כתב נושא: שלום  (נקרא 2344 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום
« ב- : אפריל 15, 2007, 22:38:02 »
אין לי שמת של מושג אם מותר לי פה ליפתוח הודעה חדשה כי אני חדש חדש דנדש.

אני יהודי חוזר בתשובה ואלי האשם פה ה החינוך החילוני שלי אבל אנילא מסוגל להרוג לא זבוב ולא בעל חיים ולא ערבי בגלל שהוא ערבי.

כן אני מאמין בארץ ישראל השלמה לגמרי אבל במחיר דמים של חפים מפשע אני לא מסוגל להאמין , וראיתי פה הודעות מזעזעות לגבי כמה אנשים והרעיונות שלהם לגבי גורל הערבים העתידני מצד של כמה אנשים פה.

אז בעיקרון רק רציתי לומר שלום לכולם , מאחל לכולם שבוע טוב ומצטער אם פתיחת הפוסט הזה הוא לא בסדר מבחינתכם.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
שלום
« להגיב #1 ב- : אפריל 15, 2007, 22:50:22 »
אין בעיה עם ההודעה שלך, להפך, אתה מוזמן לפרסם.
בנוגע לדבריך-אתה צודק גם אני נגד הריגת חפים מפשע ועד כה זה רק אנחנו היהודים!
אין חיה כזאת ערבי חף מפשע, כולם ללא יוצא מן הכלל רוצים להעיף אותך מכאן או לחסל אותך עדיף...
לכן צריך להכות בטרור האסלאמי ולהטיס מפה את שאר הערבים.
אם אתה מאמין בא"י השלמה, זו הדרך הנכונה ואין שום ברירה אחרת.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

בייקר

• אורח
שלום
« להגיב #2 ב- : אפריל 15, 2007, 22:54:57 »
ברוך הבא:הקב"ה ברא את כולם.אל תהרוג חיות או זבובים.אנו אוהבים חיות למרות שחלקן טמאות.ערבים וזבובים אנו נגרש,רק בחג פסח הכנתי לי מצה עם שוקולד ותקף אותי זבוב ואני גירשתי אותו בלי לפצות אותו אפילו.
יש לנו חית מחמד בפורום בשם רוני היא בהמה אמיתית אבל תתפלא יש לה תומכים כאן.
טוב שחזרת בתשובה וטוב שאתה בעד ארץ ישראל השלמה,תרגיש חופשי לשאול ולכתוב אפילו שיש שביתה בדואר היום(דואר=פוסט).

Aaron

• אורח
שלום
« להגיב #3 ב- : אפריל 15, 2007, 23:02:29 »
ברוך הבא!
זה בסדר שאתה כותב, מה קרה לך?. אנחנו מקבלים את כולם בברכה.

תראה, אין דבר כזה ערבי/מוסלמי חף מפשע. להיות מוסלמי זה פשע. מיסד האסלאם (מוחמד החזיר) היה פדופיל, הוא שכב עם ילדה קטנה. הוא נהג לאנוס נשים יהודיות ואחר כך לרצוח אותן. התחביב שלו היה לערוף ראשים - זה שעשע אותו. כל המוסלמים אוהבים את מוחמד ומעריכים אותו מאוד, הם חושבים שהמעשים שהוא עשה הם טובים מאוד.
השאיפה הגדולה של כל ערבי הוא להיות שאהיד (להתפוצץ במקומות ציבוריים ולהרוג כמה שיותר "כופרים" - כולל ילדים, נשים וקשישים). הערבים ה"חפים מפשע" שאתה מדבר עליהם, תמכו בחיזבאללה במלחמת לבנון האחרונה, באינטיפאדה האחרונה הם התפרעו וייסמו פקודות שקיבלו מעראפת ההומו שמת מאיידס ימ"ו.

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום
« להגיב #4 ב- : אפריל 15, 2007, 23:10:24 »
שנון.

אולי לא כל דעותינו אין כאחד. כלומר ערבע בשבילי אינו זבוב לא סתם מלאך ירד מהשמיים והבטיח את חייו של ישמעל.
אך כן צריך להכות בטרור האיסלאמי בצורה נחרצת(שאני לא חושב שניתן לעשות הרבה כרגע).
אך המציאות הנוכחית היא כעין סטירת לחי על הציפיות שלכם לא? אפילו אם תעלו לשילטון לא תוכלו לישלול את הקהילה הבין לאומית על אקט שתעשו ולא את דעתם של מדינות צוררי היהודים הסובבים אותנו, יש מין אווירה של יאוש הרי אנחנו ללשים אל מול 500 מיליון המוסלמים שסובבים אותנו ואל מול גל האנטישמיות העולה בעולם, איזה שינוי כבר ניתן לעשות ולחולל ?

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
שלום
« להגיב #5 ב- : אפריל 15, 2007, 23:18:47 »
אתה מפקפק בברכת בלעם: "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"?
אל לנו לפחד משום עם רק מהקב"ה. במציאות הנוכחית באמת אין לנו חלק בשלטון
אולי בעז"ה בעתיד נוכל לממש את חזוננו שהוא גם חזון הרב כהנא זצ"ל.
אנצל מקום זה גם בפניה לשאר גולשי האתר החילוניים שיחזרו בתשובה במהרה בימינו.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
שלום
« להגיב #6 ב- : אפריל 15, 2007, 23:22:16 »
מה הבעיה אם ארצות ערב כל כך "דואגות" לערבים בעזה אז אני בטוח שארצות ערב יקבלו אותם בברכה עוד כשהערבים יקבלו ממנו כסף
יש פתרון ממשי וריאליסטי לעניין
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

Aaron

• אורח
שלום
« להגיב #7 ב- : אפריל 15, 2007, 23:29:59 »
שנון.

אולי לא כל דעותינו אין כאחד. כלומר ערבע בשבילי אינו זבוב לא סתם מלאך ירד מהשמיים והבטיח את חייו של ישמעל.
אך כן צריך להכות בטרור האיסלאמי בצורה נחרצת(שאני לא חושב שניתן לעשות הרבה כרגע).
אך המציאות הנוכחית היא כעין סטירת לחי על הציפיות שלכם לא? אפילו אם תעלו לשילטון לא תוכלו לישלול את הקהילה הבין לאומית על אקט שתעשו ולא את דעתם של מדינות צוררי היהודים הסובבים אותנו, יש מין אווירה של יאוש הרי אנחנו ללשים אל מול 500 מיליון המוסלמים שסובבים אותנו ואל מול גל האנטישמיות העולה בעולם, איזה שינוי כבר ניתן לעשות ולחולל ?

זה לא מה שאתה חושב. אנחנו לא נשמיד את כולם על השנייה שנעלה לשלטון. המטרה שלנו היא להשיג את גבולות א"י השלמה ושהאיזור יהיה ריק מערבים. הם רוצים לעזוב מרצון? בכיף שיעופו מפה. הם רוצים תמורת פצויים? בסדר הולך. אבל קבוצות הטרור שישארו פה וילחמו נגד עם ישראל יושמדו לגמרי, לא יהיה דבר כזה "מוסר". אני כן בעד השמדת כל האוכלוסיה המוסלמית בשטחי הרשות ה"פלסטינית" (כידוע- אין דבר כזה עם "פלסטיני", זה שקר, שמטרתו לזרז את השמדת העם היהודי וכיבוש שטחו), אני גם בעד הריגת כל הערבים שיושבים בכלא עם דם על הידיים - כולל מסייעים, מתכננים ואנשים שקשורים לרצח יהודים בדרכים עקיפות. אני לא חושב שצריך להרוג את כל הערבים סתם. אם הם יתחילו באינטפאדה או במלחמה כוללת אז זאת הזדמנות טובה להרוג את כולם, אבל ככה סתם להרוג, זה לא חכם.

תתפלא, אבל גל האנטישמיות בעולם יירד כתוצאה מפעולות אלו, ואנשים יתחיל להתייחס ליהודים בכבוד רב יותר. ושוב כוח ההרתעה והכבוד ישובו אלינו. יהודים לא יפחדו לצאת לרחובות, להפך, הנאצים והמוסלמים ירדפו ע"י היהודים, מסגדים יעלו באש ובתי קברות נאציים ומוסלמים יחוללו.
« עריכה אחרונה: אפריל 15, 2007, 23:32:39 על ידי Aaron »

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום
« להגיב #8 ב- : אפריל 15, 2007, 23:30:36 »
אם המקורות לגבי מוחמד הינן אמיתיות אזי........... כל ערבי דתי הוא באמת צורר יהודי   וכל ערבי חילוני (קיימים) לא אשם בכל.
כלומר אנחנו מדברים על המוסלמים פה .
ובעזרת השם אותן ארצות הרב יקבלו את אחיהם אבל זה יקרה כי אפילו הן לא מתות עליהם כל כך.

טוב .... אני אגש לעיסוקיי(לישון)
וניתפלל לבואו של משיח (כי הרי הגאולה קרובה) שיגיע בזמן הקרוב אמן

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום
« להגיב #9 ב- : אפריל 15, 2007, 23:34:34 »
איתך ברוב עונש מוות צריך להיות חוקי פה ורק בכדי להיפטר מאותם מרצחים .
אני איתך שארת ישראל צריכה להיות נקייה מערבים לחלוטין (ואם אהיה אפשרא גם העבודה האלילית שניקראת נצרות).
ואני איתך שכל אירגון טרור יחוסל, אני חולם תמיד כל יום שהלוואי שהקדוש ברוך יתערב ישירות וישמיד את הברברים המרצחים, שאימותיהם מתפארות בילדיהם שפוצצו את עצמם.

אפילו כלבה תתאבל על הגור שלה ........................

בייקר

• אורח
שלום
« להגיב #10 ב- : אפריל 15, 2007, 23:36:17 »
אם נרים ידיים מראש ונוותר לא נצליח.
דעת הקהל הבינלאומית תמכה בישראל דווקא במלחמת ששת הימים כי נצחנו נצחון מזהיר והפכנו למעצמה אזורית עם נפט.
דעת הקהל הבינלאומית נתנה ל6 מליון יהודים למות בשואה.
500 מליון הערבים עם 22 מדינות יהוו פתרון הולם לאחיהם הערבים בעלי אותה דת,תרבות,שפה.
ערבים מקומם בערב.
טיעון הרוב אומר:" אכול חרא כי 500 מליון זבובים לא יכולים לטעות...."
נמאס לנו לאכול את החרא של הערבים והגיע הזמן להפרד לשלום מבני דודנו.
זהו תהליך הדרגתי אנו נעודד הגירת ערבים לערב שזאת תופעה שקיימת ממילא.
ראשית נייבש אותם כלכלית:ערבי לא יעבוד כאן וניתן את מקומות העבודה ליהודים.
ערבי יעבוד במדינות המפרץ העשירות.
איחוד קרובים יתבצע בסעודיה.
ערבי לא יקבל ביטוח לאומי.
ערבי בעזה לא יקבל חשמל,מים,טלפון כי עזה עצמאית והכיבוש משחית ואנו לא רוצים לשלוט על עם אחר.
זהו שוק חופשי ואין מקום להתערבות ממשלה:אפליה מתקנת,תקציבים לערבים.
יהיה עונש מוות למחבלים ולקרובים שלהם.
לא רק בישארה יהיה בקטאר אלא חבריו.
הערבים כאן מסכנים ומקופחים ויש לעזור להם,לגאול אותם מיסוריהם:נכין אוטובוסים ממומזגים,כל ערבי יקבל פיתה עם חומוס וטרופית.
נכין טיסות ללבנון בכיוון אחד ללא חזרה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
שלום
« להגיב #11 ב- : אפריל 15, 2007, 23:55:06 »
אנו עוד נחשבים לימין "קיצוני" אנחנו ימין מתון הרי ימין קיצוני היה מציע להם מוות כי עין תחת עין שן תחת שן
אבל אנו מציעים להם פינוי מרצון חופשי לארצות ערב אפילו עם תוספת כסף
וטיסות נעימות עם מזגן וכל מה שהם רוצים(טוב כמעט זה עולה כסף)
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92