כתב נושא: לינק לדברי הרב כהנא,תפיצו תוך כדי דיון בפורומים השונים ותקראו  (נקרא 3279 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
האתר מוכר אבל יש איתו מספר בעיות:

א) הוא לא מסביר מספיק לאיש חדש את משנתו של הרב ורוב היהודים מפחדים מהכהניזם לכן הוא יצא מהאתר איך שהוא נכנס.

ב) הוא לא מטופח מספיק והוא לא מלא.

עדיף להפיץ את הפורום הזה שיפתחו קודם לרעיון ואז שילכו לשלל האתרים...
הרב כהנא צדק!

בייקר

• אורח
ראשית הלינקים עובדים.הרב כהנא הוא המייסד ודבריו כמובן מקובלים.הוא המסביר הכי טוב של עצמו.הסקרנות תמנע מאדם לצאת מיד,אלא הוא יכנס ויקרא כי מים גנובים ימתקו.
תראה אותי היה לי חבר שמאלני שרצה להשוויץ בעיני שיש לו ספר השמצה על הרב כהנא של יאיר קוטלר.
קראתי את הספר ונשבתי בקסם הרב.
אחר כך התווכחתי עם כותב שמאלני קיצוני שלעג לרב כהנא ולספרו לשייכים בעינכם ואז הביא לי לינק וקראתי את הספר ואז מי שרצה לקלל נמצא מברך.
דברי הרב אז אקטואלים כיום.
אתה צעיר ליאורסו,אני זכיתי לשמוע ולראות את הרב כהנא נואם בכנסת וראיתי את ההפגנות שלו ואי אפשר להתעלם מהחוכמה,הקסם,הכריזמה שלו.
אל תשכח שחיים שלנו,ברוך מרזל והשאר הם רק נושאי כליו בעבר.
הרב כהנא מתבסס על תורת ישראל על גדולי ישראל שזאת אמת ניצחית.
מהעבר נלמד על ההווה והעתיד.
גם חיים בן פסח מדבר איתנו על השואה,בן גוריון,זבוטינסקי ודברים שאירעו לפני 60 שנה וארבעת אלפים שנה אז מה זה לא אקטואלי?
אם תורת ישראל אמת והרמב"ם צדק אז כהנא צדק וחיים צודק ומרזל צודק,לכן אסור לשכוח את הבסיס.
אני אישית מתגעגע מאד לרב כהנא זצ"ל,לבנו זצ"ל,הם חסרים לנו היום כשאין מנהיגות.
בינתיים אין אתרים עדכנים,אולי המנהלים שלנו ירימו את הכפפה ויצרו חומר עדכני.
לדעתי כל מי שנכנס לכאן חייב להכיר קודם כל את הרב כהנא זצ"ל,זה הבסיס לכהניזם.
אנו נעבוד עם מה שיש למרות הקשיים.
מי שיקרא את הרב כהנא ישתכנע,מי שלא מוכן אפילו לקרוא אותו הוא מקרה אבוד.
נניח שתביא לינק לחיים בן פסח ושמאלני לא ירצה לשמוע אותו?
אנו נדבר ונשכנע את מי שמוכן לשמוע אותנו.
השמאלנים מביאים לינק לרבין שלהם,לברית החדשה,לקוראן ואנו נביא לינק לתנ"ך שלנו,לגמרא,לכהנא זצ"ל,לחיים יבדל לחיים ארוכים וטובים.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא חושב שבאתר שם יש מספיק חומר של הרב כהנא בשביל לשכנע אנשים חדשים.
הרב כהנא צדק!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מישהו מוכן להסביר לי בפירוש מקוצר את משתנתו כללית של הרב כהנא ואת ההצעות הפרקטיות שהיו לו לפתרון הבעיה שלנו עם הערבים?

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לק"י [!!!]

האתר לא מתופעל הרבה זמן.
הכי טוב ללמוד, ולשכנע פנים מול פנים.
אם בכ"ז נמצאים מול המחשב, כדאי להתחיל דיון בצורה אישית, ואז לצטט מהרעיון היהודי, מספרי הרב. [קודם ללמוד אותם!!!]