כתב נושא: ועד פעולה חילוני בחיפה מאיים לשבש את תפילת השבת בעיר  (נקרא 2022 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבישי רביב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לקרוא את זה ולא להאמין מתיוונים חילונים ארורים מאיימים שהם לא יתנו לתושבי שכונת רוממה בחיפה להתפלל בשבת הקרובה בבית הכנסת:

לאור קריאתו של "ועד הפעולה" החילוני ברוממה לבוא גם בערב שבת זה על מנת להכנס לבית הכנסת "מאיר" ולהפריע לתפילה שוררת דריכות בשכונה. גבאי בית הכנסת ביקשו מציבור המתפללים להקדים את בואם והביעו תקוה כי הפעם לא תאלץ המשטרה להתערב, אולם לאור נסיון העבר כלל לא ברור שכך אכן יהיה.
לפני כמה ימים פנו ראשי "ועד הפעולה" לראש עירית חיפה בדרישה להפקיע את בית הכנסת מידי המתפללים ומסור את השליטה בו לידיהם. בציבור הדתי בשכונה נתקבלה הידיעה על דרישה זאת בתדהמה והיא הוגדרה כחוצפה. רגלם של רוב אנשי "ועד הפעולה" מעולם לא דרכה בבית הכנסת (אפילו לא ביום הכיפורים).
אנשים אלו החלו לפקוד את המקום רק לאחר שועד בית בית הכנסת איפשר לקבוצת חוזרים בתשובה ללמוד בו וגם אז הם באו רק כדי להפריע ולהתפרע.
יצוין כי ראשי הועד החילוני לא בחלו באמצעים. כך למשל נהרסה סוכת בית הכנסת. נשים התפרצו לעזרת הגבדים בזמן התפילה ואף הציגו לפני הבחורים הלומדים תמונות פורנוגרפיות. דלתות בית הכנסת ננעלו בפני המתפללים, מנעולים הוחלפו ועוד ועוד.

"איך יתכן כי הם ינהלו בית כנסת?" שאל גבאי בית הכנסת, מר הוניג.

אמש נערכה בבית הכנסת אסיפה כללית של המתפללים. במהלך הדיון נכנסו לבית הכנסת ראשי "ועד הפעולה" אשר סרבו לעזוב את המקום. שניים מהם אף צילמו את הנוכחים. בסופו של דבר ישבו ראשי המסיתים בצד ובניגוד למנהגם נמנעו הפעם מלהפריע לפעילות בבית הכנסת.

גבאי בית הכנסת "מאיר" קוראים לציבור החיפאי לבא הערב בהמוניו לתפילת קבלת שבת ברוממה על מנת לתת תשובה הולמת להסתה ולאלימות. בית הכנסת נמצא ברחוב הצלפים 5 בחיפה.

הנה המקור-  http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=5025&forum=scoops1

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא מאמין, איך זה שעל זה לא מודיעים בתשקורת?
עם אני הייתי שם הייתי יורה בהם.
אני בשוק, איך הם לא מיתביישים לאיכנס אם תמונות של פורנו לבית כנסת?
מנייאקים.
« עריכה אחרונה: מאי 25, 2007, 13:10:35 על ידי underground »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חבל שאין היום אנשים או ארגון כמו שהיה בליגה פעם..הם בטח היו הולכים לעזור למיתפללי הבית כנסת..

בייקר

• אורח
זה מנוגד לחוק במדינה הקובע חופש דת.
מעניין מה היה קורה אם היו מנסים להפריע למתפללים מוסלמים או נוצרים להתפלל.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הייתי רוצה לראות אותם עושים את זה בשכונת התקווה..היו מכניסים אותם לפגש ואחרי זה ישר לחולות ראשון..

בייקר

• אורח
היה לנו פעם גולש תומך שינוי שכל הזמן היה מדבר נגד דתים וחרדים.יום אחד נמאס לי ואמרתי לו כי הוא גר ליד כרם התימנים,למה שלא תיכנס לשם בזמן שאתה מנגב חומוס פול ותגיד להם שאין אלוהים ושאתה תומך בלפיד.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המצווה הראשונה של דת האתאיסטים.

המצווה השנייה זה חיקוי של התאקייה כדי לומר שאתה בעד חופש דת

בני **** אידיוטים.

בטח הילדים שלהם זה אלה ששורפים חתולים בלג בעומר
והאחים שלהם מבלים בגיי בארז
והבנות שלהם מקבלות השתלה של ****

(כן יש כאלה אנשים)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כשמישהו זורק ראש של חזיר לתוך מיסגד אז כול העיתונים וכול ערוצי הטמבלויזיה ישר קופצים עליו!
אבל שהמסריחים האלה ניכנסים אם פורנו לבית כנסת כדי להפריע אז זה בסדר?
בושה.

Aaron

• אורח
אנטישמיות לשמה.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אשכרה אנטישמיות.
אני לא אתפלא עם הם מצביעים למר"צ הנבלות.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
מה?? אני לא ממש לא מאמין!
ואני לתומי חשבתי שיש גבול לחוצפה.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ציטוט
גבאי בית הכנסת "מאיר" קוראים לציבור החיפאי לבא הערב בהמוניו לתפילת קבלת שבת ברוממה על מנת לתת תשובה הולמת להסתה ולאלימות. בית הכנסת נמצא ברחוב הצלפים 5 בחיפה.
חבל שאני לא בארץ, הייתי מגיע לתפילה ומראה לגבאי בית הכנסת מה זה "תשובה הולמת" לשונאי ישראל.  בגולה לא נתנו לנו להתפלל האנטישמים הגוים, ובארץ לא נותנים לנו להתפלל האנטישמים היהודונים.  אני חייב לעצור כאן, כי זה אתר שומר חוק, ואנו משתדלים לשמור על תרבות הדיבור.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן