כתב נושא: יש לי רעיון  (נקרא 4766 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
יש לי רעיון
« ב- : דצמבר 11, 2006, 14:22:33 »
המוסלמים מאמינים שאם מורחים חזיר על מוסלמי שמת הוא לא ילך לגן עדן. אז זה מה שצריך לעשות- כל מוסלמי שהורגים, להכניס אותו לדיר חזירים לשחוט חזיר ולעשות מפעל מיוחד שתפקידו יהיה לייצר ממרח חזירים במיוחד למוסלמים. הרי כל הנאצים האלה שמחים כשמחבל מתפוצץ כי הוא כביכול הלך לגן עדן אבל אם נמרח חזיר על כל מוסלמי נאצי לא תיהיה להם סיבה לשמוח כי הוא ילך לגיהנום.  ;D ;D ;D
אבל האמת שאני מרחם קצת על החזירים שצריכים להמרח על מוסלמים.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: יש לי רעיון
« להגיב #1 ב- : דצמבר 11, 2006, 14:58:41 »
המוסלמים מאמינים שאם מורחים חזיר על מוסלמי שמת הוא לא ילך לגן עדן. אז זה מה שצריך לעשות- כל מוסלמי שהורגים, להכניס אותו לדיר חזירים לשחוט חזיר ולעשות מפעל מיוחד שתפקידו יהיה לייצר ממרח חזירים במיוחד למוסלמים. הרי כל הנאצים האלה שמחים כשמחבל מתפוצץ כי הוא כביכול הלך לגן עדן אבל אם נמרח חזיר על כל מוסלמי נאצי לא תיהיה להם סיבה לשמוח כי הוא ילך לגיהנום. ;D ;D ;D
אבל האמת שאני מרחם קצת על החזירים שצריכים להמרח על מוסלמים.

זהו רעיון לא חדש, אבל גאוני. שמעתי שהבריטים נהגו לעשות זאת לערבים בתקופת המנדט.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 11, 2006, 20:17:45 »
אני לא חושב שזה יעצור את האיסלאמו-נאצים מלרצוח. זו כנראה 'אמונה טפלה' מוסלמית אבל ל'חכמי' שריעה לא תהיה בעיה לפסוק שהמחבל יזכה להגיע לגן-עדן גם אם שרידיו יטמאו ממרח חזיר.

דרך אגב - בהודו פרץ מרד גדול בבריטים (1857) של חיילים הודים. התירוץ המיידי היה ששקיות אבק שריפה  היו ספוגות בשומן של חזיר או בקר וזה הפריע למוסלמים ולהינדים בהתאמה (כדי לטעון רובה היה צריך לקרוע בשקית עם השיניים). אבל משפרץ המרד לא הייתה למורדים כל בעייה להשתמש בנשק ובתחמושת ה'טמאה'. 

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 12, 2006, 16:52:19 »
רק חבל שהם כבר משתמשים בטילים................
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : דצמבר 15, 2006, 00:44:48 »
דרך אגב, בצורה זו דיכאו הבריטים בסופו של דבר את המרד הערבי הגדול בין 1936 ועד 1939, הם היו עוטפים את החוליות של השייח עז עדין אל קאסם (שהבריטים עצמם חיסלו אותו, והוא אגב קבור בקבר מפואר דרומית לחיפה, לטיפולכם, וכמובן שעל שמו קרויים חוליות הרצח והטבח של האירגון האיסלמו-נאצי חמאס) בעור של חזיר וכך גם קוברים אותם, וכשראו הערבושים את מתיהם בעור חזיר והסיקו שהשהידים שלהם לא מגיעים ל"גן עדן" כצפוי (בגלל החזיר) אז הם נכנעו סופית למרות הבריטית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #5 ב- : דצמבר 25, 2006, 17:30:15 »
דרך אגב, בצורה זו דיכאו הבריטים בסופו של דבר את המרד הערבי הגדול בין 1936 ועד 1939, הם היו עוטפים את החוליות של השייח עז עדין אל קאסם (שהבריטים עצמם חיסלו אותו, והוא אגב קבור בקבר מפואר דרומית לחיפה, לטיפולכם, וכמובן שעל שמו קרויים חוליות הרצח והטבח של האירגון האיסלמו-נאצי חמאס) בעור של חזיר וכך גם קוברים אותם, וכשראו הערבושים את מתיהם בעור חזיר והסיקו שהשהידים שלהם לא מגיעים ל"גן עדן" כצפוי (בגלל החזיר) אז הם נכנעו סופית למרות הבריטית.
לא ידעתי על הסיפור הזה וגם לא על האמונה הזאת, אולי גם לנו כדאי לעשות זאת.
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:45:47 »
הרשו לי להוסיף, שהבריטים עשו משהו דומה אך שונה באפגניסטן (בזמן שהיו קולוניה בריטית), הם ירו כדורים מרוחים בשומן חזיר במורדים, גם זה היה מכה מוראלית למוסלמים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #7 ב- : דצמבר 25, 2006, 23:57:40 »
חבל על החזירים.  אלו חיות טמאות, ובכל זאת, משיקולים של צער בעלי חיים, לא עדיף פשוט להרוג כמה שיותר ישמעאלים?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : דצמבר 26, 2006, 00:09:36 »
גם הרג ישמעאלים זה צער בעלי חיים, אבל כידוע שלצורכי טובת האנושות מותר להרוג חיות ואף חובה, שכן "מותר האדם מן הבהמה".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #9 ב- : דצמבר 26, 2006, 00:33:50 »
גם הרג ישמעאלים זה צער בעלי חיים, אבל כידוע שלצורכי טובת האנושות מותר להרוג חיות ואף חובה, שכן "מותר האדם מן הבהמה".
הם לא בהמות, הם ג'וקים.  ואפילו עם להגיד שהם ג'וקים יש לי בעיה, בגלל שג'וקים לא הורגים את השרצים שלהם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #10 ב- : דצמבר 26, 2006, 15:45:34 »
הרשו לי להוסיף, שהבריטים עשו משהו דומה אך שונה באפגניסטן (בזמן שהיו קולוניה בריטית), הם ירו כדורים מרוחים בשומן חזיר במורדים, גם זה היה מכה מוראלית למוסלמים.
רעיון נחמד מאוד  ;D ;D ;D
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
יש לי רעיון
« להגיב #11 ב- : פברואר 09, 2007, 22:01:42 »
עם כבר צריך דם חזיר כדי לגרום למוסלמי ללכת לגיהנום יש להם הרבה דם כזה בתוכם.
עם זאת מסכנים החזירים שמשווים אותם למוסלמים וימח שמם וזכרם.
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
יש לי רעיון
« להגיב #12 ב- : פברואר 11, 2007, 18:30:39 »
עם כבר צריך דם חזיר כדי לגרום למוסלמי ללכת לגיהנום יש להם הרבה דם כזה בתוכם.
עם זאת מסכנים החזירים שמשווים אותם למוסלמים וימח שמם וזכרם.
בין כך או בין כך הם הולכים לגיהנום  ;D
ותאמינו לי הולך להיות להם חם...
חם מאוד...
;D ;D ;D ;D ;D ;D
« עריכה אחרונה: פברואר 11, 2007, 18:31:17 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i