כתב נושא: צע"ל-צבא ערבי לישמאל, עצר אתמול עם המשטרע 50-מתיישבים-  (נקרא 22197 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
לצערי הרב אני מסכים לחלוטין עם חיים.  כאשר ארגון הופך למרושע, מן הראוי שאנשי מוסר וצדק יפרשו וירחיקו את עצמם מארגון כזה, מכיוון שבסופו של דבר הקב"ה מעניש ארגונים ואומות מרושעות, זה רק עניין של זמן, בדיוק כמו שהעניש הקב"ה את מצרים, ואפילו האסירים בבתי הסוהר במצרים סבלו מעשר המכות, למרות שלכאורה לא היו אחראים למדיניות המצרית כלפי בני ישראל.  עצם זה שבחרו להישאר במצרים ולא לעזוב, היווה עדות לתמיכתם במצרים---הם שילמו מיסים ותרמו לכלכלה המצרית, ובעקיפין איפשרו את המשך אי-הצדק, הפשע והאכזריות שנעשו לבני ישראל.

והמדינה שלנו תחזיק מעמד בזכות?
אבינו שבשמים?
אי אפשר לנצח רק אם תפילות!
ההפך אנחנו צריכים להיכנס לצבא ולשנות אותו לטובה
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
אם היו הרבה אנשים כמונו שיסרבו פקודה על כל פגיעה במתנחלים או ביצוע פעולות גירוש,
אז הממשלה תשכיל ותבין שככה זה לא ילך.
אם אי אפשר להשפיע מבחוץ נשפיע מבפנים, וכל אחד חשוב.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אם היו הרבה אנשים כמונו שיסרבו פקודה על כל פגיעה במתנחלים או ביצוע פעולות גירוש,

חה חה חה
זה כול כך תמים.
הממשלה שלנו תישלח תשוטרים שיודעים לכסח בני אדם כמו "שצריך" כמובן רק אם הם יהודים

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!

חה חה חה
זה כול כך תמים.
הממשלה שלנו תישלח תשוטרים שיודעים לכסח בני אדם כמו "שצריך" כמובן רק אם הם יהודים

היי... מה אסור לשאוף לפחות חח.
טוב, אתה צודק- שמאלנים לא ישנו את דעתם לעולם.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
דעתי נישארה איתנה  למרות הביקורת על צה"ל שעל חלקה אני מסכים

אני חושב שמאוד חשוב להיתגייס זה תורם המון לאופי של הבן אדם וזה חשוב נטו אין לי כח ממש להסביר.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אני חושב שמאוד חשוב להיתגייס זה תורם המון לאופי של הבן אדם וזה חשוב נטו אין לי כח ממש להסביר.

כמובן כמובן......
בלי צה"ל לא תהיה לנו מדינה.
ותהיה שואה ל-5.4 מיליון יהודים.
וכמובן שהערבים לא יבדלו בין ימינים לשמאלנים

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

כמובן כמובן......

נכון מאוד.
הצבא ימני ומבין עד כמה שהערבים מסוכנים אבל השילטון שיכור מכסף ומסומם מסמי "שלום" כך שהוא פוקד על הצבא לעשות טרור נגד יהודים .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

כמובן כמובן......

נכון מאוד.
הצבא ימני ומבין עד כמה שהערבים מסוכנים אבל השילטון שיכור מכסף ומסומם מסמי "שלום" כך שהוא פוקד על הצבא לעשות טרור נגד יהודים .

בקרוב ממש בקרוב יחדרו אנש/ים דתיים לאומים לצמרת של צה"ל ואז נראה להם מהיכן משתין הדג.
המצב בצה"ל ישתנה לחלוטין היחס לערבים ולפעילי שמאל יהיה הוגן ולא רחמני.
סליחה אבל כשזוקים אבנים במישקל קילוגרם פתיחת אש ולא בכדורי גומי זה לא טירוף זו הגנה וצדק.
אבן גדולה בהחלט יכולה להרוג ובהחלט שימשה לנשק.
לזלזל באבן גדולה זה בדיוק כמו לזלזל בחרב או בגרזן.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
צה''ל הוא כלי של הערב רב האנטישמי שמשתלט על המדינה.

הוא צבא בוגדני שמגרש יהודים אבל אסור לחשוב אפילו על גירוש ערבים מוסלמים נאצים.

הוא צבא שמרצח, כן מרצח, מאות חיילים כדי לא לגעת בערבים הנאצים שהם "חפים מפשע".

הוא צבא שהפקיר תושבי הצפון במלחמה בשנה שעברה, ומפקיר תושבי הדרום כעת.

מי שמגרש יהודים מאדמתם הוא בוגד והקב''ה לא יסלח לו. הבוגד הארור הזה עוד ישלם ביום הדין.

מי שמצדיק גירוש של יהודים הוא גם בוגד והוא גם רוצח יהודים. אלפי יהודים נרצחו מאז קום המדינה כתוצאה ישירה מהנסיגות מאדמתנו.

קל להתגייס ולעשות מה שהמימסד דורש. גיבור אמיתי לא לוקח את הדרך הקלה כשבוגדים הורסים את המדינה ומוסרים אותה בזדון לאוייבינו.

אני המום שעדיין יש קולות כאן שמגינים על צבא הבגידה. אם נעשה מה שהאלופים הבוגדניים אומרים, לא תהיה מדינה יהודית. תהיה עוד שואה ר''ל.

חיים בן -פסח אם כל הכבוד אני רוצה להגיד לך שאתה טועה בדבריך, צה"ל הוא לא צבא בוגדני, בזכותו אנחנו חיים בארץ ישראל ולא בגלל אלוהים.
זה נכון שצה"ל היה אחראי לפינויי המתנחלים אבל אתה מוכרח להבין שאם הייתה ממשלה ימנית נורמלית אז לא היה את כל זה, אתה מבין, זה תלויי בפוליטיקה, צה"ל לא מחליט בעצמו אם לפנות מתנחלים או לא, אלה גורמים שמאלניים בוגדניים בממשלה גורמים לכך, וצה"ל הוא רק כוח עבודה של הפוליטיקאים השמאלניים הבוגדניים.
אני ממש רוצה להתגייס לחטיבת הצנחנים ואני מאמין שאני יכול להתקבל לפלס"ר שם.
להגן על הארץ שלנו בכבוד, ולא לשחק בלאק ג'ק אם הצבא ולצאת מנצח (פטור).
ואני קורא לאנשים להתגייס לצבא ולשרת שירות קרבי שתורם למדינה ולא לשאמלנים.

Aaron

• אורח
צה''ל הוא כלי של הערב רב האנטישמי שמשתלט על המדינה.

הוא צבא בוגדני שמגרש יהודים אבל אסור לחשוב אפילו על גירוש ערבים מוסלמים נאצים.

הוא צבא שמרצח, כן מרצח, מאות חיילים כדי לא לגעת בערבים הנאצים שהם "חפים מפשע".

הוא צבא שהפקיר תושבי הצפון במלחמה בשנה שעברה, ומפקיר תושבי הדרום כעת.

מי שמגרש יהודים מאדמתם הוא בוגד והקב''ה לא יסלח לו. הבוגד הארור הזה עוד ישלם ביום הדין.

מי שמצדיק גירוש של יהודים הוא גם בוגד והוא גם רוצח יהודים. אלפי יהודים נרצחו מאז קום המדינה כתוצאה ישירה מהנסיגות מאדמתנו.

קל להתגייס ולעשות מה שהמימסד דורש. גיבור אמיתי לא לוקח את הדרך הקלה כשבוגדים הורסים את המדינה ומוסרים אותה בזדון לאוייבינו.

אני המום שעדיין יש קולות כאן שמגינים על צבא הבגידה. אם נעשה מה שהאלופים הבוגדניים אומרים, לא תהיה מדינה יהודית. תהיה עוד שואה ר''ל.

חיים בן -פסח אם כל הכבוד אני רוצה להגיד לך שאתה טועה בדבריך, צה"ל הוא לא צבא בוגדני, בזכותו אנחנו חיים בארץ ישראל ולא בגלל אלוהים.
זה נכון שצה"ל היה אחראי לפינויי המתנחלים אבל אתה מוכרח להבין שאם הייתה ממשלה ימנית נורמלית אז לא היה את כל זה, אתה מבין, זה תלויי בפוליטיקה, צה"ל לא מחליט בעצמו אם לפנות מתנחלים או לא, אלה גורמים שמאלניים בוגדניים בממשלה גורמים לכך, וצה"ל הוא רק כוח עבודה של הפוליטיקאים השמאלניים הבוגדניים.
אני ממש רוצה להתגייס לחטיבת הצנחנים ואני מאמין שאני יכול להתקבל לפלס"ר שם.
להגן על הארץ שלנו בכבוד, ולא לשחק בלאק ג'ק אם הצבא ולצאת מנצח (פטור).
ואני קורא לאנשים להתגייס לצבא ולשרת שירות קרבי שתורם למדינה ולא לשאמלנים.
אבל צה"ל יכל לסרב לפקודות ההתאבדותיות האלה ולעשות מהפיכה צבאית.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

חובה למחות על דברי הבלע והכפירה המתועבים הללו. חזור בך כל עוד יש לך סיכוי.
האם אתה יהודי?

ברגע זה נתת לגיטימציה לטיעון של אייכמן שטענתו העיקרית במשפט היתה שהוא "רק מילא פקודות". מזל שהשופטים בזמנו היו שפויים יותר.
אילו אתה היית השופט, היית משחרר את אייכמן עם צל"ש.

לחברי הפורום הנכבדים: אני, הקטן, חושב שכאן ראינו את החלוקה הברורה בין הימין האמיתי לבין הימין המזויף.
הימין האמיתי הוא ימין אמוני שמבין שכל מציאותינו בארץ ישראל היא בגלל רצון הקב"ה, שברוב רחמיו וחסדיו החליט
להוציא אותנו מן הגלות ולהחזירנו לארץ ממנו גלינו מזה 1937 שנים. הימין האמיתי מבין את תכלית קיבוץ הגלויות
הנפלא הזה, וחוטר למטרה ברורה - מדינה יהודית אמיתית המנוהלת כפי שהקב"ה היה רוצה שתנוהל - לפי ערכי
התורה הקדושה ולא לפי ערכי הגויים.

לפי הערכים הללו אנו גם רואים את תפקידו של הצבא במערך הכולל -  אם הצבא הוא צבא יהודי, שפועל לפי מוסר יהודי -
מה טוב. אבל אם הצבא עושה את ההיפך מהמוסר היהודי, ולא רק זאת אלא גם מבצע פשעים נגד העם היהודי שלא התבצעו
בשום מדינה בעולם ב-62 השנים האחרונות - הצבא הזה הוא אויב ויש לצאת נגדו כפי שיצאנו נגד הצבא המנדטורי (כמובן
שהצבא המנדטורי לא החריב עשרות יישובים יהודים פורחים), ובוודאי שאסור להתגייס לצבא חולני שכזה שקציניו אפיקורסים
ונותני הפקודות שלו הם אולמרט ופרץ.

לעומת זאת, הימין המזויף הוא ימין פאשיסטי שרואה בכנסת, במדינה ובצבא את תכלית הכל. הימין המזויף סוגד לערכים
כמו "שלטון החוק", "דמוקרטיה", "צבא" גם אם הם פוגעים בערכים הקדושים ביותר לעם היהודי. הצבא לעולם ישאר
קדוש אצל הימין המזויף, גם אם יעשה את הפשעים החמורים ביותר נגד העם היהודי.

וגם לאחר שהצבא הגאוותני הובס שוק על ירך תבוסה מוחצת בידי ארגון קטן ואיזוטרי רק שנה לאחר שגירש יהודים,
הימין הפאשיסטי עדיין מאמין בכוחי ועוצם ידי ומתכחש לבורא העולם שנתן לאותו הצבא נצחונות גדולים על צבאות ענק.
ומודעה רבא לאורייתא שאין לנו חלק ונחלה עם הימין המזויף הזה.

ושוב צריך להדגיש, המדינה היהודית היא לא מדינה ככל המדינות, כי העם היהודי אינו עם ככל העמים. אם באנו לכאן
כדי להקים מדינת כל אזרחיה, מדינה שמגרשת יהודים ומטפחת ערכים המנוגדים ליהדות - עדיף שלא תהיה מדינה כלל.
אם באנו להקים צבא שיגרש יהודים - כל הנצחונות הקודמים לא שוים את קליפת השום. עוון חילול השם שבתמונה אחת
שהתפרסמה בעולם ובה ילד מתנחל הנגרר על ידי לובשי השחורים, מגמד את כל השגינו כאן מאז קום המדינה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שוב.
צה"ל זה הארגון השפוי היחיד במדינה הזות.
מי שלא מתגיס לצה"ל מסיבות מצפון הם הומואים,שמאל קיצוני ודברים כאלה.
אני חושב שאנחנו צריכים להיות בדיוק דוגמא הפוכה כי אם לא במה אנחנו טובים יותר?

Aaron

• אורח
ציטוט
ברגע זה נתת לגיטימציה לטיעון של אייכמן שטענתו העיקרית במשפט היתה שהוא "רק מילא פקודות". מזל שהשופטים בזמנו היו שפויים יותר.
אילו אתה היית השופט, היית משחרר את אייכמן עם צל"ש.

לחברי הפורום הנכבדים: אני, הקטן, חושב שכאן ראינו את החלוקה הברורה בין הימין האמיתי לבין הימין המזויף.
הימין האמיתי הוא ימין אמוני שמבין שכל מציאותינו בארץ ישראל היא בגלל רצון הקב"ה, שברוב רחמיו וחסדיו החליט
להוציא אותנו מן הגלות ולהחזירנו לארץ ממנו גלינו מזה 1937 שנים. הימין האמיתי מבין את תכלית קיבוץ הגלויות
הנפלא הזה, וחוטר למטרה ברורה - מדינה יהודית אמיתית המנוהלת כפי שהקב"ה היה רוצה שתנוהל - לפי ערכי
התורה הקדושה ולא לפי ערכי הגויים.

לפי הערכים הללו אנו גם רואים את תפקידו של הצבא במערך הכולל -  אם הצבא הוא צבא יהודי, שפועל לפי מוסר יהודי -
מה טוב. אבל אם הצבא עושה את ההיפך מהמוסר היהודי, ולא רק זאת אלא גם מבצע פשעים נגד העם היהודי שלא התבצעו
בשום מדינה בעולם ב-62 השנים האחרונות - הצבא הזה הוא אויב ויש לצאת נגדו כפי שיצאנו נגד הצבא המנדטורי (כמובן
שהצבא המנדטורי לא החריב עשרות יישובים יהודים פורחים), ובוודאי שאסור להתגייס לצבא חולני שכזה שקציניו אפיקורסים
ונותני הפקודות שלו הם אולמרט ופרץ.

לעומת זאת, הימין המזויף הוא ימין פאשיסטי שרואה בכנסת, במדינה ובצבא את תכלית הכל. הימין המזויף סוגד לערכים
כמו "שלטון החוק", "דמוקרטיה", "צבא" גם אם הם פוגעים בערכים הקדושים ביותר לעם היהודי. הצבא לעולם ישאר
קדוש אצל הימין המזויף, גם אם יעשה את הפשעים החמורים ביותר נגד העם היהודי.

וגם לאחר שהצבא הגאוותני הובס שוק על ירך תבוסה מוחצת בידי ארגון קטן ואיזוטרי רק שנה לאחר שגירש יהודים,
הימין הפאשיסטי עדיין מאמין בכוחי ועוצם ידי ומתכחש לבורא העולם שנתן לאותו הצבא נצחונות גדולים על צבאות ענק.
ומודעה רבא לאורייתא שאין לנו חלק ונחלה עם הימין המזויף הזה.

ושוב צריך להדגיש, המדינה היהודית היא לא מדינה ככל המדינות, כי העם היהודי אינו עם ככל העמים. אם באנו לכאן
כדי להקים מדינת כל אזרחיה, מדינה שמגרשת יהודים ומטפחת ערכים המנוגדים ליהדות - עדיף שלא תהיה מדינה כלל.
אם באנו להקים צבא שיגרש יהודים - כל הנצחונות הקודמים לא שוים את קליפת השום. עוון חילול השם שבתמונה אחת
שהתפרסמה בעולם ובה ילד מתנחל הנגרר על ידי לובשי השחורים, מגמד את כל השגינו כאן מאז קום המדינה.
שכנעת אותי.
ואני רוצה לשאול אותך כמה שאלות-
אני מניח שלא התגייסת לצבא, איך זה קרה? מה אמרת בצו הראשון שלך? מה אמרו לך בתגובה? ישבת בכלא על זה?

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אהרון שלא תעשה שטויות חשוב מאוד להיתגייס מקסימום תיתגייס למערך הטכני תירכוש מקצוע כמו שבייקר הציע

על תעשה שטויות!!!

בייקר

• אורח
מי יפציץ את הכור האירני?נשות הדסה?
מי ילחם במחבלים?זוכרות?
מי ינס לעזה?יש גבול?
מי יגן עלינו?חללי אלאקצה?
מי בנה את הישובים ביהודה ובשומרון?לא המתנחלים?לא ממשלות ישראל?לא מועצת יש"ע?
מי שומר עכשיו על הישובים?
מי מפטרל לאורך הגבולות באויר בים וביבשה?
מי יעשה השתדלות וילחם במלחמת מצוה נגד עמלק?
מי אמור להכניס את חיים בן פסח לארץ? לא שר הפנים מהליכוד?
אותו צבא הרג מחבלים בסיכול ממוקד,זה הצבא הישמעאלי?!
המשטרע מגינה עלינו מפני עבריינים והפשיעה ואנו פונים אליה בנושא.

Aaron

• אורח
אהרון שלא תעשה שטויות חשוב מאוד להיתגייס מקסימום תיתגייס למערך הטכני תירכוש מקצוע כמו שבייקר הציע

על תעשה שטויות!!!
יש לי עוד שנתיים להחליט, אני יודע מה טוב בשבילי. אל תדאג.
מה שכן - יש פה סתירה, הבן של ברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד הוא טייס קרבי בחיל האוויר. מה תגיד על זה האלקשי?

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

חובה למחות על דברי הבלע והכפירה המתועבים הללו. חזור בך כל עוד יש לך סיכוי.
האם אתה יהודי?
/quote]
אני יהודי 100% מצד האבא והאמא (שתי המשפחות היו דתיות עוד באירופה וחיו בקהילה סגורה)
לזה אתה יכול לא לדאוג, כי אם לא הייתי יהודי לא הייתי אוהב את הארץ הזאתי, וכנראה מזמן הייתי חיי בלוס אנג'לס או בניו-יורק.
אבל אני לא מאמין באלוהים, אני שייך לעם היהודי אבל בחרתי לא להאמין באלוהים כי מבחינתי לא קיים דבר כזה, העולם לא נברא תוך 7 ימים.
אני שייך לעם לא מבחינה דתית אלה כי זה הוא העם שלי ואליו אני שייך (זה הגזע שלי שמי), ואני גאה בזה שאני יהודי.
אני מכבד אנשים דתיים, אבל בכל זאת אני לא מאמין בה'.
בקיצור אני אטאיסט יהודי.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני חושב שהתנועה שלנו מיועדת לדתיים ולחילוניים, ולא צריך ללכלך על צה"ל כי הוא זה שהגן על המדינה בכל המלחמות ולא המשיח.
אם לא צה"ל, אז היו פה ערבים.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שכנעת אותי.
ואני רוצה לשאול אותך כמה שאלות-
אני מניח שלא התגייסת לצבא, איך זה קרה? מה אמרת בצו הראשון שלך? מה אמרו לך בתגובה? ישבת בכלא על זה?

אהרון, אני בזמנו (לפני זמן רב) כן התגייסתי, וגם אז, כשלא היתה בושה ללבוש את המדים היה ברור לי
שהצבא הזה הינו מעוות בצורה מחליאה. תכניות הלימוד בקורסים למיניהם, בעיקר בקורס קצינים וקורס מפקדים
כללו שטיפת מוח של ממש לטובת המוסר הנוצרי הידוע בשם "טוהר הנשק" שלפיו אתה אמור להקריב את חייך ואת
חיי חבריך כדי להציל את אזרחי האויב. ואני יודע שהמצב השתנה לרעה בשנים האחרונות.

מה שכן - יש פה סתירה, הבן של ברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד הוא טייס קרבי בחיל האוויר. מה תגיד על זה האלקשי?

איני יודע מהן דעותיו של בנו של ברוך זצ"ל הי"ד ולמה הוא החליט לבחור בקריירה של טייס, אבל אני יודע דבר אחד -
כל איש בוחר את דרכו לפי בחינת המציאות. לא צריך להסתכל על מה שאחרים עושים אלא צריך לבחון את המציאות
ולהסיק ממנה את המסקנות הדרושות. אתה צריך לשאול את עצמך מה הקב"ה רוצה ממה. האם הוא רוצה שתלבש
את מדי הצבא היחיד בעולם שגירש יהודים ב-62 השנים האחרונות? אולי כן, והנזק לא עולה על התועלת. אולי לא,
והתועלת ירודה מן הנזק.

דעתי היא שאין להתגייס לצבא, כפי שלא התגייסנו לצבא הבריטי למרות שגם הוא הגן מדי פעם בפעם על היהודים
מפני הפורעים הערבים. כפי שאני רואה בעיניים, הצבא הישראלי אינו שונה מהצבא המנדטורי בתיפקודו ביו"ש,
הצבא מתפקד פעמים רבות כמיליציה פרטית של המנהל האזרחי הכפוף לפקידי השמאל ומתנכל למתיישבים שם.

כמו כן לא אמרתי שהכל שחור לבן, יש גם צדדים חיוביים בקיומו של הצבא, וכמובן שביטולו המיידי יביא לאסון,
אבל אני לא מאמין שאם האנשים האידיאולוגיים לא יתגייסו הצבא יהיה חלש יותר. הצבא חלש ממילא, הן בגלל
הרמה האנושית הירודה בקצונה והן בגלל המבנה המושחת והמוסר הקלוקל, ואי התגייסות של כמה מאות מאנשי
הרעיון לא יסכן את כל העם היושב בציון. וגם כשהצבא הזה יתפרק, והוא יתפרק, בסופו של דבר לא יווצר ואקום
אלא יקום צבא חזק יותר מבחינה מוסרית, וזו המטרה שלנו בסופו של דבר.

אי אפשר ליצור אלטרנטיבה מתוך המערכת המושחתת והמשחיתה, ולכן כדי שיהיה לנו סיכוי ליצור אלטרנטיבה
אנחנו חייבים אנשים שחושבים מחוץ לקופסא ונמצאים פיסית מחוץ לקופסא. לכן אי התגייסות אנשי האמת היא
קרש ההצלה של עם ישראל.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני יהודי 100% מצד האבא והאמא (שתי המשפחות היו דתיות עוד באירופה וחיו בקהילה סגורה)
לזה אתה יכול לא לדאוג, כי אם לא הייתי יהודי לא הייתי אוהב את הארץ הזאתי, וכנראה מזמן הייתי חיי בלוס אנג'לס או בניו-יורק.
אבל אני לא מאמין באלוהים, אני שייך לעם היהודי אבל בחרתי לא להאמין באלוהים כי מבחינתי לא קיים דבר כזה, העולם לא נברא תוך 7 ימים.
אני שייך לעם לא מבחינה דתית אלה כי זה הוא העם שלי ואליו אני שייך (זה הגזע שלי שמי), ואני גאה בזה שאני יהודי.
בקיצור אני אטאיסט יהודי.

אין דבר כזה "אתאיסט יהודי", כפי שאין דבר כזה "דג יבשתי".

אינך יהודי פלסר, אתה גוי גמור שבמקרה נולד לאמא יהודיה. אם אינך מאמין בבורא עולם אין לך מה לעשות בארץ ישראל,
אתה באמת כובש שגוזל אדמה שאינה שלך, שהרי ההבטחה לארץ מקורה אך ורק מן התורה. אין לך זכות על הארץ הזו.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אני חותם על כל מה שהאלקשי כתב כאן מילה במילה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בקיצור אני אטאיסט יהודי.

אינך יהודי פלסר, אתה גוי גמור שבמקרה נולד לאמא יהודיה. אם אינך מאמין בבורא עולם אין לך מה לעשות בארץ ישראל,
אתה באמת כובש שגוזל אדמה שאינה שלך, שהרי ההבטחה לארץ מקורה אך ורק מן התורה. אין לך זכות על הארץ הזו.

ואו זה בארך הגישה הכי לא יהודית שיש

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בקיצור אני אטאיסט יהודי.

תקשיב לי יא אלקשי -קללות צונזרו-, אתה לא תגיד לי מי אני ואם אני יהודי!!! אמא שלי יהודיה טהורה ואבא שלי גם, ואני הולך לשרת בצה"ל כיהודי נורמלי ולא כאחד שלובש תפילין כל היום ומחכה למשיח!
אתה לא תסביר לי מה זה יהודי כי שטפו לך ת'מוח על זה שיהודי זה רק אדם שקורה את התורה, יושב בבית ואישתך עובדת כמו משוגעת כדי להשיג לך אוכל!
אם לא ידעת זאת, אז יהודי זה עם ודת. - אני יהודי לפי העם.
אתה לא תגיד לי שאני גוי! -קללות צונזרו-!
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 22:20:15 על ידי אהרון »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בקיצור אני אטאיסט יהודי.

תקשיב לי יא אלקשי חתיכת דראק פרזיט, אתה לא תגיד לי מי אני ואם אני יהודי!!! אמא שלי יהודיה טהורה ואבא שלי גם, ואני הולך לשרת בצה"ל כיהודי נורמלי ולא כאחד שלובש תפילין כל היום ומחכה למשיח!
אתה לא תסביר לי מה זה יהודי כי שטפו לך ת'מוח על זה שיהודי זה רק אדם שקורה את התורה, יושב בבית ואישתך עובדת כמו משוגעת כדי להשיג לך אוכל!
אתה לא תגיד לי שאני גוי! יא חתיכת דוס מטומטם!

בדיוק כמו שכבר אמרתי הגישה שיהודי או יהודי או דתי היא כלל אינה גישה יהודית.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
בקיצור אני אטאיסט יהודי.

תקשיב לי יא אלקשי חתיכת דראק פרזיט, אתה לא תגיד לי מי אני ואם אני יהודי!!! אמא שלי יהודיה טהורה ואבא שלי גם, ואני הולך לשרת בצה"ל כיהודי נורמלי ולא כאחד שלובש תפילין כל היום ומחכה למשיח!
אתה לא תגיד לי שאני גוי! יא חתיכת דוס מטומטם!
אתה  לא  יכול לנהל דיון נורמלי?
האלקשי  הביע  את דעתו
ואתה  מקלל אותו?
אתה יכול לא להסכים איתו  אבל לא בדרך הזאת
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 21:00:44 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"