כתב נושא: למה כולים כותבים כהנא צדק?  (נקרא 6060 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
למה כולים כותבים כהנא צדק?
« להגיב #25 ב- : אפריל 15, 2007, 21:54:31 »
אמת אין שלום עם מצרים כי אין מנהיג במצרים שמכיר במדינת ישראל אין שלום עם ירדן כי המלך מורעל וכך הלאה וכאן אין שלום בינינו אחד עם השני כי אין לנו מנהיג!

בייקר

• אורח
« להגיב #26 ב- : אפריל 15, 2007, 21:58:00 »
ראשית מי שהתווכח עם פופאי ושמאלנים יכול לדבר גם עם תומכי ביבי.
ביקשתי רשות מחיים להביא גולשים שאינם כהניסטים ואין לו בעיה עם זה.פניתי לעוד והם לא באו כי פחדו והנה גל באה.
גל עכשיו חזרתי מהעבודה והכל סגור כי מכבדים את יום השואה.
הבעיה היא קודם פנימית המתיונים השמאלנים רואים בכהניסטים,במתנחלים,בחרדים,בימין אויב.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #27 ב- : אפריל 16, 2007, 07:27:18 »
אם עליתי לכם על העצבים סימן שיש לכם עצבים ואי לכך ובהתאם לזאת אז ככה זה פורום ימין לא קיצוני ולא נעליים ימין יעני לא שמאלנים ולא קטע של כאלו שחושבים שאפשר ללכת ברחוב ולירות בערבים כי אם כן זה לא דרכי ולא דרך מחשבתי ואין לי מה לעשות פה..
בוש הזמין אותי לפה כי למדתי להכיר את דעותיו ואני מזדהה עם האיחוד הלאומי ומאמינה בדרך של נתניהו.
ערבים הם לא נאצים ערבים לא צריך להרוג רק בגלל שהם ערבים וכהנא לא צדק בכל דרכו עובדה אם היה צודק לא היה גורם להתלהמות אלא היה מבין ומוצא פתרונות לאט ובשכל..
אין צדיק בסדום ולכן הישר בעיניו יעשה כל אחד חושב שהוא יודע מה צריך לעשות עם הערבים אך בסופו של דבר אין פתרון וכן סעדאת רצה בשלום בסוף ימיו וגם חוסיין כי אי אפשר להאמין כל הזמן בדרך הרצח..
גם רבין לא אהב ללחוץ את ידו של ערפאת אך קיווה שהוא יצליח להגיע להסדר שבו יהיה לנו קצת שקט אחרי אלפיים שנה כמו שאמרתי קודם אין מנהיג היום לא בעולם המוסלמי ולא ביהודי שהייתי מהמרת עליו שהוא יוביל דרך לשלום אמיתי ולכן זה יקרה אולי בעוד שני דורות ואולי יותר וכך הילדים שלי ושלכם ימשיכו לחיות על החרב מקווה שהבנתם ואם לא תקראו שוב ושוב ושובבבבבבבבבבבבבב!

מי אמר לך שהרעיון שלנו זה ללכת ברחוב ולראות בערבים מה אנו נאצים נגד יהודים למרות שזה מגיע מגיע לערבים אנו בסך הכל רוצים להעיף אותם מפה ולהרוג אלה שכבר רצחו או התכוונו לרצוח יהודים וניתן פיצויים ופינוי לערבים "רגילים"
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : אפריל 16, 2007, 10:23:43 »
בוש ידידי היקר משנתו של כהנא היתה שאם אין ערבים אין פיגועים ואם יפנו את הערבים מפה ויתנו להם פיצויים יהיה שקט אך אני שואלת האומנם?
הרי בינינו לבין עצמנו אין אנחנו חיים בשלום ראה כמה הודעות כתבו רק כלפיי כי אני כביכול מתעסקת בעולם הרוחני ..
בורות היא חלק גדול מאוד מהחברה הישראלית וממה שהם לא יודעים הם פוחדים ..ממה שהם לא מבינים הם נרתעים ומה שהם חושבים בראשם הם מבצעים.
אי אפשר לזרוק או לפצות את הערבים כפי שהיטלר יימח שמו לא היה יכול להרוג את כל היהודים לכן המטרה היא לנסות לחיות ולחפש את האלטרנטיבה איך להמשיך לחיות לצידם איתם או לחילופין בדרך כזאת או אחרת לידם כי אין לנו ברירה אחרת.
כן אני בעד עונש מוות למחבלים וגם למשתפי הפעולה שהביאו אותם וגם להטיל סנקציות על משפחותיהם כדי שיבינו שיש עונש מרתיע נגד מתאבדים..
אני בעד כל עונש הרתעתי נגד פושעים ובטח לא שישכבו להם בנחת בבתי הכלא שלנו ואחרי חטיפת חייל כזה או אחר הם יצליחו להשתחרר יימח שמם..