כתב נושא: כה תענה לשמאלן  (נקרא 20985 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עוץ לי גוץ לי:
1.) אתה מתעלם לחלוטין מההסטוריה של האיסלם בעת החדשה בעיקר מהמאה העשרים והלאה.
אתה מתעלם מהסכם עבד אל וואהב-איבן סעוד, אתה מתעלם ממורשת אפגניסטן, אתה מתעלם ממהפכת חומייני, אתה מתעלם מגורם הנפט, אתה מתעלם מדמוגרפיה, אתה מתעלם מהתפיסות הפנים איסלמיות, אתה מתעלם מפירוק תורכיה העות'מאנית, אתה מתעלם ממזרחנים חשובים כגון פרופ' ברנארד לואיס שמזכיר לעולם שה"איסלם הקיצוני" הוא הוא האיסלם האותנטי והיום הוא איננו מיעוט כלל ועיקר, אלא רוב מוחץ בעולם בזכות הפצת תורתו בעזרת הפטרודולרים הסעודיים והאיראניים לאורך 30 השנים האחרונות לפחות (לגבי סעודיה מדובר מאז מלחמת העולם השניה).
כך שהמלחמה היא מלחמת עולם כוללת! מול האיסלם כדת על כל! מאמיניו ולא כנגד מיעוט קטן כדבריך, למד היסטוריה בבקשה לפני שאתה משגר מנטרות חסרות כל בסיס.

2.)למרות שאינני דוגל בסיסמאות כמוך, "אין ערבים אין פיגועים" הוא הרבה יותר מציאותי מ"עולם ישן עדי יסוד נחריבה..." שלך ו"שלום עכשיו".
ואגב, לא הייתי בעמונה ולא תמכתי בזה, וכן אתה שוב מצדיק עצמך כקומוניסט חסר תקנה בשולחך יס"מניקים לפרק עשירים במכות.

3.) השוטים השימושיים של לנין הם האינטלקטואלים במערב שקידמו את משנתו ושראו במשנתו את גן העדן לפרולטריון ובהתכחשם לפשעי הקומוניזם בשלחם עשרות מיליונים למות בגולאגים ובלוביאנקה, אתה בדיוק אחד מהם.
ידידי, קומוניסט כמוך המבכר את אמא רוסיה על פני המדינה, לאנשים כמוך קוראים במילה אחת: "בוגדים".
בדיוק כמו אודי אדיב, מרקוס קלינברג, שבתאי קלמנוביץ', יצחק רבין, משה סנה, מאיר וילנר, אורי אבנרי, דב חנין, תמר גוז'נסקי, סא"ל ד"ר ישראל בר, מרדכי וענונו, יצחק בן אהרון וכו' וכו'.

4.)  הדת שאתם קידשתם זה: "אמא רוסיה ואבא סטאלין" את דת האתאיזם החולני שלכם שקידשתם עד לזרא, ובשם האתאיזם והעתיד הזוהר וה"אתחלתא דגאולא סוציאלסטית" כדברי בטאון השומר הצעיר בשנות השלושים, בעצם זה ששחטתם את כל הדתות בשם "קונטררבולוציונריות" וחתרנות תחת אושיות המפלגה, אז הגד לי אתה, מי כאן הקיצוני ידידי?, כל החצים מצביעות עליך.

5.) האיסלם ה"קיצוני" לדבריך פשוט מצטייר שחור על גבי צהוב מתוך הקוראן והחדית', הכל נהיר וגלוי לעין.
ראו ראינו עד כמה הצלחתם באפגניסטן של שנות השמונים ידידי, אתם רק הצמחתם את הטירוף האיסלמי בשם החירטוט הבולשביקי.
לא הצלחתם לייבש אותו כלל, רק דחקתם את הקץ ואז עם ה"גלאסנוסט" וה"פרסטרויקה" של גורבאצ'וב אהובך, הכל קרס באחת והאיסלם קרא דרור, הטמטום שלכם הוליד את כל זאת.
דת איננה פונקציה של מצב כספי, זהו קישקוש מערבי חסר כל תוחלת שרק ימשיך ויתפוצץ לכם בפרצוף, הרוב המוחלט של 19 המחבלים של ה11 בספטמבר היו מהאליטה הכלכלית של ארצם כולל מנהיגם: מוחמד אטה.
ולא חסרים מתאבדים שבאו מרקע סוציו-אקונומי גבוה, הכל פשוט קישקוש מוחלט של חוסר הבנה מערבית את האיסלם.

6.) הקו הירוק הוא התאבדות לאומית אפילו במובן הצבאי הטהור (עיין ערך דו"ח ארל ווילר), משום בחינה אין שום יתרון בקו הירוק שהוא שקר היסטוריו פוליטי מהגדולים שחזו האנושות במאה ה-20, למה אני צריך לקלוט לכאן ערבים שאין זה מולדתם, שסעודיה מכורתם תקלוט אותם, אותה סעודיה שממנה הגיחו במאה השביעית לספריה, אותה סעודיה שקידשה את פליטותם עד לזרא על גבם, היא שתישא בתוצאות.

7.) עדיין בוגד, עדיין קומוניסט, ועדיין אמא רוסיה קודמת לעמך שלך, אתה בוגד, ושום דבר שתעשה או שתאמר לא ישנה עובדה זו.
בדיוק כמו היהודים במחלקת היבסקציה הארורה.

8.) גם אני אינני סובל את הגוורדיה השלטת אבל לא מהסיבות שלך, ה"כלכליות", וגם אני טוען שיש לחסל גוורדיה זו, אבל זווית ההסתכלות שלי היא אחרת לגמרי, ואגב, אם אתה עדיין מתעקש לתת לערבים שיוויון גמור אחרי כל מה שהם עושים לנו, להלן הקישור http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=5434.0

ולפיכך למרות שאני קפיטליסט מטבעי, (ממש לא בגרסת ה"כאילו" הישראבלופית), אני מצדד בהטבות סוציאליסטיות שונות (שלא וגעות בקידום הכלכלי ויש להם הגיון העיקר שלא יפגע בכלכלת השוק), אך ורק ליהודים, אין שום סיבה שהטפיל הערבי יקבל אגורה שחוקה מהמדינה שלי.

9.) אלו לא כולם חיזבאללה (שוב מנטרה שלך) אלא אלו כולם איסלם בני מוות.
שירו של שיינפלד הוא שיר אוטופי שהייתי רוצה שיתממש ולא רק בעזה ולבנון כמילות השיר.
מה גם שלא ראיתי אותך מדבר באותו דרך (שיר נאצי כדבריך) על התגובות הבריטיות לבליץ הנאצי, אתה פשוט צבוע.
נכון זה גרוע מגזענות, כנראה שלהיות יהודי עם גוו זקוף זה להיות גרוע מגזען, אתה שוב מראה עד כמה אתה בוגד נאלח.

10.) הצבא מבחינתך זה הצבא האדום, לך תתגייס לשורותיו.

11.) אם יש לך הגדרה אחרת לחוגגי וודסטוק אזי בבקשה, האר את עיניי.
והיכן ראית שאמרתי שיש לאנוס נשים בשם הדת? אתה עוד מעז לסלף את דבריי והלוציא שקרים מפיך?
עד להיכן ירד "תרבות" הדיון שלך?

14.) היא טרגדיה כי השלטון שאתה ושכמותך מחזיקים בו גרמתם לכך להפוך לטרגדיה, מה גם שאתה שוב מצטט את קרל מרכס היהודון הבוגד, שיריה בעורף היא הדבר הראוי ל"אדם" כמותו.
ממש לא מסכימים.

« עריכה אחרונה: מאי 24, 2007, 23:34:49 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הפעם הגזמת
« להגיב #51 ב- : מאי 27, 2007, 12:48:09 »
להעביר את הדיון הזה ל"אשכול תעמולה"?! הבנתי את המסר... פלורליסטים עלק.

אם אתה צד בוויכוח, אתה לא אמור להשתמש בו למטרותיך ולהוציא אותו מהעמוד הראשי...

אני לא אמשיך להתדיין איתך, כי אתה ייצור כוחני, מתלהם, וגם חוטא בהבנת הנקרא:

כתבת לי בתגובתך "היכן ראית שאמרתי שיש לאנוס נשים בשם הדת? אתה עוד מעז לסלף את דבריי והלוציא שקרים מפיך?"

אני לא הולך לשחק איתך את המשחק המגוחך והמתלהם הזה שאתה מנסה לכפות עלי, רק אכניס שוב את השתלשלות השיחה שלנו בעניין שהוציא ממך את התגובה השקרית הזאת, וישפטו הקוראים את רמת הבנת הנקרא שלך:

אתה כתבת:
11. ...מו"מ עם גורם איסלמי כל שהוא פשוט יביא לידי עריפת ראשך, ואונס שיטתי של כל נשי משפחתך.

אני השבתי:
11. ידה ידה אתה ואפסך עוד, כל דת אחרת היא "ערפדית" רצחנית ואונסת נשים... ולחשוב שהמילים הללו יוצאות מפה של זה שקורא להשמדת עם ללא אבחנה בשם היהדות... אם אתה שואל אותי, זאת בושה לדת היהודית שאדם עם דעותיך נמנה עימה (שום דבר אישי, שים לב שאני בניגוד אליך לא קראתי לך בדיון אוויל או מסומם, כמו שקראת לי, אבקש תרבות דיון בבקשה).

אתה סילפת:
והיכן ראית שאמרתי שיש לאנוס נשים בשם הדת? אתה עוד מעז לסלף את דבריי והלוציא שקרים מפיך?

בנסיבות הכנסת השירשור הזה לאוסף "כלי התעמולה" שלך, בסיגנונך המתלהם (כולל התייחסות לגופו של כותב, אלי), המאסת עלי את הבמה ואת הדיון איתך. אני צופה שעכשיו תכריז על תרועות ניצחון, אבל דע לך שהציבור שלך לא עיוור, הוא יקרא את כל הדיון, וככל שתצהל, תתלהם ותגדף, כך סיכוי רב יותר שלא תצליח לסגור את עיניו.

סלמאת. ה"שמאלני" הלך מהשרשור.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כה תענה לשמאלן
« להגיב #52 ב- : מאי 27, 2007, 12:58:27 »
(מהרגע שאתה מנצל את זכויות הניהול שלך כדי להכניס אותי לשרשור שכותרתו "כה תענה לשמאלן", אתה כבר לא צד בעניין. ואת המשחק הזה אנ לא מוכן לשחק. תודה.)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הפעם הגזמת
« להגיב #53 ב- : מאי 28, 2007, 21:40:41 »
להעביר את הדיון הזה ל"אשכול תעמולה"?! הבנתי את המסר... פלורליסטים עלק.

אם אתה צד בוויכוח, אתה לא אמור להשתמש בו למטרותיך ולהוציא אותו מהעמוד הראשי...

אני לא אמשיך להתדיין איתך, כי אתה ייצור כוחני, מתלהם, וגם חוטא בהבנת הנקרא:

כתבת לי בתגובתך "היכן ראית שאמרתי שיש לאנוס נשים בשם הדת? אתה עוד מעז לסלף את דבריי והלוציא שקרים מפיך?"

אני לא הולך לשחק איתך את המשחק המגוחך והמתלהם הזה שאתה מנסה לכפות עלי, רק אכניס שוב את השתלשלות השיחה שלנו בעניין שהוציא ממך את התגובה השקרית הזאת, וישפטו הקוראים את רמת הבנת הנקרא שלך:

אתה כתבת:
11. ...מו"מ עם גורם איסלמי כל שהוא פשוט יביא לידי עריפת ראשך, ואונס שיטתי של כל נשי משפחתך.

אני השבתי:
11. ידה ידה אתה ואפסך עוד, כל דת אחרת היא "ערפדית" רצחנית ואונסת נשים... ולחשוב שהמילים הללו יוצאות מפה של זה שקורא להשמדת עם ללא אבחנה בשם היהדות... אם אתה שואל אותי, זאת בושה לדת היהודית שאדם עם דעותיך נמנה עימה (שום דבר אישי, שים לב שאני בניגוד אליך לא קראתי לך בדיון אוויל או מסומם, כמו שקראת לי, אבקש תרבות דיון בבקשה).

אתה סילפת:

בנסיבות הכנסת השירשור הזה לאוסף "כלי התעמולה" שלך, בסיגנונך המתלהם (כולל התייחסות לגופו של כותב, אלי), המאסת עלי את הבמה ואת הדיון איתך. אני צופה שעכשיו תכריז על תרועות ניצחון, אבל דע לך שהציבור שלך לא עיוור, הוא יקרא את כל הדיון, וככל שתצהל, תתלהם ותגדף, כך סיכוי רב יותר שלא תצליח לסגור את עיניו.

סלמאת. ה"שמאלני" הלך מהשרשור.
ואני עוד חשבתי ששמאלן מסוגל לנהל תרבות דיון וגם לענות לעניין, שוב טעיתי!
הבחור חושב שכאדם דתי אני מייצג את כל הדתות בעוד אני מייצג את היהדות בלבד, מה גם שאין מקום אחד בו היהדות קוראת לאונס בשמה, בעוד האיסלם כן, כך שהוא מנסה להחיל עלי את העיוותים של כל הדתות גם יחד, איזה טיפש?! ועוד הוא שוכח! בכוונה שבשם החילוניות והאתאיזם הטהור (קומוניזם, ממנו צמח) אנסו הרבה יותר נשים מאשר אנסו בשם דת כלשהי (עיין ערך האונס השיטתי שבוצע בגרמניה ועוד עמים עם הכיבושים הסובייטים והתקדמותם במלחמת העולם השניה, שוב הצביעות מדברת מגרונו).
הוא אומר שאני משתמש בתעמולה בעוד הוא פשוט מדבר לעניין!, כמות השקרים והסילופים שיצאו מפיו, גם מחשב-על איננו יכול לספור.
ואגב, עוץ לי גוץ לי, העברתי את האשכול לכאן ותחת הכותרת הזו דווקא כי לא הנחתי שתהיה לך תשובה רצינית כלפי מה שכתבתי, ואכן בהודעתך צדקתי לגמרי בהנחתי הראשונית, לכן אתה אכן בורח משדה המערכה מובס, לא שזה ישנה את הסטאטוס שלך אחרי הודעתי הקודמת, פשוט רציתי שהרוב המוחלט של חברי הפורום השפויים יקראו איך עשיתי ממך צחוק, סיפקת לי את כל התחמושת שהייתי צריך, תודה רבה לך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק MRD

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • M.R.D
כה תענה לשמאלן
« להגיב #54 ב- : יוני 01, 2007, 17:53:56 »
שמאלני "יקר"

אתה טיפש או מה?

ראית פעם הסכם שלום אחד שעזר עם הערבים האלה?

ההתנתקות עזרה?

רבין וההסכמים שלו עזר?

מה עזר לישראל?

בגין, הפצצות אוויריות, הפצצות מהקרקע, כניסה לאזורים מוכי מחבלים וקצירתם עד האחרון, טנקים וגלונים של דם ערבי זה הדבר היחידי שעזר לישראל

ערבים לא יעצרו עד שהם ימותו לא משנה אם זה בפיגוע או ע"י יהודים למה כי זה מוות מקודש
אני והערבים לא שמים על ההסכמי שלום שלך
כי שנינו יודעים מה הערבים רוצים וזה את ירושלים ואת שאר העולם נקי מנוצרים, יהודים, בודהיסטים, פאגאנים וכו'
ראית פעם יהודי שורף מסגד או בית כנסת או כנסיה ללא שום סיבה?(ואל תגיד לי שמה שברוך גולדשטיין עשה אינו מוצדק ושלא היתתה לו סיבה חתיכת בוגד ארור שכמותך)
ראית פעם בודהיסטים שורפים מסגד  או בית כנסת או כנסיה?

לא נראה לי שראית האנשים היחידים שעשו את זה במהלך זה נוצרים וערבים

בית המקדש נשרף ע"י בבלים(ערבים)
בית המקדש השני נשרף על ידי רומאיים
כנסיית האיה סופיה בקונסטנטינופול(איסטנבול) שונתה ע"י הערבים כדי שתראה יותר מוסלמית והיום משמשת גמסגד
שריפת כנסיות ובתי כנסת בוצעו ע"י ערבים ואנטי שמים
יהודים אף פעם לא עשו שום דבר כזה
יהודים רק מגנים על עצמם כמונו ואתה יהודה איש קריות בוגד באחיך רק כדי למצוא את עצמך בצידה השני של החנית יחד איתם כשהערבים יצליחו להשתלט על ישראל בגלל חלאות כמוך

לך לעזה פצפיסט ארור ונראה מה יקרה לך!
With a sword in hand I now stand on my enemy's land and with a northern heart I will fight until the day i die.

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כה תענה לשמאלן
« להגיב #55 ב- : יוני 11, 2007, 03:35:24 »
שמאלני "יקר"

אתה טיפש או מה?

ההתנתקות עזרה?

רבין וההסכמים שלו עזר?

מה עזר לישראל?

בגין, הפצצות אוויריות, הפצצות מהקרקע, כניסה לאזורים מוכי מחבלים וקצירתם עד האחרון, טנקים וגלונים של דם ערבי זה הדבר היחידי שעזר לישראל

ערבים לא יעצרו עד שהם ימותו לא משנה אם זה בפיגוע או ע"י יהודים למה כי זה מוות מקודש
כי שנינו יודעים מה הערבים רוצים וזה את ירושלים ואת שאר העולם נקי מנוצרים, יהודים, בודהיסטים, פאגאנים וכו'
ראית פעם יהודי שורף מסגד או בית כנסת או כנסיה ללא שום סיבה?(ואל תגיד לי שמה שברוך גולדשטיין עשה אינו מוצדק ושלא היתתה לו סיבה חתיכת בוגד ארור שכמותך)

כנסיית האיה סופיה בקונסטנטינופול(איסטנבול) שונתה ע"י הערבים כדי שתראה יותר מוסלמית והיום משמשת גמסגד
יהודים רק מגנים על עצמם כמונו ואתה יהודה איש קריות בוגד באחיך רק כדי למצוא את עצמך בצידה השני של החנית יחד איתם כשהערבים יצליחו להשתלט על ישראל בגלל חלאות כמוך

תגובה יפה ולעיניין אבל אני לא מאמין שהוא יקרא אותה אחריי הכל הוא ברח מהשרשור וניראה לי גם מהפורום הזה כי לא ראיתי תגובות שלו במקומות אחרים.
נ.ב
אני חייב לציין שהדיון הזה היה נורא מעניין

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כה תענה לשמאלן
« להגיב #56 ב- : יוני 14, 2007, 18:20:15 »
שמאלני "יקר"

אתה טיפש או מה?

ההתנתקות עזרה?

רבין וההסכמים שלו עזר?

מה עזר לישראל?

תגובה יפה ולעיניין אבל אני לא מאמין שהוא יקרא אותה אחריי הכל הוא ברח מהשרשור וניראה לי גם מהפורום הזה כי לא ראיתי תגובות שלו במקומות אחרים.
נ.ב
אני חייב לציין שהדיון הזה היה נורא מעניין
שירשור זה הוא דוגמא לחוסר היכולת השמאלנית להתמודד עם טיעונים ימניים השאובים מההסטוריה, הגאופוליטיקה, האסטרטגיה והתאולוגיה (בעיקר זו האיסלמית).
עוץ לי גוץ לי, ברח משדה המערכה כי אפילו יכולת מינימלית של הבנת הנקרא אין לו, ולכן גם השמאלנים אוהבים לסלף את דברי הימין ולהוציא אותם מהקשרם כל עוד זה משרת את מטרתם וטיעוניהם הנבובים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Death2Islam

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
כה תענה לשמאלן
« להגיב #57 ב- : יולי 02, 2007, 00:15:02 »
העוץ לי גוץ לי הזה יהודי?
אז מה הוא עושה בפורום הזה?!

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כה תענה לשמאלן
« להגיב #58 ב- : יולי 10, 2007, 23:35:06 »
אתה לא יהודי אנ מזמין אותך להגלות לארץ אחרת אירן זאת אופציה או מחנה הפליטים בלבנון נראה כמה סמן תחזיק ואני מקווה כמה שפחות
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
כה תענה לשמאלן
« להגיב #59 ב- : יולי 10, 2007, 23:39:45 »
העוץ לי גוץ לי הזה יהודי?
אז מה הוא עושה בפורום הזה?!
אנחנו פתוחים לכל הדעות,אנחנו בעד חופש ביטוי.
אנחנו לא  מסכימים איתו,אבל זה לא אומר שצריך לחסום אותו.
אם באתרי שמאל אני רק  אביע את תמיכתי בכהנא הי"ד ייחסמו אותי,אנחנו לא רוצים להיות כמו הבולשביקים.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כה תענה לשמאלן
« להגיב #60 ב- : יולי 10, 2007, 23:40:39 »
הבולשיביק לא עונה לו, אפשר לנעול .

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
כה תענה לשמאלן
« להגיב #61 ב- : יולי 11, 2007, 00:10:03 »
נץ אחראי על האשכול הזה.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חבר'ה, חזרתי מצטער על ההעדרות הארוכה
« להגיב #62 ב- : ספטמבר 06, 2007, 15:43:15 »
נעדרתי בשל סיבות שלא היו בשליטתי ועל כך התנצלותי הכנה
והנה אני נועל את האשכול, עוץ לי גוץ לי פשוט עוד שמאלן השמגר מנטרות מהמותן ולא נותן לעובדות לבלבל אותו.

מש"ל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל