כתב נושא: נץ מה תענה לשמאלני שיאמר לך אוקיי כהנא צדק  (נקרא 4927 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
יש לגרש את הערבים והם סכנה דמוגרפית והוא לא רוצה ערבים לידו.
אבל טרנספר של מליוני ערבים לא מעשי בגלל דעת הקהל הבינלאומית שתטיל חרם על ישראל.בגלל לחץ בינלאומי ולחץ אמריקני.בגלל העלות האסטרונומית של חוק פינוי פיצוי.
ויוסיף ויאמר שבגלל שלא בוצע טרנספר ב67 היום עם אמצעי התקשורת זה בלתי אפשרי כי אפילו 500 מגורשי חמאס רבין נאלץ להחזיר.
בעיה נוספת היא יעד הגירוש כי מדינות ערב אינן מעונינות בערבים הללו שמהוים סרטן בכל מקום.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נץ מה תענה לשמאלני שיאמר לך אוקיי כהנא צדק
« להגיב #1 ב- : אפריל 13, 2007, 00:46:36 »
שאלה מצוינת..אני מחכה לתשובה על נץ.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : אפריל 13, 2007, 00:51:40 »
פגיעה היקפית ולהט הקרב.
שני הסברים שנותנים ל"עולם" המטומטם למה גירשנו מיליוני ערבים מהמרחב תוך כדי מלחמה כוללת (וזה גם משיב על השאלה של היעד)
ואם למישהו יש בעיה, אז שיקפוץ לנו, ושיטילו חרם, אז מה, "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב",  וגם בבעיית התקשורת ניתן לטפל בקלות (באמצעים דרקוניים, אבל זה בהחלט אפשרי וקל לביצוע), אני מזכיר את בעית צ. קוריאה שמצליחה לחגוג על כולם ולסחוט את המערב למרות "הבידוד" שהם נמצאים בו , ארה"ב העוצמתית מגמגמת מול הגמד מפיונגיאנג, כל מה שצריך זה גאווה יהודית ושאר רוח, ושכל העולם יקפוץ, בסופו של דבר המחסום בפני פתרונות אלו, הוא פסיכולוגי/קוגניטיבי הרבה יותר מאשר הוא מחסום פיזי/אמצעי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : אפריל 13, 2007, 00:54:11 »
כלומר יש לגרש במסגרת מלחמה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : אפריל 13, 2007, 00:58:36 »
חיובי, וקאזוס בלי (עילה למלחמה בלטינית) יש למכביר.

אני חושב שמי שהכי ידע להגדיר מה צריך לעשות זה שייקספיר במחזה יוליוס קיסר: "Cry havoc, let loose the dogs of war".
או בפראפרזה על מילותיו של הסנאטור הרומאי הזקן, קאטו: "syria delanda est".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אפריל 18, 2007, 08:44:40 »
לתת להם שירות לאומי חובה 10 שנים. (שיבנו כבישים כל זה)

או שיוותרו על הזכות להיות כאן.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : אפריל 19, 2007, 21:45:39 »
ליאו, את השירות הלאומי שלהם שיעשו אותה במטוטא ממך, בסעודיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אפריל 29, 2007, 15:00:20 »
פגיעה היקפית ולהט הקרב.
שני הסברים שנותנים ל"עולם" המטומטם למה גירשנו מיליוני ערבים מהמרחב תוך כדי מלחמה כוללת (וזה גם משיב על השאלה של היעד)
ואם למישהו יש בעיה, אז שיקפוץ לנו, ושיטילו חרם, אז מה, "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב",  וגם בבעיית התקשורת ניתן לטפל בקלות (באמצעים דרקוניים, אבל זה בהחלט אפשרי וקל לביצוע), אני מזכיר את בעית צ. קוריאה שמצליחה לחגוג על כולם ולסחוט את המערב למרות "הבידוד" שהם נמצאים בו , ארה"ב העוצמתית מגמגמת מול הגמד מפיונגיאנג, כל מה שצריך זה גאווה יהודית ושאר רוח, ושכל העולם יקפוץ, בסופו של דבר המחסום בפני פתרונות אלו, הוא פסיכולוגי/קוגניטיבי הרבה יותר מאשר הוא מחסום פיזי/אמצעי.
איך אתה חושב שהמדיהנ תשרוד ללא סיוע כלכלי ?

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 29, 2007, 19:14:38 »
פגיעה היקפית ולהט הקרב.
כמו שהיא שרדה את החרם הערבי.
ואפשר להוסיף לזה הסברה אפילו תעמולה אם צריך.
עד שהגויים יקיאו את זה.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אפריל 29, 2007, 20:16:17 »
דקסטר... המטרה היא פשוט להוריד את המעמד החברתי של הערבים פה לקרקע.
ולעודד את היציאה שלהם מהארץ , חרם כלכלי וכל זה בלה בלה... חוק הגבלת ילודה

והם כבר יעברו...

זה פתרון אפשרי אני לא בטוח , בכל אופן אני מאמין שיש דרך להוציא מיפו את כל הערבושים מבלי לעשות יותר מידי רעש , תכנון חכם ברמה של הפרט יגרום לכך שזה יתבצע בשקט.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : מאי 03, 2007, 19:24:13 »
פגיעה היקפית ולהט הקרב.
כמו שהיא שרדה את החרם הערבי.
ואפשר להוסיף לזה הסברה אפילו תעמולה אם צריך.
עד שהגויים יקיאו את זה.

ביבי נתניהו, מומחה לכלכלה ולא סתם, אמר במפורש שניתן להגיע לעצמאות כלכלית מוחלטת תוך מהלך של 12 שנה אם עובדים נכון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק איציק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 18, 2007, 14:10:21 »
תשמע אחי ניראה לי שעם הבנאדם הנכון אפשר לעשות הרבה
 אחרי כבר למעלה מ50 שנה לכל העולם נמאס לשמוע מהסיכסוך  וגם לאמריקאים שזה חשוב
אני חושב שאפשר לשבת ולדבר על מצב  שארץ ישראל וארצות הברית  יכולים לכפות על הערבים מדינה משלהם בעזה ובמדבר סיני 
להוציא אותם לפחות עכשיו מיהודה ושומרון  גם החוק הבינלאומי אומר שלמדינה חייב להיות שטח טרטוריאלי רציף למרות  שבפעול יש הרבה מדינות שהשטח שלהם לא רציף אבל אני חושב שאפשר לשחק בזה לטובתנו ושהם יבנו להם מדינה בתוך תחום שיגדירו להם כלומר רצועת עזה ומדבר סיני [חלק ממדבר סיני ] והם יוכלו לעשות להם אי מלאכותי  שעליו גם ערבים יכולים לחיות
ויכלו לחיות שם עד שיכשלו ויהרגו אחד את השני ! אני חושב שזה משהו שישראל יכולה לשכנע את האמריקאים לתת לנו גב ואף לעזור לבצע
מכיוון שלכולם נמאס מה "פלשתינים"  שלא עושים כלום חוץ מטרור  !   ועם אדם  הנכון הוא יוכל גם לשכנע את האירופאים   רק צריך איזה אחד ממזר שיתחמן את כולם ואת זה אין לנו עדיין.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #12 ב- : מאי 18, 2007, 14:19:50 »
גן הבעיה היא שהיום העולם מבין עד כמה הערבים הם סרטן אידיוטי(אפילו ערבים אחרים)
ועכשיו שום מדינה לא רוצה לקבל את היצורים המכוערים האלה אפילו לא האחים שלהם כאן נמצאת חסימת הדרך שלנו
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 21, 2007, 19:49:22 »

נכון . תראו איך כמעט עשו פיגוע כימי בשדה תעופה באנגליה . צרפת מלאה מוסלמים אדוקים שמביאים איתם אלימות , אנטישמיות והסתה .
לאט לאט גם האירופאים מבינים מה הם איחסנו ומאחסנים אצלם .
את היהודים הם רצחו וגירשו בכל הזדמנות , למרות שתרמו רבות לכלכלת מדינות אלה . המוסלמים שלא תרמו כמעט דבר לא מקבלים את אותו
היחס . זה העונש שלהם - שיאכלו את מה שהם בישלו !

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : מאי 24, 2007, 01:19:24 »
ולפיכך את הבקטריה האיסלמית יש להשמיד ויפה שעה אחת קודם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל