כתב נושא: צע"ל-צבא ערבי לישמאל, עצר אתמול עם המשטרע 50-מתיישבים-  (נקרא 22204 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
פלסר אולי אתה יהודי מבטן, אבל אם אתה אתאיסט לא אגדיר אותך כיהודי.
אם אתה אתאיסט משמע אתה לא מאמין בה' ועל כן אתה גם לא מאמין שא"י הובטחה לנו!
אז מדוע אתה מדבר על הקשר שלך לארץ וכו' וכו'?
ובטח ובטח שטוב להיות חרדי מאשר אתאיסט.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל

הוא כבר היתנצל.
בבקשה תפסיקו
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

Aaron

• אורח

הוא כבר היתנצל.
בבקשה תפסיקו
מה תפסיקו? מנהלים דיון, שואלים שאלות...

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
צע"ל-צבא ערבי לישמאל, עצר אתמול עם המשטרע 50-מת
« להגיב #78 ב- : מאי 27, 2007, 22:32:40 »
ההתנצלות הופכת אותו לתיאיסט?
ולא באתי לתקוף אותו, רק הבהרתי את דעתי.
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 22:33:21 על ידי dhdoron »
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #79 ב- : מאי 27, 2007, 22:35:53 »
ההתנצלות הופכת אותו לתיאיסט?
ולא באתי לתקוף אותו, רק הבהרתי את דעתי.
זה מה שהבנתי ממנו  ???

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
פלסר,

הייתי עסוק בימים האחרונים, ולא עקבתי אחרי האשכול הזה בתשומת לב.  אני לא מודע לכל ההודעות שנכתבו כאן, אבל אני יכול להבטיח לך דבר אחד:  האלקשי הוא יהודי טוב, אוהב ישראל, תלמיד חכם, שמקדש שם שמיים במסירות נפש.  הוא גם מאוד חכם, ולא לחינם חיים בחר בו כמנהל הראשי של הפורום.  אני, אתה, וכולנו, יכולים ללמוד המון מהאלקשי, וחבל שהוא לא יכול להקדיש יותר זמן לכתיבה בפורום.

פלסר, כל יהודי טוב, פטריוטי, נאמן ושפוי כמוך, כמובן שרוצה וגאה להיחשב לכהניסט.  הבעיה מתחילה כשנכנסים לעומק האידאולוגיה של מו"ר הגאון הרב מאיר כהנא זצוק"ל עבד ה' הי"ד, שלמעשה בסך הכל משקפת את הרעיון היהודי האמיתי, ומגלים שבעצם אין כזה דבר "כהניזם חילוני" ושאין א"י בלי תורה (בדיוק כמו שאין תורה בלי א"י!).  היהדות מוגדרת לפי התורה.  אי אפשר להיות יהודי בלי תורה.  כאשר האלקשי כתב דברים שהכאיבו לך, הוא לא עשה זאת בזדון ומתוך יוהרה אלא מתוך קבלת עול מלכות שמיים ובין השאר את המחוייבות לקיים את המצווה "הוכח תוכיח את עמיתך ולא תישא עליו חטא".  כמובן שהיה לו הרבה יותר קל להתעלם מדבריך ולא לפתוח במחלוקת, אבל חובתו היא להוכיח את אחיו היהודי, והוא מלא חובה זו בתמימות, בענוה ובאהבת ישראל.  האמן לי, שמה שמכאיב לו במיוחד זה לא הדברים החריפים שכתבת בתגובתך, אלא המחשבה שאולי הוא נכשל בנסיונו לקרב יהודי טוב ואידאליסט כמוך ליהדות.

בקשר לעניין של "יש אלקים, אין אלקים"---הרב אורי זוהר שליט"א סיפר סיפור מעניין באחת מהרצאותיו על מה שגרם לו לחזור בתשובה.  הוא וחבריו הוזמנו למסיבה בירושלים, ושם הוא פגש "דוס".  במהלך השיחה איתו, אורי זוהר גילה שאותו "דוס" היה נאור ומתקדם להפליא, בקיא בחכמת יוון ובמציאות דאז, ועובדה זו היכתה את אורי זוהר בתדהמה, מכיוון שהיא עמדה בניגוד גמור לסטריאוטיפ של ה"דוס" הפרימיטיבי והמקובע שהתשקורת ומערכת החינוך נוטעים במוחו של כל ישראלי חילוני.  במהלך הערב כמובן שהדיון נגע גם בנושא חילוניים מול דתיים, יש אלקים או אין אלקים, ואז אותו יהודי שאל את אורי זוהר את השאלה שגרמה לאורי זוהר השחקן הבוהמי להפוך לרב אורי זוהר שליט"א, שאלה שגרמה למהפך מוחלט בחייו: "נניח שאני אוכל להוכיח לך ללא צל של ספק שיש בורא עולם.  האם זה ישנה לך משהו?  זה יגרום לך להסתכל בצורה אחרת על המציאות?  מכיוון שאני כן יכול להוכיח לך שבורא עולם קיים, אבל למה לי לטרוח אם זה לא ישנה לך דבר?"  אורי זוהר היה ועדיין אדם מיוחד, משכמו ומעלה, ואותם כשרון וגאוניות שהפכו אותו לשחקן והאמן הטוב ביותר של דורו, איפשרו לו לראות את האמת ולהפוך לרב גדול.

ולבסוף, בנושא החרדים---כולם כאן יודעים את העמדה של הימין האמיתי לגבי כל הנושאים שהעלית (אוכלי חינם, משתמטים מהצבא, וכו').  כשיהיו כהניסטים בשלטון, לא ניתן לתופעות המכוערות האלו להמשיך, מכיוון שהן מהוות חילול השם.
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 22:44:47 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לגבי החרדים הם לא משרתים לא כי הם לא רוצים אלה כי המדינה לא יוצרת את התנאים הנכונים

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לגבי החרדים הם לא משרתים לא כי הם לא רוצים אלה כי המדינה לא יוצרת את התנאים הנכונים
וודאי שכן, אפילו הוקם גדוד חרדי במיוחד בשביל התנאים שהם רוצים.

בייקר

• אורח
לא כולם כאן כהניסטים.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
וודאי שכן, אפילו הוקם גדוד חרדי במיוחד בשביל התנאים שהם רוצים.

הנח"ל החרדי?
הוא מפוצץ אין בו מקום.
צריך יותר כאלה

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני רוצה לעשות בס''ד לפחות תוכנית אחת על הנושא הזה.

ועמדתי היא ברורה: אני מסכים עם כל מילה של האלקשי.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני לא יודע, איך הפטריוטיזם שלי בא בלי דת, אבל אכן הוא בא, אין מה לעשות, קשה לי להאמין שהעולם נברא ב-7 ימים, אבל אני כן מאמין בכל מילה של כהנא הדגול, וברעיון שלו, אבל זה לא מתקשר לי אם דת, אתה מבין, אנחנו היהודים ישבנו פה וזה המקום שלנו (היה 54 מאות)ואני כן מרגיש שייכות מאוד חזקה לאדמה הזאתי ואפילו, אני חושב שצריך לבנות את בית המקדש 3 אבל בשבילי בית המקדש הוא כסמל, תדע לך שאני מכבד דתיים, ולאבא שלי יש המון חברים דתיים, למדתי לכבד אותם לאומת החברים שלי שמקללים אותם (את 800,000 שהזכרת שלומו).
אתה מוכרח להבין שיש ימנים אמיתים שהם דתיים, ויש ימנים אמיתים חילונים אם אותו הרעיון והרצון לחיות ביחד אבל בדרך שונה לפי האמונה, חלק מאמינים וחלק לא.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
אני לא יודע, איך הפטריוטיזם שלי בא בלי דת, אבל אכן הוא בא, אין מה לעשות, קשה לי להאמין שהעולם נברא ב-7 ימים, אבל אני כן מאמין בכל מילה של כהנא הדגול, וברעיון שלו, אבל זה לא מתקשר לי אם דת, אתה מבין, אנחנו היהודים ישבנו פה וזה המקום שלנו (היה 54 מאות)ואני כן מרגיש שייכות מאוד חזקה לאדמה הזאתי ואפילו, אני חושב שצריך לבנות את בית המקדש 3 אבל בשבילי בית המקדש הוא כסמל, תדע לך שאני מכבד דתיים, ולאבא שלי יש המון חברים דתיים, למדתי לכבד אותם לאומת החברים שלי שמקללים אותם (את 800,000 שהזכרת שלומו).
אתה מוכרח להבין שיש ימנים אמיתים שהם דתיים, ויש ימנים אמיתים חילונים אם אותו הרעיון והרצון לחיות ביחד אבל בדרך שונה לפי האמונה, חלק מאמינים וחלק לא.

אכן אתה צודק, יש ימניים דתיים וימניים חילוניים. אתאיסטים? פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה ועדיין לא מעכל.
וכל הרעיון של הרב כהנא מבוסס בסופו של דבר על התנ"ך, ובספרים שלו שכן קראתי על כל קטע יש ראש פרק בפ"ס.
השייכות שלך שאתה מרגיש היא מן הסתם שזורם בך דם יהודי, רק אתה לא יודע לממש זאת כמו שצריך.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

אחי עכשיו אתה מדבר לעניין..זה שאתה לא דתי זה לא אומר שאין לך מקום איתנו..
יש לך מקום איתנו..

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אולי

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אבל אני עדיין לא מסכים ממש אם מה שחיים בן פסח אמר על הצבא שלנו, הצבא נשלט על ידי שמאלנים מלעמלה, לא צריך לקרוא לאנשים לא להתגייס לצה"ל, כי שירות בצה"ל מחייב כל יהודי להגן על הארץ שלו, בואו לא נאשים את הצבא, נעשה מה שביכולתנו למנוע עוד התנתקות והאשמת הצבא בכך.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גם לי הקריאה של חיים שלא להתגייס לצה"ל נשמעה קיצונית בהתחלה, אבל בוא נבדוק את האלטרנטיבות:

א. להתגייס כתמול שלשום כאילו כלום לא קרה, ולהתנדב בחפץ לב להיות בשר התותחים של אולמרט ופרץ, ובעקיפין לתת לגיטימציה למדיניותם התבוסתנית והנפשעת שמהווה חילול השם.

ב. להתגייס אבל לסרב לשרת בקרבי.  אז אין בעיה עם בשר תותחים, אבל מצד שני גם אין צבא ואין קידוש השם, רק אוסף ג'ובניקים שעושים תחרות מי יגיע מהר יותר לש"ג בסוף יום עבודה.

ג. להתגייס לקרבי, אבל לסרב לפקודות בלתי חוקיות שמנוגדות לתורה ושמהוות חילול השם או הצדקה של מדיניות שמהותה חילול השם.  אבל אפשרות זו, הלכה למעשה, זהה לחלוטין לאפשרות של לא להתגייס כלל, מכיוון שכיום הדרג הפיקודי כלל לא שוקל אפילו פעולות כמו הפצצה אוירית או ביטול העקרונות האוויליים של "טוהר הנשק" שנועדו להגן על חיי ערבים ולסכן חיי חיילים יהודים.

ואני כבר לא מדבר על פקודות של עקירת ישובים יהודיים וגירוש יהודים מעל אדמתם---פשעי מלחמה ופשעים נגד האנושות לשמם, שמזכירים את הפשעים שחוללו סטאלין ומאו דזה-דונג נגד אזרחיהם שלהם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תתגייסו , זה נשמע כמו חיוש תירוצים לא להתגייס לצה"ל

שמאלמרט לא יכול לעשות כלום עכשיו , תבינו יש לחץ של החלפת השלטון בכוח במדינה , זה באמת מה שמדברים עליו אנשים  מן הימין והשמאל.
הוא לא יכול להעביר את הגירוש מיהודה ושומרון.

The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אם יורשה לי, אני רוצה רק להגיד דבר אחד:

אתם טוענים שיש לכם  פעילים חילונים רבים. אני בספק גדול כמה מאותם חילונים ישארו תומכים שלכם לאחר הצצה חטופה באשכול הזה.  אני לא בטוח כמה תומכים חילונים ישארו לתנועה הזאת, אם הם רק ידעו שאנשי הימין האמיתי, כולל המנהלים וכולל חיים בעצמו, מאמינים שלחילונים אין זכות על הארץ הזאת.

נשגב מבינתי, באמת.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

אתם טוענים שיש לכם  פעילים חילונים רבים. אני בספק גדול כמה מאותם חילונים ישארו תומכים שלכם לאחר הצצה חטופה באשכול הזה.  אני לא בטוח כמה תומכים חילונים ישארו לתנועה הזאת, אם הם רק ידעו שאנשי הימין האמיתי, כולל המנהלים וכולל חיים בעצמו, מאמינים שלחילונים אין זכות על הארץ הזאת.

נשגב מבינתי, באמת.
נדב,
מי אמר שלחילונים אין זכות על א"י?  אני כרגע חילוני (בתהליך חזרה בתשובה), ואני רוצה לראות את היהודי שיעז לטעון שאין לי זכות לחיות בא"י!  אבל צריך להבדיל בין חילונים, שהם יהודים קטני אמונה (מה לעשות, יש כאלה) לבין בוגדים שונאי ישראל, פשוטו כמשמעו, שמבחינת ההלכה הם "ערב רב", היינו, הם בכלל לא נחשבים ליהודים, למרות שהם נולדו יהודים.  ערב רב אלו הם משת"פים מהסוג הגרוע ביותר, ומהווים סכנה לכולנו.  העונש שמגיע להם על-פי ההלכה הוא הרבה יותר חמור מגירוש מא"י.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תתגייסו , זה נשמע כמו חיוש תירוצים לא להתגייס לצה"ל

שמאלמרט לא יכול לעשות כלום עכשיו , תבינו יש לחץ של החלפת השלטון בכוח במדינה , זה באמת מה שמדברים עליו אנשים  מן הימין והשמאל.
הוא לא יכול להעביר את הגירוש מיהודה ושומרון.
שמאלמרט יכול לתת פקודה לשלוח חי"ר לעזה במקום למחות את קן הצרעות מהאויר, והוא יגרום (שוב, בפעם המי-יודע-כמה) שישפך דם יהודי ללא צורך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

נדב,
מי אמר שלחילונים אין זכות על א"י?

מי אמר?

הנה, הוא אמר:

אני יהודי 100% מצד האבא והאמא (שתי המשפחות היו דתיות עוד באירופה וחיו בקהילה סגורה)
לזה אתה יכול לא לדאוג, כי אם לא הייתי יהודי לא הייתי אוהב את הארץ הזאתי, וכנראה מזמן הייתי חיי בלוס אנג'לס או בניו-יורק.
אבל אני לא מאמין באלוהים, אני שייך לעם היהודי אבל בחרתי לא להאמין באלוהים כי מבחינתי לא קיים דבר כזה, העולם לא נברא תוך 7 ימים.
אני שייך לעם לא מבחינה דתית אלה כי זה הוא העם שלי ואליו אני שייך (זה הגזע שלי שמי), ואני גאה בזה שאני יהודי.
אני מכבד אנשים דתיים, אבל בכל זאת אני לא מאמין בה'.
בקיצור אני אטאיסט יהודי.

אין דבר כזה "אתאיסט יהודי", כפי שאין דבר כזה "דג יבשתי".

אינך יהודי פלסר, אתה גוי גמור שבמקרה נולד לאמא יהודיה. אם אינך מאמין בבורא עולם אין לך מה לעשות בארץ ישראל,
אתה באמת כובש שגוזל אדמה שאינה שלך, שהרי ההבטחה לארץ מקורה אך ורק מן התורה. אין לך זכות על הארץ הזו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בוא נעשה את זה בצורה של הסקה מדעית פשוטה למדי:

אלא אם כן אני אידיוט גמור בהבנת הנקרא, ואם זה המצב תקנו אותי, אלקשי טען בפירוש שלמשתמש המכונה "פלסר" אין זכות על הארץ הזאת, משום שהוא חילוני. לאחר כמה עמודים, מנהיג התנועה בכבודו ובעצמו אמר:

אני רוצה לעשות בס''ד לפחות תוכנית אחת על הנושא הזה.

ועמדתי היא ברורה: אני מסכים עם כל מילה של האלקשי.

אם מנהל בפורום חושב שלחילונים אין זכות על הארץ הזאת, ובאותו אשכול מנהיג התנועה מצדיק כל מילה שלו, אז ניתן להסיק רק דבר אחד, והוא שהימין האמיתי חושב שלחילונים אין זכות על ארץ ישראל, ושמי שחילוני אינו יכול להיות יהודי, והוא גוי שנולד לאם יהודיה.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #98 ב- : מאי 28, 2007, 05:44:46 »

נשגב מבינתי, באמת.

חיים כבר עשׂה תכנית על הנושׂא הזה (למעשׂה הוא כבר עשׂה לא אחת ולא שׁתיים..). מִזה שעה אני נובר בין התכניוֹת של הימין האמיתי בִּ"פְליקס" וּבְ"יוּטיוּבּ" ולא מוצא את זוֹ שאני מחפשׂ. אם מישהוּ מוצא, אנא יספּק קישוּר מתאים.

וּלעִנייננוּ:

לפי דעתי יסוד הפער הגלוּם בין חילונים כמוני לדוגמה (וּכְמוֹ רבּים אחרים פה), ימנים אמיתיים, שלא רואים את עובדת חילוניוּתם סותרת את עקרונות "הימין האמיתי" - לבין חילונים כמו נדב וּכְמוֹ פלסר, ימנים אמיתיים לא פחות, אשר כּן רואים קיוּמה של סתירה מעין זוֹ, -- נובע מחוסר-ידע לעומקם את עקרונות "הימין האמיתי" על-ידי האחרונים.

קצת סרטונים להשלים, קצת עזרה מחיים, קצת סבלנוּת, קצת ותק והסבּרה באדיבוּתם של החברים המנוסים של הפורום,- ותבינוּ כּבר הכּל ותראוּ שאין שוּם סתירה רעיונית-מהוּתית אמיתית, אלא רק חוסר-הבנה שלכם הנובעת פשוּט מראייה סלקטיבית או מצומצמת של "תפיסת-העולם הכהניסטית" - שהיא, מסתבּר, תפיסה מורכבת, רחבה ועמוּקה יותר מִמה שאתם כָּרגע מכילים, זה הכל. (וּבעד זה אתם כאן, לא?)

אז שְׁבוּ לכם בּנוֹחַ, הישׁענוּ אחורנית, חִגרוּ את חגורות-הבּטיחוּת ותיהנוּ מהמסע. הסרטונים של חיים זה סמסטר I, ואם תצטרכוּ עזרה נוספת, אנחנוּ תמיד פה. ;)
אחר-כּך אני מבטיח שהדברים ייראוּ לכם הרבה יותר ברוּרים מכּל בּחינה...

אם אחרי כל תהליך הלימוּד, ההבנה, ההפנמה, העיכּוּל והחילחוּל עדיין תורגש לדידכם סְתירה כַּמְבואר לעיל -- אז זה יהיה סימן שמְקומכם אינוֹ איתנוּ. וזה גם יהיה מִסיבּוֹת בְּסיסיוֹת עקרוניוֹת גסוֹת וּבְרוּרוֹת מאד.

בקיצוּר- לא לדאוג: כן כן, לא לא.  רק קצת סבלנוּת בחיים,
ותִראו שהכל יסתדר בסוף... :)
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2007, 05:53:40 על ידי גם בשן וגם גלעד »

בייקר

• אורח
אין צבא בלי ג'ובניקים.על כל לוחם צריך 10 אנשי שירות.קחו לדוגמא טייס,מי מחמש את המטוס,מכין אותו,עוסק בבקרה?
לגבי הויכוח זאת שאלה של הנחה.
חרדי טוען שלימוד התורה שלו מקיים את העולם ושומר על המולדת.
חילוני טוען שהשתדלות בלבד היא החשובה.
דתי לאומי משלב.
הויכוח על אתאיזם,דאיזם,אגנוסטיקנים ודת הוא עתיק ולא יפתר כאן בפורום.