כתב נושא: הסקר על סוריה,  (נקרא 4269 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הסקר על סוריה,
« ב- : אפריל 19, 2007, 21:29:12 »
הרוב (מספר משתתפים נמוך מאוד, חבר'ה תגלו קצת יותר השתתתפות), קבע שאכן יש למחוק את כל המרחב בסוריה על תושביו עד נהר הפרת לכל אורכו ולספחו למדינה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
הסקר על סוריה,
« להגיב #1 ב- : אפריל 22, 2007, 23:46:01 »
לשמאלנים האפשרות הזאת נראת כמו מדע בדיוני. אם תאמר להם משהו כזה הם יחשבו שאתה משוגע לגמרי בעוד שהם המשוגעים האמיתיים.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הסקר על סוריה,
« להגיב #2 ב- : אפריל 23, 2007, 20:13:16 »
לדעתי זה דבר שהוא אפשרי אבל אבדות כבדות מאוד לעם ישראל .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הסקר על סוריה,
« להגיב #3 ב- : אפריל 26, 2007, 19:18:02 »
לפעמים בכדי להגיע ליעד ישנם אבידות שצריך לקחת בחשבון, אבל אסור בשום פנים ואופן להירתע ולסגת מהאסטרטגיה רבתי הזו.
ואני מוכן לשלם מחיר זה (עם כל הצער שבדבר).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הסקר על סוריה,
« להגיב #4 ב- : אפריל 27, 2007, 14:19:09 »
לפעמים בכדי להגיע ליעד ישנם אבידות שצריך לקחת בחשבון, אבל אסור בשום פנים ואופן להירתע ולסגת מהאסטרטגיה רבתי הזו.
אולי אתה כן, אבל מה עם החיילים ומשפחותיהם ?

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הסקר על סוריה,
« להגיב #5 ב- : אפריל 27, 2007, 14:25:02 »

תיראה אני בתור אזרח שהולך להיתגייס לצבא ההולך לסכם ולהשאיר מכתב במקרה שיחטפו אותי יש אפשרות כזאתי מי שרוצה אני יפרט
וגם לאן הביטוח אם חס וחלילה אני ימות למי הוא ילך אתה קובע את כל הדברים האלה
אז אני משאיר מכתב שבו אני יכתוב

רק ינוסח אחרת ויותר אבל במילים קצרות

לא לפדיון שבויים בכל מחיר

החיים שלי לא שווים חיים של יהודים אחרים שירצחו בעיקבות על יד הרוצחים ששיחרו חס וחלילה אם אני יחטף 

אני חושב שכל אחד שמיתגייס צריך לקחת את הסיכון הזה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הסקר על סוריה,
« להגיב #6 ב- : אפריל 27, 2007, 16:29:14 »
אני לא הייתי רוצה לחשוב בכלל מה היה קורה אילו ארה"ב או רוסיה היו שמים את השיקול הזה כחלק מהחשיבה בהליכה למלחמה בזמן מלחמת העולם השניה.
ואני יגיד משהו עוד יותר מזה, מה שאנחנו מתמודדים איתו היום שהוא הציויליזציה האיסלמית (שכזכור כמעט כל אדם רביעי היום בעולם הוא מוסלמי), ולכן זהו מלחמת העולם השלישית על פי כל הגדרה מדעית/הסטורית אובייקטיבית, ולכן המצב היום בעולם אל מול האיסלם הוא כזה שהמצב הולך ומתקרב אל עבר המצב שהיה בתחילת מלחמת העולם השניה בהצלחות המסחררות של גרמניה ויפן, זהו מצב מאוד מאוד מסוכן שכל העולם עומד ותלוי על בלימה, אזי אין מקום כלל לשיקולים אלו.
« עריכה אחרונה: אפריל 27, 2007, 16:33:53 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הסקר על סוריה,
« להגיב #7 ב- : יוני 04, 2007, 19:48:48 »
אני לא הייתי רוצה לחשוב בכלל מה היה קורה אילו ארה"ב או רוסיה היו שמים את השיקול הזה כחלק מהחשיבה בהליכה למלחמה בזמן מלחמת העולם השניה.
ואני יגיד משהו עוד יותר מזה, מה שאנחנו מתמודדים איתו היום שהוא הציויליזציה האיסלמית (שכזכור כמעט כל אדם רביעי היום בעולם הוא מוסלמי), ולכן זהו מלחמת העולם השלישית על פי כל הגדרה מדעית/הסטורית אובייקטיבית, ולכן המצב היום בעולם אל מול האיסלם הוא כזה שהמצב הולך ומתקרב אל עבר המצב שהיה בתחילת מלחמת העולם השניה בהצלחות המסחררות של גרמניה ויפן, זהו מצב מאוד מאוד מסוכן שכל העולם עומד ותלוי על בלימה, אזי אין מקום כלל לשיקולים אלו.

ארה"ב ורוסיה השתתפו במלחמה בגלל התקיפה, תחילה בריטנה וצרפת נתנו להיטלר לספח את אסטרו-הונגריה וצ'כיה בגלל שהם פחדו שתיהיה מלחמת עולם שלישית אפילו שגרמניה כבשה חלק קטן מצרפת עוד לפני שנכנסה לפולין ששם בריטניה וצרפת הכריזו על מלחמה לא עשו כלום, רוסיה הייתה בשותפות תקיפה עם גרמניה היחד כבשו את פולין וסיכמו עם גרמניה איזה חלק כל אחד ייקח רוסיה נכנסה למלחמה רק אחריי שגרמניה תקפה אותה, ארה"ב לא הייתה קשורה לסיפור ונלחמה עם יפן על שטחים שהיא כבשה שהיו בבעלות ארה"ב, יפן שהחלה במסע כיבושים ניכנסה לבריט עפ גרמניה בטענה שהם "הארים של המזרח", וארה"ב נכנסה למלחמה בעקבות אינטרסים מצד בריטניה. מה שאני מראה פה שגם המעצמות הכי גדולות הן היו פחדניות, צריך מנהיג עם ביצים כדי לעשות היסטוריה.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
הסקר על סוריה,
« להגיב #8 ב- : יוני 05, 2007, 18:53:46 »
אני רקרוצה להגיב למ ש dexter אמר "מה תגיד לחיילים ולמישפחותיהם"
לדעתי אנחנו הגענו למצב הפוך של מוסריות שאסור שזה יקרה אנחנו במצב שהאזרחים מגנים על החיילים כמו בשדרות שכ"כ ברור שצריך לכבוש
מחדש את רצועת עזה ואת פילדלפי ועדיין אנשים אומרים אבל יהיו לנו אבידות אין מה לעשות זה התפקיד של החיילים מי שלא רוצה
לא היה הולך להיות קרבי החיילים צריכים להגן על העם ולא להיפך.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הסקר על סוריה,
« להגיב #9 ב- : יוני 06, 2007, 22:48:58 »
לשמאלנים האפשרות הזאת נראת כמו מדע בדיוני. אם תאמר להם משהו כזה הם יחשבו שאתה משוגע לגמרי בעוד שהם המשוגעים האמיתיים.

במצב של היום, זה באמת מדע בדיוני. כאשר אנשים שבטוחים שהם יודעים אבל אין להם שמץ מנסים להנהיג.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הסקר על סוריה,
« להגיב #10 ב- : יוני 07, 2007, 20:28:52 »

ארה"ב ורוסיה השתתפו במלחמה בגלל התקיפה, תחילה בריטנה וצרפת נתנו להיטלר לספח את אסטרו-הונגריה וצ'כיה בגלל שהם פחדו שתיהיה מלחמת עולם שלישית אפילו שגרמניה כבשה חלק קטן מצרפת עוד לפני שנכנסה לפולין ששם בריטניה וצרפת הכריזו על מלחמה לא עשו כלום, רוסיה הייתה בשותפות תקיפה עם גרמניה היחד כבשו את פולין וסיכמו עם גרמניה איזה חלק כל אחד ייקח רוסיה נכנסה למלחמה רק אחריי שגרמניה תקפה אותה, ארה"ב לא הייתה קשורה לסיפור ונלחמה עם יפן על שטחים שהיא כבשה שהיו בבעלות ארה"ב, יפן שהחלה במסע כיבושים ניכנסה לבריט עפ גרמניה בטענה שהם "הארים של המזרח", וארה"ב נכנסה למלחמה בעקבות אינטרסים מצד בריטניה. מה שאני מראה פה שגם המעצמות הכי גדולות הן היו פחדניות, צריך מנהיג עם ביצים כדי לעשות היסטוריה.
האנשלוס כלל רק את אוסטריה ולא את הונגריה של מיקלוש הורטי (ממפלגת צלב החץ).
וכן זה שוב מוכיח שפחדנות מול הטירוף של ממשיכי הנאצים ויותר נכון גם קודמי הנאצים (האיסלם כדת על כל מאמיניו), יוביל בסופו של דבר לשואה ולקריסת המערב (באם לא יתעורר בזמן).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל