כתב נושא: כך דיברו השמאלנים לפני הבחירות  (נקרא 2969 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כך דיברו השמאלנים לפני הבחירות
« ב- : מרץ 23, 2015, 13:13:07 »
נתניהו לא יהיה ראש ממשלה'' – כך זה נראה  :laugh:  :::D :dance:
תם עידן נתניהו, לליכוד יהיו פחות מעשרה מנדטים, עוד 92 יום יהיה כאן מהפך. הנה לקט זעיר מים של תחזיות פרשנויות ומשאלות על סיכויי נתניהו בבחירות 2015. שלא תגידו שלא עקבנו
יום הכיפורים של כלי התקשורת והפוליטיקאים שהיו בטוחים שהניצחון בידם – הגיע בדמות תוצאות בחירות 2015. כנגד כל הסיכויים והתחזיות ניצח בנימין נתניהו והתיישב שוב על כיסא ראש הממשלה. כך זה נראה במשך שלושת החודשים האחרונים. 

"אתה מנותק, חי באקווריום, בעולם דמיוני. נתניהו לא יהיה שוב ראש ממשלה".
יאיר לפיד, 3.12.2014 

"נתניהו לא ינצח בבחירות האלה".
הארץ, אלון עידן, 13.3.2015 

"BB מכיר את המספרים. לכן הפסיק להילחם, הפסיק להיאבק, עושה את הפרוטוקול ודי. ככה בדיוק פעל ברק בימים האחרונים לפני שהובס בשנת 2001 על ידי שרון".
ציוץ של אלדד יניב, 15.3.2015 

"לעתים מתרחש נס, השלם נעשה גדול מחלקיו והתמונה הפוליטית משתנה כהרף עין. לנתניהו יש תחליף שפוי ונבון, והוא יושב ראש מפלגת העבודה יצחק הרצוג. זו נקודת זינוק מדהימה לתחילתו של קמפיין בחירות, אשר בסופו תורכב ממשלה טובה הדואגת לעמה. תם עידן נתניהו".
שלי יחימוביץ', 11.12.2014 

"בקצב ובמגמה הנוכחיים, נתניהו גומר את הבחירות עם פחות מעשרים מנדטים".
מעריב, בן כספית, 11.3.2015 

"בעוד יומיים נדע אם ההתייצבות שלו בין דניאלה וייס לנפתלי בנט, בין ישראל כץ לאלי ישי, אכן הוסיפה לו את מה שבשבילו בנימין נתניהו הגיע לכיכר – וזה מנדטים, מנדטים ועוד מנדטים. מכיוון שאין סקרים שיכולים להשיב על כך, אני מרשה לעצמי לומר: מסופקתני".
ידיעות אחרונות, סימה קדמון, 16.3.15 

"גם אם נתניהו יצליח לגייס עוד מנדט מהימין, הוא יתקשה לעצור את דימום המנדטים לכיוון המרכז. (...) משמעות הדבר תהיה שהליכוד ירד מתחת לרף עשרים המנדטים. במצב כזה, כל שיישאר לנתניהו הוא להודיע על פרישה עוד בליל המדגמים, או להמתין שבכירי מפלגתו יפנו נגדו וידיחו אותו".
ברק רביד, 15.3.2015 

"מיד אחרי הקדמת הבחירות לכנסת ביוזמת נתניהו, בדצמבר 2014, פרסמתי כאן השערת מחקר שנראתה הזויה ומנותקת. ריד מיי ליפס, כתבתי: הרצוג יעמוד בראשות הממשלה הבאה. כעת, כמיטב המסורת של הבלוג, אני מעלה את רמת הסיכון ומפרסם את תחזית המנדטים שלי. היא מבוססת על כלים עיתונאיים ומחקריים שונים, ובתוכם מאות רבות של שיחות שקיימתי עם ישראלים בחודשים האחרונים (...) "בעקבות הוויתור הצפוי של לבני על הרוטציה, נגיסה של נתניהו במצביעי בנט והצלחת קמפיין הגעוולד של מרצ, צפי המנדטים שלי מתעדכן: המחנה הציוני 26, הליכוד 19"
אורי משגב, הארץ, 14.3.2015 

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בעניין: כך דיברו השמאלנים לפני הבחירות
« להגיב #1 ב- : מרץ 23, 2015, 15:12:25 »
אין שמחה כשמחה לאיד :P :dance:
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #2 ב- : מרץ 23, 2015, 16:16:22 »
הבחירות האחרונות רק יעלו להם את המוטיבציה להילחם למען הפולשים הזרים.

על פי הערכות לא רשמיות יש בארץ מעל לחצי מליון פולשים זרים שאינם ערבים (הערכות רשמיות מדברות על בין 250 ל-300 אלף).

תוסיפו לזה את המגזר הערבי שמתקרב ל-2 מליון, ותגיעו למסקנה שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לכונן כאן ממשלה ימנית אמיתית בעתיד הנראה לעין.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 23, 2015, 17:11:13 »
הרג אותי כל העניין הזה של 'נס השלם הגדול מחלקיו'.... אחת כמו שלי יחימוביץ' שכבר הפסידה מערכת בחירות אמורה להיות קצת יותר מפוקחת.

מי שחושב שגם 24 מנדטים זאת תוצאה טובה למחנה האנטי-ציוני שיחשוב שוב.. בכנסת הקודמת ל'תנועה' היו 6 מנדטים ול'עבודה' היו 15 מנדטים, ולמפלגת 'קדימה' הבוחרים העניקו כ-2 מנדטים בכנסת הקודמת. מצביעי 'קדימה' הם מצביעים קלאסיים של לבני ומכאן שחיבור כל המספרים האלו נותן 23 מנדטים, מנדט נוסף כנראה הגיע ממצביעי מרצ ושאר מפלגות שמאל שגולחו במספר המצביעים.. ואת כל ה'הישג' הזה הם קיבלו כאשר הם השקיעו המון מאמצים, תעמולה מופרזת והשקעה של המון (אבל המון) כסף.