטוח שאחרי הפגנות ענק הממשלה השמאלנית תתן לחיים לעלות ארצה.
שווה מאמץ אבל אני לא בטוח בתוצאות.

מנותק מקסים

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : יוני 03, 2007, 22:32:47 »
יאללה אמן וזה יצא לפועל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : יוני 03, 2007, 22:36:14 »
רעיון מצויין יישר כוח! זה אפשרי ובר ביצוע רק טיפה נחישות והרבה השקעה של רובנו,
תנו לי את דעתכם בנושא אני חושב שהימין האמיתי צריך סמל, לוגו שיבטא את היהדות האמיתית, הציונות האמיתית, הימניות האמיתית, ארץ ישראל השלמה, וגירוש הערבים (מרצון -אנחנו שואפים לתנועה חוקית כמובן), אם יש בפורום הנכבד אחד או שניים שיודעים לעבוד בפוטושופ בצורה די מקצועית שיקחו את זה על עצמם, לגבי חולצות אני אברר מה טיב הקשרים שלי וניראה כמה חולצות עם הלוגואים שנבחר אני אצליח לארגן.
יש לי לוגו אחד שאני "המצאתי" עוד מתקופת הצבא אני אעלה לכם אותו בקרוב בעז"ה.

אני מבין טוב מאוד בפוטושופ, אם אתה מדבר על החולצות אז יש לנו את הסמל של המגן דוד והאגרוף באמצע, סה"כ צריך לכתוב הימין האמיתי מלמעלה וזהו.

מנותק nevermore

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : יוני 04, 2007, 01:56:19 »
הבעיה היא שהתקשורת כל כך שמאלנית ובעלת כל כך הרבה השפעה, שמספיק שהם יתארגנו נגדנו ויגידו כל פעם תראו הם ימניים קיצוניים פנאטים ויציגו אותנו כסכנה למדינה זה יספיק כדי לשכנע את רוב האנשים נגדנו. יביאו כל מיני פרשנים שמאלניים כמה חכים ממרצ או העבודה או אפילו הליכוד, שנחשב בציבור ימני, ויגידו "לא אלה מסוכנים באמת" וזהו יסגרו עניין.. כמו שהיה עם איך שהעלימו את הרב כהנא מהכנסת גם ע"י הסכמה של מפלגות שנחשבו ימניות. אני חושב שזה יהיה מספיק בשביל לשכנע את רוב האוכלוסיה, משהו כמו שמפלגת קדימה זכתה בבחירות עם מועמד כמו אולמרט, נטו מהשפעת התקשורת

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : יוני 04, 2007, 02:17:32 »
  אבישי היקר,

אני שוּב עומד על דעתי שהשלב עודו מוקדם מדיי. בכנס הראשון יגיעוּ 10 פעילים, תהייה אכזבה ואז בכנס השני כבר לא יגיעו בכלל. כלומר, בדיוק כפי שזה יכול לצמוח מכלום, זה יכול גם להיכשל מאותה סיבה. אנחנוּ לא צריכים לקחת את הסיכונים הללוּ כרגע. זה לא נכון טקטית, כשאנחנוּ רק התחלנוּ להיות תנוּעה קיימת לפני כ-7 חודשים ואנחנוּ מעטים. צריך לתת לַקבוצה כאן לגדול וּלעוד חברים לבוא כדי לתת לַגרעין להתקשוֹת, ואז ללכת על בטוח. בַּכּנס הראשון של תנועת הימין האמיתי, לא יהיוּ פחות מ-50 איש שיבואו. וָלא, אנחנוּ בבעייה. לא ניקח בשוּם אופן את הסיכוּן. זו הגישה שלי.

בכל אופן, ראיתי ששאלוּ את חיים שׁנית בקשר לזה באשכול של "שאלוּ את הימין האמיתי" לַתכנית הבּאה. הבה נמתין כולנוּ בסבלנוּת ונִשׁמע את דעתוֹ של חיים עצמוֹ בָּעִניין ביום שלישי הקרוב.

בִּבְרכה,

גם בשן וגם גִלעד.

nevermore, ברוך הבא. :)

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תגובה ל-'גם בשן וגם גלעד'
« להגיב #19 ב- : יוני 04, 2007, 10:03:22 »
גם אברהם אבינו היה אחד, היה לבד, והוא הלך כגד הזרם! למצוא סיבות 'למה לא' תמיד אפשר! אי אפשר להתחיל את הבניין מהסוף, מה שיגרום לאנשים להצטרף זאת פעילות שטח {כמובן שלא צריך לרוץ לכנסת} אני מציע 'לא לזלזל' בכנס של-10 איש שיש להם מסירות נפש כי כשמדובר בכאלה כל אחד מהעשר האלו שיש להם מסירות נפש הוא כמו-100 איש, זה הזמן ואין זמן אחר ובשביל זה אנחנו כאן {מה גם שברור לי שכשיהיה כזה כנס יהיו בו מינימום 10 איש כפול 5 וזה לכל הפחות}