כתב נושא: כוחו של השמאל בארץ  (נקרא 3143 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כוחו של השמאל בארץ
« ב- : אפריל 25, 2007, 11:22:28 »
עד כמה באמת חזק השמאל בארץ ?
נראה שלאחרונה הם רק מתחזקים והמצב מדאיג

עד כמה השמאל יקבל ייצוג בבחירות הבאות לפי דעתכם ?

לשמאל אין תשובה לאיום האיראני, לאל קאעידה שכבר התחפר ברצועת עזה ולאלימות האיסלאמית שהתפשטה בכל רחבי העולם
הוא מסתובב סביב נקודת ראייתו הצרה שהכל יסתיים ברגע שתקום מדינה פלסטינית

הוא מתעלם מהאידואולוגיה של החמאס שקוראת להשמדת ישראל ולהשמדת העם היהודי בפרט ושואף להכרה בחמאס רק בגלל שזה יקדם את רעיון הקמת המדינה הפלסטינית

השמאל מושך אליו אנשים בעיקר בעזרת המצב העגמומי של הערבים בשטחים (שמקודש ומועצם ע"י פרופוגנדה תקשורתית כלל-עולמית)

השמאל מתעלם ממה שנוח לו ומדגיש את מה שבא לו

לפי דעתי השמאל צודק בכמה נקודות אבל בכל השאר הוא טועה ובגדול ועלול להביא עלינו חורבן
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

בייקר

• אורח
כוחו של השמאל בארץ
« להגיב #1 ב- : אפריל 25, 2007, 11:23:41 »
תגדיר שמאל.נתניהו ינצח בבחירות הבאות את קדימה והעבודה וירכיב ממשלה עם אנשיו של גדאימק.

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כוחו של השמאל בארץ
« להגיב #2 ב- : אפריל 25, 2007, 11:32:39 »
השמאלנים שמדאיגים אותי באמת הם הקיצוניים כמו האנרכיסטים שמפגינים בבילעין, או אישים כמו אורי אבנרי, אילן פפה, טלי פחימה וכל דומיהם

בייקר

• אורח
כוחו של השמאל בארץ
« להגיב #3 ב- : אפריל 25, 2007, 11:35:35 »
נו אלה לא בכנסת.
במה אתה מסכים עם השמאל?

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כוחו של השמאל בארץ
« להגיב #4 ב- : אפריל 25, 2007, 11:40:18 »
הם עוד עלולים להגיע לכנסת יום אחד ...

השמאל צודק בכך שיש להביא פתרון לבעייה של הערבים היושבים בשטחים, לא ניתן להחזיקם תחתינו לנצח

למצב שלהם יש שלל פתרונות בקשת הפוליטית מעידוד הגירה \ טרנספר בכפייה ועד הקמת מדינה פלסטינית או איחוד כל השטחים למדינה דו לאומית

אני נגד מדינה דו לאומית ואני גם לא מת על הרעיון של מדינה פלסטינית, בקטע הזה אני חושב שעדיף לספח חלקים מן הגדה חזרה לירדן

אבל בכללית אני בעד עידוד הגירה, למרות שאני בספק שזה ניתן ליישום

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כוחו של השמאל בארץ
« להגיב #5 ב- : אפריל 25, 2007, 23:33:22 »
השמאל הוא צל של מה שהוא היה בעבר , גם אם כי עדיין הוא מציק לנו וצריך להפטר ממנו והשמאל היחיד שאני מקבל פה זה שמאל סוציאליסטי ואנביורמנטליסטי שיהיה רק באופוזיציה.

בכל אופן השמאל המתון הוא הבעייה לא הקיצונים בגלל הכמות שלהם הבורות והעובדה שהם נוגדים את דעותיהם של עצמם ומתעלמים מהמציאות כשכל פעם אנחנו מזהירים אותם עוד ועוד עד שזה קורה אך יורד מהפרק.

הימין שיבר בכנסת לא יהיה נתניהו , הוא לא פופולארי בגלל הרפורמותשלו בכלכלה והוא כל הזמן מזכיר כמה שהוא "צדק" למרות שכלכלה לא בונים ע"י שינוי הגדרות השוק אלא בעבודה פרטנית. גאידמק לא ירוץ לכנסת זה רק יחשוף את העבר שלו והוא לא מעוניין בכך , הוא יפעיל הכל מאחורי הקלעים ולא יעשה נזק גדול מבחינה מדינית לדעתי ואולי ישפר את המצב הכלכלי אם הוא פילוטרופ אמיתי ולא סתם נוכל(המאפיונר הזה...) רק אסור לחזק אותו והוא סכנה ממשית כמו השמאל כי הוא סך הכל מאפניור שלקח חלק ברצח עם.

הימין שיהיה בכנסת זה ליברמן. כולם אומרים שצריך להצביע לליברמן כל מי שאני שואל אותו אפילו שלדעתי הוא גם לא טוב כ"כ

המפלגה שאני הכי מעריך היא האיחוד הלאומי מפד"ל ועקבתי אחרי הפעילות שלהם ובאמת שיש על מה להעריך אותם.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כוחו של השמאל בארץ
« להגיב #6 ב- : אפריל 26, 2007, 20:06:05 »
זהו ויכוח שלא אתערב בו, בגלל שעצם הדישה במצב הנוכחי הוא בעצם קבלת הגזירה ושיחוק המשחק של גוורדיית 1984 והכתבותיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.