כתב נושא: נץ בוא ננסה משהו שונה.  (נקרא 5742 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« ב- : אפריל 19, 2007, 23:24:52 »
תגובה על מעשים.
אתה ראש ממשלה וסעודיה מפרסמת "תוכנית שלום":הסדר קבע עם ישראל תמורת נסיגה מלאה לקווי 67 מדינה פלשתינית שבירתה ירושלים וזכות שיבה מלאה בהתבסס החלטות האו"ם.
מהי תגובתך?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #1 ב- : אפריל 19, 2007, 23:32:40 »
מציע הצעה אלטרנטיבית הכוללת את זה שסעודיה קולטת במדבריותיה האדירים ובעזרת כספי הפטרו-דולרים שלה את כל הערבים במרחב שבין הנילוס לפרת ומאיים בתגובה לאייד את סוריה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #2 ב- : אפריל 19, 2007, 23:39:29 »
לגבי סוריה:משחק מלחמה.
אני הרמטכ"ל הסוני של צבא סוריה ותפסתי עכשיו את השלטון בהפיכה.אני פונה אליך ראש ממשלת ישראל ונותן לך אולטימטום החזרת הגולן תוך 48 שעות או פעולות התנגדות סוריות.
« עריכה אחרונה: אפריל 19, 2007, 23:40:01 על ידי בייקר »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #3 ב- : אפריל 20, 2007, 00:07:25 »
משמיד מייד את ארמון הנשיאות הסורי ואת בניין המטכ"ל הסורי בלטקייה ומצהיר שזוהי רק אזהרה.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #4 ב- : אפריל 20, 2007, 00:17:16 »
שולח את חיל האוויר לעשות מדמשק ערמה אחת גדולה של אפר על תושביו, על ידי פצצות תרמובאריות והפצצות שטיח נוסח הפצצות על גרמניה ויפן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #5 ב- : אפריל 20, 2007, 00:54:45 »
אוקיי נמשיך סוריה נכנעת האם אתה שולח את צה"ל שיחזיק אותה כשטח כבוש?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #6 ב- : אפריל 20, 2007, 00:56:27 »
שולח את צה"ל בשביל שיוודא שהסכמי הכניעה שלה מקויימים והיא נסוגה עם אזרחיה אל מעבר לנהר הפרת.
בדיוק כמו הצבא האמריקאי נכנס ליפן אחרי שהם נכנעו רשמית בשביל לאכוף את השינויים הכפויים בחוקה היפנית.והקמת יפן אחרת
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #7 ב- : אפריל 20, 2007, 01:05:07 »
הסורים מקימים ארגוני טרור ופוגעים בצה"ל הנמצא בשטח סוריה:מכוניות תופת,מחבלים מתאבדים,מלחמת גרילה.טיל סקאד נורה לשטח ישראל למרות הכרזת הכניעה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #8 ב- : אפריל 20, 2007, 01:10:57 »
אזי סוריה נהרסת בשיטתיות על ידי נשק כימי, ביולוגי ופצצות תרמובאריות בדיוק כמו דמשק, אין לי היסוס גם אם זה יקח מיליוני סורים אליי קבר, ההתקפה תימשך כל עוד יש יריות מצידם, ולא מעניין אותי אם לא יישאר שריד ל"עם" הסורי, בסוריה.
ההסטוריה של האיסלם מלמד אותי שברגע שבאמת מגלים אכזריות מולם אין להם מה לעשות (עיין ערך המונגולים), הם מתקפלים מול הפגנת עוצמה שאין ביכולתם להשיב לה.
בסופו של דבר הם לא ייעזו לחזות במותם של עשרות מיליוני בני עמם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #9 ב- : אפריל 22, 2007, 07:17:12 »
במקרה של מלחמה כזאתי יש מצב שנאט"ו יתקפו אותנו
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

בייקר

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #10 ב- : אפריל 22, 2007, 12:02:29 »
ארה"ב לא תומכת בסוריה.

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #11 ב- : אפריל 22, 2007, 13:25:21 »
כן אבל מדינה שתשתמש בנשק כימי וביולוגי כמו שנץ הציע ותאייד את המדינה השכנה שלה תזכה לתגובה חריפה מצד העולם וייתכן ואפילו במהלך צבאי כמו שקרה בסרביה בזמנו

כמו כן אין לשכוח שהערבים מגובים ע"י רוסיה (מעצמת הרשע של העולם הזה)

אם אינני טועה קראתי שהרוסים תכננו לתקוף בישראל בזמן מלחמת יום הכיפורים (או שאולי היה זה בששת הימים?) ושהם רצו להנחית 1000 צנחנים בנמל חיפה

במקרה של מלחמה כזאתי ייתכן ואיראן תכנס למערכה ותתקוף את ישראל או אולי אפילו רוסיה עצמה

אם אלו לא יעשו זאת אולי אלו יהיו אירופה או אפילו ארה"ב בתגובה לטבח שנץ מציע...

אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #12 ב- : אפריל 22, 2007, 19:35:59 »
כן אבל מדינה שתשתמש בנשק כימי וביולוגי כמו שנץ הציע ותאייד את המדינה השכנה שלה תזכה לתגובה חריפה מצד העולם וייתכן ואפילו במהלך צבאי כמו שקרה בסרביה בזמנו

אם אינני טועה קראתי שהרוסים תכננו לתקוף בישראל בזמן מלחמת יום הכיפורים (או שאולי היה זה בששת הימים?) ושהם רצו להנחית 1000 צנחנים בנמל חיפה

במקרה של מלחמה כזאתי ייתכן ואיראן תכנס למערכה ותתקוף את ישראל או אולי אפילו רוסיה עצמה

רק שתידע בחבל דאפור נירצחו ונאנסו מיליון אזרחים תוך חודש אחד?

מה האום עשה?

לקח לארצות הברית ולאום להיכנס בסרביה אחרי הפשעי מלחמה נוראים שהרבה יותר נוראים מפצצה כימית וביולגית
לקח להם בערך ת7 שנים רקל להכינס וזה אחרי שכבר ל איכלו להיתעלם תאמין לי שאם העולם ירצה להיתעלם ג מזה הוא יכול

ארצות הברית דואגת רק לאינטרסים שלה וככה כל מועצת הביטחון באו"ם

רוסיה לעולם לא תעיז ליפעול בצורה מכוונת נגד ישראל כי אז באמת לא יהיה לנו מה להפסיד ויעופו אטומים לכול הכיוונים וזה יכניס את העולם ובמיוחד את ארצות הברית למלחמה אם סוריה  לא בגללו דווקא אלה בגלל על השליטה במזרח התיכון

בייקר

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #13 ב- : אפריל 22, 2007, 22:36:50 »
קצת נסחפתם.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #14 ב- : אפריל 22, 2007, 22:59:53 »
נשמע לי מופרך , חוץ מזה לא חסרים כל מיני משוגעים.

האיסלאם מתוכנן היטב להפיץ את עצמו ברבים אולי אפילו כמו הנצרות רק בצורה יעילה הרבה יותר , בגלל זה זה כ"כ מוצלח ,

אם כי לדעתי כל אלה שהופכים הליות אתאיסטים מושבעים ברמה של פנאטיות עם כל המאפיינים של האתאיסטים שמחשיבים את עצמם למדעיים , ממשפחות יהודיות מסורתיות מאוד ומעלה זה יותר חמור.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

Aaron

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #15 ב- : אפריל 22, 2007, 23:30:48 »
הסרבים הם בני ברית שלנו, צריך לקחתם מהם דוגמא איך שהם נלחמו נגד הטרור.

בייקר

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #16 ב- : אפריל 22, 2007, 23:46:21 »
תראה ליאו תביא לי אתאיסט מושבע מבחינה מדעית ואני אתמודד עימו לוגית.
מי ברא אותך?
מוצאי מהקוף!
תוכיח לי שאין חלילה אלוקים!
אני לא יכול להוכיח!
מה שומר את הגלקסיה במקומה?
תוכיח לי שדרווין צדק!אני רוצה הוכחות מדעיות.
מה מונע מהשמש להתקרב לכדור הארץ ולשרוף אותו!
יותר קשה להתמודד עם דאיסט ואגנוסטיקן שטוען שאלוהים לא משחק בקוביות.
ואז מוכיחים את השרשרת ממעמד הר סיני.שזה קשה יותר להוכחה.
אבל צדקת ליאו האתאיזם הוא סוג של דת ראה טומי לפיד.
והמהות שלנו יהודית היא ההגדרה העצמית,הלאום שלי,אם אני לא יהודי אני כלום.
אם האיסלם מפיץ עצמו טוב יותר למה ניצחה הנצרות!
תלמד על שארל מרטל ועל הקיסר קונסטנטין ועל האינקוויציה הקדושה.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #17 ב- : אפריל 24, 2007, 13:26:38 »
אהם... לא יודע נראה לי כתבתי את התגובה בשרשור הלא נכון.

יש לי מספר טענות שהשתמשתי בהם להתווכח עם אשים כאלה וזה לא עובד כי הם פשוט אטומים רגע אחרי שהם סתרו את עצמם הם יחזרו ישר לתחילת הוויכוח וישכחו את כל הטענות שלך.

בכל אופן שיהיה אתאיסטים זה קבוצה קיצונית למדי רוב החילונים לא אתאיסטים גם רוב אלא שלא מאמינים לא בידיוק משתייכים לאתאיסטים החזקים בסגנון לפיד וכל אלה.

טוב בקשר לנושא הנתון , השתגעתם לאייד את סעודיה???? הסעודים פחדנים אבל לא חסר להם כסף למלחמת התשה ממושכת.....
(אבל צריך למצוא חלופה לנפט מהר מאוד , בכיוון ההתכה הגרעינית פוטוסינטזה מלאכותית או אנרגיה גאומטרית מליבת כדור הארץ וישראל צריכה להיות חלוצה בתחום)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

בייקר

• אורח
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #18 ב- : אפריל 24, 2007, 13:59:19 »
לא נורא.
אז תחזור גם אתה לתחילת הויכוח או שתסב את דעתם להתקדמות בויכוח.
אני לקחתי דף ועט ורשמתי נקודות כשהתווכחתי עם חרדי.
ואז עניתי לו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ בוא ננסה משהו שונה.
« להגיב #19 ב- : אפריל 26, 2007, 19:40:36 »

טוב לדעת שלמילוסביץ' היה נשק בלתי קונבנציונלי ובמיוחד נשק גרעיני.
apricot, העובדה היא שארה"ב הגדולה והחזקה מפחדת פחד מוות מצפון קוריאה המחזיקה מקסימום במספר ראשי נפץ גרעיניים שלא עולה על 5.
אז לגבי ישראל שהיא המעצמה הגרעינית השישית בגודלה (יש שטוענים אפילו ה4 בגודלה), יתקפו אותנו? מי? ארה"ב שאם נרגיש שגבנו אל הקיר איתם אז פשוט מאיידים את החוף המזרחי של ארה"ב על תושביו (אתה יכול בכלל לתאר את ארה"ב ללא ניו יורק, בוסטון, מיאמי, אורלנדו, וושינגטון וכו'??????)
אולי אירופה הפציפיסטית? אל תצחיק אותי, אירופה לא מעזה לירות קפצון בלי הדוד סאם,  ורוסיה שכל כולה היום דיבורים (ממש לא רוסיה של ברז'נייב או אנדרופוב, אפילו לא רוסיה של סטאלין), יש לישראל מספיק עוצמה בלתי קובנציונלית בשביל למחוק את רוסיה פעמיים, לא בכדי הרוסים לא ירו יריה אחת בזמן המלחמה הקרה בגלל החשש להיגררות למצב של MAD (חיסול הדדי מובטח עם ארה"ב).
וסין עושה מה שטוב לסין ולא אכפת לה שימחקו עמים אחרים העיקר שהפיתוח הסיני נוסח קונפוציוס יישמר.
סין לא תנקוף אצבע, וapricot, תבין, היום מדינה עם אומץ (לא צריך יותר מזה) המחזיקה בנשק גרעיני, יכולה לעשות ככל העולה על רוחה (אז יהיו מקסימום סנקציות כלכליות ובידוד, אז מה? הגאווה שלי ושל עמי כיהודים חשובים יותר ממה יאמרו הגויים, "הן עם לבדד!!! ישכון ובגויים לא יתחשב").
לפוטין יש מסיק בעיות מבית בשביל להתעסק בנו וכן אין לו את המשאבים לבצע פעולה קונבנציונלית כנגדנו, כמו שהיה לרוסים בזמן מלחמת יום כיפור או ששת הימים.

ו-ליאו, התכוונתי שצריך לאייד את סוריה ולא את סעודיה, התפקיד המיועד של סעודיה הוא להוות כר קליטה לעשרות מיליוני הערבים החיים היום בין הנילוס לפרת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל