כתב נושא: בואו נעשה הדמיה קטנה..  (נקרא 6057 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« ב- : אפריל 23, 2007, 14:27:02 »
שלום אני ערבי תושב יפו , למה אתם רוצים להוציא אותי מי פה?

נראה למי יהיא את התשובה הכי טובה..

בייקר

• אורח
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #1 ב- : אפריל 23, 2007, 14:52:12 »
טוב לך ביפו?במדינה יהודית בתרבות ודת שונה משלך?בשפה שונה משלך?במנטליות אחרת?אתה חי טוב?מתפרנס בסדר?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #2 ב- : אפריל 23, 2007, 14:59:10 »
טוב לך ביפו?במדינה יהודית בתרבות ודת שונה משלך?בשפה שונה משלך?במנטליות אחרת?אתה חי טוב?מתפרנס בסדר?

אני לא משלם מיסים , לא עושה צבא לא תורם ולא נותן כלום..מה רע לי? אני בונה פה בלי רישיון ולא עושים לי כלום , ואם מישהו מעיר לי
אז ישר מאשימים אותו בגיזענות ועוזבים אותי..מה רע לי?אני מקבל כסף מביטוח לאומי בזמן שאני יושב בבית..איפה עוד יהיו לי תנאים כאלה?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #3 ב- : אפריל 23, 2007, 20:12:11 »
מה שאתה עושה זה לתת לו סיבות למה הוא צריך לעזוב מרצונו, וזה לא מה שהוא שאל .
אנחנו רוצים שתעזוב בדיוק בגלל הסיבות שהזכרת "אני לא משלם מיסים , לא עושה צבא לא תורם ולא נותן כלום..מה רע לי? אני בונה פה בלי רישיון ולא עושים לי כלום , ואם מישהו מעיר לי
אז ישר מאשימים אותו בגיזענות ועוזבים אותי..מה רע לי?אני מקבל כסף מביטוח לאומי בזמן שאני יושב בבית"
וגם בגלל שאתה מאמין בדת אלימה ואגרסיבית שבוחלת בכל האמצעים בכדי להשמיד את כל האנשים הלא מוסלמים.
אתה וחבריך המוסלמים משתלטים על כל חלקת שטח שהיא לא מוסלמית, ואז ממציאה שקרים כי יש לה בעלות היסטורית על השטח .
אתה וחבריך מנסים לפגוע בנו בזמן שאנו נותנים לכם לחיות כמו מלכים, בלי שום חובות . אתם גיס חמישי ואתם לא רצויים פה, אתם גורמים רק לנזק ומתסיסים אלימות ואחר כך טוענים שאלו אנחנו שאלימים, אתם אלה שמתפוצצים באוטובוסים ואז שמחים ויום אח"כ בוכים על כך שהרגנו את מתכנן הפיגוע וטוענים כי אנו אלימים .

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #4 ב- : אפריל 23, 2007, 21:51:34 »
אנחנו רוצים שתעזוב בדיוק בגלל הסיבות שהזכרת "אני לא משלם מיסים , לא עושה צבא לא תורם ולא נותן כלום..מה רע לי? אני בונה פה בלי רישיון ולא עושים לי כלום , ואם מישהו מעיר לי
אז ישר מאשימים אותו בגיזענות ועוזבים אותי..מה רע לי?אני מקבל כסף מביטוח לאומי בזמן שאני יושב בבית"
וגם בגלל שאתה מאמין בדת אלימה ואגרסיבית שבוחלת בכל האמצעים בכדי להשמיד את כל האנשים הלא מוסלמים.
אתה וחבריך המוסלמים משתלטים על כל חלקת שטח שהיא לא מוסלמית, ואז ממציאה שקרים כי יש לה בעלות היסטורית על השטח .
אתה וחבריך מנסים לפגוע בנו בזמן שאנו נותנים לכם לחיות כמו מלכים, בלי שום חובות . אתם גיס חמישי ואתם לא רצויים פה, אתם גורמים רק לנזק ומתסיסים אלימות ואחר כך טוענים שאלו אנחנו שאלימים, אתם אלה שמתפוצצים באוטובוסים ואז שמחים ויום אח"כ בוכים על כך שהרגנו את מתכנן הפיגוע וטוענים כי אנו אלימים .

תשובה יפה..אגב סליחה על הבורות אבל מה זה גיס חמישי?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #5 ב- : אפריל 23, 2007, 23:02:12 »

תשובה יפה..אגב סליחה על הבורות אבל מה זה גיס חמישי?
זה אחד שהוא לא שייך, זה בא מהמשפט של פרנקו הפשיסטי הספרדי שהתרברב בכך שיש לו ארבעה גיסות מחוץ למדריד וחמישית בתוכה .

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #6 ב- : אפריל 24, 2007, 12:59:27 »
כי...
יהיה לך כדאי מאוד לעזוב את הארץ לפני שנכריח אותך לבנות כבישים תשתיות (הפעם בלי תשלום) כשירות לאומי בשביל ה"שוויון בין המגזרים"
למשך 10 שנים , אה וגם יהיה עליכם חרם כלכלי שייבש אותכם ומיסי ענק למשפחה ערבית שתוליד מעבר לשתי ילדים
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #7 ב- : אפריל 25, 2007, 11:41:44 »
כי...
יהיה לך כדאי מאוד לעזוב את הארץ לפני שנכריח אותך לבנות כבישים תשתיות (הפעם בלי תשלום) כשירות לאומי בשביל ה"שוויון בין המגזרים"
למשך 10 שנים , אה וגם יהיה עליכם חרם כלכלי שייבש אותכם ומיסי ענק למשפחה ערבית שתוליד מעבר לשתי ילדים

מי אתה שתגיד לי ללכת מי פה? השורשים שלי פה כול הדורות של המישפחה שלי גדלו פה ואתה שבאתה לפה ליפני 50 שנה בא ואומר לי ללכת מי פה?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #8 ב- : אפריל 25, 2007, 14:57:41 »
כי...

מי אתה שתגיד לי ללכת מי פה? השורשים שלי פה כול הדורות של המישפחה שלי גדלו פה ואתה שבאתה לפה ליפני 50 שנה בא ואומר לי ללכת מי פה?
אנחנו לא באנו לפה לפני חמישים שנה, אלא לפני 3150 שנה, אתם אלה שבאתם לפני 1300 שנה וכבשתם את הארץ .

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #9 ב- : אפריל 25, 2007, 19:28:42 »
כי...

אנחנו לא באנו לפה לפני חמישים שנה, אלא לפני 3150 שנה, אתם אלה שבאתם לפני 1300 שנה וכבשתם את הארץ .
לא הם לא אם כבר היה להם זכות על הארץ מה שעשית עכשיו זה הפסדת בעימות דקסטר
הם הגיעו לפה רק לפני איזה 100 שנה והיו קצת רק בשנות ה-30 הבריטים בכוונה הביאו לפה הגירה המונית של ערבים והרוב היו ממצרים הם עשו זאת בכוונה כדי להפר את ההבטחה שלהם ליהודים שתהיה ארץ יהודית
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #10 ב- : אפריל 25, 2007, 20:24:17 »
דקסטר צודק.
הרבה לפני המנדט הבריטי, אל תשכח את הממלכה העות'מאנית ששלטה כאן מאות שנים.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #11 ב- : אפריל 25, 2007, 20:44:10 »
כי...

לא הם לא אם כבר היה להם זכות על הארץ מה שעשית עכשיו זה הפסדת בעימות דקסטר
הם הגיעו לפה רק לפני איזה 100 שנה והיו קצת רק בשנות ה-30 הבריטים בכוונה הביאו לפה הגירה המונית של ערבים והרוב היו ממצרים הם עשו זאת בכוונה כדי להפר את ההבטחה שלהם ליהודים שתהיה ארץ יהודית
אין מה לעשות שהם הגיעו לפה לפני 1300 שנה, זה שלא היו כאן הרבה זה משהו אחר .

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #12 ב- : אפריל 25, 2007, 23:26:37 »
<הדמייה>

זה שאתה לא רוצה ללכת מפה זה דבר אחד... אבל אם אתה לא רוצה ללכת אז יופי יש לך שירות לאומי חוסר זכות הצבעה וחוסר תנאים סוציאלייים ומיסי ענק תהנה אתה רק תורם לציונות שאתה שונא עכשיו על חשבון החיים שלך

</הדמייה>

זאת אופציה אחת , כאשר יהיה פה שלטון ימני נורמלי והדמוגרפיה שלהם תעלה על הפרק.

<הדמייה2>
אל תביא את נושא היותך פה בארץ מאות שנים , במקרה הזה היו יהודים לפני כן וסביר להניח שהיית גר אולי מעבר לירדן ב"בטרנס ג'ורדן פלשטין" במצריים או סוריה , ברגע שלא הסכמת לתוכנית החלוקה ותקפתם את מדינת ישראל ואפילו גם במעורות השונים לפני קיומה , בעצם כבר גרם לנו להבין עם מי אנחנו מתעסקים , תהייה לך איכות חיים גבוהה יותר במקום אחר שמה יקבלו אותך לפי החוקים שלהם סביר להניח שעם הזמן המעמד שלכם רק יקטן ותנוצלו ע"י יהודים לא עדיף לגור במדינות המפרץ העשירות בתנאים טובים? גם שמה תוכלו לקדם את מה שאתם רוצים מישראל אולי טוב יותר כמובן שלא ניתן לכם."

The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #13 ב- : אפריל 26, 2007, 20:03:27 »
התשובה שלי היא: כדור בראש, ושליחה הגופה לקבורה בסעודיה.
עם הערבים אין מה לדבר, או לנסות לשכנע, איתם מדברים בדם (גם ערבי מיפו), ואז דיפורטציה לסעודיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #14 ב- : מאי 03, 2007, 22:40:36 »
כי אתה כלום,אתה אפס,בלעדינו אין לך כלום,אתה חסר השכלה,תת אדם ובקיצור Levantine .
אתה לא מועיל לנו,לא משלם מסים כמו שצריך,גוזל את כספינו וגונב את האופניים של הילדים היהודים שצריכים אותם כדי להגיע כל בוקר לבית ספר!!
והכי חשוב זו היא מדינה יהודית ואין לך מה לחפש פה.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #15 ב- : מאי 03, 2007, 22:58:53 »
למה שיהיו כאן ערבים? בירדן יש יהודים? זו מדינה של יהודים. למה? ככה. סע לירדן.
הצבעת לבשארה? הצבעת למפלגה ערבית בבחירות? סע מפה יא-בוגד מלוכלך.  הצבעת פת"ח/אש"ף? אתה יודע טוב מאד בעצמך שאתה לא פלסטינאי. אתה מיצרי. או במקרה הטוב ירדני. חזור לארץ מוצאך. הצבעת לחמאס? מן הדין - יש להורגך. אבל נסתפק בגירושך.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #16 ב- : מאי 04, 2007, 00:57:47 »
אך ורק לסעודיה, גם ירדן זה שלנו, פרה-פרה, קודם לטפל בבעיותנו המיקרוביות בין הירדן לים התיכון ורק אחר כך במה שמעבר לו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #17 ב- : מאי 04, 2007, 11:17:31 »
אך ורק לסעודיה, גם ירדן זה שלנו, פרה-פרה, קודם לטפל בבעיותנו המיקרוביות בין הירדן לים התיכון ורק אחר כך במה שמעבר לו.

לירדן זה דווקא מצויין ככה ניצור ריכוז של פלסטינאצים בירדן ונוכל לעשות שם מחנה השמדה אחד גדול

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #18 ב- : מאי 04, 2007, 12:08:36 »
אתה מתכוון איסלמונאצים, וכן אני מוכן לקבל זאת בתור טקטיקה אך מטרת העל היא הדברת הנבגים האלה וגירוש השאר לסעודיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #19 ב- : מאי 04, 2007, 16:42:29 »
אתה מתכוון איסלמונאצים, וכן אני מוכן לקבל זאת בתור טקטיקה אך מטרת העל היא הדברת הנבגים האלה וגירוש השאר לסעודיה.
אתה יודע שהממלכה הסעודית לא תתן לזה ךקרות ללא מאבק הגון, המון ימותו .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בואו נעשה הדמיה קטנה..
« להגיב #20 ב- : מאי 04, 2007, 17:55:48 »
אתה יודע שהממלכה הסעודית לא תתן לזה ךקרות ללא מאבק הגון, המון ימותו .
לפעמים ימי תהילה של עם נקנים בדם.
אם זה המחיר שצריך לשלם בשביל ליישם את זה, הרי אני מוכן ומזומן לשלם אותו, ולשאת את מלוא האחריות עליו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל