כתב נושא: יחימוביץ' ביקורת חריפה על יו"ר מפלגתה  (נקרא 11725 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

הרצוג הציע מתווה מדיני של היפרדות מהפלסטינים
חברת הכנסת שלי יחימוביץ' מהעבודה מותחת ביקורת חריפה על יושב ראש מפלגתה, יצחק הרצוג, שהציע מתווה מדיני של היפרדות מהפלסטינים. הרצוג העלה את המתווה בפגישה עם נשיא צרפת אולנד. לדברי יחימוביץ' היא שמעה על כך בפעם הראשונה בתקשורת ויש לדון בסיעה על מתווה כזה, בעיקר אם הוא נוגד את עמדת רוב החברים.

ביומן הבוקר ברשת ב' אמרה יחימוביץ' כי דווקא לנוכח גל הטרור צריך להציג יוזמה מדינית אמיצה לחידוש המשא ומתן עם אבו מאזן שייתכן והוא המנהיג הפלסטיני הפרגמטי האחרון.

יחימוביץ' הביעה תמיכה בשר הביטחון יעלון שהורה לפנות את המתנחלים מהבתים בחברון ואמרה כי הוא מנהיג אחראי, שפוי ושקול.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: יחימוביץ' ביקורת חריפה על יו"ר מפלגתה
« להגיב #1 ב- : ינואר 24, 2016, 09:02:55 »

ח"כ שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) אמרה הבוקר (ראשון) כי דבריו של הרצוג לנשיא צרפת, פרנסואה הולנד, לפיהם "חזון שתי המדינות לא יכול להתממש כי העוינות בין העמים וחוסר היכולת של המנהיגים מונעים זאת", "הם שגויים". יחימוביץ' טענה כי "מול קואליציה שנגררת בשערותיה בידי סמוטריץ' וחזן חובה על העבודה להציב חלופה של הידברות מדינית, ולא לוותר עליה בטענה הימנית השגורה שאין עם מי לדבר. אבו מאזן אמנם אינו חובב ציון אבל יתכן שזו הזדמנות אחרונה לדבר עם מנהיג פלסטיני חילוני ופרגמטי".

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: יחימוביץ' ביקורת חריפה על יו"ר מפלגתה
« להגיב #2 ב- : ינואר 24, 2016, 09:03:31 »
שלי יחימוביץ': לא לכתוב 'הי''ד', זה לא אמין 

"אתמול שמעתי את יאיר לפיד אומר הי״ד, היום יצחק הרצוג מצייץ הי״ד משלו, לא אמין לא מתאים, חברים תרגיעו", צייצה יחימוביץ' בטוויטר.
חזקי עזרא
חברת הכנסת שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) לא מתרשמת מניסיונותיהם של חברי הכנסת יאיר לפיד ויצחק הרצוג להתקרב לציבור המסורתי באמצעות הצמדת המילים "ה' יקום דמו" לשמות של נרצחים בפיגועי טרור.

"אתמול שמעתי את יאיר לפיד אומר הי״ד, היום יצחק הרצוג מצייץ הי״ד משלו, לא אמין לא מתאים, חברים תרגיעו קשה גם ככה", צייצה יחימוביץ' בחשבון הטוויטר שלה.

אתמול ערך יו"ר המחנה הציוני ח"כ יצחק הרצוג ביקור תנחומים בבית משפחתו של אלון בקל שנרצח בפיגוע בתל אביב, וצייץ לאחר מכן בטוויטר "יוצא מהשבעה של משפחת בקל בכרמיאל הבוכה על אלון הי״ד. באתי לנחם ויצאתי מנוחם ונפעם. יהי זכרו ברוך!".
גם יו"ר מפלגת יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד, מקפיד בחודשים האחרונים להצמיד את המילים "ה' יקום דמו" לשמות הנרצחים. לאחר תפיסת רוצחי הרב איתם ונעמה הנקין כתב לפיד בפייסבוק "מצדיע לכוחות הביטחון על לכידת החוליה שרצחה את איתם ונעמה הנקין הי"ד. הם שם, בשטח, מסכנים את חייהם כל יום מחדש כדי להגן על אזרחי מדינת ישראל".

השמאל השתגע  :)