כתב נושא: דף פייסבוק לחיים בן פסח  (נקרא 7955 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
דף פייסבוק לחיים בן פסח
« ב- : אוקטובר 20, 2014, 12:00:35 »
שלום לכל היהודים היקרים!
פתחתי דף על חיים בן פסח במטרה להפיץ אותו בפייסבוק.
עשו לייק לדף, שתפו אותו או הפיצו אותו.
https://www.facebook.com/pages/%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9F-%D7%A4%D7%A1%D7%97/737750722929078?fref=ts
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.

מנותק ה"בוגד המסריח"

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בעניין: דף פייסבוק לחיים בן פסח
« להגיב #1 ב- : מאי 28, 2015, 13:52:42 »
אני מחקתי את הדף הזה
עשרת הדיברות לאנשי טובים באמת
1)לא סתם קראתי לעצמי המהפכן. אני איש עם דעות מהפכניות.2)תכבדו דעות של אחרים, גם האם הן שונות מהדעות שלכם3)יהודי הרוצח ערבי, אינו שונה מערבי שרוצח יהודי4)לא כל המחבלים הם ערבים, משום שיש גם מחבלים יהודים.5)אל תכריחו אף אחד לחשוב כמוכם. שמרו על חופש הביטוי.6)אם אתם דבקים באמת, עליכם לקבל גם אמת קשה.7)לא כל השמאלנים רעים. ישנם המון שמאלנים טובי לב.8)טעות לחשוב שרק מי שחושב כמוך הוא צודק.9)תמיד תאהב את חבריך, גם דעותיכם שונות.10)לא לחבור לאנשים רק בגלל דעותיהם.