כתב נושא: פולואו אפ של פייגלין  (נקרא 15893 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #25 ב- : מאי 27, 2007, 13:42:25 »
עם מנדט אחד?

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #26 ב- : מאי 27, 2007, 15:51:20 »
לאור הדברים שהוצגו אני מאמינה שאתם יודעים מה הפיתרון?
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #27 ב- : מאי 27, 2007, 17:18:39 »
מעניין שהוא העלה מס' נק בכתבה שלו על התגובות שאומרות מנטרות חוזרות ונושנות ולא מעניינות אף אחד אלא רק מרגיזות ,

למוח של השמשלאנים יש קיבולת נמוכה ביותר והם עדיין ממשיכים בזה.........

או שכמו שאחד אחר אמר , הם מפחדים.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #28 ב- : מאי 27, 2007, 19:44:48 »
מעניין שהוא העלה מס' נק בכתבה שלו על התגובות שאומרות מנטרות חוזרות ונושנות ולא מעניינות אף אחד אלא רק מרגיזות ,

למוח של השמשלאנים יש קיבולת נמוכה ביותר והם עדיין ממשיכים בזה.........

או שכמו שאחד אחר אמר , הם מפחדים.

זה היה אהוד ברק
חוק העונשין, תשל"ז-1977
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #29 ב- : מאי 27, 2007, 19:53:09 »
א. לדעתי, אין לפיילין שום סיכוי להשתלט על הליכוד.

ב. אני לא סומך על פייגלין. הוא תמך באהוד שמאלמרט בפריימריס בליכוד ובבוגדים אחרים שאחר כך תמכו בגירוש. ופייגלין תמך בבוגדים האלה למרות שהם כבר הוכיחו שהם מוכנים למסור את המולדת למוסלמים הנאצים. הוא עשה ועושה כל מיני עיסקאות לא מוסריות בליכוד.

ג. הוא מציע לבוחרים להצביע ליכוד, למרות שהמפלגה הבוגדנית הזאת עשתה יותר נזק לישראל מאשר השמאל. הוא מביא לליכוד קולות מהימין ר''ל.

ד. רוב העם לעולם לא יתמוך בפיילין. הוא אינטלקטואל שמדבר, כותב ונראה כמו פרופסור. הוא לא כמו גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד שגם היה אינטלקטואל אבל ידע איך להתקשר עם "עמך". כשהרב כהנא דיבר, העם הרגיש בצדק שהרב הוא חלק מהעם והוא בו בזמן מנהיג גדול. פייגלין לא כזה והוא לא ימשוך אנשים המונים אליו. צריך מנהיג עממי.
אני נוטה להכים עם חיים, כאשר אני קורא את מאמריו של פייגלין אני לא מרגיש שהוא מדבר איתי, אלא כאילו שהוא מדבר "מעלי" כאילו שהעם לא יודע מה טוב לא ולא יודע את האמת .
כמו כן, לפי שעתי זה חכם מאוד לנסות להשתלט על מפלגה גדולה ומבוססת ויכול בהחלט להוביל אותו לניצחון, אין לדעת .

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #30 ב- : מאי 27, 2007, 20:42:40 »
א. אור לי, לפחות שתדעי את העובדות. פייגלין כן תמך באהוד שמאלמרט בפריימריס. וגם בהרבה בוגדים אחרים.

ב. פייגלין תמך בעריק שרון בבחירות הקודמות אפילו אחרי שעריק שרון הודיע שהוא יקים מדינה חמאסית-אש''פית בלב ליבה של א''י. בוחרים שחושבים כמוך הצביעו ליכוד והצביעו בעד שרון בגלל פייגלין. ז''א שפייגלין מוכן לתמוך בכל מנהיג מושחת רק כדי להגן על מקומו בליכוד. וזה עצוב שאני רואה במה שכתבת שאת מצדיקה זאת.

ג. אור לי, אני מכיר אישית את פייגלין ואת שמואל סאקט - מספר 2 בזו ארצנו. פייגלין היה אורח בתוכנית הטלוויזיה שלי בארה''ב, וסאקט היה אורח אצלי הרבה פעמים. אני לא חושב שיש להם את היכולת למשוך את עם ישראל. הם מדברים לאיטלקטואלים אשכנזים דתיים בעיקר. זהו מגזר חשוב של יהודים טובים אבל הם רק מעוט קטן של העם. פייגלין לא מושך מזרחיים או רוסים בכמות משמעותית למרות שרוב המזרחיים והרוסים הם ימניים. המזרחיים והרוסים הם 60% מהיהודים בא''י. והמזרחיים הם הרוב המכריע של בוחרי הליכוד. לדעתי, פייגלין לא מסוגל למשוך אותם.

ד. אור לי, יש לך את הזכות המלאה להביע את דעותיך בפורום הזה למרות שאני חולק עליך. את יהודיה טובה ואנו מכבדים אותך. אני יודע שאת חושבת שאני רק קנאי קיצוני שלא יכול לעלות לא''י. אולי יום יבוא ותביני שדוקא "הקנאים הקיצוניים" הם הם שמשנים את ההיסטוריה. הם הם שגירשו את הבריטים ושיחררו את א''י. הם הם ששיחררו מעל מיליון יהודים מרוסיה. ובסוף הם הם שיגאלו את עם ישראל.
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 21:16:18 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #31 ב- : מאי 27, 2007, 20:52:04 »
לדעתי פייגלין הוא יהודי טוב ובן אדם יקר ואולי עוד בעתיד נעבוד איתו בכמה פרויקטים..אי אפשר לדעת..
הוא לא יהיא ראש מדינה..אין לו כוח שיכנוע אין לו את הכישורים אין לו כלום..
הוא יודע ליכתוב ויודע לעשות דברים ניפלאים אבל הוא לא מתאים לפוליטיקה.

הוא עשה טעות בזה שהוא תמך בשרון ובעוד כמה דברים..אבל אחרי הכול אנחנו בני אדם ומותר לנו ליטעות..
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 20:53:45 על ידי underground »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #32 ב- : מאי 27, 2007, 20:54:35 »
לדעתי פייגלין הוא יהודי טוב ובן אדם יקר

זה נכון!
אבל קשה לי להאמין שהוא יותר מאשר שר חסר כוח וזה במיקרה הטוב
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #33 ב- : מאי 27, 2007, 21:05:05 »
ד''א, אילו פייגלין לא היה תומך בשרון בבחירות הקודמות, היו זורקים אותו מהליכוד. אם הוא רוצה להיות בליכוד, היא חייב לתמוך בכל המועמדים המושחתים שמנצחים בפריימריס. זוהי הבעיה עם הרעיון שלו שכדאי להצטרף לליכוד.

אני מבין שפייגלין מאוד רוצה להצליח. גם אני רוצה להצליח, אבל לא על חשבון המצפון והעקרונות שלי.
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 21:20:45 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #34 ב- : מאי 27, 2007, 21:07:34 »
ד''א, אילו פייגלין לא היה תומך בשרון בבחירות הקודמות, היו זורקים אותו מהליכוד. אם הוא רוצה להיות בליכוד, היא חייב לתמוך בכל המועמדים המושחתים שמנצחים בפריימריס. זוהי הבעיה עם הרעיון שלו שכדאי להצטרף לליכוד.

אני מבין שפייגלין מאוד רוצה להצליח. גם אני רוצה להצליח, אבל על חשבון המצפון והעקרונות שלי.

אדוני.
זה היה או שרון או ברק.
וברק אומנם לא גירש יהודים אבל הוא גרם בתקופת שילטון שלו יותר נזק מהערבים במלחמת יום כיפור.
אני חושב שאסור לראות בשרון דמות שחורה בלבד.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #35 ב- : מאי 27, 2007, 21:09:35 »

אני מבין שפייגלין מאוד רוצה להצליח. גם אני רוצה להצליח, אבל על חשבון המצפון והעקרונות שלי.

אדוני.
זה היה או שרון או ברק.
וברק אומנם לא גירש יהודים אבל הוא גרם בתקופת שילטון שלו יותר נזק מהערבים במלחמת יום כיפור.

אחי אתה לא חייב לנסות לאיתווקח על כול דבר..לא בושה להסכים ולהודות שמישהו אחר צודק..

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #36 ב- : מאי 27, 2007, 21:36:35 »

אדוני.
זה היה או שרון או ברק.

כששרון המושחת החלית לתת לערבים המוסלמים הנאצים מדינה חמאסית-אש''פית-טרוריסטית בלב ליבה של א''י - שפירוש הדבר הוא התאבדות לאומית ר''ל - כששרון החלית לעשות את הבגידה הזאת, הוא כן הפך לדמות שחורה בלבד. שרון היה הרבה יותר מסוכן מאהוד ברך או מאהוד שמאלמרט, כי שני האהודים האלה לא יכלו לבצע את זממם ושרון יכל ועשה זאת בגוש קטיף ובצפון השומרון. ושרון הבוגד גם אחראי למה שקרה עם חיזבאללה בלבנון כי הוא נתן להם לבנות את תשתית הטרור שם במשך השנים.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #37 ב- : מאי 27, 2007, 21:39:45 »

אדוני.
זה היה או שרון או ברק.

אחי אתה לא חייב לנסות לאיתווקח על כול דבר..לא בושה להסכים ולהודות שמישהו אחר צודק..
אלירן, הוא רק מביע דעה, עזוב אותו .
וההתנתקות, והבריחה מלבנון הם האירועים שגרמו לכל האבדות שלנו בשנתיים האחרונות .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #38 ב- : מאי 27, 2007, 21:44:30 »

אדוני.
זה היה או שרון או ברק.

אלירן, הוא רק מביע דעה, עזוב אותו .
וההתנתקות, והבריחה מלבנון הם האירועים שגרמו לכל האבדות שלנו בשנתיים האחרונות .

סליחה.
ככה זה אנחנו היהודים כולנו עד האחרון.
לא מסכימים לגבי שום דבר ודורשים מהאחר להסכים וככה במשך כול החיים שלנו
(אוך הסארכזם פשוט נוזל ממהודע הזותי)
XD

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #39 ב- : יוני 05, 2007, 13:32:48 »
שלום חיים!!!

דבר ראשון אני לא חושבת שאתה "קנאי קיצוני שרוצה לעלות לארץ ישראל" אני חושבת שאתה אדם בעל אידאלים ברורים מאוד שרוצה לעלות לארץ ישראל ולתרום לשינוי מהותי בה והמדינה ,על רקע דעותיו המהפכניות שעלולות לשנות את המפה הפוליטית(אשר לדעתי הן נכונות), מונעת זאת ממנו.

אבל אני מסתכלת על העתיד הקרוב (הבחירות הבאות), בעתיד הקרוב אתה לא תהיה בארץ (אני רוצה מאוד שתהיה) (סליחם אם אני זורה מלח על הפצעים זו לא כוונתי).
 אתה אדם יקר בעל שאיפות ואשר מניעיו הם טהורים ורצונו עז להציל את עמ"י.

אך יש בעיה אחת : אתה לא נמצא בארץ ישראל!!!

אני יודעת ששאיפתך האמתית היא לעורר גל ענק שירעיד את המדינה ע"י סיפור חייך המרתק והגמול שמדינת ישראל גמלה לך.

בעקבות הגל  תקים מפלגה כהניסטית חדשה בא"י אשר לא תיפסל כמו מפלגת כ"ך ותצליח לקנות את לב הקהל ולבסוף להיבחר לראשות הממשלה.

אך בשלב הראשון אתה מנסה לשלהב אחריך קהל שיעזור לך כשתתחיל במאמצי העליה לא"י .
אני חושבת שכן, יום יבוא ותהיה כאן תקים מפלגה וילכו אחריך.
אבל כרגע אתה לא כאן.

כשתצליח להיות ראש ממשלה, האם אין עוד אנשים שימנעו ממך לבצע חלק מהמלכים המדיניים אשר תרצה לעשות בעתיד?

גם ההיתנתקות יצאה לפועל בגלל שהיה רוב בכנסת.
כולי תקווה כי תיכנס ברוב מוחלט של 61 מנדטים אבל כרגע זה נראה לאדם פשוט כמוני כחזון אחרית הימים .

הציבור הישראלי הוא ציבור  מקובע, הוא רגיל לאותן מפלגות ולאותם אנשים.
אם תסתכל על הכנסת ב-20 השנים האחרונות תראה שיש 2 מפלגות עיקריות ומנהיגים עיקריים והן,  מפלגת העבודה והליכוד!!!
שתי מפלגות חזקות אשר קשה מאוד,מאוד,מאוד,מאוד להביסן בזמן הקרוב הן תשלוטנה.

עם אדם ניבחר לראשות אחת מהמפלגות הללו רבים הסיכויים כי יהיה ראש הממשלה בעתיד .

1.שוב אני חוזרת , פייגלין לא תמך באהוד אולמרט.
ואם אתה רוצה להוכיח אחרת תביא הוכחות מוצקות.

שרון וביבי נסוי כל הזמן לסלק את פייגלין מהליכוד!!! איך יכל להיות שהוא יתמוך בהם?!
ועוד דבר פייגלין לא אומר לבחור בליכוד בכל מחיר . הוא אומר לבחור ליכוד רק אם הוא יבחר . (כאן אני מתקנת את דברי) וכאן תוכל לראות דוגמה המוכיחה זאת: ציטוט ממנהיגות יהודית -עדכון שבועי:

למי מתפקדים?

-מתלבט: אתה לא מתבייש? אתה שייך לליכוד? זה שגרש את היהודים מגוש קטיף? אתה הצבעת  לשרון? אתה תצביע לביבי? זה שנתן את חברון ולחץ את ידי ערפאת? זה שהצביע בעד הגירוש?

-מתפקד: ומה אתה מתכוון לעשות?

-מתלבט - אני מתפקד לאיחוד הלאומי. הם עושים מפקד גדול והם יאחדו את כל תנועות הימין, ביחד זה יהיה כוח גדול, יהיה למי להצביע.

-מתפקד - ומי יהיה ראש הממשלה?

-מתלבט - אה, תשמע מי שיבחר, ..

-מתפקד - אבל אתה כן יודע!

-מתלבט - נו מי זה יהיה?

-מתפקד - מי שיעמוד בראש הליכוד!

-מתלבט - לפחות נכניס את אפי איתם כשר ביטחון, בממשלת נתניהו.

-מתפקד - הפעם תורי לשאול. אתה לא מתבייש לשים בחור טוב כמו אפי איתם בממשלת נתניהו שלחץ את ידי ערפאת? זה שהצביע בעד הגירוש?............ והפעם, אם תרשה לי, אני אשאל אותך. האם אתה מבין שכאשר אתה מתפקד לאיחוד הלאומי אתה למעשה כבר בחרת בנתניהו לראש ממשלה? האם אתה מבין שאתה פעם נוספת ממחזר את השיטה של מפד"ל, מולדת, התחיה, תקומה, קוממיות, החזית היהודית ואולי עוד כמה ששכחתי. אתה נכנס לפינה כזאת, שברגע שנתניהו ילך שמאלה אתה הופך ללא רלוונטי, גם אם יהיו לך 15 מנדטים.

-מתלבט - אני לא מבין. מה אתה מציע?

-מתפקד - אני מציע שכולנו נתפקד לליכוד. נהיה מפלגה אחת גדולה, בתוכה יהיה כל המחנה הלאומי היהודי. כן, גם סילבן, גם נתניהו וגם אתה. ושם נאבק על תפקיד הראש, על ההובלה ולא רק על ההשפעה. 

-מתלבט - אני לא מבין. מה אתה רוצה, שאני אבחר בסילבן או בנתניהו?

-מתפקד - לא. אתה תבחר במי שמייצג אותך- במשה פייגלין. בתוך הליכוד יש רבים שחושבים כמו פייגלין, ורוצים לראות אותו מנהיג את הליכוד. הם צריכים להשתכנע שיש לו את הכוח לעשות את זה, ואתה, בהתפקדותך, תשכנע אותם!. אבל לא רק את ראש התנועה אתה תבחר, אלא גם את חברי הכנסת שלה! הפעם, להבדיל מהפעמים הקודמות, לא חברי המרכז בוחרים את חברי הכנסת, אלא אתה וכל המתפקדים, יבחרו גם את העומד בראש הליכוד, וגם את חברי הכנסת. אם כולנו נתפקד לליכוד, כל מי שירצה להיבחר שם יהיה חייב להתחשב בעמדתנו. נוכל הפעם להכניס מספר חברי כנסת שייצגו אותנו. למעשה, אם כל ראשי המחנה הלאומי יצטרפו לליכוד, הוא ייהפך למחנה גדול וסוחף. אם נעמיד בראשו מנהיג אמוני, המתאים לרוב הציבור המסורתי, יש סיכוי טוב לנצח גם בתוך הליכוד וגם בבחירות הכלליות . בקיצור, המפקד הגדול כבר מזמן יצא לדרך. כל מי שעדיין לא הצטרף -פשוט הרים ידיים מלכתחילה, והכתיר את נתניהו כראש המחנה הלאומי. מי שהתפקד- נאבק יחד איתנו כדי לחולל את המהפכה שעשויה להציל את מדינת ישראל מהקריסה בה היא נמצאת.

-מתלבט - ואם כל זה לא יצליח ופייגלין לא יבחר, או שנתניהו יצליח לזרוק אותו מהליכוד, מה יהיה אז? אני אהיה חייב לבחור בליכוד?

-מתפקד - ראשית, גם נתניהו וגם שרון ניסו לזרוק את פייגלין מהליכוד, ולא הצליחו. שנית, לא מדובר בחתונה קתולית. אם הליכוד במתכונתו הסופית, לאחר הבחירות המקדימות, יתאים לטעמך, ואני מקווה שכך יהיה, תבחר בו. ואם לא, לא.

-מתלבט - אם כך אין טעם שאני אתפקד בקרוב, יש עוד הרבה זמן. מתי הבחירות בליכוד?

-מתפקד - תתפקד ומהר, אנחנו מקווים שלא מאוחר מידי. הליכוד היום מפלגה יחסית מסודרת ומי שמתפקד צריך להמתין 16 חודש עד שיש לו זכות לבחור. להזדרז

3.אני יודעת שאותי הוא מושך. אינני יודעת מה לגבי אנשים אחרים.

בקיצור, צריך לפעול בשני מישורים  הראשון במפלגת הליכוד והשני מחוצה לה.

בברכה
                                                               אור-לי

« עריכה אחרונה: יוני 05, 2007, 14:01:52 על ידי אור-לי »
חוק העונשין, תשל"ז-1977

בייקר

• אורח
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #40 ב- : יוני 05, 2007, 13:38:44 »
תשובה יפה מאד.
הערות:הסיכוי שפייגלין יהיה ראש ממשלה הוא כמו הסיכוי שדנקן האנטר יהיה נשיא ארה"ב.
אם הליכוד יסלק את פייגלין הוא יפגע אלקטוראלית.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #41 ב- : יוני 05, 2007, 20:21:29 »
לא להצביע ליכוד אין סיכוי שפייגלין ינצח את ביבי ואז נקבל עוד ממשלת שמאל

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #42 ב- : יוני 05, 2007, 23:32:37 »
לא אמרתי להצביע!!!

אמרתי להיתפקד ולפעול בתוך המפלגה ברגע שיהיו הרבה מתפקדים פייגלין ינצח!!!

אני עדיין לא התפקדתי כי אני צעירה מדי.
חוק העונשין, תשל"ז-1977

בייקר

• אורח
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #43 ב- : יוני 05, 2007, 23:34:12 »
את צריכה אישור של ההורים להתפקד כי את קטינה.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #44 ב- : יוני 06, 2007, 00:43:10 »
אור-לי אני מסכים איתך במאה אחוז שצריך להתפקד לליכוד כמה פעמים רציתי ובסוף לא עשיתי את זה בעז"ה בלי נדר אני יתפקד
עוד לפי הבחירות הקרובות אבל בשום פנים ואופן אני לא אצביע ליכוד!

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #45 ב- : יוני 06, 2007, 00:49:03 »
1.תודה אורלי זאת הייתה הודעה מצויינת שנהנתי מאוד לקרוא  

עכשיו אני אישית הייתי בוחר בליכוד
הנה הסיבות!
1.בזמן הליכוד בשלטון היה טוב מבחינה כלכלית.
2.היה מעט פיגועים.
3.זה הסיכוי של חיים בן פסח לעלות לארץ, לא שכחת זאת נכון חיים?
4. למפלגת  "הימין" שלה באמת יש את הסיכוי להיבחר אם אני אתמוך בחזית יהודית קול אחד ילך לשווא כי גם ככה אין הרבה תומכים לחזית,
אבל ימנים(שזה עכשיו הרוב) תומכים(לא אשמתם ששוטפים להם את המוח)במפלגת ליכוד!
 אז אם אתן את קולי לליכוד אז לפחות זה יתאסף לסיכוי משמעותי של בחירת מפלגת ימין שיצליח, כי אם כל אחד היה בוחר מפלגת ימין אחרת בסופו של דבר לכל מפלגת ימין היה מעט קולות, לעומת זאת אין כל כך הרבה מפלגות שמאל גדולות מכריעות לכן היכן מתאספים רוב בקולות של השמאלנים?!-בעבודה אז זאת עדיף לרכז את הקולות בליכוד.
5.יש בליכוד אנשים טובים!
 יש סיכוי שיבחרו כמו לדוגמא פייגלין, ואם לא אז לא,חשוב להתייחס לארבעת הסיבות הנ"ל.

תודה רבה,
בבקשה הגיבו!
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #46 ב- : יוני 06, 2007, 01:11:50 »
 יש משהו במה שאתה אומר אבל אני לא מסכים איתך.
אל תשכח שהליכוד בראשות ביבי נתן לערבים שטחים בחברון
מבחינתי עצם זה שהוא הסכים להיפגש עם יאסר ערפאת ימח שמו וזכרו זה כבר פוסל אותו
מבחינתי ליכוד זה שמאל ואני לא מסוגל להצביע לה(אלא אם משה פייגלין יעמוד בראשה)
מה שכן רני כן אתפקד לליכוד בלי נדר בעז"ה ואפילו שקשה לי להאמין שזה יקרה אני אעזור לפייגלין
ומי יודע אולי ה' יחליט שמגיע לנו!!!

בייקר

• אורח
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #47 ב- : יוני 06, 2007, 10:45:54 »
זה גם רעיון יוחאי.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #48 ב- : יוני 06, 2007, 12:14:36 »
אתה צודק שליעוד זה רע אני מסכים איתך ב 100% אבל אתה לא מודע לזה שיש עוד יותר רע

מי אתה מעדיך שיבחר?
ליכוד-ימין מדומה?
או עבודה-שמאל קיצוני?

והיום(בגלל מעשי הימין המדומה) השמאלנים כבר לא פוחדים לעשות התנתקויות ואם עבודה תיבחר ח"ו אז יהיה הרבה יותר גרוע ממה שאתה חושב

אז תחשוב טוב טוב מה כדאי?

בוא אני אעשה מין השוואה
איפה היית מעדיף לחיות
בשלטון קומוניסטי?
או בשלטון נאצי?
אני חושב שהתשובה כבר ברורה
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פולואו אפ של פייגלין
« להגיב #49 ב- : יוני 06, 2007, 22:38:46 »
תקשיב, נכון שזה נראה שהליכוד הוא הרע במיעוטו אבל אם כל זה שנראה לנו שעדיף שהליכוד ישלטו ולא העבודה
בגין מהליכוד גירש את יהודי ימית
ביבי מהליכוד נתן לערבים כמעט את כל חברון
ואריק שרון גם מהליכוד גירש את יהודי גוש קטיף
אני מצטער אבל אני כבר לא בטוח שעדיף את הליכוד מאשר העבודה "אלה טריפה ואלה נבלה"