כתב נושא: הסבר לשינוי בכינויים בפורום.  (נקרא 2285 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הסבר לשינוי בכינויים בפורום.
« ב- : אפריל 18, 2007, 22:50:47 »
שיניתי את הכינויים שמופיעים לחברינו בפורום. עד היום חבר שהיה כותב 50 הודעות או יותר היה מוגדר כ"כהניסט". אלא עם השינוי, כותב זה עכשיו מוגדר כ"חבר מוכר".

מדוע השינוי?

הרבה מהחברים שלנו הם לא כהניסטים. לפחות כעת. היו לנו חברים שמאלניים וכל מיני חברים עם דעות אחרות, שהן לא דעות כהניסטיות. אני בתור כהניסט וותיק לא הרגשתי נוח עם ההגדרה הזו לאנשים שבכלל לא דוגלים בעמדות כהניסטיות.

אנו רוצים שכל עם ישראל יכיר שגדול דורנו, הרב מאיר כהנא, זצוק''ל הי''ד, צדק ושעמדותיו צודקות היום וצודקות לעולם ועד. אבל לא נוכל לכפות זאת על אנשים שעדיין לא מבינים את דרכנו.  אנו רוצים את היהודים הלא כהניסטים האלה בפורום שלנו, כי אנו מאמינים שבמרוצת הזמן גם רוב רובם שלהם יבינו את האמת וגם הם יהיו כהניסטים. אולם עד אז, לא נוכל לכפות התואר "כהניסט" על כולם בפורום. ויתרה מזו, זה לא עושה כבוד לרב שלנו אם נכנה שמאלניים כ"כהניסטים".

כמובן שיש לנו הרבה חברים שהם כן כהניסטים, ב''ה. אך החברים האלה יכולים להוסיף בעצמם את התואר הנפלא הזה לסיסמאות ולתמונות שלהם.

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : אפריל 19, 2007, 00:13:01 »
תודה רבה.גולשים גם חששו לכתוב כאן ונרשמו כגולשים פאסיביים בגלל החוק הישראלי שהוציא לצערנו את תנועת כ"ך מחוץ לחוק.הפיכה לכהניסט היא תהליך.
לצערנו אנו משחקים כאן בנשף מסכות:מרזל מתחפש לקליינר כי מצעו הוכר בידי בייניש וועדת הבחירות המרכזית.
מצע אחר יחשב כגזעני ולא יאפשר ריצה לכנסת.
גולשים מהימין הקיצוני שפניתי אליהם במייל סירבו לכתוב כאן בגלל הסטיגמה ורצח האופי למושג כהניסט ולרב כהנא.
כלומר עלינו להתפשר ולהסתגל לחוק הישראלי עד שישתנה.
יש כאן אבסורד אם אני אצא עם חולצת כ"ך לרחוב אעצר אבל אני יכול ללבוש חולצה של חיים בן פסח.
אני יכול להפגין עם שלט הימין האמיתי אבל לא יכול להפגין עם תמונת הרב כהנא אפילו שהוא קרבן טרור ערבי.
אני יכול להפגין בעד שחרור פולארד אבל לא יכול להפגין בעד טרנספר לערבים וכן יכול להפגין בעד פינוי פיצוי לערבים.
אני אסור לי לקרוא מוות לערבים אבל במשולש קוראים איטבח אליהאוד ולא נעצרים.
נכון שזה אבסורד וצריך לצאת לרחוב עם עו"ד צמוד אבל זה המצב.

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : אפריל 19, 2007, 01:19:05 »
אנו איתך באש ובמים חיים ונכבד כל החלטה שלך.
אגב אנו מנסים דברים ותמיד נוכל לשנות.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 19, 2007, 04:47:29 »
כמו שבייקר אמר אבל הרגשתי שאני חייב לחזק את זה

חיים אני גם איתך באש ובמיים!!

אנחנו קצת אבל אנחנו נצליח

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #4 ב- : אפריל 19, 2007, 05:28:41 »
אני יחד עם בייקר ופאקו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #5 ב- : אפריל 19, 2007, 19:55:58 »
תודה רבה.גולשים גם חששו לכתוב כאן ונרשמו כגולשים פאסיביים בגלל החוק הישראלי שהוציא לצערנו את תנועת כ"ך מחוץ לחוק.הפיכה לכהניסט היא תהליך.
לצערנו אנו משחקים כאן בנשף מסכות:מרזל מתחפש לקליינר כי מצעו הוכר בידי בייניש וועדת הבחירות המרכזית.
מצע אחר יחשב כגזעני ולא יאפשר ריצה לכנסת.
גולשים מהימין הקיצוני שפניתי אליהם במייל סירבו לכתוב כאן בגלל הסטיגמה ורצח האופי למושג כהניסט ולרב כהנא.
כלומר עלינו להתפשר ולהסתגל לחוק הישראלי עד שישתנה.
יש כאן אבסורד אם אני אצא עם חולצת כ"ך לרחוב אעצר אבל אני יכול ללבוש חולצה של חיים בן פסח.
אני יכול להפגין עם שלט הימין האמיתי אבל לא יכול להפגין עם תמונת הרב כהנא אפילו שהוא קרבן טרור ערבי.
אני יכול להפגין בעד שחרור פולארד אבל לא יכול להפגין בעד טרנספר לערבים וכן יכול להפגין בעד פינוי פיצוי לערבים.
אני אסור לי לקרוא מוות לערבים אבל במשולש קוראים איטבח אליהאוד ולא נעצרים.
נכון שזה אבסורד וצריך לצאת לרחוב עם עו"ד צמוד אבל זה המצב.

בייקר יישר כח. ובאמת הרעיון של הורדת "הכהניסט" קצת מכאיבה לאגו אבל יש בה הגיון בריא גם לטעמי.
ואגב,
מה זה חולצה של "חיים בן פסח". מצא חן בעיני. יש לך חולצה כזו?
ובאמת לא היית חושש ללכת איתה ברחוב? תהיה כנה איתי.

Aaron

• אורח
« להגיב #6 ב- : אפריל 19, 2007, 20:09:29 »
מסכים עם כל מה שנאמר פה.

בייקר

• אורח
« להגיב #7 ב- : אפריל 19, 2007, 22:37:28 »
אין לי חולצה של חיים בן פסח והייתי גאה ללכת עם חולצה כזאת.
החולצה צריכה להיות צהובה כמו חולצות כהנא וחיים צריך להיות עם כובע בוקרים כי אני מאד אוהב את אוסף הכובעים של חיים.
מתחת לתמונה של חיים יהיה כתוב הימין האמיתי:כוח משימה יהודי.