כתב נושא: ויכוח עם חבר בקשר לערבים  (נקרא 5761 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« ב- : אפריל 17, 2007, 16:00:04 »
אמרתי לו שכל הערבים לא חפים מפשע כי מוחמד בעצמו היה פושע והדת שלהם מבוססת על פשע, והוא אמר לי שיש ערבים שלא הולכים בדרכו של מוחמד ושלא אכפת להם מהדת שלהם, במילים אחרות - ערבים חילוניים.
אז אמרתי לו שערבים שלא מאמינים בקוראן ובמוחמד אינם יכולים להיות מוסלמים, והוא אמר לי שהם נולדו מוסלמים וזאת לא אשמתם. איך אפשר לענות על זה?

דיברנו בנושא נוסף - הוא אמר לי שמדינת ישראל לא יכולה להתקיים בלי תמיכה בין לאומית, כלומר אם נעשה צעדים שיגרמו למדינות מערביות לנתק קשרים איתנו זה יהיה הסוף שלנו. אמרתי לו שישראל יכולה בקלות להסתדר לבד, וגם לא בהכרח שכל המדינות ינתקו הקשרים עימנו. בקיצור לא הצלחתי לשכנע אותו שמדינת ישראל כן תוכל להתקיים בלי עזרה ותמיכה בין לאומית.

הוא אמר שלהרוג ערבים "חפים מפשע" זה כמו לרצוח אנשים סתם. אז אמרתי לו כמובן שאין דבר כזה ערבים חפים מפשע, אבל הוא לא האמין למה שאמרתי לו. אז אמרתי טענה אחרת - שזה לגיטימי להפציץ מרכזי אוכלוסיה "חפה מפשע", כפי שהפציצו את גרמניה הנאצית (וזו רק דוגמא אחת), אז הוא אמר לי שזה היה מזמן ושכבר לא מקובל בעום להפציץ מרכזי אוכלוסיה.

דיברנו גם על סוגיית הגרעין האיראני - אמרתי לו שאפשר לפתור הבעיה בהתקפה מאסיבית על איראן (אם אפשרות שימוש בנשק גרעיני מופחת קרינה), והוא אמר לי שאם זה יקרה, כל מדינות ערב יתקיפו וישמידו את ישראל. ואמרתי לו להפך, אם זה יקרה - כל מדינות ערב יפחדו מישראל וההרתעה תשוב להיות כמו אחרי מלחמת שת הימים.

איך אתם הייתם עונים לו על טענותיו?

מנותק כהנא צדק !!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #1 ב- : אפריל 18, 2007, 01:27:59 »
חבר יקר !

אין ערבים חפים מפשע .... ערבים כאלה פשוט כנועים לכוח היהודי והישראלי .... הם בתוך תוכם מחכים לרגע שהם יוכלו לחסל אותנו .... האיסלם הוא אויבנו וצריך לחסל אותו
כהנא צדק שאמר לגרש את הערבים הוא ניבא את העתיד ממש תחשוב על זה

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #2 ב- : אפריל 18, 2007, 05:53:55 »
ערבים זה גזע.  הבעיה שלנו היא עם המוסלמים.  ישנו קומץ קטנטן של ערבים נוצרים חסידי אומות העולם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #3 ב- : אפריל 18, 2007, 08:41:20 »
חפים מפשע אבל עדיין מצביעים למפלגות שיעיפו מפה את היהודים כשרק יהיה להם את הכוח.

שתבינו שום מדינה דו לאומית לא הסתדרה יפה , כולם התפרקו בצורה אלימה.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

בייקר

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #4 ב- : אפריל 18, 2007, 11:20:35 »
ראשית אין מוסלמי חילוני אתאיסט או דאיסט,כופר.
שנית בהחלט יש ערבי חף מפשע או בלתי מעורב.
לדוגמא ערבי במרוקו.לי אין בעיה עם ערבי בקטאר ואני לא נלחם בו או קורא להרוג אותו.
אין לי בעיה עם ערבי כי הוא ערבי.
אני הייתי בעד בשאר ג'ומאייל,סעד חדאד אפילו תמכתי באלי חובייקה ואני בעד סמיר ג'עגע(גיבורי סברה ושתילה מהפלנגות).
התנועה הערבית הלאומית והתנועה הלאומית היהודית נלחמים על אותה אדמה וארץ.
לכן הערבי הוא אויב כשהוא על אדמתי.
אני לא מתכוון לפתוח מחר במלחמה עם 200 מליון אינדונזים מוסלמים.
אני לא גזעני אבל בעד היהודים,אני לאומי,פטריוט בעד מדינה יהודית.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #5 ב- : אפריל 18, 2007, 13:11:33 »
כנראה זאת הבעיה, הדיעה הקדומה הזאת שאנו (ימנים כהניסטים או מה שתרצו) רוצים להרוג את כל הערבים בלי קשר.

צריך,לפני שפותחים שיחה, להבהיר שאתה לא נגד כל הערבים כי אחרי זה, זה מתגלגל למקומות אחרים.

בייקר

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #6 ב- : אפריל 18, 2007, 13:14:22 »
חלק כן רוצים בכך לכן ההודעה לא רלוונטית.יש כהניסט שמוכן גם להרוג כל מי שחושב שונה ממנו יהודי גם כן.

Aaron

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #7 ב- : אפריל 18, 2007, 14:25:30 »
חבר יקר !

אין ערבים חפים מפשע .... ערבים כאלה פשוט כנועים לכוח היהודי והישראלי .... הם בתוך תוכם מחכים לרגע שהם יוכלו לחסל אותנו .... האיסלם הוא אויבנו וצריך לחסל אותו
כהנא צדק שאמר לגרש את הערבים הוא ניבא את העתיד ממש תחשוב על זה
ברוך הבא!  ;)
זה מה שגם אני אמרתי לו - אין ערבים חפים מפשע אבל הוא לא מאמין לזה.

Aaron

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #8 ב- : אפריל 18, 2007, 14:32:15 »
חלק כן רוצים בכך לכן ההודעה לא רלוונטית.יש כהניסט שמוכן גם להרוג כל מי שחושב שונה ממנו יהודי גם כן.
אני אישית חושב שצריך להשמיד כפרים שלמים עם יצא משם מחבל. קסאם אחד והייתי שולח 50 מטוסים על עזה.
לדעתי צריך להכין רשימת תגובות לכל פעולה מצד הערבים בצורה מסודרת. לדוגמא: התגובה של פיגוע תיהיה הרג 1000 ערבים מהאיזור שבו יצא המחבל המפגע. התגובה לקסאם תיהיה ירי ארטילרי של 2000 טילים ביום במשך שבוע על המקום הכי צפוף בעזה. התגובה שתבוא לערבים שחיים בתוך מדינת ישראל ותומכים בחמאס, פת"ח וכו' תהייה הוצאה להורג.

Aaron

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #9 ב- : אפריל 18, 2007, 14:37:27 »
כנראה זאת הבעיה, הדיעה הקדומה הזאת שאנו (ימנים כהניסטים או מה שתרצו) רוצים להרוג את כל הערבים בלי קשר.

צריך,לפני שפותחים שיחה, להבהיר שאתה לא נגד כל הערבים כי אחרי זה, זה מתגלגל למקומות אחרים.
לא אמרתי שאני חושב שצריך להרוג את כל הערבים. אמרתי שלא צריך לפחד להפציץ לפעמים מרכזי אוכלוסיה ערבית אוייבת. עושים את זה בכל העולם, זה נורמאלי להפציץ מרכזי אוכלוסיה אוייבת.
אני מחזיק בדיעה שאת עזה צריך למחוק לגמרי, כי זה באמת גוש סרטני נאצי, כמו הגהנום. ואת כל השאר צריך לפנות. אבל כל ערבי שגר בתוך שטח מדינת ישראל ומצהיר שהוא תומך באיזה ארגון טרור מוסלמי (כמו שקרה במלחמה האחרונה) יחטוף ירייה במצח, בלי דיבורים מיותרים.

Aaron

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #10 ב- : אפריל 18, 2007, 14:39:31 »
חפים מפשע אבל עדיין מצביעים למפלגות שיעיפו מפה את היהודים כשרק יהיה להם את הכוח.

שתבינו שום מדינה דו לאומית לא הסתדרה יפה , כולם התפרקו בצורה אלימה.
אבל אז הוא יכל להגיד לי: "אבל אם הייתה יהודי במדינה ערבית והייתה מפלגה יהודית אחת או שתיים וכל השאר היו מפלגות מוסלמיות, למי הייתה מצביע?" כמובן שלמפלגה היהודית.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #11 ב- : אפריל 18, 2007, 16:05:04 »
אארון חבל רש שעשו טרנספר ענקי לכל היהודים בקום המדינה.....................
מכל המדינות של הערבים.

למה לעזאזל לא לחצנו עליהם בלי הפסקה אף לא לרגע לעוף מגבולות א"י.

כנראה היו אלה ש"נכנעו"  אבל עכשיו הם מצביעים לחד"ש ושינוי וכל המפלגות הערביות.

לדעתי עוד צעד חשוב זה חוקק חוק שמפלגה שלא ציונית ( בהגדרה מדוייקת מאוד) לא יכולה להשתתף בבחירות , קודם צריך רוב ימני לפחות בסגנון ליברמן (לדעתי בוגד אבל אחנו הרוסים אוהבים אותו משום מה והוא יקבל הרבה קולות בלי קשר... אם כי לדעתי הוא דיי מושחט)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #12 ב- : אפריל 19, 2007, 05:23:20 »
שיבקש שיתרגמו את מה שהם אומרים בערבית.
 כל ילד צריך בארץ ללמוד ערבית כדי שיבין באמת את האויבים שלו ומה הם חושבים עלינו.

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #13 ב- : אפריל 19, 2007, 13:50:34 »
מוסלמי שלא מאמין באיסלאם (או כל דת אחרת) הוא אתאיסט ...

יצא ממשפחה מוסלמית כנראה ... אבל עדיין, הוא אתאיסט
« עריכה אחרונה: אפריל 19, 2007, 13:53:23 על ידי Apricot »
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #14 ב- : אפריל 19, 2007, 14:54:19 »
הוא לא אתאיסט , הוא פשוט חילוני בכל רגע הוא יכול לקרוא את הקוראן ולהפוך לשהיד.

נ.ב
זה חלקית נכון , כי שלא כמו ביהדות אתה לא יכול להיות "אתאיסט ממוצא..." כי זה לא לאום.

--Wikipedia.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #15 ב- : אפריל 19, 2007, 15:06:48 »
ציטוט
הוא לא אתאיסט , הוא פשוט חילוני בכל רגע הוא יכול לקרוא את הקוראן ולהפוך לשהיד.
בדיוק.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #16 ב- : אפריל 19, 2007, 22:56:54 »
אמרתי לו שכל הערבים לא חפים מפשע כי מוחמד בעצמו היה פושע והדת שלהם מבוססת על פשע, והוא אמר לי שיש ערבים שלא הולכים בדרכו של מוחמד ושלא אכפת להם מהדת שלהם, במילים אחרות - ערבים חילוניים.
אז אמרתי לו שערבים שלא מאמינים בקוראן ובמוחמד אינם יכולים להיות מוסלמים, והוא אמר לי שהם נולדו מוסלמים וזאת לא אשמתם. איך אפשר לענות על זה?

דיברנו בנושא נוסף - הוא אמר לי שמדינת ישראל לא יכולה להתקיים בלי תמיכה בין לאומית, כלומר אם נעשה צעדים שיגרמו למדינות מערביות לנתק קשרים איתנו זה יהיה הסוף שלנו. אמרתי לו שישראל יכולה בקלות להסתדר לבד, וגם לא בהכרח שכל המדינות ינתקו הקשרים עימנו. בקיצור לא הצלחתי לשכנע אותו שמדינת ישראל כן תוכל להתקיים בלי עזרה ותמיכה בין לאומית.

הוא אמר שלהרוג ערבים "חפים מפשע" זה כמו לרצוח אנשים סתם. אז אמרתי לו כמובן שאין דבר כזה ערבים חפים מפשע, אבל הוא לא האמין למה שאמרתי לו. אז אמרתי טענה אחרת - שזה לגיטימי להפציץ מרכזי אוכלוסיה "חפה מפשע", כפי שהפציצו את גרמניה הנאצית (וזו רק דוגמא אחת), אז הוא אמר לי שזה היה מזמן ושכבר לא מקובל בעום להפציץ מרכזי אוכלוסיה.

דיברנו גם על סוגיית הגרעין האיראני - אמרתי לו שאפשר לפתור הבעיה בהתקפה מאסיבית על איראן (אם אפשרות שימוש בנשק גרעיני מופחת קרינה), והוא אמר לי שאם זה יקרה, כל מדינות ערב יתקיפו וישמידו את ישראל. ואמרתי לו להפך, אם זה יקרה - כל מדינות ערב יפחדו מישראל וההרתעה תשוב להיות כמו אחרי מלחמת שת הימים.

איך אתם הייתם עונים לו על טענותיו?
אחד אחד,
א.) הייתי מחליף את המילה "ערבים" ב"מוסלמים", והייתי מוסיף שישנם דברים הטבועים עמוק בתודעה ואף בתת ההכרה של האדם וכן תרבותם הוא תרבות הקוראן והחדית' גם אם הם עצמם מתכחשים לו בפומבי, והייתי נותן את הדוגמא כדלהלן: תנועת הקצינים החופשיים הם מוסלמים חילוניים שהשתלטו על מצרים ומושלים בה עד היום מאז המהכה בראשות הגנרל נגיב וקולונל גמאל עבדול א נאצר, אבל חילוניותם איננה מונעת מהם עד היום לחנך לאנטישמיות פרוטונאצית בחסות מערכת החינוך וכל כלי התקשורת שלהם, וכן הם שיתפו פעולה אקטיבית עם הנאצים במלחמת העולם השנייה (אנואר א סאדאת היה מרגל של הSS לדוגמא), בדיוק כמו שעשו זאת תנועת "האחים המוסלמים" אז שחברך האינטלגנט יסביר לי את הפרדוקס הזה.

ב.) לא אשמתם??? אולי נלך רחוק יותר עם הבולשיט הכאילו פסיכולוגי הזה ונאמר (בסרקזם, לא ברצינות אפילו לא לרגע, מדובר בכלי שנועד לערער את טיעונו מהבסיס ותו לא): מה אשם בכך נער גרמני "תמים" שהתגייס להיטלריוגנד ואחרי לרצח יהודים? מה הוא אשם שהוא נולד בזמן הלא נכון? סלח לי אהרן אבל זהו טיעון של ילד בן 4, או שכנראה לא שמע מאודו על אשמה קולקטיבית.

ג.) לדידו, מדינת ישראל נחשבת מדינה ריבונית??? כי העובדות מראות חד משמעית שלא כך הוא המצב, אז ברגע שאתה הגדרתית מדינת וואסל, ממילא תלותך היא מוחלטת בגורמים בין לאומיים,  אך כל מה שצריך הוא החלטה לאומית אמיצה, כוללנית תודעתית (זה המישור שצריך את השינוי האדיר) שכן ברגע שתשנה את זה בעם ממילא הגעה לצב של עצמאות ואי תלות בגורמים בינלאומיים הוא קצר ביותר, ולפיכך אין פה בכלל דיון.

ד.) ברגע שהם יכנסו להגדרה של "אנשים" אזי יהיה זה סתם רצח, אבל כל עוד הם לא כאלה, ובינינו הם אף פעם לא יהיה כאלה, אזי חיסול שלהם יהיה בדיוק כמו חיסול בקטרייה או נגיף.

ה.) צ'צ'ניה היה מזמן??? ההפצצות בעיראק (עיין ערך פאלוג'ה ובגדד) היו מזמן? אפגניסטן היה מזמן? ויאטנם היה מזמן?  לא מקובל? כנראה שהוא צריך לעבור שיעור או שניים בווסט פוינט או סנדהרסט לפני שהוא מעלה טיעוני סרק שכאלה, וכן ממתי אנחנו צריכים לפעול על פי איזו אופנה חולפת בעולם ולהצמד לדוגמה המערבית הקלוקלת כאילו כפאנו שד?

ו.) כל מדינות ערב יתקיפו??? כנראה שחברך צריך לעבור לעבור סדנת לימוד דחופה על האיסלם ותולדותיו והתפיסות שבו מיסודו ועד ימינו אנו, וכן הייתי שולח אותו לפסיכאיטר למען ידע לשרש ממנו כל שמץ של יהודות גלותית נוס מוישלה המוזג הרוקד "מה יפית" לפני הפריץ בפרוות דוב, כי אין הבדל בין תפיסה זו ובין שטעטל גלותי בפולין של המאה ה-18, ולכן עליך לשאול אז, למה לכל הרוחות חברך לא חוזר לגור באירופה, שם מקומו כי את מארת הגלות כנראה אין להוציא מחברך באמצעים קונבנציונליים.
אוליי לשלוח אותו לריענון דחוף באתר ההנצחה באושוויץ יחד עם איזו משלחת מהארץ בכדי שיפנים קצת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #17 ב- : אפריל 19, 2007, 23:13:00 »
נץ, תודה רבה. הצלחת גם לקרוע אותי מצחוק.
« עריכה אחרונה: אפריל 19, 2007, 23:35:40 על ידי Aaron »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #18 ב- : אפריל 19, 2007, 23:30:46 »
אני מקווה שאתה צוחק איתי ולא עליי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #19 ב- : אפריל 19, 2007, 23:35:18 »
חס וחלילה שאני צוחק עליך. בטח שאני צוחק איתך, אני אוהב את הדיבור שלך. משפטים כאלה מצחיקים אותי:
"כנראה שחברך צריך לעבור לעבור סדנת לימוד דחופה על האיסלם ותולדותיו והתפיסות שבו מיסודו ועד ימינו אנו, וכן הייתי שולח אותו לפסיכאיטר למען ידע לשרש ממנו כל שמץ של יהודות גלותית נוס מוישלה המוזג הרוקד "מה יפית" לפני הפריץ בפרוות דוב, כי אין הבדל בין תפיסה זו ובין שטעטל גלותי בפולין של המאה ה-18".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #20 ב- : אפריל 19, 2007, 23:38:13 »
אני אוהב לערב לעיתים עקיצות חינניות בדברים שלי, הכל תלוי בעומד מולי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

Aaron

• אורח
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #21 ב- : אפריל 19, 2007, 23:54:44 »
נץ, אתה כזה נכס לתנועה! איזה מזל שיש פה אנשים כמוך. מזמן לא פגשתי בני אדם חכמים כמוך. אתה באמת משהו בלתי רגיל, יישר כח!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #22 ב- : אפריל 20, 2007, 00:15:02 »
תודה רבה אהרן, אבל אני מעדיף שלא יקלסו אותי יותר מדי, "אין משמיעים שבחו של אדם בפניו".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ויכוח עם חבר בקשר לערבים
« להגיב #23 ב- : אפריל 20, 2007, 03:37:13 »
נכס עצום

לדעתי חיים בן פסח צריך להיות גאה יש פה קבוצה של אנשים מצויינים

ואני בטוח שיום אחד נהיה בשילטון