כתב נושא: נץ מה תענה למוסלמי שטוען שמדינת ישראל זמנית  (נקרא 3045 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
בת חלוף כמו הצלבנים ולא תשרוד 200 שנה.
שמליארד ורבע מוסלמים,מאות מליוני ערבים לא ישלימו עם מדינה יהודית,מרונית,קופטית או כורדית בדאר אלאיסלם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ מה תענה למוסלמי שטוען שמדינת ישראל זמנית
« להגיב #1 ב- : אפריל 12, 2007, 22:45:49 »
אני עצמי חלוק על התשובה, אני בהתלבטות קשה.
מצד אחד, מן הבחינה הלוגית, כל עוד האליטה של ה"עשירון הנאור" בשלטון, ואין שינוי מסתמן באופק, כל שיהיה לי לומר הוא שהוא צודק, בקצב הזה אכן ניתן להניח שקיומה של מדינת ישראל הוא זמני, בדיוק כמו ממלכת ירושלים של הצלבנים.

מצד שני, צריך להמשיך להביא הוכחות שלעומת הצלבנים זה האדמה שלנו, ואילו מן הבחינה הן הדתית והן הלוגית הזמני פה הוא המוסלמי ודתו ולא היהודי שזהו אדמתו בזכות, הכיבוש הוא איסלמי ולא להפך.
דמוגרפיה, אין צורך להזכיר כי מן ההיבט הדמוגרפי החבר'ה הדתית-חרדית היא זו הגדלה בקצב המהיר ביותר אפילו יותר מזו הערבית במרחב, אז שיעשו חשבון פשוט, מי פשוט ישתלט על המרחב בבוא הזמן, מדובר בנתונים של הלמ"ס, אין פה מה להתלבט בכלל.
לצלבנים לא היה נשק בלתי קובנציונלי, ואין סיכוי בטווח הזמן הקרוב שאיזשהו צבא ערבי יביס אותו בקרב סטנדרטי שלא כמו הקרב בין צאלח א דין אל איובי לבין הצלבנים בקרני חיטין ובירושלים.
הפיצול בין השיעה לסונה יקשה עליהם מאוד, שלא כמו בזמן  צאלח א דין שבו כל העולם האיסלמי התאחד כנגד הצלבנים.
השורשים שלנו הרבה יותר חזקים משאר המיעוטים האתניים/דתיים במזרח התיכון, ולבסוף כדאי שיזכור שאכן מדינת ישראל היא זמנית, כי מה שיבוא מיד אחריה ובמקומה זה ממלכת ישראל, ששם לא יהיה רחמים עליהם, והם עוד יתגעגעו למוסר המעוות של צה"ל שמטפל באויבים בכפפות של משי, ומעדיף את חיי "אזרחי" האויב על פני אזרחיו שלו וחייליו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : אפריל 13, 2007, 00:35:31 »
אגב צאלח אדין התנהג באבירות עם ריצ'ארד לב הארי שלח לו מתנה ואת רופאו האישי,נמנע מלטבוח בנוצרים אחרי כיבוש ירושלים ובכך הוכיח עליונות מוסרית לפי מושגים מערבים כי הצלבנים טבחו ביהודים באנגליה ובארץ ישראל ובמוסלמים בירושלים.
צאלח אדין הכורדי היה מצביא מצליח והתנהגותו לא אופיינית למוסלמי ביחס לאויבים מדת אחרת הנחשבים כופרים לפי האיסלם.
קרב קרני חיטין נוהל על ידו בשכל:הרעיב והצמיא את אויביו.

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : אפריל 13, 2007, 00:37:28 »
לפי הכתובים אמורה להתנהל מלחמה בין היהודים לערבים על הארץ כי גם לערבים היתה זכות בגלל ההתיישבות וישמעאל במשך 400 שנה ובסוף היהודים ינצחו כך סיפרו לי חרדים בבני ברק.

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : אפריל 13, 2007, 00:38:45 »
החרדים למעט 5 אחוז לא משרתים בצבא והם בטלים בשישים מול האומה הערבית המונה מאות מליונים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : אפריל 13, 2007, 00:41:55 »
אין אומה ערבית, יש רק ציויליזציה איסלמית, ואת המאזן הדמוגרפי שיקללתי אל מול הערבים הנמצאים בתוך הקו הירוק בשלב ראשון ואחר גם בין הירדן לים התיכון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #6 ב- : אפריל 13, 2007, 05:32:28 »
לפי הכתובים אמורה להתנהל מלחמה בין היהודים לערבים על הארץ כי גם לערבים היתה זכות בגלל ההתיישבות וישמעאל במשך 400 שנה ובסוף היהודים ינצחו כך סיפרו לי חרדים בבני ברק.
הזוהר הקדוש ניבא שבני ישמעאל ישלטו בא"י עד שתסתיים זכותם של קיום מילה, ואז ישובו בני ישראל לארצם.  בזכות המילה, הישמעאלים שולטים גם על המקום הקדוש ביותר בעולם---הר הבית.  זכות המילה של הישמעאלים עומדת להסתיים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : אפריל 13, 2007, 14:24:56 »
הם מזהמים את המרחב ומטמאים אותו כבר 1300 שנה, הסיפור שלהם פה אכן עומד להסתיים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל