כתב נושא: תוכנית מרתקת הודות לשואלים המצויינים!  (נקרא 7978 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ימני מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ל-בייקר...
« להגיב #25 ב- : אפריל 19, 2007, 00:38:26 »
אני שמח שזה שמשעשע אותך, אבל התכוונתי ברצינות למה שאמרתי !
צריך ליזום חוק של הוצאות להורג של מכפשות והובות ועידונים !

מנותק ימני מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הייתי רוצה לנצל את ההזדמנות הזו...
« להגיב #26 ב- : אפריל 19, 2007, 00:59:37 »
כדי לפנות חיים בן פסח בעצמו ולשאול אותו מה הוא חושב על כך:
כל הצרות הצרורות ומכות השמים שבאו על עם ישראל (ובאים גם היום) הם כתוצאה ממכשפות ועבודה זרה שיש כאן, צריך ליזום חוק של הוצאות להורג!
לא רק שאנשים סובלים מכישופים בפרט, זה גם גורם לא קטן לעונשים קולקטיביים לא קטנים של הקב"ה כלפי עם ישראל בכלל !!!
לא ניתן לסבל לשרור בקרב עמינו ואנשינו!!! לשלוח לגיהנום את כל המכשפות !

בייקר

• אורח
תוכנית מרתקת הודות לשואלים המצויינים!
« להגיב #27 ב- : אפריל 19, 2007, 01:05:22 »
אני יודע שאתם רציניים אני בספק אם חיים יתיר לכם לעלות את גל ים על המוקד.

בייקר

• אורח
« להגיב #28 ב- : אפריל 19, 2007, 01:05:49 »
ימני מתון אתה דתי?

מנותק ימני מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מסורתי!
« להגיב #29 ב- : אפריל 19, 2007, 01:09:03 »
מסורתי, אבל מאמין בקב"ה יותר מהרבה דתיים אחרים!!!
סנהדרין לא מספיק אם לא יהיו גם הוצאות להורג  של מכשפות, הובות ועידונים.

בייקר

• אורח
« להגיב #30 ב- : אפריל 19, 2007, 01:15:32 »
אובות וידעונים.
אבל אני אוהב את סגנון הכתיבה שלך והחשיבה שלך סדורה ומגובשת.
אני אקבל את דעת הרוב.
הפורום הזה ילך לאן שכותביו יקחו אותו.
למעשה אני ואתה דומים.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : אפריל 19, 2007, 04:43:24 »
אוקי גל אני באמת שומר על קור רוח בקשר לתגובות שלי אליך

אני מיתפלא איך מישהו לא היתעצבן עליך פה כנראה כבר היתיאשו ממך אם סמת לב

בהתחלה  זה היה ככה את אמרת אמרו לך בחזרה את שוב אמרת ועיצבנת היתעצבנו עליך
כעת הגיע היאוש שלנו כלפייך אני בטוח שכל מילה שאני יכתוב פה לא תזיז במילימטר את הדעה שלך

קודם כל תקפת בלי בושה את חיים בן פסח וזה בסדר
אבל ליתקוף בלי לחשוב להטיח בו דברים שהוא לא אמר?? כמו שבייקר הביא לך פה
קודם תראי את התוכנית עד הסוף

על איזה הסתה את מדברת ? את קוראת לאמת הסתה?

רוצה אני ידבר על הסתה????
שאומרים שלמורים אסור לדבר על פולטיקה אבל למורה שמאלני זה לא אכפת תמיד ינסה להגיד את תורתו "הנעלה" לתלמדים שלו
רוצה לדבר איתי על עוד הסתה? של התישקרות השמאלנית  אז הינה למה באתרים כמו וואלה YNET וכו
נותנים במה לכאלה שמיעצים לך להישממט מהגיוס להיתנגד "לכיבוש"
זה ערכים אלה?
לא זה לא ערכים אבל זה ערכים שהילדים שלך רואים כל יום !@!!! ויש

את אומרת למה הוא מדבר על אותן 16 משפחות עשירות ?<
תגידי את חייה בסרטים אותן משפחות עשירות מיצרות מונפול על כל חלקי התעסוקה
אבל הקטע שזה לא ניגמר שם ראי מיקרא שר האוצר "ההגון שלנו"
וזה מחלחל לפולטיקה ומשפיע בעקפין על המדינה אבל זה לא ניגמר שם

כול יום רואים תאפליה בין עשרים לעניים !
סלחי לי אני חוזר בי בין עשירים לבין שאר המדינה

אני עוצר פה כי אני כבר יודע שלא משנה מה המילים שלי ולא של אף אחד אחר לא ישנו את דעתך
את תביני מתישהו
אבל המתשהוא הזה יהיה מתי שמאוחר מדי

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : אפריל 19, 2007, 07:22:30 »
קודם כל כפי שאמרתי אני מעדיפה שהוא יתכתב איתנו פה על גביי הפורום עם כל אחד ואחת מאיתנו ולא כל אחד ישאל אותו שתיי שאלות ואם יש לי מאה?אז מה אשאר עם תאוותי בידי?
קודם כל מה אתם מתעצבנים במהירות הרי אתם צעירים ממני ולי יש לב חלש יותר..
הלאה זה ששר האוצר גנב ואולמרט יש עליו קופת שרצים והנשיא גם כן לא אורים ותומים זה לא קשור לחיים בכלל.
כפי שכתבתי בשאלות שלי שנשארו מיותמות כי למה שהוא יענה מה איכפת לו ממני ואני יודעת שהוא נכנס לפה כי הוא כתב הודעה לגביי הניקים זה אומר כבר דרשני ...
לכן אני מעדיפה להמשיך לחשוב את מחשבותיי על האיש עד שלא יוכח לי אחרת.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : אפריל 19, 2007, 07:28:54 »
בייקר מתיי בפעם האחרונה אמרתי לך שאני אוהבת אותך??חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ידעתי הם מתים לעלות אותי על המוקד חחחחחחחחח אהבתי גדול ומצחיק.
חוץ מזה אתה מדבר על שרי אריסון שהיא פיטרה באכזריות אז יקירי זה העסק שלה וזה זכותה לפטר לצמצם לייעל ולתעל.
לבייב גם כן וכך הלאה והלאה..
מאמי אתה טועה נשמה שלי מסיבה פשוטה אחת לך יש עסק או קיי ואתה בעל נכסים זכותך בכסף שלך לעשות מה שבראש שלך זה שלך אתה עבדת בשביל זה..
זה שהיום רואים כל כך הרבה משפחות עשירות בישראל זה לא הבעיה שלי ועיני לא צרה בהם חלילה וחס..
לבריאות למה לא?כפי שאמרתי אם האנשים עשו זאת ביושר סבבה אם זה אלפרון שהכסף הגיע מסמים ומרצח ומפרוקטשן אותו הייתי קוברת לפני שהיה מספיק לומר ג'ק רובינזון..כי הוא פגע באושיות החברתיות..לכן יקירי מה איכפת לך מהמשפחות הללו ..
ועוד דבר הוא דיבר על ממשלה כהניסטית למה הוא מתכוון שאלתי אותו והוא כמובן שלא ענה כי הוא אוהב לענות על מה שהוא רוצה ולא עלמה ששואלים אותו הרי הוא היה פה אתמול בלילה אז תסביר לי מיהו ומה המנטרות שלו ובעיקר כשאדם אומר שצריך לפגוע במשפחות האלו בגלל עושרן ובגלל שכביכול הן הורסות את המדינה זה רע מאמי באמת שזה לא עושה לי טוב..
למה לפגוע בהן מה הן עשו לו ? חוץ מזה אני שמחה שאתה שורד את המתקפות שלי ואת המתקפות שלהם עליך ..אוחחחחחחחחחחחח כפרה}{

בייקר

• אורח
« להגיב #34 ב- : אפריל 19, 2007, 12:24:48 »
גל את עצמאית.זה לא נעים להיות מפוטר מעבודה.היא באה ומפטרת במכה ואז שנאו אותה.אז לומר שהיא תרמה בכך למדינה.
הבעיה שלך שאת רוצה לבלוע הכל במכה אחת.
את כמו הגוי שבא להלל הזקן וביקש ממנו שילמד אותו את תורת ישראל על רגל אחת.
תאזיני לתוכנית של גיל אברהם.
חיים אדם עסוק ועושה תוכניות.
את כמו מכונת פופקורן עוד לא הספקנו וכבר קופצים גרגרים חדשים.
את רוצה תשובה לאלף שאלות בדקה?
את כמו מכונת יריה.
תשארי תלמדי,תקשיבי ולא בבת אחת.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : אפריל 19, 2007, 13:33:47 »
קודם כל היא תרמה הרבה כסף למדינה בכל מיני בתי חולים וכו'..ותכף יקומו עליי החברא'לך ויגידו שהיא מרוויחה המון כסף נו מה לעשות היא יודעת להשקיע נכון או יותר נכון אביה ידע להשקיע.
לגביי הפיטורין זכותה היה לפטר כרצונה את מי שלא התאים לה למערכת ובוא אומר לך עוד משהו קטן..
היום יושבים בביטוח לאומי מס הכנסה ועיריות פקידים שמזמן הייתי משלחת אותם לכל הרוחות כי הם כבר מבוגרים ולא בא להם לעבוד וקודם כל הכוס תה שלהם ואחר כך האזרח ולא תמיד מתחשק להם לענות ואי אפשר לפטר אותם בגלל שהם עובדי מדינה והם יודעים את זה שאיש לא ייגע בהם..כך גם בצבא ובכל מוסדות הממשלה ובינינו למה שלא יפוטר אדם אם הוא כבר לא מתאים למערכת?
למה לא לבוא ולייעל את המערכת ?אז נכון היא פיטרה כל מיני סוגי עובדים וחלקם לא יוכלו למצוא עבודה חדשה בחוץ אך אם הוא היה טוב היא לא היתה מפטרת אותו והיא גם השתדלה לתת פיצויים הוגנים..ושוב בנק זה עסק בדיוק כמו שהיום הבנק אומר לך אתן הלוואה ולאחר לא זה זכותם ולא תוכל לעשות דבר וחצי דבר..האם השיטה הזאת טובה איני יודעת אך אני יודעת שהיא משתדלת להיות מאוד הגונה והוגנת ובמקרה אני מכירה אותה אישית .
אך אני למשל כן הייתי פוסלת את גדייאמק לא בגלל היותו רוסי אלא בגלל שלאט לאט מגיעות שמועות שהכסף שלו מגיע ממקומות לא כשרים וזה מכאיב לי..
לא ייתכן שהוא יהיה אחראי על עסקאות נשק לאירן בדרך כזאת או אחרת ומאידך יזעק שהוא ציוני..
לא יעלה על הדעת שאותם טילים וקטיושות שהוא מכר אותן לאירן יגיעו לידי החיזבאללה ויעופו על הצפון ..זה אבסורד.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : אפריל 19, 2007, 13:45:22 »
קודם כל היא תרמה הרבה כסף למדינה בכל מיני בתי חולים וכו'..ותכף יקומו עליי החברא'לך ויגידו שהיא מרוויחה המון כסף נו מה לעשות היא יודעת להשקיע נכון או יותר נכון אביה ידע להשקיע.
לגביי הפיטורין זכותה היה לפטר כרצונה את מי שלא התאים לה למערכת ובוא אומר לך עוד משהו קטן..
היום יושבים בביטוח לאומי מס הכנסה ועיריות פקידים שמזמן הייתי משלחת אותם לכל הרוחות כי הם כבר מבוגרים ולא בא להם לעבוד וקודם כל הכוס תה שלהם ואחר כך האזרח ולא תמיד מתחשק להם לענות ואי אפשר לפטר אותם בגלל שהם עובדי מדינה והם יודעים את זה שאיש לא ייגע בהם..כך גם בצבא ובכל מוסדות הממשלה ובינינו למה שלא יפוטר אדם אם הוא כבר לא מתאים למערכת?
למה לא לבוא ולייעל את המערכת ?אז נכון היא פיטרה כל מיני סוגי עובדים וחלקם לא יוכלו למצוא עבודה חדשה בחוץ אך אם הוא היה טוב היא לא היתה מפטרת אותו והיא גם השתדלה לתת פיצויים הוגנים..ושוב בנק זה עסק בדיוק כמו שהיום הבנק אומר לך אתן הלוואה ולאחר לא זה זכותם ולא תוכל לעשות דבר וחצי דבר..האם השיטה הזאת טובה איני יודעת אך אני יודעת שהיא משתדלת להיות מאוד הגונה והוגנת ובמקרה אני מכירה אותה אישית .
אך אני למשל כן הייתי פוסלת את גדייאמק לא בגלל היותו רוסי אלא בגלל שלאט לאט מגיעות שמועות שהכסף שלו מגיע ממקומות לא כשרים וזה מכאיב לי..
לא ייתכן שהוא יהיה אחראי על עסקאות נשק לאירן בדרך כזאת או אחרת ומאידך יזעק שהוא ציוני..
לא יעלה על הדעת שאותם טילים וקטיושות שהוא מכר אותן לאירן יגיעו לידי החיזבאללה ויעופו על הצפון ..זה אבסורד.

גם את בעלה את מכירה אישית?
אני יודעת איך נעשו הפיטורים בבנק פועלים זה היה מגעיל למדי.
זה שלבן אדם יש כסף ועסק זה עדין לא אומר שהוא רשאי להיות רשע.
וזה באמת שיא הצביעות לפטר את אלו שעבדו עשרות שנים ועל גבם בנק פועלים בנה את העסק ולהיות חמודים לכמה בתי חולים יש פתגם צדקה מתחילה בבית.
למשל קרנגי שהיו לו מפעלי פלדה ושבר ע"י חיילים והרג נסיון שביתה בונה אולם קרנגי למוזיקה בניו יורק.
אבל שרי היא בחורה רוחנית אני יודעת. הכרתי אדם שהתעשר מאד ממפעל קטן למפעל ענקי הוא אמר הפועלים שהיו בבר מצוה שלי יעבדו במפעל כמה שהם רוצים.
אז שרי נותנת כסף לבתי חולים ובבנק שלה מעסיקה עובדי קבלן בתנאי זבל יופי לנו ולכלכלתנו.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : אפריל 19, 2007, 13:53:27 »
כן גם את בעלה אני מכירה אישית יש למישהו בעיה עם זה??
ואם יש למישהו טענות כלפי שרי אריסון שיעלה זאת על כתב וישלח אליה למשרד וזכותה כפי שכתבתי קודם בפעם המליון לפטר את מי שבא לה מה לא ברור בזה??
והיא לא מעסיקה עובדים שקשורים לתחום הניקיון כמדומני שיש חברות ניקיון ואת הטענות יש להעביר לשם..

בייקר

• אורח
« להגיב #38 ב- : אפריל 19, 2007, 14:08:33 »
קרנגי זה שכתב ספרים?או מישהו אחר?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : אפריל 19, 2007, 14:09:28 »
אני יודע שאתם רציניים אני בספק אם חיים יתיר לכם לעלות את גל ים על המוקד.
למה אנחנו צריכים לשאול את חיים ?

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : אפריל 19, 2007, 17:03:11 »
למה לא ?
בוודאי שאתה צריך לדעת מה המצע של האיש כדי להבין מיהו ומהו ובמה הוא דוגל וכו'..מה אתה עדר ??עז כבשה?.
אתה חייב לדעת מי האדם שעומד מאחורי האתר הזה ולדעת על כונותיו ולדעת אם באמת ובתמים אתה תומך בו בדיוק כפי שהיית רוצה לדעת מהם דעותיו של נתניהו ברק אולמרט וכו' כשהלכת להצביע עבורם בקלפי ..

מנותק ימני מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ל- דקסטר:
« להגיב #41 ב- : אפריל 19, 2007, 17:38:18 »
למה?! כי מעניין מה דעתו על כך. הוא שכל כך מעוניין בסנהדרין, מעניין מה חושב על כך.
מה רע בהוצאות להורג של מכשפות, אובות וידעונים?

למה קרתה השואה?! סתם ככה?! - זה רק למראית עין!
השואה היא עונש קולקטיבי מן השמיים על יהודי אשכנז שעסקו בעבודה זרה, התבוללות, כישופים, אובות וכו' !!!
הרעיון של הוצאת להורג כזה הוא טוב מכיוון שכך יענשו אותם אנשים ספציפיים שעושים את הדברים האלה ולא יהיו יותר עונשים קולקטיביים ומכות שמים כמו שספג עם ישראל לכל דורותיו.
גם את ה'פולסא דנורא' שעשו אותם מטורפים לאריק שרון אני רואה בחומרה רבה, ואני חושב שאם היה סנהדרין בארץ הוא לא היה נוהג כך אלא להיפך, מוציא את אותם מבצעי הקללה להורג.
קללה/כישוף/אוב/מיסטיקה = עבודה זרה ומהווה קשר עם אלוהים זרים !!!

בייקר

• אורח
« להגיב #42 ב- : אפריל 19, 2007, 22:26:00 »
כלומר גייסת את היטלר ועשית אותו כלי בידי השם ובכך אתה משמיץ את אלוקים לא פחות.
הטענה של האתאיסטים אחרי השואה היתה שהיא הוכחה לטענות הכופרים,אתה הפכת את היוצרות.
זה אל רחום וחנון?
זאת טענה חרדית שהרפורמה אשמה בשואה.
טענה הפוכה של תנועת ההשכלה שהחרדים אשמים בשואה.
שתי הטענות הזויות.
בכלל הרמב"ם טוען שבשביל להבין את אלוקים צריך להיות אלוקים.
הרב לאו אמר שאיננו יודע ואינו יכול להסביר את השואה.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : אפריל 19, 2007, 23:01:20 »
קרנגי זה שכתב ספרים?או מישהו אחר?
לא משהו אחר. שבנה את אולם קרנגי בניו יורק. אני פעם ראיתי תוכנית על זה. המחשבה אני בעל הבית אז מותר לי... זו הייתה החשיבה המפאיניקית. משה דיין היה שר הבטחון אז מותר לו לתת את הר הבית ומותר לו לגנוב עתיקות  ומותר לו  ומותר ומותר לו...

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : אפריל 20, 2007, 03:30:23 »
את מצחיקה אותי גל כי רואים כמה השקפת העולם שלך לא אוביטקוית במיוחד

לגבי מי  שכיביכול את מכירה

את מפספת פה את כול התמונה וניצמדת לטפל אבל לא נורא
את כבר תביני לא בדרך הקלה את תביני בדרך הקשה

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : אפריל 20, 2007, 10:47:58 »
תן לי ללמוד ולטעות זה הכיף לא?
אם אדע הכל יהיה לי משעמם לכן מעדיפה הכל ללמוד על בשרי ..
דרך אגב השואה כבר נכתבה בתנך בספר דברים והיא נאמרה למשה מפי אלוהים..
ואם תרצו אביא את זה לכאן,ויש הרבה הסברים לשואה אך לא מתכוונת לפתוח את הנושא הזה לא עכשיו אולי בזמן אחר.