כתב נושא: חמשת השמאלנים שמהווים אופוזיציה לביבי על פי אהוד ברק  (נקרא 2610 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
http://www.srugim.co.il/179812-%d7%90%d7%94%d7%95%d7%93-%d7%91%d7%a8%d7%a7-%d7%97%d7%95%d7%a9%d7%a3?di=1&utm_source=mivzakimnet&utm_medium=popular&utm_campaign=mivzakimnet

אהוד ברק התראיין היום לאתר וואלה, וירה לכל הכיוונים.

ראש הממשלה שהדיח את נתניהו בבחירות 99' ואחר כך הצטרף לממשלתו עד שמפלגתו התאיידה, נמצא היום בעיקר בטוויטר ומצייץ מדי פעם ביקורת נוקבת המכוונת כלפי נתניהו.

"אני כותב ב-twitter כשבא לי. זה הדבר הכי פשוט, אפקטיבי ואפילו משעשע. אני טוויטריסט. מטרמפפ, לא צריך לזלזל בהקלדה הזאת בשלוש לפנות בוקר, היא הביאה אדם אחד למקום רחוק מאוד. אם הייתי אדם שיושב בסלון בפיג'מה, אף אחד לא היה עושה לי לייק וזה לא היה זוכה לתפוצה והד כזה. בגלל שעושה את זה בן אדם שהיה שם ומכיר את הדברים, מקשיבים אחרת למה שאני מקליד. כאזרח מודאג, מטריד אותי הכיוון שאליו הולכת מדינת ישראל. היא נמצאת בהישגים עצומים מצד אחד, אבל הממשלה הנוכחית, בעיקר ראשה, מובילה אותנו לכיוון שהוא מסוכן לעתיד המפעל הציוני. אני פשוט אזרח מודאג".

בראיון עצמו נזהר ברק מלהתייחס מפורשות לפרשות החקירות של נתניהו, אולי בגלל שגם הוא בוגר של פרשת העמותות, אך כשזה מגיע למדיניות של נתניהו הוא לא מפחד גם להשתלח: "נתניהו נגרר, הוא לא מוביל את המדינה. מדינה שמתנהלת בצורה הזאת לא מתנהלת נכון והולכת לכיוונים מסוכנים מאוד, ואני לא רוצה לדבר על הצל של המועקות אחרות שיושבות על נתניהו. זאת ממשלה שאין לה לא חזון ולא דרך. הפסיביות, הפסימיות, החרדתיות, ומידה של קורבניות שנתניהו עצמו נכלא בהם וגורר איתו את כל הממשלה. זה מתכון להידרדרות שיכולה להביא לקריסת הפרויקט הציוני כולו. היום זאת ממשלה שכשנסכם אותה, גם אם היא תמשך עוד 15 שנה, זה יהיה אין כלום כי לא היה כלום ולא יהיה כלום".

גם על האופוזיציה הכושלת אהוד ברק לא מרחם: "אתה מסתכל מסביב ורואה שאין אופוזיציה. האופוזיציה הייתה צריכה להגיד את הדברים שאני אומר בטוויטר. מישהו אמר לי שהאופוזיציה היום בנויה מחמישה אנשים: רביב דרוקר, אלדד יניב, אמנון אברמוביץ, ליאור שליין ואנוכי. המחנה הציוני מתעסקים בעיקר בכך שלא יזהו אותם כאוהבי ערבים, ולפיד נראה כאילו הוא מתעסק רק בכך שלא יזהו סדק בינו לבין ביבי".

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שהוא קצת מגזים בערך עצמו כשהוא מונה עצמו על אותם חמישה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ומה עם זה שהוא מונה את הסטנדפיסט ליאור שליין ? מי זה בכלל היצור הזה ,כולה סטנדפיסט לא מוצלח
אה שכחתי הוא כבר הפיל שני חברים כנסת ומתנהג כמו בריון בתוכנית שלו שמי שלא ישתף פעולה איתו יגמור רע , אני מאמין שכל שם ברשימה הזאת זה בורג רציני.