כתב נושא: **שאלו את הימין האמיתי לתאריך 15 במאי**  (נקרא 6114 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
** !לפי בקשת חיים בן פסח כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **

חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
אהרון
« עריכה אחרונה: מאי 10, 2007, 12:40:33 על ידי אהרון »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
**שאלו את הימין האמיתי לתאריך 15 במאי**
« להגיב #1 ב- : מאי 09, 2007, 14:56:47 »
שלום חיים,תודה רבה על ההתייחסות שלך לשאלה שלי בשבוע שעבר,אדם צדיק אתה אני מאוד שמח על היחס שאתה נותן פה לשאר המשתמשים ובהחלט עונה ברצינות לכל שאלה ושאלה.

עכשיו שאלתי היא:
צפיתי בסרטונים "למה  לא  לרדת מישראל" שהשפיעו עלי עמוקות ,ורק חידדו את הגישה שלי כלפי האמריקאים.
האם יש סיבות דומות גם בנושא של הגירה לארצות אירופה?

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 09, 2007, 16:16:16 »
שלום חיים.
תודה שהחלטת להקדיש יותר מזמנך אלינו אני  בטוח שהפורום האנגלית יידע לידאוג לעצמו.
1. האם ניתן ליגרום לך איכשהוא להיכנס לארץ? כמו איסוף חתימות או עירעור או כל דבר אחר?(אין כוח לחכות לבחירות ולקוות שהממשלה תהיה ימינית וגם לקוות ששר הפנים יקבל אותך ).

2.באתר תפוז יש פורום של פאגאניזם בישראל, לפי מה שהבנתי אלו הרבה צעירים אומללים ואומללות שסרו מדרך הישר, הבעיה אני מניח היא שהדת לא מושכת אותם (אני חייב להודות שעד שלא התוודעתי מקרוב לדת גם אני לא ממש אהבתי אותה אבל היום הכל שונה:)) איך גשאתה תהיה בשילטון תוכל להחזיר אותם ליהדות?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #3 ב- : מאי 09, 2007, 17:15:31 »
שלום.
יש לי 2 שאלות.
1) זה שאני מיותכח איתך זה בסדר או שזה נגד חוקי הפורום?
2) מה לפי דעתך מדינת ישראל צריכה לאסות אם הפליטים מסודן?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : מאי 09, 2007, 21:19:52 »
emarco177, שואל:

שלום חיים, רציתי לדעת מה אתה חושב על אהוד אולמרט וועדת וינוגרד?

תודה מראש.

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : מאי 09, 2007, 21:32:52 »
חיים שלום!
1)לגבי פייגלין:בכלכלה יש מושג שנקרא השתלטות עוינת:פירמה גדולה בולעת פירמה קטנה אבל יש מצב הפוך:בעלי המניות בחברה קטנה משתלטים על חברה גדולה.
מר"ץ וביילין המריצו את רבין והעבודה וכפו את דעתם על רוב.הם היו מיעוט קיצוני שדעותיהם גובלות בבגידה ומצע הקומוניסטים שאומץ על ידם הפך להיות מצע מפלגת השלטון.
פייגלין מנסה לעשות אותו הדבר לליכוד אבל לכיוון חיובי.להחזיר את נאמני ארץ ישראל ומסורת ישראל לשלטון.פייגלין יבחר לכנסת והוא מודע לכך שסיכויו להיות ראש ממשלה קלושים אבל הוא מכשיר את הלבבות למהפכה אמונית רוחנית יהודית.
פייגלין עשה דיל מסריח עם אולמרט אבל אם אולמרט לא היה נבחר לכנסת ציפורה שפיצר היתה היום ראש ממשלה והיא גרועה כמו שולמית אלוני.
אנו פועלים למען מטרה משותפת בכיוונים שונים:החזית,קליינר,אלדד,פייגלין.
הרב כהנא זצ"ל היה ענק וכולם גמדים לידו אבל הרב כהנא הצליח למשוך את העם כולו ימינה.
פייגלין משך את הליכוד ימינה.
מרזל משך את האיחוד הלאומי ימינה בביקורת שלו עליהם.
הפעילות חשובה גם מחוץ לכנסת כמו נועם פדרמן.
הנה אתה חיים בן פסח תרמת להעלאת יהדות ברית המועצות,תרמת לליגה להגנה יהודית,תרמת לנוער הגבעות,תרמת לישיבה של הרב אלבה ואתה לא חבר כנסת.
יש עודף שמאלנים וערבים במדינה ויש להכניס במקומם אנשי ימין לכל מקום.
2)אמרת שהתרומה של הליגה בארה"ב היתה שינוי התדמית של היהודי הגלותי החלש ליהודי חזק שמגן על עצמו ונוקם בשונאים שלו אבל להבדיל אלף הבדלות בארה"ב היו בעבר גנגסטרים יהודים כמו ארנולד "המוח" רוטשטין,אבנר "לונגי" זווילמן, דווייט שולץ,לפקה בוכהלטר,מאיר לנסקי ובני "בגסי" סיגל שהיו להם קשרים עם המאפיה האיטלקית.מה דעתך עליהם?!האם הם גרמו לשינוי הדעה על היהודי המתרפס וגרמו לכך שיפחדו להתעסק עם היהודים?אנשיו של לנסקי שברו לנאצים בארה"ב את העצמות בכנסים נאצים ובני סיגל תיכנן התנקשות במנהיגים נאצים.
« עריכה אחרונה: מאי 13, 2007, 13:01:18 על ידי בייקר »

מנותק אוהב ישראל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 10, 2007, 00:31:23 »
שלום חיים בן פסח היקר !
האם אתה טמנת פצצות על מנת להרוג דיפלומטים רוסים ומצרים בארה"ב? רוסים על מנת לזעזע את דעת הקהל בעולם לגבי שחרור יהודים מברית המועצות ומצרים על מנת לא לתת את סיני? והיות ותפסו אותך לפני אתה לא נדונת להוצאה להורג על זאת או למאסר עולם אלא רק ל5.5 שנים בכלא? אם כן והיות והשב"כ ידע זאת לא נותנים לך לעלות ארצה לא "אך ורך בגלל דעותיך" אלא היות ואתה מהווה איום רדיקלי על השלום השמאלני בישראל. זה לא רק "אך ורק בגלל דעותיך".

בכבוד רב

אוהב ישראל

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 12, 2007, 20:33:23 »
חיים שלום,
1)קראתי בספר של הליגה להגנה יהודית שהיה פעם בליגה פעיל אחד בשם חיים ביבר והוא היה חזק והוא היה מרביץ לכול האנטישמים..מה אתה יכול
לספר לנו עליו? ואיזה פעולות הייתם עושים איתו? ומה פרוש המוסג שביתת שבת?
2)סיפרו לי לא מיזמן שהליגה עדין קיימת ועדיין פועלת אבל האנשים שיש שמה הם ממש שונאים את כהנא זצ"ל ואותך והם ממש מקללים אותך ואת כהנא.
איך הם לא מיתביישים להיות פעילים וחברים בארגון שכהנא זצ"ל הקים ולקלל אותו וממש לידרוך עליו?  לדעתי צריך לשבור להם את העצמות.

כול טוב ותודה רבה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
2 שאלות לחיים בן-פסח
« להגיב #8 ב- : מאי 12, 2007, 22:52:38 »
1.מה אתה חושב על ההתפרעויות של השמאלנים הקיצוניים בכל שבוע בבילעין ששם הם זורקים על חיילי צה"ל ומג"ב אבנים ומתפרעים וגורמים נזק לרכוש הצבא איך לדעתך אנחנו יכולים להגיב נגד הבוגדים האלו שמפריעים לחיילי צה"ל וכוחות-הבטחון לעשות את עבודתם?

2.האם אתה חושב שמיכאל קליינר ומפלגת חירות צריכים להתאחד עם חזית יהודית-לאומית של ברוך מרזל?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק מרים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 12, 2007, 23:11:44 »
ב"סד
שלום חיים .אני מקוה שתוכל לענות על השאלה שלי
1.האם הרב כהנא ז"צל מתגלה אליך. האם אתה חולם עליו ומקבל איזה שהם מסרים ממנו לגבי המאבק שאתה ממשיך, למען עם ישראל?
2. האם יש איזה צדיק או אישיות שעוזר לך בהנהגת הדרכים במאבק או שאתה פועל לבד .על פי הידע שצברת
    במשך הפעילות שלך באגודה וגם בעיקבות החברות הקרובה אל הצדיק הרב כהנא ז"צל.
האם אתה קורא סיפרי מוסר ואורחות צדיקים.

תודה חיים ושהשם ישמור אותך.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #10 ב- : מאי 13, 2007, 01:43:37 »
המשתמש zoond שואל:

רציתי לדעת אם הינך מכיר את האמן והראפר ESHY
מניו יורק , ראיתי עליו עמוד ובו מופיע הסמל של כך
הוא גם יהודי מן הסתם רציתי לדעת אם אתה מכיר אותו , ואם כן אני חושב שהוא יכול לעזור להעביר את המסר

הנה הלינק לאתר
http://www.myspace.com/eshyonline

דוקא_כך
« עריכה אחרונה: מאי 13, 2007, 06:17:02 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

yacov

• אורח
« להגיב #11 ב- : מאי 13, 2007, 06:14:57 »
בס"ד

מועדים לשמחה לגאולה שלמה,

א. למה יקותיאל אמר שהרב disassociated himself from JDL אחרי שהוא מינה אותך יו"ר הליגה? 

ב. אתה אמרת לליסה שיש רק ליהודים נשמה ולבעלי חיים יש רק נפש. אז איזה soul יש לגוים? אם יש להם רק נפש כמו בעלי חיים, איך יש להם בחירה חופשית? Fruit of Thy Loins טען שאין לו בחירה חופשית מאשר ההוא גוי.

P.S. Jeffguy banned Fruit.

אני לא מסכים עם החלתו. Fruit היה מצחיק.

I un-banned Fruit but then banned him again.

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: מאי 14, 2007, 02:49:31 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק איציק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 13, 2007, 12:01:53 »
שלום פסח !
 יצא לי לא מזמן לראות סירטון שלך ובעצם כך גיליתי  יהודי יקר אז רציתי לומר לך כל הכבוד 

הייתי מעוניין  לדעת קצת יותר  על הימין האמיתי , האם זה אירגון שעסוק רק בהסברה [ההסברה זה מאוד חשוב ועל כך תבורךך]
או שהוא גם אירגון פוליטי ? או בעתיד יהיה אירגון פוליטי ?

בכל אופן אם אתה או מישהו אחר יכול להסביר לי יותר על התנועה הזאת הייתי שמח

תודה רבה

« עריכה אחרונה: מאי 13, 2007, 15:19:02 על ידי דוקא_כך »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 13, 2007, 18:03:25 »
שלום חיים .
כאשר תהיה ראש הממשלה, עם אילו מדינות אתה רוצה קשרים דיפלומטיים הדוקים? ולמה ?

האם תוכל להסביר לי את צורת השלטון שאתה רוצה שיהיה בארץ? האם מלוכה שהמלך יבחר באופן דמוקרטי? או שמלוכה שעוברת מאב לבן ?
או בכלל דמוקרטיה נשיאותית רגילה ?

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
« להגיב #14 ב- : מאי 13, 2007, 18:43:53 »
שלום חיים בן פסח.

1.האם קיימות מדבקות או סטיקרים של ימין אמיתי? אם כן איך אפשר לקבל אותם.(ברצוני לעשות תעמולה בבית הספר שלי).
2.רציתי לדעת,למה התנועה הימין האמיתי לא אקטיביסטית,זאת אומרת לא פעילה בשטח,למה לא מארגנים הפגנות וכו'..

תודה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #15 ב- : מאי 13, 2007, 19:49:13 »
שלום חיים ושבוע טוב

השאלה שלי השבוע:

יצא לך לשמוע על המקרה של יואל ברנד שניפגש עם אייכמן יש"ו
בקשר להצלת מיליון יהודים בשואה תמורת אספקה מלחמתית לנאצים יש"ו
אם כן
תוכל לספר מה קרה?

אני הבנתי שההנהגה בארץ באותה תקופה שיתפה פעולה עם הבריטים  כדי לעצור אותו. ידוע  שההנהגה  בארץ באותה  תקופה  שיתפה  פעולה עם הבריטים
האם גם במיקרה הזה?

תודה מראש
איתן

חיים הקדיש תכנית שלמה בדיוק לנושא זה!  לצערי, שכחתי באיזה תאריך היא הועלתה.  אם מישהו זוכר, אנא תיידעו את איתן---הוא עושה את עבודת הקודש של ארגון ארכיון התכניות שלנו.
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: מאי 15, 2007, 01:49:41 על ידי דוקא_כך »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 13, 2007, 21:04:23 »
חיים בן פסח שלום!

שאלתי היא כזאת:
איך אתה מתייחס לדמוקרטיה?
האם יכול להיות סדר במדינה דמוקרתית כמו ישראל?מה שקורא בישראל בעצם ריב פנימי שנוצר עקב כך שלכל אחד יש דעה משלו...והממשלה עסוקה בלריב עם עצמה במקום באוייב מבחוץ,האם לדעתך צריך דיקטטור בישראל?

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #17 ב- : מאי 14, 2007, 20:09:50 »
שלום חיים,

ראשית-כל, תודה רבה על כל המחמאות. :)

להלן שתי שאלותיי:

1). האם לדעתך השׂפה הערבית צריכה להיות שְׂפת-חובה ללימוּד בכל בתי-הספר בישראל בימינוּ (מִסיבּות ברורות)?

2). אהבתי את ההסבר שלך לגבי חַבְרַת-הכנסת לשעבר גאולה כהן. לא ידעתי זאת קודם, וּבְהחלט חידשת לי המוֹן. כמו שאמרת,- היא באמת מדברת בַּחֲריפוּת כל השׁנים, אבל לא מַציעה שוּם פתרונות רציניים. בדיוּק כמו מועצת פש"ע. הפתרונות שלה הם פתרונות-שווא בכוונה תחילה, וזה מכעיס אותי מאד.

בנוסף, נדהמתי לשמוע שגאולה כהן שיתפה-פעולה עם שולמית אלוני (!!!) כדי לפסול בִּזמנוֹ את הרב כהנא זצ"ל הי"ד. לא ידעתי שהחוק לפסילת הרב כהנא בעצם הוצע לראשונה בַּכנסת על-ידי שתי הנשים הללוּ!!!  ---  מדהים! פשוט לא ייאמן!

שְׁאלתי היא כזוֹ:

לדעתי, קיימת אפשרות סבירה שכאשר התנועה הכהניסטית תצבור תאוצה בע"ה ותהפוך לתנועה פופולארית (כן יהי רצוֹן), "ימניים מזוייפים" רבים כמו גאולה כהן, כמו בנימין נתניהוּ, כמו מועצת פש"ע וכו' יחליטוּ ליישׁר קו איתנוּ, לתמוך בּנוּ בהתלהבוּת וּממשׁ "לעשות תשובה" (או לפחוֹת זה הרושם שהם יִתנוּ).

האם נקבל אותם לִתנוּעתנוּ?

תודה,
גם בשן וגם גִלעד.

וכעת -
  לַפּינה הקבוּעה שלנוּ :

** רגע של עברית: **

המילה "אֵזוֹר" ברבים => אֲזורים (כלומר "Aזורים" ולא "Eזורים"..). יש חטף-פתח מִתחת לאות אל"ף. ולכן יש לומר Aזורים (אֲזורים).

ותזכורת מהפינה מִלפני שבועיים:

Egg white = חלבּוֹן.
Egg yellow = חלמוֹן.

* הפינה "רגע של עברית" מוקדשת למנהל עז77 שגם ייסד אותה ושכולנו מתגעגעים אליו.

נ"ב: אני כִּמעט תמיד נוהג לנקד את האות גימ"ל בַּמילה "גִלעד" בחיריק, כך שזה לא קשוּר לכך שבהתחלה חשבת שזה "Gal'ed" או משהוּ כזה
(!Don't take it on yourself ;)).

באהבה,

גם בשן וגם גִלעד. :)
« עריכה אחרונה: מאי 15, 2007, 05:50:30 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #18 ב- : מאי 15, 2007, 01:17:38 »
שלום חיים,

מכיוון שישנן עבודות שאינן דורשות מאמץ אינטלקטואלי, ושאפשר לעשות אותן בזמן הקשבה לדברי תורה, אני מציע את המדיניות הבאה: המדינה תעזור לממן רכישת מאות אלפי נגני MP3 ואזניות עבור מאות אלפי חרדים/חסידים, ויועבר חוק שעל פיו כל תלמיד ישיבה יחוייב לעבוד לפחות 10 שעות בשבוע בעבודות שדורשות אך ורק מאמץ גופני.  כל תלמיד חכם יוכל להאזין לדברי תורה ומוסר בזמן שהוא עובד כדי לא לבטל תלמוד תורה, והוא יקבל משכורת (בהתאם למספר השעות שהוא עובד) שתהיה מעל סכום דמי אבטלה, כך שישתלם לעבוד.

בס"ד מדיניות זו תשיג את המטרות הבאות:
א. ימחק חילול השם של ה"צורך" להעסיק ערבים או לייבא פועלים זרים מרומניה.
ב. תימחק שנאת החינם של החילוניים כלפי החרדים, שכבר לא יחשבו לאוכלי חינם.
ג. חרדים/חסידים יזכו בכבוד עצמי---הם יעבדו למחייתם.
ד. חרדים/חסידים לא יהיו יותר חוורים, שמנים וכפופי גו---העבודה הגופנית תחזק אותם, והם ייראו מפותחים וגיבורים כמו חילונים שהולכים לחדר כושר.

אם באיזשהו שלב תיושם תכנית כזאת, אני ברצון אצטרף לישיבה ובע"ה אקים משפחה ברוכת ילדים.  כרגע, ב"ה יש לי פרנסה טובה ו"נאורה", אבל לא אכפת לי לעבוד בבניין, לטאטא רחובות, לאסוף זבל, לנקות אסלות, לקטוף תפוזים, לפרוק משאיות עמוסות בסחורה או לצבוע קירות (תוך הקשבה לדברי תורה) תמורת התענוג והזכות ללמוד תורה בישיבה (כהניסטית, כמובן) שאר הזמן---העיקר שאוכל לפרנס בכבוד את המשפחה שלי, ושלעולם לא תהיה לחילוני כלשהו סיבה להסתכל על הכיפה והציצית שלי ולחשוב מחשבות בסגנון, "הנה, עוד אוכל חינם שלומד תורה וחי על חשבוני".

מה דעתך?

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: מאי 15, 2007, 01:38:58 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל