כתב נושא: קרובי משפחה מאירופה "אירופים להחריד" (סיפור אמיתי)  (נקרא 1471 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
נתחיל ממש ממהתחלה:
ככשערי הרפובליקה הסוביטית של ברית המועצות ניפתחו זרמו לישראל כבר יותר מימליון (נכון?) יהודים וקרובי משפחה של יהודים ויחד איתם אנחנו ב-1994 ויתר משפחתינו בשנים 1995-1997.
3 אנשים בילבד מהמישפחה החליתו לעזוב את ארץ מולדתם אך לא לטובת ישראל אלה לטובת מדינה עשירה הרבה יותר וששמה לא כדי להגיד.
אני חושב שכולם מבינים שמדובר במדינה שגרמה למותם של 6 מיליון יהודים ומי יודע כמה עוד אנשים.
טוב הסיפור שלי מתחיל בסוף יולי 2005 כאשר 10 שנים אחרי שהישתקאו במדינה האירופאית החליטו לבו ולבקר את בני משפחתם העלובים שבישבת אסיה.
כנאמר המשפחה הינה 3 בני אדם ואתה גדל המיספר לחמישה
אב המשפחה אדם כבן 55 אם המשיפחה אישה כבת 53 אשר סובלת ממחלות שביגללם היא טוענת שאינה יכולה לחיות בישראל הבן אדם כבן 30 היחיד שעובד במישפחה אישתו גילה לא ידוע לי והנכדה ילדה כבת שלוש.
את ארצינו העלובה שימחו בביקור רק 2 אנשים מהמשפחה אב המישפחה והאם.
בארנקים שבהם כמה מאות יורו באו לישראל לשימחתם לא היוא צריכים לדאוג אל אוכל כי הם חיו בביתה הגדול למדי של סבתי במשך 19 יום  והיא דאגה לאכול ומקום שינה.
כבר ביום הראשון באו התלונות:
האדמה יבשה,השמש חזק(הם באו בסיא הקיץ),יש יותר מדי ערבים ברחובות-כמה צפוי מהם להיתיחס לכול אדם שאינו בעל מוצא רוסי כערבי לרבות אשכנזים.
וכמובן הרחובות הלא ישרים הזבל ברחוב חוסר הצמחיה הצפיפות המבינם הלא יפים.
משום מה הם היוא בטוחים שבכסף שבגרמניה מכבל מבוטל בחודש אפשר לחיות בישראל את כול חייך ואף להשעיר רכוש נאה לילדים- הם התלהבו מאוד מיכך שבנם מכבל כ-1200 יורו (כ-6,200 ש"ח)
אחרי הורדת המיסים וכ-2000 יורו לפני (כ-10,800)
ומושם מה היוא בטוחים שזה יותר ממה שמכבלים כול חברי הכנסת גם יחד והופתאו מאוד לשמוע שיש כמה אנשים בישראל שמכבלים יותר מבנם- דבר שקשה לי להאמין שהאמינו לו.
דבר נוסף שלא סבלו זה המחיר משום מה היוא בטוחים שהמחירים בישראל יהיוא נמוכים מאוד ויחזרו לגרמניה אם מכונית או שניים- האכזבה הייתה גדולה כשהיתברר להם שבישראל לא מחשבים אדם המיסתובב ו-100 ש"ח בכיסו לברון רוטשילד.
בסופו של דבר אחרי שביקרו בירושלים (לא אהבות את העיר) בתל אביב (גם כן לא אהבו) בחיפה (אהבו מאט) ובטבריה (שגם אותה לא אהבו) סוף כול סוף עזבו את הארץ בחזרה לאירופה המפותחת להחריד שלהם-רק חבל שהידע שלהם בשפת המקום אינה שונה מהידע שלהם בעיברית סינית או כול שפה אחרת שאינה רוסית.
לפני פחות מחודש אושפזה אם המישפחה ביגלל בעיה רפואית הההסבר שהיא חייה במקום לך מדי והיא צריכה לחיות במקום יבש וחם יותר (בעיה בקליות).
נו מה אני יכול להגיד חה לא צריך לספר למה עברתם לשם באמת.
אני מקווה מאוד שהאנשים המפותחים להחריד האלה לא יחזרו לארץ ה"ברברית הזותי" טוב אני הולך לצוד קרנף אני רוצה לאכול  ;D  .
« עריכה אחרונה: מאי 10, 2007, 18:59:22 על ידי shlomo122 »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אלו קרובי משפחה שלך ?

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
אני לא מבין למה אתה לא מכבד את אותה קרובת משפחה שחלתה ומתייחס אליה בזלזול כזה.
כל אדם באשר הוא רשאי לבחור איפה הוא רוצה לחיות,אם טוב להם בגרמניה מי אנחנו שנמנע מהם?
למרות כל זאת אכן מקום היהודים הוא בארץ ישראל,אבל לא נוכל להכריח אנשים כמו קרובי המשפחה שלך לגור פה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אלו קרובי משפחה שלך ?

אכן כן
לפחות לפי הדם......
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!