כתב נושא: אתם מפספסים את הדבר האמיתי...  (נקרא 11384 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתם מפספסים את הדבר האמיתי...
« להגיב #50 ב- : מאי 12, 2007, 22:42:57 »
טוקסין, אני נאלץ להסיר הודעה זו מפני שהפורום איננו סובל רמת התבטאות כזו יהיה אשר יהיה עוצמת רגשותך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #51 ב- : מאי 12, 2007, 22:47:08 »
טוקסין, אני נאלץ להסיר הודעה זו מפני שהפורום איננו סובל רמת התבטאות כזו יהיה אשר יהיה עוצמת רגשותך.

אוקיי נץ אני מכבד את זה.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : מאי 12, 2007, 23:38:13 »
אתה אדם שהולך מקיצוניות אחת לשניה!!!

אני, גם מספיקה ללמוד גם לכתוב בפורום גם לקרוא ועוד הרבה דברים ,כולל ללכת להפגנות .

אני חושבת שזה מסוכן שאתה לא יודע לשלב בין כמה דברים ביחד.

בעז"ה אני מאחלת לך שתמשיך בדרכך .
אבל אשמח מאוד אם תלמד לשלב.
אנחנו קיצוניים? אנחנו אמיתיים..זה כמו שתגידי שיהודה המכבי היה קיצוני וששימשון הגיבור היה קיצוני..כמובן שאני לא משווה אותנו אליהם פשוט
הניסוח שלך לא היה נכון.
התכונתי לדרך שבה הוא מתייחס לדברים לא לדעה הפוליטית.
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #53 ב- : מאי 12, 2007, 23:45:48 »
אני לא שונא את רוני או חפץ בריב עימו להפך.
אני קראתי כאן לא לריב לא עם רוני,לא עם פופאי ולא עם דולפין ולא עם גל אמיר.
כאן יש חברים שמדברים.
כיף לדבר עם איתן או עם אהרון או עם פאקו או עם אנדרגראונד ואני לומד מכולם.
אני מתנצל אם לא הזכרתי משהו.
אתה בן 16 ותלמד שהחיים מהוים נסיון אחד גדול ויש נסיונות גדולים מרוני עם כל הכבוד.
יש אנשים שלומדים תורה כל החיים.
יש חיילים שכן התעמתו עם ערבים.
אור לי גרה בחברון היא גיבורה עבורי.
גם אחרים לומדים תורה ומקיימים את המצוות.
אנו לא יורקים לבאר ששתינו ממנה.
מי כתב כאן 8000 הודעות?
אנשים גילו את הדת לפניך ואחריך.
אתה לא הראשון ולא האחרון שחזר בתשובה.
שיהיה לך בהצלחה.
מבחינתי אנדרגראונד או פאקו שעוזרים למשפחה שלהם הם צדיקים.
פעם גרתי בחברון
חוק העונשין, תשל"ז-1977
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

בייקר

• אורח
« להגיב #54 ב- : מאי 12, 2007, 23:58:03 »
כתבתי גרה בלשון עבר.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #55 ב- : מאי 13, 2007, 00:02:03 »
האם יש אפשרות שרוני או מישהו אחר כמוהו פרץ לשם המשתמש של כהנא צדק?  אני מתקשה להאמין שזה אותו כהנא צדק שהיכרתי לפני מספר חודשים.  משהו כאן מאוד חשוד.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #56 ב- : מאי 13, 2007, 00:03:06 »
לא זה כהנא צדק.

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : מאי 13, 2007, 00:41:49 »
אין לך שום זכות להטיף פה למישהו אחרי שאתה הייתה ניכנס לפורום ביום שבת..אז כולה חודשיים אתה שומר מצוות אז מה זה כבר עושה ממך צדיק?
אני שמרתי מצוות עוד כשאתה הייתה מושך לילדות בצמות..
אין לי כוונה לריב איתך..אני את המסר שלי העברתי..אתה יורק לבאר שמימנה שתיתה הרבה הרבה זמן..

חחחח צודק,
כל יום שישי כהנא "הנחמד" מחובר לאיסקיו
אז שלא ישחק אותה
קורא תורה אבל הכלל הכי חשוב של שמירת השבת הוא לא עושה

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #58 ב- : מאי 13, 2007, 08:39:28 »
דיי להיגרר לוויכוחים והשמצות.

חוק העונשין, תשל"ז-1977

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #59 ב- : מאי 13, 2007, 09:11:40 »
כהנא צדק תרם רבות לפורום לפני מספר חודשים, גם מבחינת ניהול וגם מבחינת הפצת שמו בפורומים אחרים, ותרומתו עדיין מורגשת.  אני לא יודע מה קרה, איך השפיעו עליו בישיבה.  ברור שזו לא ישיבת הרעיון היהודי.

מו"ר הגאון הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד אמר באחד מהשיעורים שהעביר בישיבת הרעיון, "מי שלא מבין את הרעיון [היהודי] כולו, בסופו של דבר לא מבין כלום."  מובן מאליו שתלמוד תורה וקיום תרי"ג מצוות חשוב באופן כללי, אבל היום יש מצב מיוחד---אנו חיים בתקופה של גבורה, יד ישראל חזקה.  "ה' עז לעמו יתן", ובאמת הקב"ה נתן לנו עז, צבא חזק ונשקים אדירים.  כדי שהחלק השני יתקיים---"ה' יברך את עמו בשלום"---מוטלת על עם ישראל החובה הקולקטיבית לעשות שימוש בעז זה שניתן לנו מאת הקב"ה בימים אלו כדי לקדש שם שמיים, והסיבה היא שהגוים מבינים רק כח, עז, כסח.  הם לא מבינים תורה.  יהדות זה לא בודהיזם או טאואיזם---יהודים לא אמורים להסתגר, להתבודד ולעלות במעלות הקדושה, אלא אנו מחוייבים להתערות בעמנו, להוכיח, ללמד את האמת, לכוון את העם כדי שלא יסטו ויביאו על כולנו את חרון אפו של הקב"ה.  כמובן שיותר נוח, יותר קל להסתגר בחדר, להתעלם מכל מה שקורה במציאות, וללמוד תורה---זה תענוג אדיר שכמעט כל יהודי מתאווה אליו.  בטח שהייתי מעדיף להפסיק "לבזבז" זמן על הפורום ובמקום זה להקדיש יותר זמן ללימוד פרוש המכבי (יצירת מופת מפוארת, מדהימה ומרתקת שאין לי מספיק מלים להלל ולשבח).  אבל אני מאמין שיישום הרעיון היהודי מחייב פעילות שנראית "טפשית" ו"מיותרת" לאנשים מסויימים.  זה עדיין עולם של עשייה, וטבעו הגשמי לא יתבטל באורח פלאי אם ננסה להתעלם ממנו ונתחבר אך ורק לתורה.

החשת הגאולה בלתי אפשרית ע"י תפילות ולימוד תורה בלבד.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #60 ב- : מאי 13, 2007, 11:07:16 »
אין דבר יותר גרוע מצביעות.

הצבוע הזה אומר שוב ושוב שאנו רק מקללים, בו בזמן שהוא מקלל אותי ביום הדין. כמו שהוא קילל את דולפין ואת כל מחללי השבת. והוא קילל את מחללי השבת בו בזמן שהוא בעצמו חילל את השבת. אין גבול לצביעות שלו.

אתם זוכרים איך הוא קילל את פופאי? כמובן, שמגיעות לפופאי הבוגד קללות, אולם הצבוע הזה טוען שאסור לקלל. עכשיו הצבוע הזה ממש מדבר עלינו כמו פופאי ורוני. הכל רק אגו בעולם המעוות שלו.

הצבוע הזה כתב שרוני הנאצי הוא "יהודי יקר". רוני שמשתמש בפורום שלו בניק FUHRER (התואר הרשמי של היטלר ימש''ו), כי רוני רוצה להיות עוד היטלר. והצבוע הזה אמר שרוני הוא "יהודי יקר". למה דולפין שאתה קיללת לא היה יהודי יקר? למה אני שאתה מקלל ביום הדין, למה אני לא יהודי יקר?

אתה משבח את יגאל עמיר שהרג את רעבין. ואתה מגנה את הפורום הזה כי יש אנשים כאן שלא תומכים ביגאל עמיר. (למרות שיש פה גם הרבה אנשים שכן תומכים ביגאל עמיר.) יא צבוע, תצהיר בישיבה החרדית שלך שאתה תומך ביגאל עמיר, ותגנה את כל אלה בישיבה שלך שלא תומכים בהתנקשות רעבין. יא צבוע, תגנה את ראש הישיבה שלך ואת ראשי החרדים כי אף אחד מהם לא תומכים ביגאל עמיר ובהתנקשות רעבין. יא צבוע, האנשים שאתה לומד גמרא איתם הם הם שתמכו ברעבין ובהסכמי אוסלו. בלעדיהם לא היו הסכמי אוסלו. לכן, תגנה אותם ותקלל אותם כמו שאתה קיללת אנשים כאן.

יא צבוע, בפורום הזה, אף אחד לא תומך ב"מורשת" רעבין, בהסכמי אוסלו, ובנסיגות מא''י כמו שהחרדים שלך עשו ועדיין עושים כי החרדים שלך יושבים עד היום בממשלת הזדון של אהוד שמאלמרט תמורת שוחד. האם אתה מגנה אותם?

צבוע!
« עריכה אחרונה: מאי 13, 2007, 11:11:16 על ידי חיים בן_פסח »

בייקר

• אורח
« להגיב #61 ב- : מאי 13, 2007, 11:09:37 »
אני רוצה דוגמא אישית מכהנא שלא יגלוש בשבת באינטרנט ואז יטיף לנו.

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #62 ב- : מאי 13, 2007, 18:18:39 »
האם יש אפשרות שרוני או מישהו אחר כמוהו פרץ לשם המשתמש של כהנא צדק?  אני מתקשה להאמין שזה אותו כהנא צדק שהיכרתי לפני מספר חודשים.  משהו כאן מאוד חשוד.
גם אני חושב, יש לו את אותו תאוריה כמו של רוני...
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #63 ב- : מאי 13, 2007, 23:09:23 »
אני פה סשוק אדיר
כהנא צדק כהנא צדק
היה היהודי הכי פעיל שלנו פה בפורום
(נכון פעם באמת היה מעוצבן והיה תוקף גולשים על זה שחולקים עליו בדעה קטנה)
אני ראיתי שכהנא צדק כותב פה שוב נכנסתי וראיתי את מה שהוא כתב
כהנא צדק אני מאוכזב ממך אני מאוד מאוכזב ממך
וחוץ מזה אנחנו מאוד תומכים ביגאל עמיר
ותומכים בשיחרורו אני אפילו רשום בפורום של יגאל עמיר
ועוד..
אתה קורא לרוני יהודי טוב איך אדם שמשבח את שונא ישראל הכי גדול בתולדות המין האנושי הוא יהודי טוב תגיד לי איך?
אך אדם שמשמיץ תנועה ואדם על שום דבר סתם ככה הוא יהודי טוב איך אדם שמקלל כל כך הרבה עם גסויות מגעילות כאלה אנשים הוא יהודי טוב?
איך אדם ששולח לאנשים הודעות איום(אני אישית חוויתי את זה) הוא יהודי טוב?
כהנא צדק צריך להוציא אותך מהישיבה הזאת מהר מאוד אתה באמת עברת שטיפת מוח
אם אתה אומ דברים כאלה?
אז משהו פה לא בסדר
אני מקווה שעבור לישיבה יכהניסטית יבודית אמיתית
ותחזור לכהנא צדק הישן שאני זוכר אני זוכר אותך שהיית גיבור ישראל כל כך נועז ועם כזה רצון ללחימה למען עם ישראל ועכשיו תסתכל על עצמך
אומר שיהודי שמעריץ נאצים הם יהודים יקרים   :idiot2:
תתבייש כהנא צדק תתבייש!  :( :( :(
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #64 ב- : מאי 16, 2007, 17:31:53 »
מצטער שהקפצתי, רק רציתי להראות את ההבדלים
הנה הודעת פרישתך :
"בס"ד
קודם כל, אני מודה פשוט לכל המשתמשים שכתבו פה ולכל המשתמשים בפורום זה ממשמחמם את הלב לראות את כולכם נכנסים מגיבים מביעים חום ואהבה כלפי יהודים הבקשה שלי שתמשיכו להיות ככה ולא להישבר.
חיים באמת שאין צורך בתוכנית עליי מה שאני תרמתי פה זה כלום לעומת מה שהמשתמים עושים פה ערב ערב.
אני מקווה שהפורום ימשיך להיות מוצלח ויצליח תמיד בעתיד ואל תשברו כי אתם חזקים יותר ממש שאתם חושבים.
יש משפט שאומר "שהגלים מתחזקים החזקים מתגלים" עכשיו זה הזמן שלכם שהפורום ללא מנהיגות פעילה שהפורום עם גל עזיבות קחו יוזמה, תעזרו לתנועה לחיים להאלקשי לעם ישראל!
ביחד רק אם תהיו ביחד אתם תעשו פלאים!
אם תאמינו אחד בשני אתם תגיעו רחוק- כל כך רחוק שאתם לא תאמינו!
באהבת ישראל,
כהנא צדק!"

והנה תראו מה הוא כתב עכשיו :
"ס"ד
אדון חיים בן פסח עכשיו גילתי את הפרצוף האמיתי שלך פשוט מבייש ההודעות שכתבת פה עוד תיתן עליהם את הדין בבית דין של מעלה, תבינו ילדים האדם הזה שוטף לכם את המוח בשטויות לכו ללמוד להתפלל לפתח את עצמכם הוא חיי בגלות שכמובן בשקר ויש לו אפשרות לעלות לפה אל תאמינו לכל הבלבולים שלו הוא יודע רק לקלל ולריב הוא לא מבדיל בכלל בין בוגדים ליהודים יקרים.
פשוט אתה אדם מסכן ושחצן שעכשיו הפרצוף האמיתי שלך התגלה, אבל לא נורא עוד כמה שנים אתה תיתן את הדין שלך בבית דין של מעלה ואז נחייה וניראה, שמה אי אפשר לשקר ויקטור.
אתם יכולים למחוק את המשתמש הז מפה אתם אנשים חסרי חיים משועממים שלא עושים כלום מדברים ומדברים תמשיכו לדבר ניראה לאיפה תגיעו, במקום לעשות נחת רוח להקדוש ברוך הוא אתם כל היום מקללים פה ומדברים שטויות.
חצי מהפורום הזה שונאים את יגאל עמיר הצדיק ומצדיקים את רבין-בושה זה מה שזה איזה """אירגון""" """ימין"""" אתם ואתם לא תומכים ביגאל עמיר אתם חבורה של מסכנים ואתם לא תגידו לרבע של הצדיק הזה יגאל עמיר.
ואל תדאג ויקטור יבוא גם היום שלך ואתה תיתן את את הדין, שלום ולא להתראות ואתם יכולים למחוק את המשתמש הזה.
-!ישוחרר יגאל עמיר!-"

פשוט לא להאמין איך שטפו לו את המוח !!!!
« עריכה אחרונה: מאי 16, 2007, 17:32:45 על ידי Dexter »

בייקר

• אורח
« להגיב #65 ב- : מאי 16, 2007, 21:36:29 »
לדעתי זה לא תורם.
8000 הודעות כאן הן לזכותו.
הוא בן 16 ומצוי בשלבי גיבוש זהות.
זה מבנה אישיות אידאה פיקס,התלהבות ונתפס לדבר אחד בצורה חד ממדית אפילו מוגזמת.
לדעתי הוא עלב למשל בנץ וגא בזה שהעריץ אותו בעבר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #66 ב- : מאי 16, 2007, 23:15:45 »
בייקר, תראה אני לא נעלב, אני רק מרחם עליו המסכן שמוחו נשטף באינטנסיביות בקנה מידה מדהים, חבל שפעם בחור שהשקיע בפורום (עד כדי אובססיה), עכשיו יורק לבאר ממנו שתה, סתם ילד שמוחו שובש עד לאימה, עוד אחד שהצטרף למסדר הרובוטים השחור ע"ש ש"ס.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

עז77

• אורח
« להגיב #67 ב- : מאי 31, 2007, 01:31:39 »
אני תמיד נגד הקפצות אבל הפעם היות ונעדרתי כה רבות אני חייב להגיב:

ידידי, אני קורא באיחור אמנם אשכול זה ופי נותר פעור ממך.
ראשית, כחוזר בתשובה אתה מקיים את אחד האיסורים הגדולים ביותר בתורה וזה הוצאת לשון הרע,
כשאתה בא ומטיל רפש על כל העמל שלנו להקים תנועה המונית מכלום, בלי תקציבים בלי תמיכה ממש מתחת לאדמה ועד לעננים לבד לבד,
אני חובר לחבריי בתחושת הבגידה והאכזבה, אפשר ורצוי לחזור בתשובה ידידי, אולם אסור בתכלית האיסור לעשות את מה שאתה עושה,
אני מריח שמאחורי מילותיך עומד רב שהכניס לפיך מילים גדולות שאתה בהיותך עוד ילד לא מבין אותן כנראה.

המטרה ששמה לה התנועה שלנו היא להחזיר בתשובה את עם ישראל ובו בזמן להלחם ולגרש את העמלק הזה שרובץ עלינו,
זה לא עושים ע"י לימוד גמרא ותחינות לקדוש ברוך הוא, הקב"ה תמיד עזר לאלו שלחמו ולא אלו שבכו, זה חטא לבקש מהקב"ה לעשות למענך,
בעוד אתה תשב ותרבוץ לך בישיבה כל היום, הקב"ה עזר לעם ישראל רק כשאלה לחמו למען שמו, כמו למשל עם המכבים, או דוגמא מודרנית מלחמת ששת הימים,
שעד היום נחשבת לפלא צבאי רצוף ניסים, להביס כל כך הרבה צבאות בששה ימים, למה ששה ימים? כששת ימי הבריאה!

הקב"ה שונא את אלו שלא מוכנים להלחם ולמות למען קידוש שמו ותורתנו,
הימין האמיתי נועד להמשיך את דגלו של הרב כהנא והליגה להגנה יהודית שססמתו היתה "לא עוד!" ולא "לא עוד! (בחסדי שמיים)",
ה' עוזר לאלו שעוזרים לעצמם!

אתה מדבר על הפורום בהתנשאות מביישת, עוד חטא שכן התורה מצווה אותך לענווה כשם שמשה רבנו ואברהם אבינו היו ענווים ושפלים,
ושים לב את מי אתה בוחר להוקיר, "רוני" ! אולי אחד היהודים הכי שפלים שחיו, הוא אפילו לא יהודי - הוא אנטישמי חולה רוח.

כהנא צדק, אני תליתי בך הרבה תקוות שמיניתי אותך להיות העוזר שלי ולימים המחליף שלי, עשית חיל בתנועה שלנו,
וכעת אתה חוזר ויורק בפרצופנו, אני לא מאשים אותך כי אתה ילד ועדיין לא לגמרי בר דעת לדעתי,
לדעתי בעוד שאתה מגלה את היופי הגלום בחזרה בתשובה ישנם גורמים שמשפיעים עליך באופן לא טהור וישר,
ואתה חוטא כתוצאה מכך ומבזה את מצוות התורה שציינתי ועוד כמה אחרות.

אני מאחל לך בהצלחה, למרות הדברים הפוגעים שכתבת כאן
אני אישית נעלבתי מכך שאתה מסוגל להתייחס ולדבר כך על אנשים שהחשיבו אותך כמשפחה,
לתנועה שהרימה אותך על כפיה - אולם תוכל להתנחם בכך שאתה לא הבוגד הראשון שידענו וחיים יעיד על כך מנסיונו בליגה.

עשה את אשר על ליבך ושא ברכה,
אנחנו בנתיים נמשיך לפעול להצלת עם ישראל ואותך בתוכו.
לימוד פורה.

עז77.