שונות > אוהדי בית''ר ירושלים כהניסטים

אוהדי בית"ר התעמתו עם נאצים בשרלואה (בלגיה) ומנגנון התעמולה משתולל

(1/1)

Rafoe:
לפני המשחק בין בית"ר לשרלואה בבלגיה במסגרת הליגה האירופית בכדורגל התרחש עימות בין קבוצת אוהדים (כנראה מוסלמים) של הקבוצה המקומית לבין קבוצה של עשרות מאוהדי בית"ר השוהים בעיר.

http://hayamin.org/?p=1881

Rafoe:
גם במשחק עצמו (בו הובסה בית"ר 5-1) התגרו האוהדים הבלגים בקהל של בית"ר והצדיעו לעברם במועל יד נאצי, מה שגרם לאוהדי בית"ר להגיב ולשופט לעור את המשחק כבר בדקה הראשונה אחרי זריקת חזיזים ורימוני עשן מצדם של אוהדי בית"ר:

http://one.co.il/Article/15-16/1,1,2,0/254102.html


ולאחר המשחק התקשורת הבלגית כינתה את בית"ר כ"הקצבים מישראל" והביעה חשש ממה שעלול להתרחש בגומלין בטדי:
http://one.co.il/Article/15-16/1,1,2,0/254141.html


וכמובן איך אפשר בלי הצבועים של הליכוד, שמיד מיישרים קו עם התועמלנים השמאלניים:
http://hayamin.org/?p=1915

ושימו לב לתועמלן האדום, עמנואל רוזן, שמבחינתו הפשע של האוהדים לא היה בכלל השלכת האבוקות למגרש אלא הנפת דגל תנועת כ"ך ביציע:
http://hayamin.org/?p=1904

בת-המלך:
לא מובן עד עכשיו מה כל הרעש וההתפעלות מקבוצת בית"ר?  רוב השחקנים והאוהדים שלהם הם פרא אדם ממש!  אני אישית ימנית מאוד מעריצה את יגאל עמיר ואת הרב מאיר כהנא הי"ד מהרה בימנו. בבחירות האחרונות לא הלכתי לבחור כי לא היה במי לבחור. הרב כהנא לא איתנו והמשיח עדיין לא כאן. לא מובנת לי כל ההערצה של הביתר האלה.
 מעלינו גר אוהד ביתר שמתעב אותנו כאילו היינו ערבים. משפחה של עמי ארצות תת רמה שמחפשים איך להטריד ולהזיק. כל שבת קודש בוקר וצהריים משחק כדורעגל עם הבן בתוך הבית ומטריד אותנו. למרות שאנו שתיים כיפה שחורה והם חילונים ומקללים אותנו כל הזמן. איך שהם מתנהגים אפילו ערבים לא היו מתנהגים כך. זו בושה וחרפה להתנכל כך ליהודים דתיים שומרי מצוות ולמה? כי פעם אחת לפני כמה שנים לא נתנו להם מספיק כבוד. וזה כבר סיפור אחר.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

עבור לתצוגת גירסה מלאה