כתב נושא: נץ וגאה בזה.  (נקרא 13559 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ וגאה בזה.
« להגיב #25 ב- : יוני 04, 2007, 01:58:37 »
שבוע טוב לך נץ.

- אני לא משווה בין היהדות לבין האסלאם, תאמין או לא יש לי המון כבוד כלפי הדת והמסורת היהודית גם אם לא ידע. מה שכן יש לי בעיה עם הגישה של להרוג בשם הדת, ובמובן זה אתה די קרוב לבן לאדן ושאר החבר'ה. כלומר, נכון שהם נולדו כבנים לדת רצחנית ואלימה ואתה נולדת יהודי, אבל אתה והם מוכנים ללכת כעוורים אחרי האמונה הדתית שלכם,

לכן השאלה "אם התנ"ך היה מורה ליהודים להשתלט על העולם, האם היית מבצע את זה?" היא אמנם שאלה תאורטית, אבל היא חשובה ומלמדת הרבה.

אתה והקיצונים האסלאמים טוענים שיש לכם בלעדיות על האמת, זה מה שהופך את האמת לסובייקטיבית. ואתה מסרב לראות שהעקרונות המנחים אותך הם בסך הכל אותם עקרונות שהנחו את מבצעי הפיגוע במגדלי התאומים.

ברשותך, שאר התגובה בהמשך השבוע.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ וגאה בזה.
« להגיב #26 ב- : יוני 07, 2007, 19:10:21 »
שבוע טוב לך נץ.

- אני לא משווה בין היהדות לבין האסלאם, תאמין או לא יש לי המון כבוד כלפי הדת והמסורת היהודית גם אם לא ידע. מה שכן יש לי בעיה עם הגישה של להרוג בשם הדת, ובמובן זה אתה די קרוב לבן לאדן ושאר החבר'ה. כלומר, נכון שהם נולדו כבנים לדת רצחנית ואלימה ואתה נולדת יהודי, אבל אתה והם מוכנים ללכת כעוורים אחרי האמונה הדתית שלכם,

לכן השאלה "אם התנ"ך היה מורה ליהודים להשתלט על העולם, האם היית מבצע את זה?" היא אמנם שאלה תאורטית, אבל היא חשובה ומלמדת הרבה.

אתה והקיצונים האסלאמים טוענים שיש לכם בלעדיות על האמת, זה מה שהופך את האמת לסובייקטיבית. ואתה מסרב לראות שהעקרונות המנחים אותך הם בסך הכל אותם עקרונות שהנחו את מבצעי הפיגוע במגדלי התאומים.

ברשותך, שאר התגובה בהמשך השבוע.
"להרוג בשם הדת", נדב, ההבדל בין היהדות לאיסלם הוא שביהדות כלי זה הוא בשימוש כמוצא אחרון וככלי דפנסיבי, לעומת האיסלם שם הוא משמש המוצא היחיד! וככלי אופנסיבי, זהו הבדל ענקי! כך שהסכנה של ה"עיוורון" הדתי שלי מול העיוורון ה"דתי" שלהם אני אינני מסכן את סובבי ובטח ובטח שלא את כל העולם לעומת האיסלם.
חוץ מזה, השאלה התיאורטית שלך אינה שונה בהרבה מהקנטרנות הפסוודו-תיאולוגית המצטיירת בשאלה האווילית: "האם אלוקים יכול לברוא אבן שאינו יכול להרימו?".
מה גם ששאלה זו נוגדת את מהות היהדות לכן עצם השאלה היא פארדוקס ביהדות עצמה לכן ממילא שאלתך אינה במקום, אין כל סיכוי שאלוקים היה מורה/מצווה כזה דבר וכן דבר זה לא היה נכתב בתנ"ך, א.) בגלל מהות ארץ ישראל שבתנ"ך וחשיבותו, ב.) בשל העובדה שיהדות איננה דת מיסיונרית ומעולם לא היתיימרה להיות כזו, ג.) העם היהודי הוא העם הנבחר, לטוב ולרע (מצד אחד יכול להיות פרווילגיה מצד שני יכול להיות שעיר לעזאזל) , אבל איננו העם העליון, איננו טוען לעליונות, כמו הנאציזם והאיסלם, לכן עם שאיננו פועל מתוך רצון להשגת עליונות והכנעה על עמים אחרים, וככזה איננו מחפש מרחב מחייה על "חשבון" עמים אחרים ("לבנסראום" הנאצי ו"דאר אל איסלם" המוסלמי), אלא רק את א"י כפי שהובטחה לו מימים ימימה (קמצוץ מכלל האדמה בעולם, גם אם בעינייך השטח שבין הנילוס לפרת נתפס כהרבה).
העקרונות שמנחים אותי הינם דפנסיביים, שוב פעם, ולכן אין שום דבר בר השוואה ביני ובים מבצעי פיגועי אחד עשר בספטמבר, מה גם שהתאבדות היא אסורה על פי הדת היהודית, גם בתור "פעולת הקרבה".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
נץ וגאה בזה.
« להגיב #27 ב- : יוני 13, 2007, 00:46:41 »
ציטוט
מה גם שהתאבדות היא אסורה על פי הדת היהודית, גם בתור "פעולת הקרבה".
מה בקשר לפעולת הגבורה האחרונה של שמשון?  מסירות נפש על קידוש השם כמובן שלא נחשבת לפעולת התאבדות.  האם יהודי אמוני שיחריב באמצעות פצצה רבת-עוצמה את שיקוץ אל-אקצה כדי לטהר את הר-הבית ולקדש שם שמיים, ויספה במהלך הפעולה, יחשב למתאבד?!  לא בעיני.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ וגאה בזה.
« להגיב #28 ב- : יוני 14, 2007, 18:01:28 »
ציטוט
מה גם שהתאבדות היא אסורה על פי הדת היהודית, גם בתור "פעולת הקרבה".
מה בקשר לפעולת הגבורה האחרונה של שמשון?  מסירות נפש על קידוש השם כמובן שלא נחשבת לפעולת התאבדות.  האם יהודי אמוני שיחריב באמצעות פצצה רבת-עוצמה את שיקוץ אל-אקצה כדי לטהר את הר-הבית ולקדש שם שמיים, ויספה במהלך הפעולה, יחשב למתאבד?!  לא בעיני.
אתה מהלך כאן על חבל דק מאוד  כי ישנם אנשים שיפרשו זאת כהיתר נרחב וכר פעולה למטורפים ולמעשי מגלומניה פרטית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Death2Islam

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
נץ וגאה בזה.
« להגיב #29 ב- : יולי 02, 2007, 00:41:25 »
נדב אל תרחם עליהם כי הם לא ירחמו עליך.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ וגאה בזה.
« להגיב #30 ב- : יולי 03, 2007, 01:02:16 »
שוב, אני מתנצל על העיכוב הארוך.

נץ, אני מוכרח להגיד לך משהו. הרבה אנשים, יהודים או לא, משווים אנשים עם דעות כמו שלך או שלי לנאצים. אנשים כאלה הם כמובן טפשים, אבל אני לא יכול שלא לשים לב שיש קו דמיון חזק מאד בין הדברים שאתה אומר לבין האג'נדה הנאצית. לא באידיאולוגיה. ביהירות.

ממש כמו היטלר בזמנו, אתה מדבר על לכבוש מדינות שלמות תחת מצור כלכלי, מבלי להפנים את גודל האסון שהדבר יגרום. אתה מדבר על עקרונות דיפנסיביים שנייה אחרי שאתה מציע לכבוש חצי מהמזרח התיכון ללא שום התגרות מצד הערבים, אתה הרי אומר, לא חשוב מה יקרה, זה מה שכתוב בתנ"ך אז זה מה שנעשה.

אני בעד לעשות הכל ע"מ להגן על ארץ ישראל. אבל לכבוש מדינות שכנות?  לצאת מיוזמתך למתקפה כוללת כנגד כל העולם הערבי, ללא תמיכת ארה"ב או שום מדינה אחרת, תחת סנקציות חריפות וחרם כלכלי שיוטל עלינו מצד כל מדינה בעולם? לחשוב שאתה מסוגל לבדך לכבוש שטחים גדולים כל כך בכזאת קלות? זו שחצנות. זו יהירות. זה זלזול באויב והערכה עצמית מופרזת שתוביל לאסון. אתה לא קולט את גודל האסון הכלכלי? סנקציות פירושן לא רק הפסקת התקציב האמריקאי. סנקציות פירושן בידוד ישראל מבחינת שוק, שום מדינה לא תסכים לסחור איתנו ואנחנו נישאר לבד.

ברגע שמה שאתה מתאר יקרה, ברגע שנישאר מבודדים כלכלית, מה אתה חושב, שהיום זה כמו לפני כמה עשרות שנים? שאפשר לחזור כאן לתקופת הצנע, רק כדי לחיות בישראל? אז זה לא כמו היום. ברגע שמה שאתה מתאר יקרה שלושת רבעי מאזרחי המדינה פשוט יקחו את הרגליים ויעופו מכאן.

« עריכה אחרונה: יולי 03, 2007, 01:04:54 על ידי נדב »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
נץ וגאה בזה.
« להגיב #31 ב- : יולי 03, 2007, 16:57:35 »
שוב, אני מתנצל על העיכוב הארוך.

נץ, אני מוכרח להגיד לך משהו. הרבה אנשים, יהודים או לא, משווים אנשים עם דעות כמו שלך או שלי לנאצים. אנשים כאלה הם כמובן טפשים, אבל אני לא יכול שלא לשים לב שיש קו דמיון חזק מאד בין הדברים שאתה אומר לבין האג'נדה הנאצית. לא באידיאולוגיה. ביהירות.

ממש כמו היטלר בזמנו, אתה מדבר על לכבוש מדינות שלמות תחת מצור כלכלי, מבלי להפנים את גודל האסון שהדבר יגרום. אתה מדבר על עקרונות דיפנסיביים שנייה אחרי שאתה מציע לכבוש חצי מהמזרח התיכון ללא שום התגרות מצד הערבים, אתה הרי אומר, לא חשוב מה יקרה, זה מה שכתוב בתנ"ך אז זה מה שנעשה.

אני בעד לעשות הכל ע"מ להגן על ארץ ישראל. אבל לכבוש מדינות שכנות?  לצאת מיוזמתך למתקפה כוללת כנגד כל העולם הערבי, ללא תמיכת ארה"ב או שום מדינה אחרת, תחת סנקציות חריפות וחרם כלכלי שיוטל עלינו מצד כל מדינה בעולם? לחשוב שאתה מסוגל לבדך לכבוש שטחים גדולים כל כך בכזאת קלות? זו שחצנות. זו יהירות. זה זלזול באויב והערכה עצמית מופרזת שתוביל לאסון. אתה לא קולט את גודל האסון הכלכלי? סנקציות פירושן לא רק הפסקת התקציב האמריקאי. סנקציות פירושן בידוד ישראל מבחינת שוק, שום מדינה לא תסכים לסחור איתנו ואנחנו נישאר לבד.

ברגע שמה שאתה מתאר יקרה, ברגע שנישאר מבודדים כלכלית, מה אתה חושב, שהיום זה כמו לפני כמה עשרות שנים? שאפשר לחזור כאן לתקופת הצנע, רק כדי לחיות בישראל? אז זה לא כמו היום. ברגע שמה שאתה מתאר יקרה שלושת רבעי מאזרחי המדינה פשוט יקחו את הרגליים ויעופו מכאן.
השאלה הזו מופנה כלפי נץ, אבל הרשה לי להתערב בקצרה ולשאת דברים מקדימים לתשובתו של נץ שבס"ד תבוא בקרוב.  "אז זה לא כמו היום." אתה כותב, וכך נאמר בכל דור של קטני אמונה. אבל היהודי האמוני חושב במונחים אחרים, "בימים ההם בזמן הזה!"  Nothing ever changes היה אחד הציטוטים השגורים בפיו של מו"ר הגאון הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד כשהוא נשא דברים בפני קהל של יהודים אמריקאיים בנסיון לשכנעם לעלות לא"י.  היהודי האמוני שואב את כוחו, ומבסס את ראיית חייו לא על ההווה או העתיד אלא על העבר, תורת ישראל, האמונה של אבות אבותיו.  הוא יודע את מקומו בעולם, ואינו כעלה נידף ברוח.  שחצנות?!  יהירות?!  חס ושלום.  אמונה!  בטחון!  עז!  קידוש השם.  ארה"ב, שלתמיכתה אתה וחילוניים רבים אחרים סוגדים, גילתה עניין בישראל כבעלת ברית אך ורק אחרי נצחוננו המזהיר והניסי במלחמת ששת הימים.  עד אז נראינו חלשים ולא ראויים להיות בעלי ברית של רומי החדשה.  כמו בני שבפעם הראשונה נכנס למים בבריכה ונאחז בי באימה שמא יטבע, הוא לא היה מסוגל להאמין שהוא יכול לצוף בלעדי, מפני שחשיבתו מוגבלת בהשוואה אלי, כמו שחשיבתנו, בני אנוש שפלים, מוגבלת בהשוואה למחשבותיו של בורא עולם.  בני יודע לבעוט, הוא מסוגל לצוף, אבל הוא אפילו לא מוכן לנסות!  הוא מפחד, הוא לא מאמין לי כשאני אומר לו שהוא מסוגל.  הכל עניין של אמונה.  כשהקב"ה מבטיח לנו שאין לנו ממה לחשוש אם רק נדבוק בו ובמצוותיו, זו האמת, ולא הגזמה.

הניגוד העיקרי בין חילוניים ובין אמוניים הוא בגישה למציאות ולאמונה.  בעוד שהגישה של אדם חילוני היא, "קודם תראה לי, תוכיח לי, ואז אולי אני אאמין." (באנגלית, אפשר לומר זאת כך: I'll believe it when I see it), הרי היהודי האמוני יודע שהצלחתו האישית והצלחת כלל ישראל תלויים באמונה ובדבקות בה' ובמצוותיו, כלומר החשיבה היא הפוכה מהחשיבה החילונית.  אין דבר הנבצר מהקב"ה, ואך ורק בזכות אמונה שלמה וקבלת עול מלכות שמיים, ננחל נצחונות ונהנה מכל הברכות שהבטיח לנו מי שהמלחמות שלו!  "נראה זאת כשנאמין בו."
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2007, 16:58:37 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
נץ וגאה בזה.
« להגיב #32 ב- : יולי 20, 2007, 03:05:03 »
אהבתי את התשובה שלך, דוקא כך. ועכשיו אליך, נדב - רק משהו קטן: אתה אומר שאין לנו זכות לתקוף את הערבים ללא כל התגרות מהם, ושאם נעשה את זה, זה יביא עלינו אסון כי אנחנו לא יכולים לנצח אותם. אז דבר ראשון:
הם מתגרים בנו מספיק: כל הפיגועים, התמיכה של סוריה בחיזבאללה, על איראן אין מה לדבר, כל ההסתה במצרים ובערב הסעודית.
מבחינתי ומבחינת כל בן-אדם עם קצת היגיון, זה בהחלט התגרות.

דבר שני: זה לא משנה אם נתקוף אותם או לא, לצערנו הרב המלחמה בלתי-נמנעת. אם לא מתקוף אותם היום, אז הם יתקפו אותנו מחר. מי שלא רואה את זה, אז הוא פשוט עיוור.

פיתרון:
הדרך לנצח את האוייב הערבי, המוסלמי ובכלל את כל אוייבי ישראל, הוא להרבות באמונה, לחזור בתשובה שלימה, להכין טוב את הצבא ולהתפלל הרבה!!!
אני מבטיח לך שאם נעשה את זה, ננצח אותם ויגיע משיח-צדקנו בעז"ה במהרה בימינו אמן!!!!!
« עריכה אחרונה: יולי 20, 2007, 07:21:33 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ וגאה בזה.
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 06, 2007, 16:21:49 »
נדב, מצטער על העיכוב הארוך והטרחני, אך לא היה ביכולתי לענות בשל סיבות טכניות שלא היו בידי.
ועתה לתגובתי-

"הרבה אנשים"- אתה יודע מה זהותם של אותם אנשים שמשווים אותי ושכמותי לנאצים? אניט יפתור לך את הדילמה, מדובר בקומוניסטים ובבולשביקים יוצאי אמא רוסיה והבונד, הבונים החופשיים ושאר רפש ניאו-מרקסיסטי.
כדי למנוע ולחסום כל דיון אינטלקטואלי רציני עם מתנגדיהם הם פשוט מיתגו אותם כפשיסטיים ונאציים, במיוחד לאור הטראומה שעברה על הסובייטים במלחמת העולם השנייה ממבצע ברברוסה והלאה, המילה הזו היא שם קוד הגורם לכל קומוניסט ושאר שטופי המוח של האידאולוגיה שלו ומכבסת המילים שלו, ולהכנס לבונקר רעיוני הגם כשזה מתנגש לו בעובדות היבשות ובמציאות העגומה.
כך שאני לא מופתע מהתיוג הזה אתה פשוט הולך בדרכם שך מרקס, לנין, סטאלין, כרוצ'צ'וב, ברז'נייב, ז'אדאנוב, ברייה, כגנוב, אנדרופוב, טרוצקי, טונג וכו'.

לגבי עקרונות דפנסיביים ותפיסת ארץ ישראל השלמה, אין כאן כל שמץ של סתירה, כי העקרון הדפנסיבי חל תמיד בכל מקום שהו ובמיוחד ברגע שנגיע לגבולות המובטחים, כך שביסוד הדברים אין לנו כל עניין באירופה, רוב אסיה, אפריקה, שלא לדבר על אוסטרליה ואמריקה, ואילו לאיסלם, יש ויש.
וזה הבדל אדיר, אם אתה בכל זאת לא רואה בזה הבדל, כנראה שצריך לשלוח אותך להסתכלות ו/או קורס אינטנסיבי בהבנת הנקרא.
אתה אומר שאתה מוכן לעשות הכל בכדי להגן על ארץ ישראל? שקרן בריבוע!
לבנון כולה זה ארץ ישראל, רוב סוריה עד הפרת זה ארץ ישראל, צפון סעודיה זה ארץ ישראל, ה"ממלכה" האשמית של "ירדן" זה ארץ ישראל, סיני כולה זה ארץ ישראל, השטח שבין תעלת סואץ=לזרוע המזרחית של דלתת הנילוס-וקהיר זה ארץ ישראל, כווית זה ארץ ישראל, כל השטח בעיראק מערבית לנהר הפרת הוא ארץ ישראל, חבל אלכסנדטרה וקצת צפון לכך עד מקורות הפרת בדרום מרכז טורקיה זה גם כן ארץ ישראל, ושכל זה יהיה ב\מיושב רק ביהודים ובשלטונינו האבסולוטי, אז ורק אז אני אוכל להגן על ארץ ישראל כמו שצריך.
ואין כאן כל פונקציה של "לבנסראום" כי אני לא רוצה את המוסלמים במרחב תחת שלטוני אלא במקום בו התפרצו כבקטריה על העולם, והוא חצי האי ערב.

ולבסוף, אתה מתאר כאן סצנריו, שאתה מניח אמפירית שזה מה שיהיה, צר לי אך איני שותף לתסריטים ההזויים שלך, מה גם שתמהני כיצד אתה מעז לדבר בשם 75% מהעם ש"יברח" מכאן ביום פקודה, כפי שהעלה מוחך הרופס, צר אבל נדמה לי שאני ממש לא שותף לאשליות העוועים שלך.
מקווה שבכך הבנת את הכיוון, מה גם שלגבי תפיסתי הדתית, כפי שצריכה להיות לכל יהודי, תוארה באמינות ובדייקנות כמעט מופתית על ידי דוקא_כך, ועל כך תודתי.

« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 16:22:56 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נץ וגאה בזה.
« להגיב #34 ב- : אוקטובר 19, 2007, 12:31:48 »
נץ וגאה בזה-אני לא יודע איך שולחים הודעה פרטית אז אני אבקש כאן: מה זה "דו"ח ארל ווילר" הזה שאתה כל הזמן כותב עליו,והיכן ניתן לקרוא אותו

תודה רבה

עז77

• אורח
נץ וגאה בזה.
« להגיב #35 ב- : אוקטובר 19, 2007, 13:55:03 »
נץ וגאה בזה-אני לא יודע איך שולחים הודעה פרטית אז אני אבקש כאן: מה זה "דו"ח ארל ווילר" הזה שאתה כל הזמן כותב עליו,והיכן ניתן לקרוא אותו

תודה רבה

להודעה פרטית אתה לוחץ על האייקון הזה בהודעתו של הגולש
או לוחץ על השם שלו ושם כבר תמצא את האופציה "שליחת מסר אישי" גם בתפריט מצד ימין וגם למטה
« עריכה אחרונה: אוקטובר 19, 2007, 13:56:10 על ידי עֹז77 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נץ וגאה בזה.
« להגיב #37 ב- : אוקטובר 20, 2007, 19:58:25 »
תודה רבה!